belirli gün ve haftalar

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Hiç soran olmadı şu zamana kadar. Nasılsın Sena iyi misin diye? Herkes iyi sanıyor ama keşke bilseniz hiç iyi değilim neden mi istediklerim yanımda değil zaten ne zaman yanımda olmuşlardı ki, hiç bir zaman. Tek istediğim sevilmekti lan sevdiğim kişi tarafından sevilmek. Hatta bazen bir sarılmayı bile fazla gördüler bana, ne var lan belki özlüyorum belki sesine, kokuna ihtiyacım var. Ama anlayana. Özlüyorum işte en çokta kokunu. (2018-04-28    SENA ÇETİN)

mesajlar Evet aşkım içimde o kadar şey birikti ki biraz da yazarak bunları sana hissettireceğim. Uzun zamandır kimseyle konuşmayan birisiydim ve her hafta sonu boş şeyler yapar gece yarılarına kadar gezerdim ve hiç kendime demedim boş şeyler yapıyorsun ve avm de başlayan ilk görüş aşkım bizi buraya kadar getirdi. O anı hiç unutmuyorum arkadaşlarından ayrıldın yukarı çıktın ben de peşinden geliyorum, gelirken gözünün içini görebilmek için can atıyorum 3. kata çıktın ve kalabalıktı bir an gözümden kayboldun ve o an var ya çok telaş yaptım tanımadığım biri için resmen çok üzüldüm kaybettim diye sonra hızlıca yürüdüm ve karşıma çıktın telefonla konuşuyordun çok mutlu oldum var ya anlatamam hayatımda hiç yapmadığım şeyi yapmak için cesaret topladım ve bir bahane bulup seninle konuşmak istiyordum ve sonunda yanına geldim ve tanışma başladı şu an beraberiz ve o kadar gün oldu 1 gün bile ayrı kalamadık çünkü anlaşmak çok önemli ben senden başkasına bakamam çünkü her zaman kendimi senin yerine koyarak hareket ediyorum ben böyle hiç sorun olmadı bizde çünkü içimizi biliyoruz herkes canımlı cicimli aylardan sonra ayrılık oluyor soğuyor sıkılıyor bırakacağın birine asla söz verme çünkü o söz verdiğin kişi seninle o kadar hayal kuruyor ki ve annesi babası sen oluyorsun bu böyle bir şeyi bana yaşatma kuzum yaşatmazsın da yinede bazen böyle şeyleri duyman iyi olur gerçekten içimde sana o kadar çok güven var ki biliyorum hareketin davranışın bana sadık oluşun bir çok kişi korkarak seviyorum diyor sevgilim ya giderse diye böyle düşünce bile onun gidiceğini biliyor anlamına geliyor ve her neyse canımın içi anlatmaya gerek yok seni içim biliyor ve sen de o içimde olduğun için gözlerimin içine bakarak her şeyi anlıyorsun seninle geçirdiğimiz her günümüz nasıl mutluluk veriyor. Allah'ıma hep dua ediyorum benim alın yazım sensindir ve bir aksilik çıkmazsa yuva kuracağız seninle ha şunu da bil evlenince değişir sevgisi azalır ilgisi gider benim zaten senden başka uğraşacak bir şeyim yok ki Sen geldin hayatıma her şey değişti artık düzenli hayatım oldu beni doğru yola soktun ve sevince çok uğraştın benim her halimi çektin ve gerçekten senin hakkın bende çok fazla ben bunları düşünerek yolda giderken bile kafam yere bakarak gidiyorum aklım fikrim bir tek seninle çalışıyor. Özleme duygusunu hiç bilmiyordum ve uzun zaman görmeyince nasıl içim yanıyor bir bilsen ve bu duyguyu çok güzel yaşatıyorsun beklemeyi sabrı sadık olmayı öğrendik çünkü biliyoruz ki ikimizde hataya düşmeyeceğiz düşen kişi de canıyla son bulur (2018-04-18    Guney)

mesajlar Yine bir gece, yine yalnızlık uçsuz bucaksız bir barakada ve yine ben yalnızım her şey geride kalmış etrafımda kimse kalmamış sadece biram ve sigaramla bas başa kalbim paramparça darmadağın rüzgarın fısıltısı ardından gelen fırtına ve yine yalnızım insan bazen oturur nerde ne hata yaptım bu hale düştüm der niye bu haldeyim beni bu hale sokan ne ama sorusunun cevabını bulamaz, aslında çok güzel bir cevabı var basit insanlar bu hale getirdi tabi hayatın acımasız insanları, bir insanın kendine değeri yoksa kimseye de yoktur kahpelik abidesi çürük insan toplulukları kendini para için satan her şeyini menfaati uğruna satan kendi kişisel değerlerini kaybetmiş insanların içinde olmak insanı yıpratır işte hele bir de en sevdikleriniz öyle olunca bir insanın en düştüğü bittiği yıkıldığı andır işte ayakta duramadığı bittiği andır değeri değer bilene adam gibi adama adamına göre muamele yapmak lazımmış bu hayatta onu anladım. (2018-04-06    Mehmet yıldız)

mesajlar Çok katıydım öncelerden, çok şüpheci, çok tedirgin. Her an aşk gelir de beni bulur diye, beni bulup içine çeker de beni yok eder diye.

Böyle düşünürdüm kimse beni üzmesin diye, yalnız mutluyum diye. Onlarca arkadaşımın içinde yalnız, sessiz ve rüzgar kadar içleri burkan bir bakışım vardı. Ama mutlu sanıyordum kendimi. Halbuki bu da aşkın eseriymiş. Meğer mutlu değilmişim, çoktan aşk beni çepeçevre sarmış.

Ne de garip şeymiş seni sevmek, sana aşık olmak. Farkına bile varamamıştım, o kadar delice, o kadar ıssız bir aşk. İçimde o kadar boş yer vardı ki sen hangisindesin, hangisi dolu hep aramaya başladım. Ne de cahilim, sen hepsindeydin. Belki de hatam hepsine teker teker bakmammış, bir geriye çekilsem görsem bir hepsini, belki o zaman bulacaktım. Ya işte Allah'ı sende nasıl buldum anlatayım...

Allah'ın güzelliklerine teker teker baktım hep, ağaca, toprağa, güneşe. Ben neden hiç kadına bakmadım ki? Tüm hepsi onun içinmiş, her şey ondaymış. mesajlar.info Ne de korkakmışım, aşktan uzak, Allah'tan uzak, ormandaki bir çukurun içindeymişim. Her güzelliği gördüğümü sanıp mutlu olduğumu sanıyormuşum. Halbuki o güzellik yukarıdan gelen yeşil ve havanın kokusuymuş. Bulunduğum yerse harabe!

Ne de güzel şeymiş seni sevmek. Merdivenim olup çıkarttın beni o çukurdan. Yavaş yavaş yukarı çıkarken her bastığım adıma dikkat ederek, iyice hesap ederek. Bir anda çıkamazdım o kadar merdiveni. İlk önce inandım sana, sonra alıştım sana ve yukarıya çıkacağıma inandım, sonra sana güvendim.

Ya çıktığım zaman geceyse diye hiç düşünmemiştim, özlemle beklediğim güneşi birde sabaha kadar nasıl bekleyecektim ki... İşte son adımda da senin beni hiç bırakmayacağın gibi sevdim seni. Tıpkı senin beni sevdiğin gibi.

O zaman öyle bir güneş doğdu ki, bakınca gözümü dahi açamadığım, beni hiç üşütmeyen bir güneş.

Yeri geldi bunaltıcı sıcakta hafifçe esen soğuk rüzgarlar oldun titrettin içimi sonra tekrar özlettin kendini, yeniden doğdun. Ya işte böyle ne de garip şeymiş seni sevmek... (2018-03-18    Ayhan)

mesajlar Kıvırcığım'a
13 Temmuz günü ilk defa gördüm seni, o gün hayatımın aşkının karşımda durduğunu nereden bilebilirdim ki bilmedim de zaten öyle bi geldin ki öyle bi sevdirdin ki kendini ben ben olmaktan çıktım. Bir masal gibi bir yudum su gibi tutsam avuçlarımın içinde sıksam kaçıverecek gibi öyle bir şeydin işte, bir bebek nasıl masum olursa öyle masumdum sana karşı hiç kötü bir şey beslemedim içimde hep iyi şeylerle geldim sana hep dedim Allah'ım onu bana bağışla onu koru diye çünkü canımdan bildim seni canıma zarar gelirse nasıl kaldırabilirdim ki? 23 Temmuz girdin hayatıma bir daha hiç çıkmayacağını temenni ederek hep benim olarak kalman dileğimle. Bana çok acımasızsın be aşkım ben senin için neleri göze alırken en ufak şeylerde hak etmediğim muameleleri yapman çok yakıyor ciğerimi çok şey yaşadım sende affedilmemesi gereken olaylarda bile sana kıyamadım BEN SANA BAKMAYA ßile KıYaMaDıMM. KıYMETİMİ BİL bidaha böyle sevilmezsin ßen Sana ömrümü adıyorum SEN DE BANA ÇOK GÖRME AŞKINI. mesajlar.info BAZEN BENİ GİTMEYE MECBUR BIRAKIYORSUN İNAN CİĞERİMİ YÜREĞİMİ BIRAKMAK İSTİYORUM AMA GİTMEK İSTEMİYORUM, SENSE BUNUN ADINI FARKLI KOYUYORSUN BEni tanıdın senin güvenini sarsan insanlarla karıştırma aşkım BEN SANA ALLAH'IN BİR LÜTFUYUM HER ŞEYİNİ KAYBET BENİ KAYBETME OLUR DA BİR GÜN GERÇEKTEN YORARSAN BU SEFER GERCEKTEN GİTMEK ZORUNDA KALIRSAM İSTEMESEM DE GİDERİM VE o zaman istesem de gelemem. Kimse de giremez içimize BU SEFER KAYBEDEN BEN OLMAM YALNIZCA SEN DE OLURSUN. ßenim bir canım var sen diye bildiğim dualarım seninle yarınlarım senınle. KAVUŞMAMIZ DİLEĞİMLE SENİ ÇOK SEVİYORUM KOCA BEBEĞİM SANA COK AŞIKIM MAVİŞŞİN €♥€ 23.07.2017 Pazar (2018-03-12    ESEYYE23)

mesajlar Can parçam seni o kadar çok seviyorum ki sevgimi kelimelerle anlatamam. Bağırıp çağırıyoruz birbirimize ama biliyoruz bunları isteyerek yapmıyoruz ne kadar kavga edip küssek de birbirimizi çok seviyoruz ve hayatımız boyunca son nefesimize kadar seveceğiz yaşama sebebim. Ömrüme ömür katanım seni seviyorum canımdan çok sen benim nefesimsin HALİL❤İREM 15.9.2017 kıymetlim❤❤ (2018-02-16    Halilin prensesi)

mesajlar Bak yine aklıma geldin, zaten hiç çıkmıyorsun ki. Bunları sana şimdi söylemek isterdim de, seni her aradığımda müsait değilim demen benim içimi çok acıtıyor, o yüzden aramak istemiyorum. Bazen kendime öyle kızıyorum ki, diyorum neden ben ona o kadar değer vermişken o bana vermiyor, ben hayatımı ona adamışken neden beni mutlu etme çabasında değil. Karakterin mi öyle bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum ki Aşkk. Zaten senin bir sorunun sıkıntın olsa bana anlatmazsın sırf ben üzülmeyeyim diye, senin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum, zaten hep diyorsun aşkımı belli edersem şımarırsın diye, Aşkk bana böyle yapma üzülmek değil ağlamak değil seninle mutlu olmak istiyorum. Ama Aşkk bunu da çok iyi biliyorum ne ben sensiz ne de sen bensiz olursun. Biliyor musun Aşkk ben bu hayatta her şeyin hep hayırlısını diledim bizim için, şimdide sadece hayırlısı diyorum. 00.42 Aşkk (2018-02-15    GÜLHANN)

mesajlar Bazen diyorum keşke yanımda olsa da sesini bi duysam ama o kadar kolay olmadığını hatırlıyorum sonra. Gercekten Huzurum olan birini bir yabancı gibi özlememem umursamamam gerekiyor, yapamıyorum. Gerçekten sende bittik mi, yerimi başkası mı dolduruyor bilmiyorum. Eğer gerçekten senin Aşkınsam olduysam benim huzurum olmaktan Bi gün olsun çıkmazsın inşallah ve biz diye bir şey olur eğer olmadıysam da Rabbim bana seni benden tamamen bitirmeyi nasip eder inşallah ve ikimizin sonunu da hayır eyler. (2018-02-11    Huzur_Aşk)

mesajlar Bugün gene aklıma geldin. Geçen sene bugün benimleyken şu an yoksun. Şu an bir kere sesini duymaya çok ihtiyacım var ama doğru değil arayıp sesini duymak. Bizi istiyor olmuş olsaydın şimdi birlikte olurduk ki benim sana elini tuttuğum gün vazgeçmeyeceğim sözünü verdiğimi biliyorsun. Özledim ama biliyor musun bunu başkasına söylemeyi geç kendime bile söyleyemedim neden biliyor musun çünkü çok özledim. O kadar zaman beraberdik tek Alcam seni Benimsin demeni unutmam. Bana ne kadar sevmemiş seni deseler de beni çok sevdiğini biliyorum neden bu duruma geldik bilmiyorum keşke gelmeseydik. Başka biri var dediler inanmadım belkide böylesi üzmüyor diyedir düşünüyorum, eğer varsa da Allah mutlu etsin (2018-02-11    Gülcan_11.02.2017.18.24)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :