mesajlar güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Seni istiyorum. Seni her saat, her dakika, her saniye yanımda istiyorum. Sensiz bir saniye bile geçirmek istemiyorum. Hayatımda artık sensiz ile başlayan cümlelere yer vermek istemiyorum. Nasıl benim için sadece sen varsan, senin içinde sadece ben olmak istiyorum. Üzüldüğümde omuzunda sana sarılarak ağlamak istiyorum. Mutluluğumu anında sevinç çığlıklarıyla üstüne atlayıp sana sarılarak yaşamak istiyorum. Yatağımız olsun istiyorum. Gece senin kokunla uyuyup, sabah senin kollarında uyanmak istiyorum. Sen uyurken hiç sıkılmadan seni izleyip saçlarını okşamak istiyorum. Göğsüne yatıp sana sarılarak uyuyup, sabah senin o güzel suratın ve o güzel sesinle seninle yeni bir güne gözlerimi açmak istiyorum. Seni öperek uyandırmak istiyorum. Sabah uyandığımda ilk senin sesini duymak istiyorum. Sana kahvaltı hazırlayıp, uyanmadığında üstüne zıplayıp seni uyandırmak istiyorum. Seninle yatağımızda anlamsız ama tatlı şeylerden bahsetmek istiyorum. Tartışıp kavga ettiğimizde daha da uzamasın diye dudaklarına yapışıp sana sımsıkı sarılmak istiyorum. Bana kızdığında sana şirinlikler yapıp seni güldürüp sinirini geçirmek istiyorum. mesajlar.info Sana kızdığımda beni kucağına alıp öpmeni istiyorum. Sana en sevdiğin yemekleri yapmak istiyorum. Benimle yemek yapmanı istiyorum. Her gün eve geldiğinde sana hoş geldin öpücüğü vermek istiyorum. Evi dağıttım diye bana kızmanı istiyorum. Sana sataşmak için sana yastık fırlatıp yastık savaşı yapmak istiyorum. Battaniyenin altına girip başımı göğsüne koyup sana sarılarak film izlemek istiyorum. Başım göğsündeyken uyuyakalmak istiyorum. Seni istediğim zaman öpüp, sana istediğim zaman sarılmak istiyorum. Bize kimse karışmasın istiyorum. Birlikte herkesin sahip olamayacağı o mükemmel anılara sahip olduğumuz gibi bunu hayatımızın sonuna kadar devam ettirmek istiyorum. Kimsenin aramıza girebilecek cesareti olmasın istiyorum. Bizim için ayrıldılar değil mi? demelerini değil, aa onlar hala birlikte mi? demelerini istiyorum. Seninle bunu başarmak istiyorum. Tüm mesafelere ve engellere rağmen bunu seninle başarmak istiyorum. Seninle tattığım o mükemmel duygunun hep sürmesini istiyorum. Hep benimle kalmanı istiyorum. Sensiz olmak istemiyorum. Her günüm aynen bu şekilde, seninle geçsin istiyorum. Hayatımızdaki mutsuzluk kelimesini alıp buruşturup atmak istiyorum. Seninleyken dünyadaki en mutlu insan olduğumu bilmeni istiyorum. Seni sevdiğimi ve hep seveceğimi aklından çıkarmanı istemiyorum. Kısacası, ben her günümü seninle geçirmek istiyorum sevgilim. (2016-03-12    bedran gidici)

21.03.2015 de girdin hayatıma, hayattan kopmuş bir insandım ben, yaşama hevesim bile yoktu, kendimi bu hayatın içinde mecburi hissettiğim için yaşıyordum ama hiç bir şeyin ne tadı vardı ne de tuzu. Sadece yaşıyordum ama öylesine bazen bir ağacın gölgesine geçip insanların mutlu oluşunu izlerdim ve kafamda delice sorular bu insanlar nasıl bu kadar mutlu, sadece düşünürdüm ama bir cevap bulamazdım. Aradan yıllar geçti hala mutsuz ve umutsuzdum, askerlik bitti hayattan baya bir soğumuştum öyle zamanlar oldu ki bu hayattan çekip gitmek istedim sonra durdum düşündüm ve dedim ki yaşamam için bir nedenim var ve o nedenimde Annem idi mesajlar.info Hayattan bıksam da usansam da Annem için hep bir mücadele verdim sadece Annem için yaşadım Sonra sen çıkıverdin karşıma Trabzon'un en işlek caddesinde öyle bir karşılaştık ki sanki birbirimiz için yaratılmıştık delice baktık bir birimizin gözlerine, elini tuttum, merhabalaştık gözlerim sende kaybolmuştu kalbim sana esir düşmüştü benliğim ve bedenim sana doğru çekilmeye başladı sonra durdum dedim ki lan şapşal sen âşık mı oldun kendime sorduğum hiç bir soruya cevap veremezken bir tek o soruma cevap verebildim evet Kerem sen âşık oldun ve sonra buluştuk her şey çok güzeldi kendi kendime sordum acaba ben mutlumu oluyorum çünkü senin yanında kalbim kıpır kıpırdı yerinden çıkacak gibiydi tatmadığım bir duygu olduğu için kendimi değişik ve çok iyi hissediyordum ben tamamıyla sana âşık olmuştum işte bu kadın benim olmalı demiştim 1-2 ay çıktık huzurluydum seninle mutluydum sabahlara Annem için kalkıyordum sonra sen hayatıma girdin gözlerimi Annem ile sana açıyordum hayattan kopmuşken hayata sımsıkı tutunmasını öğrendim yaşamam gerektiğini öğrendim kendime sorduğum sorulara sen hayatıma girince cevap vermeye başladım Çağlam oturdum yine bir ağacın altında etrafıma bakındım bende herkes gibi mutluydum huzurluydum yaşamayı senden öğrendim ben Çağlam aylarca birbirimize dersimiz.com hasret kaldık sana bu hasret bitecek demiştim bizim aşk şehrimiz Trabzon'a geri döneceğim demiştim sana ve yanındayım son nefesime kadarda yanında olacağım her şey çok güzel ilerliyor hatunum her şey gönlümüzce oluyor seni de tamamladım ama bir yanım hep boşluk kaldı Annemi tamamladım sana hasret kaldım seni tamamladım Canım Anama hasret kaldım Seni çok ama çok seviyorum can parçam Çağlam benim kokusuna köle olduğum Seni sevdiğimi sakın ama sakın unutma 21.03.2015 hala mutluyuz şükürler olsun Rabbime... Kerem Çağla KoL. (2016-03-09    Kerem Çağla)

Yanımda uyu istiyorum, sadece ömrümün sonuna kadar hiçbir şey yapmadan uyuyuşunu seyredebilirim bitanem. Sen uyurken saçlarınla oynarım, yüzünü okşarım, öperim seni ve bıkmam. O an seni seyretmekten daha anlamlı bir şey olamaz, nefes alıp verişini dinlerim, öyle huzurlu uyurum ki mutluluktan kalbim duracak gibi olur. Nefesin bana huzur veriyor aşkım, bir ömür yanımda uyu ki seni öperek uyandırabileyim, sadece yanımda uyu bir ömür boyu. Senin bir kokun var bitanem gecenin bi yarısı sen kokuyorsun, bi yerlerden sanki az önce boynundan öpmüşüm gibi senin bi kokun var aşkım, içime çekmeye doyamadığım ve doyamayacağım. mesajlar.info O yüzden ömrümün son nefesini senin kollarında vermek en büyük hayalim SENİ ÇOOOK SEVİYORUM ömrüm. İyi ki varsın, iyi ki hayatıma girdin, seni sevdiğim gün benim hayatımın dönüm noktası oldu, o zaman aşkın ve mutluluğun sende olduğunu anladım. Her şeyim seninle anlamlı seninle güzel sen olmazsan hiçbir şeyin tadını alamam ve her zaman ellerini tutmazsam kokunu alamayıp mahrum kalırsam yaşayamam bitanecik sevgilim ömrümün sonuna kadar sadece bi tek seni seveceğimmm (2016-03-07    burak'ın hatunu)

Aslım, hayatıma anlam verenim. Canım benim, sana olan sevgimi ne kadar anlatsam, saatler günler, kısacası ömrüm bile yetmez. Öyle ki her an seni yaşamak istiyorum. Ben ki yalnızlıktan üşürken sen çıktın karşıma, ısıttın can verdin bana Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru Görüştüğümüz zamanlar, gözlerindeki ışığa dalıp gidiyorum. Kısacası unutuyorum tüm sıkıntılarımı, dertlerimi. Ama daha fazlasını istiyorum artık, dizine yatmak, her gece koklamak, saçlarını okşamak, seni izlemek istiyorum.
O kadar temiz bir yüreğin var ki bunu herkes hissedemez. Yüreğin yumuşacık ve bir o kadar da büyük. En çokta bu yüreğindeki büyüklüğe aşığım. Bazen oluyor ki haykırmak istiyorum, yoksun diye yanımda. Çıldırıyorum sanki bir tuhaf oluyorum, mesajlar.info sonrada oturup ağlıyorum yokluğuna. Diyorum kendi kendime ne zaman ahhh ne zaman yanımda olacaksın Yanımdayken ya da telefonda çok kızdırıyorum seni biliyorum. Bunlar hep seni isteyip arzulamamdandır. Alttan al aşkım olur mu? Şunu bil seni çok çok çok seviyorum.
Gece yıldızlara bakarken belki sende bakıyorsundur diye bakıyorum. Hatta en parlak yıldıza senin adını verdim. Canımı bile veririm senin için ben. Her gece yastığa başımı koyduğum da elbet sarılıp uyuyacağım aşkımla diyerek uykuya dalıyorum. ALLAH'TAN seni diliyorum.
Hazinem, canım herkesin altınları akçeleri elmasları yani hazineleri olur benim hazinem ise sensin değeri çok büyük Korkuyorum bu bulunmaz hazineyi kaybederim diye. Sonra diyorum Allah'ım bu kez olmaz bu kez kaybetmemeliyim.
Gecenin karanlığı bana öyle şeyler düşündürüyor ki anlatamam. Hatalarım, pişmanlıklarım, düşüncelerim beynimde savaş veriyorlar. Bir de özlemlerim var tabi. Benim özlemim geleceğim ve geleceğimin içinde ki sensin. Evet, bana göre çok büyük bir aşk yaşıyoruz. Ama korkularımda var. Hani bir şeyi çok seversin değer dersimiz.com verirsin bütün huzurun ona bağlıdır. Bir süre sonra değer verdiğin şeyi kaybettiğinde dünya başına yıkıldı sanırsın ve çok büyük bir acı duyarsın. Ben daha önce yaşadım bunları, Seni kaybetmeyi düşündüğümde de aynı acıyı duyuyorum, hatta daha büyük bir acı, Artık anladın mı? Seni ne kadar büyük bir aşkla sevdiğimi
Sensiz yaşanılacak olan bir hayata atılmaktan korkuyorum. Böyle bir hayatta ayakta kalabileceğimi hiç sanmıyorum. Seni sevmek mutluluksa ben çok mutluyum. Senin de mutlu olduğunu biliyorum. Bu mutluluğumuz hiç bitmeyecek. Çünkü seni hep SEVECEĞİMMMM.. (2016-03-06    Metin)

Aşkım sen iyi ki hayatımdasın, benim her şeyim oldun bu kısa sürede, canım benim seni her şeyinle çekeceğim, kavga falan etsek de yanında olacağım. Bir ömür beraber olacağız, çocuklarımız olacak ya onlara çok iyi bakalım, iyi büyüsünler biz de iyi anne iyi baba olalım, o yüzden seni çocuklarımın annesi seçtim iyi ki hayatımdasın. Seni çok seviyorum canım karı, seni istemeye geleceğim, annen vermezse kaçırırım be nolcak. mesajlar.info Seni gelinlikler içerisinde çok merak ediyorum, nasıl olacağız evlenince, kavga eder miyiz ben sanmıyorum ben fazla ileri gitmem ki alttan alırım. Sen iyi ol sadece seni muylu etmek için alıyorum, seni seviyorum seni tanıdığım güne dua ediyorum seni iyi ki tanımışım sen de iyi ki bana katlandın bak artık hayat nasıl değişiyor her şey çok güzel olacak, yani seviyorum seni Aleyna (2016-03-05    AhmetAleyna)

Ben seni sen olmadan da severim. Yanımda sesin olmasa da. Benden çok çok uzaklarda olsan da. Ben seni yanında uyumadan da severim.

Senin için beni benden alsalar da. Ben seni gözlerine bakamadan da severim. Gözlerin kalbimi delercesine baksa da. Ben seni yanımda olmasan da severim mesajlar.info

Kalp atışlarını hissetmesem de. Her ne kadar uzağında olmayı istemesem de. İşte ben seni sensiz de severim. Her ne kadar bunu sevmesem de? (2016-03-03    aşığım sana Özüm)

Sahi, sihir varmış azizim. Gözlerinden büyülenmiş bir kadın adama. Kilitlenmiş bütün bünyesi ona bakarken. Organları hareket edememiş, kalbi durmuş bir an. Tekrar çarpmaya başladığında, karşısındaki adam için sadece ritim tutmuş. Kadının kalbi adamda atmaya başlamış... (2016-03-02    İrem Bizem)

Biri lazım bana, şöyle bu yalnızlık sana fazla deyip ellerimden tutabilecek biri. Sabahları alarm sesiyle değil, yanına sokulup kahvaltı hazır diyen bir sesle uyanmak istiyorum artık. Çok beklentilerim de yok, kokusu huzur versin yeter... Ya da ben ağlarken, susmamı söylemek yerine gözyaşlarımı kendi parmaklarıyla silsin. Hayat gerçekten de çok kısa, aylar haftalar kadar, haftalarsa günler kadar çabuk geçmeye başladı. Artık biri olmalı yanımda, gerektiğinde çocuklaşabilecek kadar masum, gerektiğinde bakışlarıyla ne demek istediğini anlatabilecek kadar güçlü olmalı. mesajlar.info Çok şey istediğimi sanmıyorum. Güneşin doğuşuna kadar uyuyuşunu sıkılmadan izleyebileceğim birisi uğrasın hayatıma. Bizim diye sahiplendiğimiz şarkıyı her duyduğumuz o an nerede olursak olalım bana sarılıp dudaklarımın kıyısından öpmeli mesela, bazen gerektiğinde bir dost, bazen anne baba olacağının bilincinde olmalı. Umursamaz tavırlarından sakınmalı, sakınmalı ki ona güvenmem konusunda beni şüpheye düşürmemeli. Biri lazım bana, kucağımızdaki bize benzeyen küçük bir meleği izlemeyi benim kadar çok isteyen biri, kıskandıracaksa da o hayalini kurduğumuz meleğiyle kıskandırsın.. Bu onu daha çok sevmemi sağlar. Biri gelsin bana, mutlu olmak istiyorum. O beni mutlu etmek için bir adım atsın ben ona koşmasını bilirim. Bizi lazım bana, hayatın anlamını sorduklarında parmaklarımla onu işaret etmemi sağlayacak kadar güzel gülümsemeli yüzüme hayatima öyle bir gir ki sevgilim görenler gormeyenlere söylesin bizi, yeri gelsin kiskansinlar öyle bir adam ol ki hayatimda en çok seni sevdiğimi soyliyim bizim ki diğer dünyada son bulsun ayni yastiga bas koymak gibi olsun, ilerde küçük küçük ailemizin son üyeleri olsun canıma, hayatima, ömrüme, girdin sevgilin ordan çikmak yok Seni çok seviyorum elifin bitanesi.... (2016-03-01    emrullahın hatunu elif)

Busem seni çok seviyorum aşkım, iyisiyle kötüsüyle yanındayım, seni hiç bırakmayacağım, sen de beni bırakma, sen benim için ilk ve son aşkımsın, sen annemin son gelinisin, seni seviyorum hatunum, bugün gene aynı şeyi yaptım, oturdum seni düşündüm, bir sigara daha yakdım hani demişsin ya kerem beni unutsun diye, sen bana unut dedin ya bir insan nefes almadan kaç dakika durabilir ki bana unut dedin de sanki nefes alma dermiş gibi geliyor seni bırakmayacağım sen beni bıraksan bile ben bırakmayacağım seni, evet şimdi yanında olup elinden tutup sana sarılmak isterdim ve bir ömür de bırakmamak isterdim neyse ya seni çok seviyorum bunu da herkes bilsin diye buraya yazmak isdedim (2016-02-29    Kerem idareci)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :