en güzel mesajlar sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Merhaba sevdiğim,
Sana anlatamadıklarımı anlatıyorum bu satırlarımda. Seni çok üzdüm farkındayım, belki üzmedim çünkü sen beni hiç sevmedin hiç kabullenmedin ki. Ben seni bütün dünyayı karşıma alacak kadar çok sevdim. Gitmemen için kendimi senin motorunun önüne attım başkasına göre rezillik gibi görünüyordu ama insan sevince hiç kimseyi umursamıyor.
Sana yazdığım bu satırlarımı göremeyeceksin. mesajlar.info Onca yaşadıklarımızı unutmam mümkün değil. Hepsi bir rüya gibiydi, önce sen girdin hayatıma, sonra hayallerimiz. Senin kokun gibi, senin gülüşün gibi, senin sıcaklığın gibi birini bulamıyorum. Yokluğun bana çok koydu sevdiğim. Bizimkisi imkânsızdı belki, bitecekti belki bir gün ama beni bırakıp gitmen çözüm değildi. Ben her şeye rağmen seni bırakmadım. beni bıraktıktan sonra yaptığın her şeye rağmen seni seviyorum ama gel diyemiyorum, beni eskisinden daha çok, tekrar sev diyemiyorum çünkü geri döndüğünde tekrar gitmenden korkuyorum. (2016-06-09    @şerife.hayalleri1996)

mesajlar Sen hayatımda gördüğüm en yakışıklı adamsın. Senden öte tanımladığım hiçbir şey yok benim dünyamda. Bütün çiçekler sen, bütün yıldızlar sen. Gözümü açıyorum sen kapıyorum sen. Hiç bitmeyen serüven. Seni biliyosun kimseyle hiç kimseyle paylaşmam paylaşamam. Daha dün gece o kadar hayal kurduk sen anlattın ben dinledim. Dinlerken ağladım. Biliyosun duygusalım kocacım. Şimdi benden uzaktasın. Çoğu zaman öyle özlüyorum ki... Sen ol, hep ol, benimle ol, bende ol. Sendeyim ben zaten, yüreğini koydum yüreğimin üstüne. Aşkkk buu sende iyi bilirsin. Öğreneceğim çok şey var sana dair, bilmediğim çok şey var. Ama kocacım bir şeyi öyle biliyorum seni öyle çok seviyorum ki (2016-06-08    damlaeker)

mesajlar Bir gün tam umudumun bittiği anda çıka geldin karşıma. Her şeyinle. Her şeyimle. Artık benim hayatım sen olacaktın. Küçük dünyamda bir sürü çiçek açacaktı. Sarılmak bambaşka gelecekti artık bana, senin yanında dünyayı unutuyor olacaktım, seni hiç bırakmayacağım demeye başlayacağım. Hayallerime. Aileme. Anama damat olacaktın artık. Hayallerim bile bir farklı olacaktı senle. Tâki o gün gelene kadar. Senle konuşana kadar.
Sen beni canından çok sevensin, benim mutluluğum için çabalayansın. Benim için her şeyi göze alansın aşkım. Sana öylesine bağlanmışım ki bir kör düğüm misali. mesajlar.info Olursa ancak hayatım seninle güzel yoksa hayatım hayat değil sanki hani en küçük kavgamızda bile, küsüyoruz birbirimize darılıyoruz o zaman bile nefes almak zorlaşırken sensiz bir yaşam olmayacağını biliyorum artık ben. Yok, aşkım biz birbirimizden ayrı yapamayız. Evleneceğiz mutluluk gözyaşları dökeceğiz. Artık senin olacağım. Artık bir evin iki insanı olacağız. Aa bunlarda mı evlendi bunlar sevgiliydi. Ne zaman evlendiler, diyenlere en güzel cevap olacak bizim bir eve iki insan olmamız öyle diyen insanlara aşkım. Evleneceğiz aşkım, bir eve iki insan olacağız o evimizde her türlü zorluğu razıyım ben. Hep mutlu olacağız diye bir kural yok bu dünyada dimi aşkım. Diyorum ya ben senle her şeye varım zararıyla da olsa ziyanıyla da olsa. Hastalığına da varım sağlığında varım. Seninle olacak her şeye varım ben . Seninle ölümüne de varım ben aşkım. İyi ki hayatımdasın. Seni çok seviyorum huzurum (2016-06-07    Esra Fâtih'i çok seviyor)

mesajlar Mesela yanımda olsaydın ne güzel olurdu. Uçurtma uçururduk belki. Pamuk şeker yerdik, ben çok severim şekeri, öğrenirdin. Yanımda olurdun en basitinden. Beni severdin, özlerdin. Film izlerdik, korku filmi. Korkup sana sarılabilirdim mesela. Korkma ben yanındayım, bu sadece bi film deyip dalga geçebilirdin benimle, gülerdik. Düşünsene beraber gülerdik. Beraber ağlardık hatta. Gözyaşlarımı silerdin sen, ben de senin burnunu öperdim. Yine gülerdik. Her şeyi sana anlatırdım sıkılmadan dinlerdin. İçerdik belki? Sarhoş olurduk. Ne güzel olur ama. Ben sarhoşken sana hiç söyleyemeyeceğim şeyleri söylerdim belki. Sen yine gülerdin. Bildiğim fıkraları anlatırdım sana. Uyuduğun zaman izleyebilirdim seni. mesajlar.info Pasta alırdık, pastayı yüzüne bulaştırırdım belki. Su savaşı yapabiliriz mesela. Hatta sulu boya da yapardık seninle. Seninki daha güzel olurdu kıskanırdım. Kokunu içime çekerdim. Öyle güzel kokardın ki boynunda uyumak isterdim.
Gitmezdin yanımdan, bir saniye bile. Hep beraber olurduk. Balık tutardık. Sonra yerdik onları. Ellerimle yedirebilirim sana. Kılçıklarını ayıklardım belki. Şiir okurdun bana. Bilirsin çok severim şiiri fotoğraflarımı çekerdin. Beraber çekinirdik. Öperdin belki de, durmadan öpebilirdin beni. Utanabilirim yanında, kızma. Sarılırdın belki de. Hep sarıl asla bırakma. Ellerini tutunca kalbimin hızlanmasını açıklayamazdım. Gülerdin yine. Olsun sen hep gül bana. Gül diye elimden gelen tüm şebeklikleri yapabilirim senin için. Gitmeni istemediğimi biliyorsun. O yüzden sen hep gül bana ama gitme... (2016-06-07    Ahmet Alya)

mesajlar Uykuya niyetlenip kafamı yastığa koyduğumda, sen geliyorsun zihnimin tam ortasına. Sana bakıyorum, sen de bana. Pencereden de öyle bir ışık vurur ki odama, hiç sorma. Sonra, sonra uyumaya çalışırken sen hep gözlerimden öptün, kapayamadım da Senin varlığın gözlerimden oluk oluk akıyor, mutluluktan olsa gerek. Lâkin sen sakın ağlama! Sen ağlarsan damlası benim yanağımdan yüreğime düşer. Gülüşlerin var orda onları ıslatma. Onlar benim, onların ıslanmasına izin vermem! Kimse ıslatamaz, sen bile. Onlar benim, onlar biz, onlar dua, onlar aşk, onlar şükür. Onlar gözyaşlarımdan olma mutluluk. (2016-06-05    Damla'nın Prensi)

mesajlar Hani bazen kızıyorum ya sana hepsi geçici. Kızsam da bağırsam da seni unutmuyorum, unutamıyorum. 9 ay beraber vakit geçirdik, bu ilişkide güldük de ağladık da. Ben seni unutamam be canım. Aşk seninle yaşanmaya değerdi. Bendeki kara sevda. Evet, canım çok acıdı. Pişman mıyım peki? Aslaa ... Ama benim burda ciğerim yanar. İki gözüm iki çeşme haberin yok. Sen mutlu ol hep tamam mı? Sana bedduam yok. Sadece ben günden güne eriyorum her gün daha da zayıflıyorum biliyor musun? Hani senle çıkarken ben hep uyurdum sende arardın ya, senden sonra en erken gece 1 de yatıyorum biliyomusun? Her gece aklımdan çıkmıyosun seni düşünerek uyuyorum ben . Çok özledim be canım . :( (2016-06-03    bir aşık)

mesajlar ne denerim ne de denek
nereye gitti verdiğim emek
boşuna çalışmışım ben demek
şimdi otur ye yiyebildiğin kadar yemek

sorarlarsa yüzüm asılmaz mı benim
ben şimdi elaleme ne derim
nereye gidiyorsun ki benim yanım senin yerin
boş boş bakmaktan kalmadı gözümde ferim

bilerek anlamadın beni , sevdiğimi görerek
ne içirdiler sana da yemişsin galiba yürek
günlerdir bakıyorum aynaya saf saf gülerek
benide madara ettin elaleme oldum şebek

sen geleceksin yine ayağıma tek tek sekerek
bulursun ben gibisini rüyanda içerek
ağladığını görsem karşımda o bile yetecek
nereye gidersen git döneceksin bana iç çekerek (2016-05-25    inci)

mesajlar Sen aitken başkasına, benimle vakit geçirmişsin yine her zamanki gibi. Ben, benimlesin sanarak geziyordum saf âşık. Düzenli olarak rötar yapan ilişkimiz ikimizi de yıprattı ama ben hala her zamanki gibi seviyorum. Her araba camına sanki sen varmışsın gibi bakıyorum. Son gün görüştüğümüzde çıkan şarkıyı son ses açıp bu şarkı bitince bırakıcam seni demiştin ve ben şarkıyı defalarca başa sardım bırakma diye. Belki de o şarkıyı dinlerken aklında ben yoktum ama yine de diyorum seviyorum. Neyin etkisi veya neyin davası bilmiyorum ama kendimi avutmak için 9 aydır sayfalarca yazıyorum. Şiirler, şarkılar seni düşündüren her şeyi yazıyorum tek tek. mesajlar.info Sen tutabilirken başka elleri ben burda bekliyorum seni, neşeli halim kalmadı artık. Gittiğinden beri tek yaptığım uyumak ve pastalar yapmak. Bana neden güveniyorsun demiştin çünkü senin de kız kardeşin var demiştim. İster miydin kardeşinin her gün ağlamasını, her yemekte gözleri şiş oturmasını. Unutmayı da denedim ama senin gibi başkalarıyla sevgili olamadım. Görüştüğüm insanlara da seni anlatır oldum. Bana arkadaş gözüyle bakıyordun madem niye benimle gülüp eğlendin, elimi tuttun, ben sen yanlış anlayacaksın diye diğerlerinden olmamak için elim cebimde gezdim. Sen geldin, elini cebime soktun. Allah görmüyor mu sanıyorsun, bilmiyorum ama görmek istediğim pişman olduğun değil. Umarım hiç pişman olmazsın ama olurda pişman olursan Rabbim bunu görmeyi bana nasip etsin. Yine de dualarım seninle... (2016-05-25    inci)

mesajlar Öyle seviyorum diyerek aşk yaşanmaz... İcraat göstereceksin, mesela gecenin bir vakti uyandırıp özledim diyeceksin, hayatındaki herkesi gerekirse uğrunda sileceksin, saatlerce onu görebilmek için gerekirse yürüyeceksin, türlü bahanelerle kandırmak yerine dürüst olacaksın. İki yalanla kandırdım diye kendini bi halt sanmayacaksın... BASİT olmayacaksın. Elini tuttuğunda herkese meydan okuyacaksın... zamanım yok diye sevmekten kaçmayacaksın... AŞK istiyorum diye dolaşmayacaksın...önce AŞK yaşayacak kadar yürekli misin diye kendine soracaksın... seni seviyorum demek, artık çocuk oyunu... gözlerine bakarak birlikte ölelim mi diyecek kadar yürekli olacaksın... gel dediğinde geleceksin, ağlıyorsa sarılıp ağlayacaksın... (2016-05-20    kum seytanı)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :