mesajlar güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Biri lazım bana, şöyle bu yalnızlık sana fazla deyip ellerimden tutabilecek biri. Sabahları alarm sesiyle değil, yanına sokulup kahvaltı hazır diyen bir sesle uyanmak istiyorum artık. Çok beklentilerim de yok, kokusu huzur versin yeter... Ya da ben ağlarken, susmamı söylemek yerine gözyaşlarımı kendi parmaklarıyla silsin. Hayat gerçekten de çok kısa, aylar haftalar kadar, haftalarsa günler kadar çabuk geçmeye başladı. Artık biri olmalı yanımda, gerektiğinde çocuklaşabilecek kadar masum, gerektiğinde bakışlarıyla ne demek istediğini anlatabilecek kadar güçlü olmalı. mesajlar.info Çok şey istediğimi sanmıyorum. Güneşin doğuşuna kadar uyuyuşunu sıkılmadan izleyebileceğim birisi uğrasın hayatıma. Bizim diye sahiplendiğimiz şarkıyı her duyduğumuz o an nerede olursak olalım bana sarılıp dudaklarımın kıyısından öpmeli mesela, bazen gerektiğinde bir dost, bazen anne baba olacağının bilincinde olmalı. Umursamaz tavırlarından sakınmalı, sakınmalı ki ona güvenmem konusunda beni şüpheye düşürmemeli. Biri lazım bana, kucağımızdaki bize benzeyen küçük bir meleği izlemeyi benim kadar çok isteyen biri, kıskandıracaksa da o hayalini kurduğumuz meleğiyle kıskandırsın.. Bu onu daha çok sevmemi sağlar. Biri gelsin bana, mutlu olmak istiyorum. O beni mutlu etmek için bir adım atsın ben ona koşmasını bilirim. Bizi lazım bana, hayatın anlamını sorduklarında parmaklarımla onu işaret etmemi sağlayacak kadar güzel gülümsemeli yüzüme hayatima öyle bir gir ki sevgilim görenler gormeyenlere söylesin bizi, yeri gelsin kiskansinlar öyle bir adam ol ki hayatimda en çok seni sevdiğimi soyliyim bizim ki diğer dünyada son bulsun ayni yastiga bas koymak gibi olsun, ilerde küçük küçük ailemizin son üyeleri olsun canıma, hayatima, ömrüme, girdin sevgilin ordan çikmak yok Seni çok seviyorum elifin bitanesi.... (2016-03-01    emrullahın hatunu elif)

mesajlar Busem seni çok seviyorum aşkım, iyisiyle kötüsüyle yanındayım, seni hiç bırakmayacağım, sen de beni bırakma, sen benim için ilk ve son aşkımsın, sen annemin son gelinisin, seni seviyorum hatunum, bugün gene aynı şeyi yaptım, oturdum seni düşündüm, bir sigara daha yakdım hani demişsin ya kerem beni unutsun diye, sen bana unut dedin ya bir insan nefes almadan kaç dakika durabilir ki bana unut dedin de sanki nefes alma dermiş gibi geliyor seni bırakmayacağım sen beni bıraksan bile ben bırakmayacağım seni, evet şimdi yanında olup elinden tutup sana sarılmak isterdim ve bir ömür de bırakmamak isterdim neyse ya seni çok seviyorum bunu da herkes bilsin diye buraya yazmak isdedim (2016-02-29    Kerem idareci)

mesajlar Selam tatlım, naber? Nasılsın? Hayat nasıl? Memnun musun benden? Hayatında görmek istediğinden emin misin? Ruhun el veriyor mu bedeninin yanımda olmasına? Kalbin atıyormu beni her gördüğünde? Hiç ummadığında beni görünce, benden mesaj alınca tebessüm ediyo mu yüzün? Attığın adımları beni yanında görmek için atıyomusun? Çizdiğin yola benide alıyor musun? Öfkene beni de katıyor musun ? Mutluluğunda, huzurunda beni buluyo olabilirsin ama kötü anında huzursuzluğunda umutsuzluğunda sana yetebiliyor muyum? Hislerine dokunabiliyor muyum? Sesimle seni titretebiliyor muyum?
İlk önce bu soruları kendine sormanı istiyorum.
Nedeni ise?
- Bu soruları önce kendime sordum baktım hepsinin cevabı olumlu, peki bir ya da bi kaç tanesi olumsuzsa sonuçların, ileri görüşlü olmanın, hayatında beni görmeyeceğinin kanıtıdır. mesajlar.info
Bu mesajı okumadan önce ilk olarak kendine soruları sor cevaplar olumsuzsa gerisini okuma ama olumluyda tadını ala ala sindire sindire okuyabilirsin...
Benim yolumda, solumda, sonumda sensin.
Sen benim tutunabildiğim tek dayanağım, çıkabildiğin tek ağacım, ıslandığım tek yağmurum, ısındığım tek güneşim, üşüdüğüm tek rüzgarım, yandığım tek ateşimsin.
Sen bedenimin savuramadığısın, sen benim sindiremediğimsin, sen içimden kovamadığımsın, sen durduramadığım mutluluksun
İyi ki sana rastlamışım, iyi ki seçmişim seni, iyi ki sevmişim o tatlı kalbini, iyi ki katlanmışım bütün yaşanmışlıklara, iyi ki inanmışım o gözlerine, iyi ki güvenmişim o sözlerine, iyi ki benimsenimişim nefesini, iyi ki rastlamışım sana, iyi ki senin olduğun durakta inmişim, iyi ki sen, iyi ki sen, iyi ki sen. Sen, benim dünyaya ilk adımım, ilk kalp atışım, ilk adım atışım, ilk anne deyişim, ilk ayağa kalkışım, ilk nefes alışım, ilk gözlerimi açışım, ilk tadına varışım, ilk canımı hiçe sayışımsın dağların önünde engel olsa, senin için delemeyeceğim dağ kalmaz, aramıza sular girse, geçemeyeceğim sular kalmaz, bulutlara çıksan, uçamayacağım bir yer kalmaz.
Sen benim kafesim, nefesim, hevesim, mesafem, x'im, ömrüm, gönlüm, ruhum, bedenim, gözüm, kulağım, can'ım, aşk'ım, bitanem, hayatım, prensesim, okyanusum, güvercinim, pırlantam, neşem, tebessümüm, mükemmelim, fevkaladem, bademim, fıstığım, çileğim, nurum, gülüm, çiçeğim, böceğim, dalım, balım, kuzum, sıpam, eşşeğim, pandam, miladım ve en önemlisi, sen benim "ahirimsin". Farkında mısın ?
Sen her şeysin, yani sen benim her şeyim, görüyor musun?
Tek gerçeksin, yani benim tek gerçeğim, duyuyor musun? Sen hayat gibisin, yani benim hayatım. SEN AŞKSIN, AŞK
Sen isteyip de, bulamayacağım kadın.
Başarmaya çalışıp da, başaramayacağım kadın.
Tutmaya çalışıp da, tutamayacağım kadın .
Sen, benimsin. Ve benim olarak kalacaksın ! dersimiz.com
Görüyor musun 29 harflik bir alfabeden 1000 lerce harf dökülüyor. Konu sen olunca ben buraya milyonlarca harf dökerim.
Bildiğimi unutturanım, kokusuyla yerimden oynatanım, temasıyla zirveye uçuranım, SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM, sen kelimelerle ifade edilemeyecek kadar mühteşem bi insansın. Ve bu insan benim hayatımda olduğu için Allah'a şükürler olsun... (2016-02-25    Fatih Danışık)

mesajlar Her şeyim bugün iki sene oldu napsam ne etsem bilemedim buraya yazayım belki burdan okursun herkes bizi okur dedim. Seni ne kadar sevdigimi anlatmama gerek yok diye düşünüyorum bi baktığında bile yüzümün aldığı hali keşke daha önce tanışsaydık, çocukluğum bile seninle geçseydi, her anını görebilseydim ki bundan sonra da böyle olacak her anında gülerken ağlarken sevinirken her şekilde ne olursa olsun hayallerimizi gerçekleştireceğiz hani sen böyle ben tam gülerken bakıyorsun ya işte o şekilde bir ömür bak bana adamım, her anım seninle geçsin seni düşünmediğim değil seni görmediğim bir an olmasın hayatımda seni çok seviyorum (Ö.F.A) (2016-02-24    öküzün hatunu)

mesajlar Demet'im hayatım biricik aşkım, sen belki bilmiyorsun seni ne çok kadar sevdiğimi ama ben sana sevgimi hissettirmek için elimden geleni yaparım. Şunu da bil ki hayatımda bir tek sen varsın keşke yanımda olsaydın el ele tutuşur sokak sokak gezerdik, akşamları deniz kenarına gider uzanır başını göğsüme koyar yıldızları izlerdik, beraber gülüşür beraber ağlar beraber hüzünlenir beraber mutlu olurduk, seni çok seviyorum Bilal sana kurbandır bir tanecik aşkım demet (2016-02-20    bilal sevinç)

mesajlar Bugün hiç olmayacak bir şey oldu yine seni unutmadım ben, özür dilerim sen şimdi başkasına aitsin biliyorum ama olmuyor bende başkasına aidim ama olmuyor seni çıkartamıyorum kalbimden ona haksızlık ediyorum. Seninle çekindiğimiz resmi gördüm bugün çok üzüldüm tam 5 yıl oldu yüzünü görmeyeli nasıl bir şeysin hatırlamıyorum oysa seni o kadar çok görmek isterdim ki büyüdükçe şunu anladım ben sana aşıkmışım çocukluk aşkımdın hiç bir zamanda unutamıycam biriydin sen olmamalıydın belki ama oldun çok şey geçiremesekte girdin bu kalbe acıttın ve yaktın gittin her şeyi hiç bir açıklama yapmadan hayırlısı dedim hep sende eyvallah dedin her yıl mesajlaştık belki beni bırakmasın diye dusundm ama sen suan başkasının yanındasın başkasının elini tutuyorsun başkasına seni seviyorum diyosun belkide ben sana çok değer verdim ama sunu bil bende artık başkasına aitim hem de tüm bedenimle aslında senin olmak isterdim ama olmadı çünkü karşıma o çıktı mesajlar.info beni belki senden çok sevmiyo ama sahip çıktı sen yokken o yanımdaydı seni unutturdu ama hayat seni hiç unutturmadı hep karşıma çıkardı nedenini bilmiyorum çok zoruma gidiyo belki ama artık alışmalıydım sensiz yaşamaya nasıl kitaplar okursam okuyayım hep seni hatırlatıyorlar bana şarkılar dahi sanki sana yazılmış ikimizi anlatıyo pardon sen ve beni anlatıyo biz diye birşey olmadı çünkü biz buna sadece inandırmaya çalıştık kendimizi sen belkide çok uzaklardasın diye bu kız beni unutur demişsindir ama sunu unutma ki uzakta olan daha çok sevdiğine bağlanırmış ama sen bana yanlış yaptım bıraktın her şeyi açıklama yapmadan gittin hem de sözler vererek, buldun hemen kendine birini oysa ben hala saf gibi düşünüyordum seni anladım artık seninle olmayacağına ve durdum düşündüm beni seven biri varken neden o diye ve beni sevene bı şans verdim ve seni unutturdu keşkeler artık fayda etmiyor 5 yıl kadar hep keşke dedim ama keşkeler hep orda kaldı hayatıma yol çizdim ama bu yolda sen yoksun çok uğraştım belki sonunda başara bildim yada hayat bunu öğretti istedi bende bilmiyorum tek bildiğim şu an çıkıp gelsen sana sımsıkı sarılırdım (2016-02-19    gızemlı serserı)

mesajlar Şimdi söylesene sevgili; Seni benim kadar seven hiç oldu mu? Gözlerine bakınca seni sevdiğini gözleriyle anlatan oldu mu? Dolaşırken ıssız gecelerde sensizliğin sessizliğinde kahrolan oldu mu? Her güne hasretinle başlayıp seni sensizlikte tüketen oldu mu? mesajlar.info Üzüntüsüne, mutluluğuna, sevgisine senin resmini çizen oldu mu? Uykusuz akşamların sabahına senin hayalinle ulaşan oldu mu? Türlü dertlerin, kederlerin içinde çırpınırken senin sevginle ayakta duran oldu mu? Kalbi kırık, hisleri buruk olsa da senin sevgine muhtaç olan oldu mu? Şimdi gözlerime bak da söyle... Kalbinin sesini dinle... Seni benim gibi ölümüne seven oldu mu? (2016-02-18    Yağız)

mesajlar Mesela bir gülüşün beni aylarca peşinden koşturup Sana beni deli gibi aşık edebildi bütün umudumu kaybettiğim an gördüğüm o gülüşün vardı ya yüzündeki masum bir gülüş tamda o an başladı herşey zaten deliler gibi aşık oldum belkide ben böyle bir aşkı ilk defa yaşıyorum belkide bu aşk değil ötesinde birşey ama yinede memnunum çünkü seninle yasaniyor her ne ise ve çok güzel olduğunu biliyorum seni gerçekten herkesten herşeyden cok seviyorum be canımın özü hani diyorlar ya varlığım Türk varlığına armağan olsun diye benim varlığım. Canım benliğim kişiliğim. Karakterim herşeyim sana Armagan olsun çünkü ben hayatımı sende buldum kaybettigim kişiliğimi kendimi ifade edebilme yeteneğimi. Herşeyimi sende buldum ben SENİNLE tekrardan doğdum sanki seni ne kadar sevdiğimi nasıl yazsam. Nasıl ifade etsem hiç bilmiyorum sadece yazıyorum işte elden ne gelir başka deliler gibi seviyorum gülüşünde huzur bulduğum Seni çok seviyorum (2016-02-18    tmkucuk)

mesajlar Yüreğimin cümlelerini gözlerine sırtlanan kadın, kollarının güçsüzlüğüne bıraktım iki gözyaşı boşluğu çocukluğumu. Kağıttan gemi bile yapamayan ellerimle bir bahar çizdim gözlerinin en küçük bahçesine. Kirpiklerinin ıslaklığına dayanamayan, köprülerin dibinde sorguladım ellerinin sıcaklığından yoksun gözlerimi. mesajlar.info Sesinin yokluğunu yaşatma bana. Büründüğün yokluğu kaldır üzerinden. Düş senli düşlerime. Geceye yıldızları sererek gel gözlerime. Biliyorum ki; güldün mü bir kez bir mavilik yürür gözlerime. Senli bir cümle köpürür kuru dudak uçlarıma ve vurdukça özlemin kıyılarına koşar gözlerimde sakladığım baharlar (2016-02-17    mehmet aydan)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :