ansiklopedik bilgi kaynakları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Sana ne kadar yakın olursam olayım sen benden hep uzaktasın. Bilmiyorum belki de sen hep yanımdasın. Seni seviyorum diyemiyorum. Seni seviyorum diyeceğim zaman boğazım düğümleniyor, korkuyorum... Sevdiğim adam, beni sevmemenden korkuyorum, benden gitmenden korkuyorum. Seni seviyorum evet ama sevgimden ağır gelir özlemim. Sana sarılmak, omzuna başımı koymak, o muhteşem kahkahaları benim yanımda atmak ve beraber ağlamak, gözlerinin içine bakarak sana “AŞK” diyebilmek ve birçok şey... Kurduğum en güzel hayal seninle. Özlemimsin, hasretimsin, geleceğimsin, sevdiğim adamsın, ömrümsün, hastalığımın şifası sensin, sen benim tek gerçeğimsin... (2018-01-22    Bilal'in Hatunu ❤ 26/06/2017❤)

mesajlar Özledim ulan sarım deyişini, sabahlara kadar konuşmalarımızı. Sonra konuşurken uyuya kalmalarını, en ufak tartışmamızda okuluma gelmelerini, barışırken sıkı sıkı sarılmalarımızı kokunu bizi özledim sevdiğim. İlk ıslandığım yağmurum, en tatlı acım noldu bize böyle böylemi olacaktı sonumuz mesajlar.info sen gözünden bile sakındığın beni nasıl olur da bu kadar yaralayabildin doyamadan sana yaşamadan aramıza mesafeler girdi her şeye rağmen vazgeçmedim artık beni sevdiğini düşünmüyorum hissetmiyorum ve bu benim canımı çok yakıyor nefes alamıyorum düşünmek istemiyorum gel ne olur gitme benim varlığım gitme esmer yarim gitme kurban olduğum beni bu kadar özlemle baş başa bırakma gitme be :(( (2018-01-19    Sarı Kız)

mesajlar Evet eski sevgili, senin adın eski sevgili kalacak. Beni güldüren ağlatan seven delicesine kendimden nefret ettiren eski sevgili sen benim hayatımı mahvettin ben bilmiyorum kafam çok karışık önüme çıkan herkese bir şeyler hissetmek istiyorum ben birilerine sığınmak onun benim evim olmasını istiyorum ben artık birine sevgili demek istiyorum artık bana aşık olunması beni delicesine düşünen aklından bir dakika çıkarmayan benim için kıskançlıktan ölen başka bir erkeğin gözü bana değdiğinde onun ağzını burnunu kırmasını istiyorum çok mu be ben artık birine sahip olmak birine ait olmak istiyorum (2018-01-18    Ayşenur Yıldırım)

mesajlar Hani baharla gelen bir cıvıltı vardır ya işte sen tam da öylesin seni sevmenin en güzel zamanı şimdi seninle dolan kalbimin başkasının eksiltmesine izin vermeyeceğim sen benim kalbimin yanı başında yaşamaya devam edene kadar seninle iyileşti kalbim hiç ayağa kalkamayacak yangınlardan aşkın en güzel halini verdin bana seninle sevgiyi tattım seninle yüzüm güldü anlam bulup yaşamaktan hiç geri kalmadığım yanımsın aynı anda yaşıyoruz hayatı, aynı anda nefes alıyoruz, aynı şehirde yaşıyoruz, aynı havayı soluyoruz, mesajlar.info her sabah kanat sesleri bizim için yankılanıyor hayata her sabah aynı zaman diliminde başlıyoruz ve yine her zaman birbirimiz olmadan yapamıyoruz kalbimin derin çukurlarının içini doldurup bahçeler ektin hiç açmaz dediğim çiçekler açtı gönlümün ortasında, hayattaki tüm kötü şeylere inat buradayım der gibi baktı gözlerin işte o zaman sevdim seni ben senden önce sevmediğim ne varsa senden sonra hepsini sevdim ben senin kötü huylarını bile sevdim kızmanı sevdim sinirlenince kendine hakim olamayışını sevdim kıskanmanı sevdim bana yaşattığın her duyguyu sevdim seni seviyorum (2018-01-16    Merve)

mesajlar Mehmet’im❤❤ ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatamıyorum sana olan aşkımı. Hani bir rüya görürsün ve uyanmak istemezsin ya bende öyleyim işte seni görünce duraksıyorum konuşamıyorum sadece gözlerine bakıp kalıyorum. Yanına geldiğimde sana sarılınca üstüme sinen mis kokunu hiçbir şeye değişmem sevgilim. mesajlar.info Ben seni ilk gördüğüm günden beri deliler gibi çok seviyorum. İlk günkü heyecanı tekrar seninle yaşıyorum. Gizlerine bakınca her şeyi unutuyorum ve sadece mutlu huzurlu olacağımız yuvamızın hayalini kuruyorum. Seni ömrümün sonuna dek seveceğim. İyi ki hayatımdasın ve iyi ki seni tanımışım sevgilim ❤❤❤❤❤❤❤❤ (2018-01-16    Rümeysa Eden)

mesajlar Ah be sevdiceğim şu an nerelerdesin ne yapıyorsun bilmiyorum ama ben seni çook özlüyorum. Benden bu kadar erken gitmemeliydin. Ben asker yolu gözleyecektim, senin günlerini sayacaktım. Böyle olmamalıydı be kömür gözlüm, ilk kez seni sevdiğimi haykırıyorum ama sana söylemiyorum. Ya sen benim ilk aşkımdın. Beni bırakmamalıydın, gel be kömür gözlüm.. (2018-01-16    Ayfer_20.11.2017)

mesajlar Aşkımsın, canım yansa da seviyorum seni, çok seviyorum. Ama çok korkuyorum ya gidersen ama gidersen ben yaşayamam. Çok zor düşüncesi bile canımı acıtıyor ben nefes aldığımı yaşadığımı seninle anladım, bir gün gidersen ben ne yaparım ben senin için korkumu bıraktım be adam anlasana seni herkesi bırak, kendimden çok seviyorum hayallerimden çok seviyorum. Korka korka seviyorum, canım yanıyor, nefes alamıyorum, içim sızlıyor ben senin için canımdan vazgeçmeye kalktım biliyor musun? Ağlaya ağlaya hıçkıra hıçkıra gidecekmişsin gibi konuştun o korku bile yetti benim ne bitmeyen çilem var bunu herkes bilsin ve duysun SİBEL ❤ CENGİZ’ İ COK SEVİYOR HEM DE GÜNÜN BİRİNDE GİDİCEĞİNİ BİLE BİLE (2018-01-15    ==>sibel)

mesajlar Sevdiğim, öldüğüm diye başlayamayacağım satırlarıma seni tanıyalı bir buçuk ay, hissedeli 3-4 gün oldu ben se sen olduğun için hissettim sevmedim etkilenmedim iliklerimde kalbini hissettim tekin değilsin okul senin in son planda tekin işler değilsin bu yaşta magyaya karıştın sayılır belli de bana bile tam anlatmıyorsun ama ne yapmış olursan ol ben seni asla ama ASLA Allah izin verdikçe bırakmam bırakamam sen benim hayalini kurduğum hikayeyle hayatıma giren adamsın sen benim en güzel anılarım için hayalini kurduğum düşlerin tek sahibi keremim bi gün bunu belki okursun enes kerem seni iliklerime kadar hissetmekten çok memnunum gelişini sevdiğim (2018-01-14    Minnoşun❤️)

mesajlar Ben seni İyi ki tanımışım İyi ki senden önce her şey ters her şey saçma geliyordu anlamı yoktu hiçbir şeyin ben seni tanıdıktan sonra hayat yaşanabiliyormuş bunu anladım ben en çok seni hep seni seviyor olacağım saçlarımız birlikte beyazlayacak birlikte nice seneler geçireceğiz çok güzel bir aile olacağız sende çok güzel bir baba olacaksın benim tek istediğim şey seninle bir ömür evet şimdiye kadar bir sürü sıkıntı yaşadık baya kavgalar ettik ama olsun tek değişmeyen şey benim sana olan sevgim çok seviyorum seni görünce atan kalbim şahit keşke kalbimin dili olsa da seni nasıl sevdiğimi anlatsa sana inan seni severken küçücük bir kız çocuğu gibiyim inan tek seni seveceğim sana bir ömür söz veriyorum dahası yok çok seviyorum ötesi yok gülüşlerimin sebebi sensin sen benim mutluluğumsun (2018-01-11    FATMA)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :