şiirler ve sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Bir gün biri giriyor hayatına, sen tam umudunu yitirmiş herkese olan güvenini sevgini bitirmiş durumdasın. Seviyorum diyor, bağlıyor kendine sen. Sevmiyorsun onu önce, sadece bağlanıyorsun sonra yavaş yavaş alışkanlığa dönüyor bu. Ona sarılmak bambaşka geliyor, onun yanında dünyayı unutuyorsun, seni hiç bırakmayacağım deyip yeminler ediyor, sözler veriyor. Sen de onun seni bırakmayacağına o kadar eminsin ki şüphe dahi etmiyorsun, onun sevgisini iliklerine kadar hissediyorsun. Sonra bir gün bırakmak istiyor seni, mesajlar.info ilerde daha çok daha fazla üzüleceğini düşünüyor. Oysa sen onunla mutsuzluğu bile göze almışsın ama farkında değil. O sevdirdi kendini, bağladı kendine, şimdi gitme zamanı, ağlıyorsun karşısında durup, gitme diyorsun, boynuna atlayıp hıçkırıklara boğuluyorsun ama o sen bırakmazsan ben bırakırım diyerek öylece gidiyor. Sen yığılıyorsun, tutmuyor bacakların ve o arkasına bile bakmadan gidiyor. Yine aynı son, yine aynı güvensizlik ama bu son damla oluyor ve sen birleşemeyecek kadar küçük parçalara ayrılıyorsun. Kırılıyorsun tam seven yerinden, nefret ediyorsun onu seven her zerrenden ama o yaşamaya devam ediyor onun için her şey iyi, o değişmiş seni düşünmüyor sen hiçbir şeysin onun için şimdi yapabildiğin tek şey yorulup sızana kadar ağlamak. (2016-04-28    İbrahim Paçalı)

mesajlar İyi değilim aşkım. Umutsuzca uyanıyorum sabahları. Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerim. Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorum. Bilirsin sigara iştahımı kesiyor. Öyle pek özenmiyorum üstüme başıma. Ne geçerse elime giyiyorum. Sen yoksun ya "güzel görünüyorsun" demesinler istiyorum. Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor gözlerim. Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorum.

İyi değilim aşkım. Herkes sana benziyor sanki. "saçı az daha kısa olsa biraz daha içten gülse."daha çok benzeyecek olanları ayırıyorum. Yoksun ya yokluğunda yepyeni senler arıyorum. En zor geceler oluyor. Mesajlar.info İzlediğimizi izlemiyorum, senin uyuduğun saatlerde uyumuyorum. Olur ya bir rüyada karşılaşma ihtimali.

İyi değilim aşkım. Unutuyor gibi yapıyorum. Biriken yaralarımı acıtmasınlar diye kanatmıyorum. Seni de kan tutardı hani. Bak görüyorsun bunu bile hatırlamıyorum.

İyi değilim aşkım. Artık şiirlerimde yok süslü kelimelerle sana seslenecek. Adının geçmediği cümlede O gitti diyerek, sevgiyi anlatmak çok zor oluyor çünkü kâğıda kaleme dokununca kömür değil, gözyaşım dökülüyor ya, ziyan oluyor sayfalarım. Birde pazar günleri var tabi. Hiç buluşmadığımız bir yerde hiç bilmediğin bir yerde hiç bilmediğin bir saatte seni bekliyorum. Gelmen pekte anlam ifade etmiyor. Ben seni beklemeyi hala çok seviyorum.

İyi değilim aşkım. Daha bencil oldu duygularım daha çok ben demeyi, daha çok sabretmeyi öğrendim, sayısız yalanlarla "çok özledim" seni demeyecek kadar. Yokluğunla aramda inanılmaz bir dostluk başladı. Kimseyi almıyoruz aramıza. Bak benden başka sen, senden başkada düşüncem yok satırlarımda.

İyi değilim aşkım. Hiç iyi değilim. Bu saatten sonra sana "dön" mü yoksa "hoşça kal" mı demeliyim? (2016-04-28    Fatih)

mesajlar Ne biliyor musun? Bazı şeyleri çok merak ediyorum. Ama favori merakım sensin. En çok seni merak ediyorum. Mesela hasta mısın şu an? Başın ağrıyor mu? Üşüyor musun? Sıkıca sarılabilirim çünkü. Korkuyor musun? Elini tutup bir daha asla bırakmam. Ağlıyor musun? Ömrümün sonuna kadar gözyaşlarını silebilirim. Ağlama. Gülüyor musun? Ben hep gülüşünü izlerim. Yaşamak istiyorum ama ben seni. Güldüğün şeylere beraber gülmek istiyorum. Ağladığın zaman bende ağlamak, korktuğun zaman bende korkmak istiyorum. Heyecanlı olduğun zaman kalbinin atışlarını dinlemek istiyorum. Saatlerce gözlerinin içine bakmak, istediğim zaman öpmek istiyorum. mesajlar.info İzin ver. İzin ver seni seveyim. Saçlarınla oynayayım. Kusurlarınla dalga geçeyim ama en çok da ben seveyim onları. Biraz sen öp, biraz ben. Biraz sen sarıl biraz ben. Düştüğümde gülüp, sonradan yardım eden de sen ol. Sesim güzel olmadığı halde şarkı söylememi iste, söyleyince de gül ama yine de sen sev. Başkası değil. Çikolatalarımı gizli gizli yiyen de sen ol. Çok konuşuyorum kızıyor musun bana? Korksam sarılır mısın, öper misin defalarca boynumdan? Ağlasam siler misin sende benim gibi gözyaşlarımı, ''ben hep buradayım'' der misin? (2016-04-26    samed kus)

mesajlar DİĞER YARIM, OLMAZSA OLMAZIM'A
Sen kimsede göremediğim bir şeye sahipsin yârim, kimsede tatmadığım, tadamayacağım. Çok mu çok seviyorum seni, yanımda olsan bile özlüyorum seni. Yanımızdan geçen kızlardan bile sakınıyorum napim işte bakarlar kıskanıyorum, Seviyorum Çünkü. Aşk biter ama sevgi bitmez, benim sana sevgim hiç bitmez. 4 yıl oldu acısıyla tatlısıyla 4 yıl ayrılığıyla barışmalarıyla, sen hep bana soğuk ve ilgisiz davrandığında ben diri diri mezara girdim. Zaten ölümden korkardım şimdi ölümden değil de seni kaybetmekten korkar oldum. Rabbim ömrümden alsın ömrüne koysun, mesajlar.info Mevla'm Seni Bana bağışlasın Beni de Sana. Benim ol istiyorum, aynı yatağa beraber girelim, aynı yerlere basalım, her gün çorabım nerde aşkım diye sor bana. Her baş başa kaldığımızda utandır istiyorum. Her yerde her fırsatta dokun bana istiyorum ama bu sadece sen ol istiyorum. Sonra sana bir çocuk vereyim Senden Benden bir parça ikimizin birleşiminden düşünsene bir melek daha sağlıklı olsun yeter. 4 yıl değil 40 yılımız geride kalsın ilk gün başımızı yastığa nasıl koyduysak 40 yıl sonra da saçlarımıza ak düşmüş bi şekilde kalkalım, ne günlerdi be de Esra Hanım Ben de Evet Mehmet Bey diyeyim, gülelim gülümseyelim tatlı bir tebessüm edinelim o günlere dalıp gidelim. Bir daha dünyaya gelsek yine birbirimizin olalım diyelim AMA diyelim ne olursa olsun Seni Herkesten ve her şeyden çok seven Esra'N <3 (2016-04-26    EsRa Çelik 12.02.2012)

mesajlar Hayatımda yaşlanmayı hayal edeceğim birisi olmalıydı. Ben seninle yaşlanmak istedim, yalnız uyuduğun gecelerde yatağının sol yanındaki boşluğu dolduracak birisi olmalıydı, ben sol yanımda hep sana sığındım birlikte uyanılan sabahlarda yüzünü güldürecek birisi olmalıydı, ben sabahları seninle uyanmayı seçtim o varken bana bir şey olmaz diyeceği biri olmalıydı, ben gözümü kapatıp sana güvenmeyi seçtim deliler gibi kıskanacağı ve deliler gibi kıskanacak birisi olmalıydı, ben seni kendimden bile kıskandım dudakları uzandığında istemsiz gözleri kapanacak biri olmalıydı, sen bana sokulduğunda gözlerimi huzurla kapatmayı seçtim kendini kollarına bıraktığında huzuru tattıracak birisi olmalıydı, mesajlar.info ben o eşsiz huzuru sende buldum elinden tutup nereye gittiğini umursamadan yürüyecek birisi olmalıydı ben bu yolculuğa seninle çıkmayı sonuna kadar seninle gidip bu yolu sadece senin elinden tutarak yürümeyi seçtim umutlarla sana geldim kolumu, dudağımı ısırışlarına, yanaklarımı ve burnumu sıkışlarına, sımsıkı sarılışlarına katlanabiliyorum acı hissetmiyorum ve biliyorum yıllar boyunca bunu yapacağını bilsem yine de bunun acısını hissetmemeye devam edeceğim en güzel hissettiğim en mutlu olduğum, en çok güldüğüm, duygularımın tavan yaptığı en güzel yerdir yamacın. İyi ki varsın seni seviyorummm 3.ayımız Allah'ım senle uyuyup senle kalkmayı nasip etsin her şeyi seninle yapıp seninle her şeye göğüs germeyi nasip etsin seni çok seviyorum her şeyim hatunum gelinlikler içinde görmeyi nasip eylesin Rabbim. BİR ÖMÜR SANCAK Tektanem. (2016-04-25    Arzucan'ım 3.ay)

mesajlar Ben, sende sevdim gülümsemeyi, sende gördüm bakışların en derinini. Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca, yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayan yıldızlarla vurdum. mesajlar.info Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğinde buldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok, bir de bana bakan minicik o kara gözlerine. Ben, bir tek sana güldüm içten, bir tek seni sevdim, yürekten bir tek, seninle birlikte, baş başa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime. Ben senin gamzeli gülüşlerini sevdim, öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak... Hilal'im (2016-04-25    SeyfiHilal)

mesajlar Yanında üzülemediğim sevdiğim. Gözlerine bakmaya doyamadığım aşkım. O tatlı bakışların beni her gün sana bağlıyor. Her gün bir adım daha sana geliyorum. Gün geçtikçe daha çok korkuyorum. Çünkü her gün daha çok bağlanıyorum, korktuğum şey ise sana deli gibi sımsıkı bağlıyken senden başkasını gözüm görmezken birden sensiz kalmak. Biliyorum uzun mesaj yazamıyorum ama elimden gelen bu. Belki yazdıklarım birbirine benziyor ama bunun sebebi sana olan sevgimin değişmemesi. Şimdi bile yazacak bişey bulamıyorum ama sana uzun uzun mesaj atmak istiyorum. Seni ben çok seviyorum. Bazen düşünüyorum etrafında onca güzel kız varken neden ben diye hatta bunu bazen değil hep düşünüyorum. Onca kız varken ben yani bunu sebebini çok merak ediyorum. Bazen sinir ediyorum seni biliyorum belki kırıyorumdur senin o dünyalar güzeli kalbini. Ama kırıyorsam affet beni olur mu? İsteyerek değildir çünkü senden çok sevdiğim o kalbini kırmak asla istemem. Seni hayatımdaki her şeyden ve hayatındaki herkesten çok seviyorum ben. Bazen bakarken gözlerine hani sende dönüp bakıyorsun kafamı çeviriyorum ya ben yanlış anlama o zaman beni. Utanıyorum diye çeviriyorum kafamı ben çünkü sende bana bakınca bi gülesim geliyo içim kıpırdıyo ve bazen de ağlayasım geliyo. mesajlar.info Ha bide gülüşün var tabi. Senin o gülüşüne canı mı veririm ben. Çok tatlı gülüyosun. Bakınca senin gülüşüne insanın daha çok aşık olası geliyor. Senin gibi birini tanıdığım için gerçekten ama gerçekten çok mutluyum. Sadece tanıdığım için de değil tabi sana ait olduğum içinde çok mutluyum. Senin gibi biri herkese nasip olmaz. Allah'a her gün dua ediyorum seni bana verdiği için. Seni bana nasip ettiği için. Seninle o kadar mutluyum ki ben kimsenin veremediği o mutluluğu sen veriyosun bana. Sen her gün her dakika her salise aklımdan çıkmıyosun. Canım sıkılıyo yatıp seni düşünüyorum. Yanında olduğum zamanlar geliyor aklıma sessizce gülüyorum kendi kendime. Senle gelecek düşünüyorum. Seninle birlikte olup seninle beraber yaşlanmayı. İlerde gelecek her zorluğu beraber aşmak istiyorum. Ben senin ilerdeki hayatımda da olmanı istiyorum. Ben kimseyle gelecek hayalleri kurmadım. Yaşadığım şeylerin kurduğum hayallerin hep ilki sensin. Ve ben istiyorum ki kurduğum hayalleri gerçekleştirelim. Beraber gülelim beraber ağlayalım. Seninle her gün gezip dolaşalım. Gidip salak salak anılar bırakalım geçmişimize. Yaşlandığımız zamanda aklımıza getirip gülelim mutlu olalım. Büyüyüp beraber olalım zaten mutlu oluruz. Ne olursa olsun severim ben seni kabullenirim her şekilde. Ha bide şey var ya yazdığın uzun mesajlar. Sana yemin ediyorum ki yazdığın her uzun mesajda ağlıyorum. Bi duygusallık kaplıyo içimi. Şimdide öyle aslında. Ağlanacak bi yazı yazmadım sana ama ağlıyorum. Bi anda duygusallaşırım da. Neyse sana ben daha çok uzun mesaj yazarım sevdiğim seni çok ama çok seviyorum sen adeta benim kaybolan diğer yarımdın ve ben seninle tamamlandım. İyi ki varsın seni çok seviyorum (2016-04-24    Neslihan Doğan)

mesajlar Sevgilim, aşkım, hayatım, canım, bitanem
Ne diyim sana kurban olduğum ne desem daha çok anlatabilir sevdiğimi. Hangisi gösterecek sana olan bağlılığımı. Nasıl anlatırım sana senden başkasını gözümün görmediğini söyle sevgilim sana olan sevgimi nasıl anlatıcam ben sana. Yıllarca benim olsan evlenip gitsek keşke ama o zamanda anlatamam ki ben. Ya yapamıyorum olmuyor ne kadar uzun mesaj yazsam hatta senin için koca bi kitap yazsam bile az kalır sevgilim. Sen bugünümün mutluluğu yarınımın umudusun. Işık oldun sen bana karanlıkta yaşıyordum ben birden geldi biri tuttu ışığa sürükledi beni. O ışıkta kendime geldim ben. Yanında hayatı anladım gerçekten birine nasıl değer verilir ben onu anladım. Sana verdiğim değeri kimsede bulmazsın. Şu dünyada seni benden çok seven yoktur emin ol ki. Canım sıkılıyor seni düşünüyorum mutlu oluyorum o zaman zaten senin sayende. Gülüp ağlamam kızıp kendime gelmem hep senin sayende. En son ayrıldığımızda dedim ki ben galiba bu sefer ciddi bu sefer barışmıcaz diye. Ama ben umudumu kesmedim. Seni aradım mesaj attım ya bu yüzsüzlük değil çok sevdiğimdir. Ya bi düşün hangi kıza ciddi bi şekilde yol verip canını acıttığında geri döner ki iste ben döndüm çünkü seni deli gibi seviyorum. Ayrıldığımız zaman ben kardelenle buluşmuştum biraz kendime gelirim diye. Kardelene dedim ki ya hadi barışmazsak ben bizim fotoğraflarımızı mesajlarımızı onun ismini nasıl silerim telefondan. Bunu söyleyip ağladım. mesajlar.info Ama emin ol ki sevmesem seni o gün barışmak için elimden geleni yapmazdım ben. Sen benim yanımdayken aklıma hiç bi erkek gelmedi. Aklim senden başkasına gitmedi. Gözüm senden başkasına bakmadı. Kalbim zaten senden başkasını kabul etmez. Benim varlığım ruhum bedenim hepsi sensin. 40 gün oldu ya ne çabuk 40 gün olmuş. Allah nasip etsin ki 40 sene olsun. Senelerce seninle yaşayabilirim aylarca kokunla gülüşünle mutlu olabilirim. Günlerce gözlerine bakabilirim. Herşeyimle seni yaşamak isterim ben. Gülüşünle nefes alıp ağlayışınla ölmek isterim. Başına gelen küçük bi aksilikte yanında olmak isterim. Kötü gününde yanında olmak isterim. Senin gözyaşına canımı vermeye hazır bi şekilde mutlu olmak isterim hep. Sana sevgimi anlatmak isterim bide. Hayatımda kimseyi nasıl senin gibi sevemeyeceğimi. Hayatımda kimseye sana verdiğim değerin çeyreği kadar değer vermeyeceğimi. Senden başka kimseyi hayatımda istemediğimi. Seni çok kıskandığımı, kimselerle paylaşamayacağımı bunların hepsini anlatmak isterim sana. Ama asla olduğu kadarıyla anlatamıycam çünkü hep ne kadar çoksa onun azcığını anlatabiliyorum. Ya sana benim güvenim sonsuz ama bazen şüphelendirici hareketler yapıyorsun o yüzden senin üstüne geliyorum çünkü çok korkuyorum ama emin ol ki sana çok güveniyorum. Ya ben ne istiyorum biliyor musun, senin olmak, babanın annenin gelini olmak, senle yaşamak. Ve bunların öncesinde senin kadar iyi senin kadar tatlı bir çocuğu doğuran anneye teşekkür etmek. İyi ki varsın sen iyi ki yanımdasın belki geçmişin kötüdür belki geçmişte yaşanmışların olabilir ama emin ol ki geçmişin beni ilgilendirmiyor. Çünkü ben seninle gelecek düşünüyorum seninle geçmiş hayalî kurmak imkansızken geçmişin umrumda bile değil. Belki benim geçmişim senin umrundadır. Belki merak ediyorsundur ama emin ol ki geçmişimde hiç bi bok yok. Olan tek şey 2-3 kişiyi sevmiş hayaliyle mutlu olma çabaları. Ama artık seninle anlıyorum sevgiyi birini sevmeyi birine çok fazla değer vermeyi. Ve birini her şeyi ile kabul etmeyi. Belki çok fazla abartıyorumdur seni. Belki fazla bağlıyımdır sana. Ama çok seviyorum seni. Sana her şeyimi veririm küçücük bi tereddüt etmeden. Eğer sende sadece benim olacaksan benimle mutlu olup benimle üzüleceksen. dersimiz.com Benimle evlilik hayalleri kuruyorsan ikimizin de fikirleri aynıdır. Eğer ikimizin de aynı olursa eminim ki gerçekleşir hayallerimiz. Hep birbirimize destek olalım. Hep birbirimizin yanında olalım. Herkes kıskansın bizi. Sevgililer kavga etsin desinler bi mahmutla neslihan gibi sevmiyoruz. Kıskansınlar beni kızlar desinler mahmutun sevgilisine bak çok çirkin ben ondan daha güzelim. Ama her şeye rağmen sen bana bağlı ol. Herkes çatlasın. Seni sevenler ağlasın arkandan. Ama her şeyi boş verip aşkımızı yaşayalım biz. Gün gelsin senin için kavga edeyim ben. Gün gelsin kız yoliyim bazen de dayak yiyim. Ama sonunda beraber olalım. Hayatı yaşayalım istiyorum ben senle. Sana olan aşkım her gün daha çok büyüyor. Senin sesini duyunca mutlu oluyorum. Sen bana anlatsan her şeyini hiç sıkılmadan dinlerim o güzel sesini. Sen bana istersen saçmala istersen dalga geç benle ama o sesin kalbimi yumuşatan tek şey. Sesini duyunca kendime geliyorum. Bi silkeleniyorum ve diyorum ki. Allah'ım be ne sevap işledim de bana Mahmut gibi birini verdin. Bana o mutluluğu yaşatıyorsun. Bazen kalbimi kırıyosun bazen üzüyosun beni. Ama bana bi kerecik aşkım demen bile eritiyo buzlarımı. Bana bi bakışın için ömrümü veririm ben. Ya neyse daha yazardım sana ama uykum geldi yeter bu kadar her şeyden çok sevdiğim sevgilim seni çok ama çok seviyorum iyi geceler... (2016-04-24    Neslihan Doğan)

mesajlar Bu hayat böyle işte kardeşim insana yürümeyi öğretiyorlar ama kimse yolu göstermiyor be kardeşim. Hani yürüyorsun ama nereye yürüyorsun göstermiyorlar be kardeşim. Doğru yolu sen kendin bulacaksın diyorlar da bulamıyorum be kardeşim, bulamıyorum hangi yola girsem sonu bataklık hangi sokağa girsem sonu çıkmaz hangi hayatı yaşasam sonu hüsran be kardeşim. Hüzün aşkın fiyakasıdır diyorlar eyvallah zaten başlı başına hüzünle ilerliyoruz bize çok yakıştığı belli. mesajlar.info Durmak ya benim durmam bile hata kardeşim şimdiye kadar çoktan bi binanın en üst katından atlayıp kaldırımlara yapışmış olmam lazımdı benim ama bekliyorum kardeşim bekliyorum ölümü bekliyorum zaten yükseklerden atlamakta hiç iyi bir şey değilmiş ama düşünsene bi haber vefat ve başsağlığı dün gece saat 9 sularında hayatını zehir olduğunu anladıktan saniyeler sonra aşırı dozda vicdan ve pişmanlıkla yüksek bi binanın çatısına çıkmak suretiyle zavallı bedenini aşağıya atan can kendini öldürmeyi bile beceremediğinden vücudundaki kırık çıkıklarla hastaneye kaldırılmış olup hastaneler aşırı yoğunluk sebebiyle kendisini kabul etmediğinden götürüldüğü Adapazarlı ünlü kırıkçı hilmi bile bütün çabalarına rağmen bu ne biçim hayat kardeşim be ölmeyi bile beceremiyoruz şu an şu gökyüzü bile benden daha karanlık değil içimden daha karanlık değil. (2016-04-21    can)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :