ansiklopedik bilgi kaynakları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Günlerden bir gün, yine seni seviyorum ve işte o gün yazıyorum bu satırları. Hani yürümek istersin bazen çekersin kapıyı çıkarsın, nereye gittiğini bilmeden saatlerce yürürsün, sokakları gezersin ve aklında tek bir kişi olur. Sen benim saatlerce yürüdüğüm o yollar olur musun? Uçsuz bucaksız. Seni seviyorum demem ben, o cümle o kadar sıradanlaştı ki artık kullanmayanı dövüyorlar, sanki herkesin ağzında, ben seni sevmeyi seviyorum belki de biliyor musun? Yoo bilmezsin ki sen, ilk defa benden böyle satırlar görüyorsun çünkü duygulu ve içten. mesajlar.info Anılar vardır ya hani insanı bazen gülümseten bazen üzen şeyler sahi bizim hiç anımız var mı? Hatırlıyor musun? . Bak geride kalan ne kadar cevapsız soru var, aşk biter ve geriye kalan anılar, acılar ve bir sürü cevapsız sorular kalır aslında unutmakta bir yere kadar bu sorulara cevap ararken unutur insan, kaybolur adeta, işte o sorulara cevap bulurken unutur her şeyi. Sen benim cevap bulamadığım sorularım olur musun? Hani güzel filmler vardır içinde kendini bulduğun, hayatını yaşadığın ve izledikçe mutlu olduğun hayatta böyle değil midir aslında ben seni izlerken kendimi buluyorum , hayatımı yaşıyorum ve mutlu oluyorum "SEN BENİM EN GÜZEL FİLMİMSİN...SONU OLMAYAN" (2016-04-16    Mersinli)

mesajlar Hani küçük çocukların ellerinden şekerleri alınır ya, böyle nemlenir gözleri işte öyle bir bakıştı son konuşmamızdaki bakışların. Bana bir kez bile olsun git demeyen sen "git" dedin ya işte o an anladım ki o bizim sadece son konuşmamız değilmiş, her şeyin sonuymuş. Şimdi şöyle bir dönüp bakıyorum da senli günlere, ne kadar çok anı biriktirmişiz. O kadar çok anının hiç biri de aklımdan gitmemiş, hala geçtiğimiz sokaklarda, konuştuğumuz köşelerde, oturduğumuz kafelerde... Nereye gitsem bir bir hiç bir anı eksilmeden doluşuyor aklıma. Bu sınıf da dar gelir oldu şimdi hatta bu okul, bu şehir. Kaçmak istiyorum, gitmek elimden geldiği kadar uzaklara. Ayaklarımın dipleri kanayana dek koşmak sonra bir sahil kenarında oturup öylece uyuyakalmak, mesajlar.info hiçbir şeyi düşünmeme fırsat vermeden gitmek istiyorum. Arkama bakıp anılarımızı hatırlamadan gitmek istiyorum. Ki biliyorum bu fazlasıyla imkansız, bu olmayacak duaya amin demekten bile öte. Seninle yediğim yemeğin bile tadı başkaydı be. Hatırlarmısın bana çikolatamı sen yedirirdin, göğsüme başımı koyardın ben de saçlarınla oynayıp olabildiğince içime çekerdim kokunu? Şimdi kıyafetlerime sinen kokunu ve elini her gün tutmaya alışmış ellerimden ellerinin izini temizliyorum. Oysa ki ben bu günü böyle hayal etmezdim. Beraber yaptık biz çok şeyi resim yaparken sırf tualime laf attın diye boyayı yüzüne sürmüştüm ne olduğunu anlamayıp saf saf bakmıştın ve ne masum bakmıştın bana. O gün defalarca birbirimizi boyamıştık tekrar olsa keşke. Bir sürü sözün var bana hala hatırladıkça gözlerim doluyor, içim burkuluyor, boğazımda bir şeyler düğümleniyor yok işte olmuyor ben sensizlik diye bir şey öğrenmemişim ki. Bu sensizlik yordu beni. (2016-04-15    Umutunki.)

mesajlar Yasin'im her şeyim, 51 günüm her şeyim. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin ve iyi ki de benimsin, iyi ki seni sevmişim mutluluk kaynağım. Seni fazlasıyla çok seviyorum, kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum. Bir sabah uyandığımda yanımda olacaksın, ellerin belimde nefesim nefesime karışmış olacak uyandırmaya kıyamıycam, uykusuz kalsam da saatlerce seni izlemek isterim ben. Sonra öperek uyandırırım seni usulca. Kurduğumuz birçok hayallerimiz var ya Rabbimden dilerim ki hayallerimiz tek tek gerçekleşsin. İyi ki o gün aradım seni ve iyi ki hayatıma geldin seninle birlikte mutlulukta geldi. Her şey çok çabuk gelişti. İlk ellerimi tuttuğunda ellerim titremişti. Kalbim çok fazla hızlı atmıştı. İlk görüşte gülüşünü sevdim ben. Ben senin bana öyle tatlı tatlı bakışlarını seviyorum. Ben senin bana o güzel gülüşünü seviyorum, Ben senin bana sarılışlarını seviyorum, kızdığında bile yüzüme bakınca gülmelerini seviyorum, Kıskanmalarını seviyorum, Sol yanımda duruşunu seviyorum, Her şeyinle Her şeyim oluşunu seviyorum. mesajlar.info Senin yerini kimse tutamaz, kimse sen gibi güzel sevemez beni Gitmenden korkuyordum kaybetme korkusu insana birçok şey yaptırır ama sen öyle güzel hissettirdin ki hep yanımda kalacağını. Sen geldiğinden bu yana yüzümden gülümseme eksik olmuyor. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamam ancak yanımda olduğunda sana sarıldığımda anlatabilirim. Seninle beraber yaşayacağımız güzel günlerimiz var. Artık tutunabileceğim hayallerim var. Ben sana sahip olabildiğim için çok şanslıyım, seninle olabildiğim için çok şanslıyım. Mükemmel anılarımız oldu oluyor da ben bu anılarımızın hep devam etmesini istiyorum. Seninle tattığım o duygu hep sürsün istiyorum. Kışın ortasında açan güneş gibi seviyorum seni... (2016-04-13    Emine Dmralan)

mesajlar Seni hep düşünmemi gerektiren bir şey varmış gibi hep seni düşünüyorum hep seninle konuşmak istiyorum hep seninle vakit geçirmek istiyorum seviyor muyum aşık mıyım bilmiyorum. Başkalarıyla ilgilenmene bile tahammül edemiyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum belki de ama bildiğim tek şey var bunları sana anlatmassam rahatlayamayacağım. (2016-04-06    Hakan.yrtl)

mesajlar Kalbim gene sende kaldı gene senin için atıyor. O kadar kötüyüm ki anlatamam, sürekli aklımdasın, sürekli kalbimdesin. Unutmak istiyorum, senden, bizden gitmek, geçmek istiyorum ama olmuyor gene kalbim aklım ellerim her şeyim sana ait, sana tutsak sanki başkasına dokunursam ya da birini öpersem çok kötü şeyler olacakmış gibi geliyor ama hiçbir şey olmayacak bunu da biliyorum. Düşünüyorum da biz çıkmıyoruz ama hala hayatlarımız birbirimizi etkiliyor, diyorum ki tamam bu çocuk benim, bana ait sonra öyle bir şey yapıyorsun ki bu sefer de diyorum hani senindi hani sana aitti, olmuyor. Sen ne yaparsan yap ne kadar beni yaralarsan yarala senden geçemiyorum. Senden başkasının ellerini tutmak istemiyorum, senden başka kimsenin gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek istemiyorum. Çünkü dersem benim canım yanacak, seninle çıkmamamıza rağmen sana ihanet ediyorum gibi geliyor... mesajlar.info Bana öyle bir güven öyle bir aşk vermiştin ki diyorum bu kalp onun, ona ait onun için atıyor onun için bu kız, sadece senin olmalı ben seni istiyorum ama sen başkasını... Napalım demek ki kader böyle ama öyle bir zaman gelsin ki sadece benim ol ama o zaman da bırakmayacak isen gel çünkü bu kalp bir kez daha kırılmaya dayanamaz.
Ben çok bir şey istemedim çok büyük şeylerle mutlu olan bir kız değilim sadece senin gülüşünle mutlu olan biriyim sen ağlarken gülenlerden değil sen ağlarken oturup senin gözyaşlarını silip ben ağlarım o güzel gözlerinden yaş damlamasına dayanamam...
Canım o kadar yanıyor ki anlatamam ama böyle duruyorsam tek sebebi sensin piyensim sen benden başka birçok kişiyle mutlu oldun ya o gözlerin güldü diye güldüm o gözlerin parladı diye o güzel yüzünden tebessüm eksik olmadı diye ben senin mutluluğun ile mutlu oldum ben senin için mutlu oldum (2016-04-02    Hüsniye Özbay)

mesajlar Kışın ortasında açan güneş gibi seviyorum seni. Hiç sıkılmadan, bunalmadan. Kavgamızı bile seviyorum. Çünkü onlarda sana ait. Seninle savaşmak en büyük hobim olmaya başladı bu aralar. Seni sen yapan attığın her adımı bile seviyorum. Çünkü onlarda bana geliyorlar. Adımların bile bana ait. Seni her şeyinle seviyorum. Gülüşün en büyük mutluluğum oldu, gözlerin ise en büyük umudum. Ve bazen kavga ederken bir silgi oldun hayatımda bazen de bir mürekkep. Beynimin en derinine inmişsin çıkma lan yukarı hep orada kal sevdiğim. Kalan mürekkeplerim oldukça silgiye gerek yok. (2016-03-30    Bilinmez)

mesajlar Ben istiyorum ki; her cefayı birlikte çekelim. Her mutluluğu birlikte yaşayalım seninle. Mesela; dışarıda aylak aylak gezeceksem sen de benimle gez. Benimle yiyip içmesen bile geç otur karşıma, sadece gülümse. Ben gülüşüne kadeh kaldırıp mutlu olmasıını bilirim. Çok daralıp bir sahil havası almak için bir bankta oturduğumda omzumda başının ağırlığını hissedeyim. Saçlarını koklar huzur bulurum, hiç bişeyim kalmaz. Mutsuz olacaksam da yanımda ol. mesajlar.info Ben seninle mutsuzluğa da varım. Her zaman mutlu olacağız diye birşey yok? Arkadaşlarımla takılacağım zaman bile yanımda ol hatta. Ne yapıyorum ne ediyorum gör. Birlikte yapalım. Birlikte olduralım. Oturur bi parkta çekirdek çitleriz. Bağıra bağıra şarkı söyleriz. Yağmurda el ele bile yürürüz. Zillere bile basarız biliyor musun? Çocuk gibiyizdir biz arkadaşlarla. Neyse ne işte. Ben istiyorum ki; ne yaşayacaksak birlikte yaşayalım... Cefası da beraber, sefası da beraber. Ne dersin?
Kısaca; Alnından öptüğüm yerde ülkem,
Ağzından öptüğüm yerde kadınım ol istiyorum. (2016-03-28    TrabzonLuuu)

mesajlar Kız çocuğuna sorarlar ya hani "beni ne kadar seviyorsun" diye tavan kadar ya da gökyüzü kadar der. Ya benimki de o misal tavanı kadar, sokağın gökyüzü kadar, sonsuz... Biliyorum bazen seni üzüyorum, sinirlendiriyorum, kızdırıyorum ama istemsizce oluyor ne yaptığımı bilmeden ama söz bundan sonra hiç birisini yapmicam emin olabilirsin, seni kaybetmek istemiyorum çünkü herseyimsin sen benim, bana ne kadar kızsan, sinirlensen de haklısın çünkü ben hatalıyım her şey için tekrardan özür dilerim, iyi uykular canım sevgilim benim, seni çok seviyorum iyi ki varsın, kalbimin tek sahibi (2016-03-21    adsız)

mesajlar Nasıl başlayacağım bilemedim.Seni sevmeye Nasıl başladım onu da hatırlamıyorum. Birden bağlamıştın beni kendine. Nasıl oldu bilmiyorum. Bi bakmışım çok seviyorum seni. Öyle böyle değil. Bi insan birini ne kadar çok sevebilirse o kadar seviyorum seni.Tüm hücrelerimle seviyorum.sadece seviyorum.hatta sana sır vericek.Hayatın boyunca böyle sevilmezsin.yemin ederim kimse seni benim kadar sevmeyecek.buna eminim.mertcanım hayatıma anlam verenim.canım benim sana olan sevgimi Nasıl anlatsam saatler, günler kısacası ömrüm bile yetmez. Öyle ki her an seni yaşamak istiyorum. İyiki çıktın karşıma, ısıttın can verdin bana, seninle buldum hayattaki mutluluğu. Huzuru görüştüğümüz Zaman'lar, gözlerindeki ışığa dalip gidiyorum.. Kısacası unutuyorum tüm sıkıntılarımı dertlerimi. Ama daha fazlasını istiyorum. Her gece koklamak, saçlarını bozmak, seni izlemek istiyorum. O kadar temiz yüreğin var ki buna herkes hissedemez.yüreğin yumuşacık ve bir o kadarda büyük. En çokta bu yüreğindeki büyüklüğe asığım. Bazen oluyor ki ağlamak istiyorum. Yoksun diye yanımda çıldırıyorum sanki bi tuhaf oluyorum. Yanımdayken yada telefonda çok kızdırıyorum seni biliyorum Alttan al aşkım olur mu? Şunu bil seni çok çok çok seviyorum. Gece yıldızlara bakarken belki sende bakıyorsun diye bakıyorum. Hatta en parlak Yıldız'a Senin adını verdim. Canımı bile veririm senin için ben. Her gece yastığa başımı koyduğumda elbet sarılıp uyuyacagım aşkımla, onun yerine ayıcıga sarılarak uykuya dalıyorum. Allahtan seni diliyorum. mesajlar.info Sonra diyorum ki allahım bu kez olmaz bu kes kaybetmemeliyim diye dua ediyorum. Gecenin karanlığı bana öyle seyler düşündürüyor ki anlatamam. Hatalarımın, pişmanlıklarım, düşüncelerim beynimde savaş veriyorlar. Bir de Özlem'im var tabi. Benim Özlem'im geleceğim ve geleceğimin içinde ki sensin sen. Evet bana göre çok büyük aşk yaşıyoruz. Ama korkularımda var. Hani bir şeyi çok seversin değer verirsin.bütün huzurun ona bağlıdır. Bir sure sonra değer verdiğin şeyi keybettiğinde dünya başına yıkıldı sanırsın ve çok büyük acı duyarsın. Seni kaybetmeyi düşündüğümde aynı acıyı duyuyorum. Hatta daha büyük acı. Artık anladın mı seni ne kadar büyük aşkla sevdiğimi sensiz yaşanılcak olan bir hayatta ayakta kalabileceğimi hiç sanmıyorum. Seni sevmek mutluluksa ben çok mutluyum. Senin de Mutlu olduğunu biliyorum. Bu mutluluğumuz hiç bitmeyecek. Çünkü seni hep seveceğim.hayatımı adadığım erkeğim. Sol tarafımda bile adını taşırken seni Nasıl kalbimden sökebilirim imkansız bir şey. Seni o kadar çok seviyorum ki erkeğim kelimeler, cümleler yetersiz kalıyor. Ama sen hep hisset olur mu hep yaşa bunu. Çünkü ben seni bi başka seviyorum tarifi olmayan bir dille seviyorum. Sen benim herşeyimsin hayatımın anlamı. Benim için önemlisin.Beni güçlü kılan senin gülüşün. Ömrüm, sonum,herşeyden, herkesten bütün insanlardan, kendimden çok sevdiğim. Hayatımın anlamı. Öylesiye kıskandıgım minik sevgilim. Kim gelirse bu saatten sonra karşıma hiç kimseye değişmeyeceğim tek aşkım. Biliyor musun senin sayende Sevgi'nin gerçek olduğunu ögrendim ben, değer vermenin ne demek olduğunu ögrendim.aşk denen duygunun gerçekten var olduğunu ogrendım. Kaybetme korkusunu ilk seninle yaşadım mesela. Mesela bir insana tamamen güvenme duygusunu sende tattım. Ben ufacık günaydın mesajıyla tüm gün Mutlu olmayı ogrendım seninle. Kendimi hiç yanlış hissetmedim ben, ne Zaman üzülsem anlatıcak biri vardı yanımda. Neyi kafama taksam sonuna kadar dinlicek biri vardı yanımda. Bi sıkıntım oldugunda benden çok üzülecek beni güldürmek için şekilden şekile gircek biricik sevdiceğim. Hayatımda ilk defa gerçekten BİZ olmanın ne demek olduğunu gösterdin bana. Üşüdüğümde sımsıkı sarılıp ısıtıcak biri var. Korktuğumda elimi hiç bırakmıcak birisi agladıgımda hiç bıkmadan beni güldürmek için her şebekliği yapacak sen varsın biliyorum. Gülüyorsan sebebi sensin herşeyiiiiim. Birimiz güldüğünde beraber gülüp birimiz ağladığında beraber ağlıyoruz artık burada olduğunu her an hissettirdin. Hayatımda olduğun her gün her an sevgini hissettirdin. Sanırım bi kızı Mutlu edebilcek en güzel şey bu. Sana sahip olduğum için dünyanın en şanslı kızıyım ben. Ben herşeyinle çok seviyorum seni. İyiki varsın sevdiğim iyi ki çıktın karşıma (2016-03-13    Begüm Mertcan)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :