özlü güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Dayanacak gücüm kalmadı artık, ne şiirler, ne kelimeler, ne de sözler... Hepsi karanlığa sıkılmış bir kurşun, uçup giden bir kuş veya yanıp geçen bir ateş gibi... Gerçek olan bir tek şey var benim için, özlemlerimi bitirecek, hayallerimi gerçekleştirecek, beni gerçekten sevindirecek ve bir ömür mutluluk verecek... Tek istediğim ve dileğim sensin sevgilim... İstemiyorum yalnızlığı, ayrılığı... İstemiyorum hasretini, hayallerini... İstemiyorum artık sensiz tek saniyeyi... Nedendir seni sensiz yaşamak bilemem, sensiz istesem de bir an bile gülemem,... Dilerim sevdiğim Allah'tan, seni bana, beni sana yazmıştır Yaradan, kavuşuruz inşallah çok geçmeden aradan... Sana kavuşuncaya, boynuna sarılıncaya kadar, hasretini çekmeye, seni özlemeye, seni Allah'tan dilemeye devam edeceğim ve inan ki sevdiğim seni son nefesime kadar sonsuz bir aşkla sevmeye devam edeceğim... Çünkü sen benim en güzel çiçeğim, dokunmaya kıyamadığım masum bebeğim ve hayatta tek dileğimsin... Seni çok ama çok seviyor, sevgiyle kucaklıyor ve öpüyorum... © dersimiz.com / mesajlar.info (2015-08-30    mesajlar.info)

mesajlar Bitanem; senden başkası için sevgi sözcükleri basit bir kelimeden başka anlam ifade etmiyor, sana olan duygu ve hislerim inan ki kelimelerle ifade edilemiyor. "Sevgilim" diyorum, çünkü bir tek seni seviyor, sevgini kalbimde taşıyor, güne senin adınla uyanıyorum. Seni çok ama çok seviyorum, seni seviyorum çünkü seni sevmek tarifsiz bir mutluluk, eşsiz bir huzur veriyor bana... Karanlık gecelerimi aydınlatan, umutsuz yarınlarıma umut olan, bana yaşamaktan zevk aldıran, gerçek sevgiyle aşkı tattıran sensin bitanem... Sen buğulu gözlerinle sevgi saçan, gül gibi yüzünle çiçek gibi açan, bana samimiyetle kucak açan ve sevgiyle saran sarmaşığım ve mehtaplı gecelerimde ay ışığımsın... İyi ki varsın, iyi ki aşkımsın, iyi ki dünyamdasın, seni çoook seviyorum... © dersimiz.com / mesajlar.info (2015-08-30    mesajlar.info)

mesajlar Şu an yalnızlığının derinliklerinde hayallere dalmış seni düşünüyorum. Her zaman ve her yerde olduğu gibi. Artık yalnızlığımı paylaştığım, düşlerimde tekrar tekrar yaşattığım, birlikte yaşadığımız mutlu anlarım, ayaklarımı yerden kesen duygularım, inan ki sevgilim sensiz her şey anlamsız ve boş... Özlemin dinmek, hasretin tükenmek bilmiyor zavallı yüreğimde. Senden ayrı günler hatta saniyeler geçmek bilmiyor, sana olan sevgim, tutkum her geçen gün daha da artıyor... Yalvarışlarım, yakarışlarım, haykırışlarım sadece ve sadece seni bana istiyor, dualarım hep sana kavuşmak isteğiyle son buluyor... Yüreğim hep senin sevginle çarpıyor sevda bakışlım, seni çok seviyor ve özlüyorum... © dersimiz.com / mesajlar.info (2015-08-30    mesajlar.info)

mesajlar Ben yine unutamıyorum seni. Kızma ama olmuyor işte olmuyor napayım. Bir türlü çıkmıyorsun şu sürekli çarpan kalbimden. Gelsen ya yine sevsen, ya da bırak sevmeyi, sadece gelsen. Hani ben ağladığımda beni götürdüğün yer vardı ya, deniz kenarında. "Sevdiğim ağlarsan buraya gel, ben yokken deniz baksın sana" yazdığın kayıkların olduğu yer. Tut ellerimden götür beni. Sarıl hatta hiç bırakmayacakmış gibi sarıl. Hadi gel, ya gel be gel. Kötüyüm, çıldırmak üzereyim gel. Gel de bi ağlayayım omuzunda saatlerce. Sonra gidersin söz. Bir gece olsun gel, öpeyim doya doya. Seni seviyorum deme, deme tamam. Ağlama de üzülme de, seni seviyorum deme. Nasıl özlüyorum seni, nasıl yanıyor içim bir bilsen... (2015-08-29    Alev Bakışlım)

mesajlar Otursak sessizce bir kenarda, birer kahve söylesek sıcacık. Samimi olsak en duru halimizle... Hayatını anlatsan bana, geçmişini, özlemlerini, hayallerini, umutlarını, hedeflerini, pişmanlıklarını, kaybettiklerini... Sıra bana gelince, SEN deyip sussam... Anlar mısın hâlimi, seni ne kadar çok sevdiğimi her şeyim... (2015-08-29    mesajlar.info)

mesajlar Birisine alışmak istiyorum. Her şeyden önemlisi ona güvenmek istiyorum. "Sen yanımdayken hiç bir şeyin önemi yok" cümlesi hayatım olsun istiyorum. Öncekilerden çok farklı olsun mesela. Bambaşka aşık olsun, bambaşka sarılsın, bambaşka öpsün istiyorum. Ve hiç gitmesin. (2015-08-29    gönülden)

mesajlar Kalbim sedece seni istiyor, Sadece sana aşık bu kalp. Aşkım, Bitanem, Meleğim, Kuzum, Yavrum, Eşim, Çikolatam, Çocuklarımın annesi, Evleneceğim kadınsın. Bu kalp seni hiç unutmayacak, Hep seninle kalacak, Sensiz ne yapar bilmiyorum O yuzden sakın bırakıp gitme. Al ömrümü koy ömrünün üstüne kadınım. Seni çok seviyorum ulan çok seviyorum Kimsenin sevemeyeceği kadar çok seviyorum dünyalar kadar hiç bir şey anlatamaz sana olan sevgimi Sen benim kalbimi çalan tek hırsızsın ulan Seninle çok güzel olacak her şey aşkım benim NEFESİM HAYATIM Ben seninle mutluyumm hatun... Aşkı seninle öğrendim ben Ölüm bile seni benden almasın İyi ki varsın iyi ki benimsin Boyuna, gözlerine, sesine, burnuna, ÖLDÜGÜM  Seninle bi ömrümü paylaşabilirim Şimdi sana bir şey diycem aşkım seni o kadar cok seviyorum ki beni bırakmayacağını da biliyorum bitanem iyiki varsın iyi ki annen doğurmuş seni Sen sarıl yater ki yaz günü bile üşürüm. Benim bitanem Kapım sana hep Aralık Beni asla birakma hayatım (2015-08-29    Ali Osman)

mesajlar Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hiçbir kurala, sınıra, beni bana hapsetmeden, değiştirmeye, benzeştirmeye, çözümlemeye çalışmadan, yargılamadan, sorgulamadan, tanımlamadan, başı sonu belli olmayan bir sonsuzluklar coğrafyasında, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Anlam veremediğin hallerim, sözlerim, tavırlarımla, Yersiz hüzünlerim, suskunluklarım, kıskançlıklarımla, Sebepsiz duygusallıklarım, pişmanlıklarım, özlemlerimle, kabına sığmaz coşkularım, isyanlarım, en deli çılgınlıklarımla, Kırılganlığım, inatçılığım, gururum ve arzularımla, sevebilir misin beni, olduğum gibi. Yanlışlarım, yetersizliklerim, güçsüzlüklerim var. Aştığım, aşamadığım, aşmaya çalıştığım sıra dağlar var önümde. Kırmaya çalıştığım zincirlerim var ruhumda, yüreğimi daraltan, nefessiz bırakan. Dipsiz kuyularım, göstermeye çekindiğim yaralarım, derinlere attığım korkularım var. Sevebilir misin beni, olduğum gibi. Hayallerim var benim; büyük, küçük, rengarenk. Umutlarım var; imkanlı, imkansız. Düşlerim var hadsiz hesapsız. İçimde bir çocuk var; saf ve alabildiğine günahsız. Bütün maskeleri çıkarıp, ruhumu özgür bırakabilecek miyim yanında. Sevebilir misin beni, bütün doğrularım ve yanlışlarımla... (2015-08-24    mervess)

mesajlar Hani hatırlar mısın ilk buluştuğumuz zaman oturup saatlerce konuşamadan bakıştığımızı ? Yüzümüz kızarıyordu heyecan sarmıştı aşk dolu gözlerine bakarken benimsin diyordum içimden. Sesimi duyuyor muydun ? İlk kez elimi tuttuğunda o an ki mutluluk bana bir ömür yetiyordu. Seninle her şeyi yaşamaya hazırım seninle hayat kurmaya varım. Gülümsediğin sürece senin olacağım. Gülümsemen de ki mutluluğun tarifi anlatımı yok. Sana bakarak defalarca aşık oluyorum her defasında daha da fazla. Bi an gitmeler yaşadık senden gittiğim her gün için pişmanım ve özür dilerim. Herşeyi yeniden aşkı ilk baştan yazmaya saatlerce birbirimize konuşamadan bakmaya seni yeniden daha da fazla sevmeye sana bakarak defalarca aşık olmaya geldim.. Hayatın olmaya hayatımı alıp uzaklara gitmeye geldim. Mutluluğu alıp cenneti yaşamaya geldim. Seni seviyorum herşeyim ... (2015-08-23    bulutsuz)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :