mesajlar güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Sen benim her şeyim, canım, bitanem, ömrümsün. Seni Üzeni ben de Üzerim. Senin canını yakanı ben de yakarım. Seni ağlatanı ben de ağlatırım. Sen benim için çok özel bir İnsansın. Hem de çok değerli. İzin verdiğin sürece yanında olacağım. Seni seviyorum, her dakika, her saniye yanımda olanım... (2017-09-11    Buse Nur Coşkun)

Bak sevgilim bunları yazarken sana içten içe âşık oluyorum tekrar tekrar. Bir geldim yanına ve sordum beni seviyor musun diye ama sen hayır dedin. Benden gizliyordun işte tam o anda yıkıldı bütün dünyam gerçi yıkılsa sana zarar gelirdi çünkü sendin benim dünyam dediğim varlık. Bak aşkım eğer bu mesajı okursan zaten hatırlarsın boşuna yorma o güzel kalbini. Bir gün aradan sonra sen geldin ve seni seviyorum s**e (ismimi vermek istemiyorum) benimle çıkar mısın dedin işte o gün 10 ağustos 2016 idi ben sana mutluluktan tam 3 kez evet demiştim sende sevinince çok mutlu olup tam sarılacaktın ki ben kaçmıştım. Ne kadar da salakmışım ya sana yani ilk aşık olduğum adama sarılacaktım ben neyse yine bu 10 ağustos 2016 gününden sonra bir çok hikayemiz var mesajlar.info seninle ama yazarsam sonu çıkmaz biz seninle 76 gün sonra ayrıldık ve ben sana 2-3 cümleyle anlattım üzgünlüğümü o cümleler şöyle başlıyordu: "bak a***t (isim) ben yaptığımı bilmediğim hata için çok pişmanım barışmak istiyorum seninle. Aslında neden sana yalvardığımı da bilmiyorum (çünkü seni seviyorum) . Senin doğum günün 9 ağustos günüydü sen kendi en büyük ve sana en çok değer verebilecek doğum günü hediyeni kendin kaybettin SENİ YİNEDE SEVİYORUM..." ya işte böyle biz seninle o gün bu gündür ayrıyız ve ben sana ilk günkünden daha çok aşığım aşkım ama sen değilsindir herhalde işte tam 1 yıl ,1 ay (31 gün) , 2 saat, 15 dakika oldu ister inaan ister inanma ve sana kavuşmama 8 gün kaldı yani okulun ilk günü.. AŞKIMAAAA (A***T'e) yazılan tarih: 10.09.2017 (2017-09-10    S**E F***N :) :))

Haftalar oldu yazmadın, neden yazmıyorsun hiç bir fikrim yok. Hayatında belki başka birisi var, ben bilmiyorum. Hayat o kadar acımasız ki, kimi seveceğini bilemeden kalbin birisini seviyor. Sonra onu sevdiğini söylüyorsun. Sonra bi bakıyorsun ki başka birisi var hayatında, o kadar çabalıyorsun, ediyorsun ama yine de kendini sevdiremiyorsun. Koca hayatta ailenden başka kimsen kalmıyor hayatında. Günlerce ağlıyorsun onun için. Sonra kendi kendine kararlar veriyorsun. Âşık olacağım adamı iyi seçeceğim diye. Söyler misin aşk neden bu kadar acımasızsın? (2017-08-28    Özge)

Deli gibi seviyorsun. Her şeyi, herkesi silecek kadar çok… Kendinden vazgeçecek kadar çook.. Ama elini kolunu bağlayan şeyler var; Hani derler ya aşk sınır tanımaz falan diye tanıyor AŞK SINIR TANIYOR! Olmuyor çok istiyorum, uğraşıyorum, çırpınıyorum ama ne yaparsam yapayım hep en diplerdeyim çıkamıyorum işin içinden. Yaa ben ona aşığım, mutluluğun anlamını ondan öğrendim, aşkı onda gördüm.. Niye her şey istediğim gibi olmuyor ki... Biliyorum sonumuz hüsran olacak, hissedebiliyorum ve ben, onsuz yaşayamayacağım.. (2017-08-27    Ayşe)

Günler geçti... Hala bir mesaj atmadın. Neden diyorum neden gittin? Saatlerimi alıyor bu, aklımda binlerce soru var. Hepsi cevapsız. Umutlarım bitti diyorum tam sonra beni sevişin geliyor aklıma bırakmaz diyorum benim sevdiğim adam gitmez. İkna olamıyorum her şarkıda sen varsın sanki. Bitiremiyorum söküp atamıyorum içimden seni... mesajlar.info Tam yaram kabuk bağladı diyorum ama olmuyor bir şey çıkıyor karşıma sana ait bir şey... Ben de elbet mutlu olurum sabrediyorum. Giderken hiç affetmeyeceğim seni dedim. Affetmeyeceğim seni bir ömür affetmeyeceğim... (2017-08-22    Sinem)

Bir zaman gelir bütün yaşadıkların gözünün önünde film şeridi gibi geçer seversin çok seversin ama mesafelere sevginin gücü yetmez 500 km’yi sevginle yenemezsin kalbin zaten yumruğun kadar ne kadar seversen sev fayda etmez yüreği taş olmuş bir adama. Hoyratlığına bağırmalarına hasret kalırsın her şeyin en başına dönmek istersin dönmezsin. Zamanı ne ileri ne de geri alabilirsin zamanın geçtikçe canının yanması geçer de anılar aklından çıkmaz. Canın yerinden çıkar da anılar çıkmaz ya aklından. mesajlar.info O da onu sevdiğini vazgeçmediğini bilir de yine bir adım atmaz ya sana bu daha çok kahreder seni. Vazgeçtim dersin her geçen gün. Bir gün olur sabah kalktığında aradığını görürsün elin gitmez onu tekrar aramaya sesini duyup yine yaşamaya devam edemeyeceksin gibi gelir sana ki öyle de olur. Mesaj beklersin beklediğin mesaj hiç gelmez. Başkalarına bakmaya kalkarsın onu unutturmak hiç bir güç yetmez. Her elini uzattığın onu hatırlatır sana. Yanındaki insanlar "vazgeç iyi gelmiyor sana " dese de yine herkese inatla onu anlatırsın konuşmaya başlarsın yeniden belki bir şeyler olur diye düşünüp sonra bir bakarsın yine başkaları yine koskoca hayal kırıklığına uğrarsın anlarsın ki sadece zaman kaybı (2017-08-20    Şerii)

Bazen masada otururken bir şarkı duyacaksın, etrafında o kadar insan varken bile o şarkı çalınca kendini o kadar yalnız hissedeceksin ki o anda en başa döneceksin. Sanki geçti dediğin hiçbir şey geçmemiş gibi anımsayacaksın bütün o güzel günleri. Masumca bir gülümseme oluşacak yüzünde sonra ise tekrar başa dönüp onu özlemeye başlayacaksın ama senin ne kadar çok canını yaktığını da hiçbir zaman unutmayacaksın ondan nefret ederken bile ona sırılsıklam aşık yaşayacaksın otururken sürekli onu düşünüp acaba ne yapıyor mutlu mudur diye düşüneceksin sonrada kendinle kavga edercesine sanane ya ne yapıyorsa yapıyor diyeceksin ama bir an bile onu düşünmekten vazgeçmeyeceksin sarıldığınızda dışına çıkacakmış gibi atan kalbini hatırlayacaksın

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın (2017-08-20    Belgin B.)

Mesafeler. Gecenin bir yarısı sizi özleminizden ağlatacak kadar acı mesafeler.
Ben, seni çok sevdim diyebilmek isterdim sana bu kadar uzakken. Seni hep sevdim ve seveceğim. Ama bazı şeylere sadece mesafe engel değilmiş, bunu anladım.
Uyuduğunu biliyorum, bu yazıyı okuyamayacağını da ama sevdiğim, o kadar uzaksın ki hem şehir dışısın, hem ben, kalbinin dışıyım. mesajlar.info
2015 senesinden bu yana çok şey değişti. Sen büyüdün, ben büyüdüm. Âşık olduk, vazgeçtik. Şimdi ise o kadar anlamsız geliyor ki o yaşadığım aşklar. Seni görmeme engelmiş o aşklar. Ve bu yüzden kendimden nefret ediyorum. Seni fark ettiğimde her şey için çok geçti çünkü kırılmıştın, yara almıştın ve ben senin yaralarını tedavi etmek için hazırken sen o yaraların kanamasına daha da izin verdin. Doktor değildim evet ama sevgim ikimizi de iyileştirebilirdi.
Sen, sabah uykum. Kalbi kendinden de esmer olan sevgilim. Her yenilgiyi kabul ettim, seni de kabul ediyorum ama şunu bil ki sen yenilgilerimin en güzelisin.
736.9 KİLOMETRE❤ (2017-08-19    Ayça Afat)

Yakub'um can parçam seni çok seviyorum hayatına girdiğin an yeniden doğdum hayat oldun nefes oldun yaşam oldun sen bana sen varsan her yer huzur sen varsan her şey mutluluk seni benim karşıma çıkaran Allah’a şükürler olsun iyi ki SEVMİŞİM seni iyi ki çıkmışsın karşıma. Aşk benim için sensin, ellerin gözlerin gülüşün sen benim mutluluğumsun sarıldığımda huzur bulduğumsun seni çok seviyorum sen şimdi askerdesin ve vatanımın can damarısın bir an önce Allah’ım seni bana kavuşturur inşallah asker yolu beklemek her kızın harcı değildir sabrımın sonu aklımın yolusun askerim bekliyorum bekliyorum bekleyeceğim (2017-08-14    Berna)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :