cevaplı bilmeceler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Geçmez diyorsun ama geçiyor, zamanla her şey geçiyor. Sorun geçmesi değil o zaman içerisinde senden neler aldığıdır. Gülüşlerini almıştır mesela, mutluluğunu almıştır. Ama kimse bilmez herkes geçti diye bilir ama geçerken neleri götürmüştür senden. Mesela artık yaşamak istemezsin, her güldüğünde canın yanar. Gözlerin dolar ağlamamak için gülümsersin canın yana yana. Unutursun be kardeş bir gün elbet unutursun ama paramparça olursun. (2016-06-20    hiçkimse)

mesajlar Canımın içi,
Sen sanki her yerdesin biliyor musun? Sürekli aklımdasın. Böyle ne bilim saçma gelmesin sana ama dinlediğim şarkıda, okuduğum kitapta, düşüncelerimde, duygularımda, aklımda hep sen varsın. Ya yazdığım yazıda falan. Her yerde sen varsın. Ama en çok da içimdesin. Sen benim canımın içisin. Bana göre her şey sensin. Sen benim her şeyimsin. Gönlünü sevdiğim adam. Böyle mesajla değil de keşke yanında kutlayabilseydim doğum gününü. Yanında olabilseydim. Gözlerinin içine bakıp iyi ki doğmuşsun canımın içi diyebilseydim. Kocaman sarılsaydım sana hiç bırakmasaydım. Kokunu içime çekseydim. Sırf senin kokun içimde kalsın diye nefes bile vermezdim. Ya sen yokken, seninle konuşamıyorken hiçbir şeyden tat alamıyorum. Hayatın anlamı kalmıyor benim için. Zaman geçmek bilmiyor. Ben doğruları seninle gördüm, her şeyi seninle öğrendim. Bana verdiğin bu ömür için, eşsiz bu güzellik için, beni çok mutlu ettiğin için teşekkür etsem çok basit olur değil mi? mesajlar.info Sana yazdığım her kelimede sevgim var. Sana bağlılığım, seninle olan hayallerim var. Doğum ile ölüm arasındaki o büyük boşluk var ya hani. O büyük uçurum. İşte oraya bir anlam yüklemek gerek. Hayatının bi anlamı olması gerek. Benim hayatımın anlamı da sensin. Senin de benim biliyorum. Ve bundan çok mutluyum. Sen benim umut ışığımsın. İşte ben senin sayende boşuna yaşamıyorum. Ben senin için yaşıyorum. Yüzünde her zaman o benim her gördükçe resmen yeniden doğduğum gülümsemen eksik olmasın. Benim tek isteğim bugün dilediğim her şey gerçek olsun. Hayallerin, isteklerin hepsi gerçekleşsin. Sen mutlu ol. Kırılma, üzülme, ağlama. Belki şuan yanında değilim ama tüm kalbimle ve benliğimle seninleyim. Seni asla bırakmam. Seni sevmekten bi saniye olsun vazgeçmem. Geleceğini oluşturacak her bi gün, bir önceki günden daha güzel olsun. Yaşantın isteklerine eş değer olsun. Sanki sen benim için doğdun. Sen benim hayatıma doğdun, sen iyi ki doğdun. İyi ki benimlesin canımın içi. İyi ki varsın. Benimle olduğun her gün için şükrediyorum. İyi ki seni bana vermiş Rabbim. Doğum günün kutlu olsun bitanem. Seni çok seviyorum. (2016-06-20    Arifime)

mesajlar Sen benim ruh ikizimdin be kızım neden bitti keşke bitmeseydi. Ben seni bu kadar çok severken neden bitti halen aklım almıyor. Ulan ben seni her gece Allah'tan istiyordum keşke eşim olsa keşke benim hayatımdaki o kadın olsa. Seninle güzel günlerimiz olacaktı ama bitti, keşke bitmeseydi. mesajlar.info Halen aklım almıyor 6 ay oldu bitirdik ilişkimizi sorsalar bana onu unutun mu diye vallah billah hiç unutmadım be kızım gel Hatice Aktaş (2016-06-18    HaliL Bursin)

mesajlar Ben seni o kadar çok seviyordum ki anlatsam roman veya bir kaç hikâye olur gözlerin o kadar güzeldi ki onlara bakınca o güzel geleceğimizi gözlerinde görüyordum ben kaşların öyle bir güzeldi ki sanırsın İstanbul Boğaz köprüsünün en güzel köprüsü gibiydi saçların bir mira gibi güzeldi ben seni her şeyimle sevdim benim bütün vücudum her şeyim sana odaklıydı evet seni çok seviyorum halenden söylüyorum seni çok seviyorum bir gün bu mesajları görürsen geç de olsa bana ulaş Hatice Aktaş Halil Bursin (2016-06-18    HaliL Bursin)

mesajlar Sana bir şeyler anlatmam gerek. Umarım gittiğin ilk günkü gibi güçlü, iyisindir. Bir şeyler ayakta tutuyordur seni. Beni soracak olursan, bıraktığın gibiyim. Yorgun, uykusuz... Bazen, gözlerim uzaklara dalıyor karanlığın içinde, hepsi o. Sonra gülüp geçiyorum. "Sadece gülümseyerek hatırla beni. Başka türlüsü olmasın" sen söylemiştin bunu. Öyle yapıyorum... mesajlar.info İstemeden de olsa alışıyorum galiba yokluğuna. Oysa ne çok sevmiştim seni... Güzel şeylerde olmadı değil, inkâr edemem. Gelip varlığını yokluğuma kattığın için teşekkür ederim. Her ne kadar kızgın, kırgın olsam da ağzımdan tek kötü bir söz çıkmaz bilirsin. Bana yaşattıklarını bir başkasına yaşatma yeter. Herkes ben değil çünkü canını yakarlar. Benim sana anlatmam gereken şeyler var. Ama hepsinden önce, senin de beni anlaman gerek... Halil Bursin (2016-06-18    HaliL Bursin)

mesajlar Kuboo:
Aşkım, İbrahim'im nefesim. Hayatıma girdiğin günden beri bana daha çok sevmeyi, sabretmeyi, dua etmeyi şükretmeyi öğrettin. İyi ki varsın iyi ki şu küçücük dünyamı aydınlattın iyi ki geldin başımın belası kara gözlüm. Küçük dünyam seninle büyüdü, büyüttüm içine sen ben çiçekler böcekler koydum bir ev yaptım. İçinde sen ben çocuklarımız annemiz Cenneti bu dünyada yaşadım. Her şeyim. İlk yazıştığımızda o kadar iyi hissetim ki kendimi güvende kimseye bu kadar güvenmemiştim. Ben hayatımda bu kadar iyi huzurda hissetmedim huzurum. Bir secdede bir de senin yanında, bir de annemin kucağında huzurdayım ben aşkım. mesajlar.info Gerisi bana huzursuzluk veriyor, herkes bir kenara çekilsin sen gel yanıma otur, dünya dursun, sadece sen ben kalalım. O dünyada ne televizyon olsun ne de yiyecek bir şey, ben gözlerine bakar kaybolurum dudişinden yerim, nefesinden koklarım. Papa ibom çocuklarımım papası, gece aynı sese uyanmak istiyorum seninle aşkım, uyuduğumda nefesinle uyumak, kalktığımda gözüne bakarak uyanmak, yemek yediğimde beraber yemek, besmele çekmek, namaz kılarken arka arkaya beraber kılmak, beraber bir ciko yapmak, o cikonin adını da ibrahim yücel koymak oyy yeyimm yerr canlarım benim kızımız da babaannesi anneannesine benzesin emine hatunumuz oyyyy teyzesi gibi deli olmasın Fatıma teyzesi ilknur halasi hediye halasi yasemim halasi fevziye halasi cok sevecekler tombişimizi tuanna ablasi hep gelcek kalacak bizle yatiycaz dördümüz hep dayisi yerimmm yerr seviyolumm Askim anlat anlat bitmez seni diyeceğim o ki iyi ki geldin hayatıma iyi ki varsın seniii çok çok cookkkkk çoktan da çok seviyorum Ibrahim & Kübra &Ibrahim yücel& Emine Hatun AKTAN huzur kokan evimiz çocuklarımız neler neler... Kocaman MaşALLAH bize Muuuuaaahhh (2016-06-12    Ibonun prensesi 160116)

mesajlar Özür dilerim,
Ben yine tutamadım kendimi, yine nefret edemedim senden, yine bitiremedim seni...
Ne kadar denesem de, silemedim içimdeki sevgini,
Öyle çok özlüyorum ki seni,
Hayır senin yerinde olsam, daha fazla kıyamazdım bana.
Ama nasıl da mutlusundur şu an, ahım kaldı sanıyorum ama yok herhalde çok iyisin diye duydum, öyle dediler işte...
Eh birazda üzüldüm ama merak etme, bende iyiyim, iyi olmaya çalışıyorum, senden sonra ne kadar olabilirsem...
Zor oldu ama yine de mutluyum... mesajlar.info Hem de o kadar mutluyum ki, seninle olduğum zamandan az acı çekmeye başladım artık... Nasıl diyebilirim alıştım sanki biraz... Eee tabi hayli zaman geçti, böyle olması lazım, böyle olmalı. Ama bazen aklıma geliyosun ve işte o zaman her şey yine eskiye dönüyor, bi an o kadar kötü hissediyorum ki, ama merak etme biraz sonra geçiyo...
İnsanı en çok üzen unutulmayan anılar derler, gerçekten öyle, ben seni unuttum da, onları unutamadım ki zaten...
Bakarsın zamanla onlarda unutulur,
Ne dersin? (2016-06-10    Mihman KARAHAN)

mesajlar Biliyo musun seni ne kadar çok sevdiğimi, bilebilir misin? Bilirsin, zaten sen de beni severdin. Gecemi gündüzüme kattığım tek insansın. Uğruna saatlerce uykusuz kaldığım tek insan. Ömrünü ömrüme istediğim insan. Şu an da seni ne kadar merak ediyorum biliyo musun? Çok merak ediyorum çünkü sen bana artık mesaj bile atmıyosun. Hani iyi ki vardım? Hani herkesten çok bana güveniyordun? Noldu da birden bana yazmadın. Online olduğunu göremiyorum ama orda olduğunu biliyorum. Çünkü benim hakkımda olan her şeyi silmişsin. Biz daha dün çok mutluyduk. Tek bir mesajın bile beni çok mutlu ediyordu. Mesajlar.info Sana hep seni seviyorum iyi ki varsın dediğim için mi böyle oldu. Ya ben seni gerçekten seviyorum, karşılıksız. Platonik seviyorum. Neden seni böyle seven birini mutsuz ediyosun? Beni sevmeni istedim sadece. Ben bize imkansız demiştim hatırlıyo musun ? Sende neden imkânsız olsun dedin. Hani imkânsız değildik hı? Ben uyuyamıyorum, her gece aklımdasın. Dün seni düşünerek uyudum yine. Düşünmesem belki de uyuyamıcam. Sen benim hayallerimsin. En çok seninle hayal kurmayı seviyorum çünkü orda her şey yolunda. Seni Seviyorum. (2016-06-10    Bse)

mesajlar Sevgilim,
Bugün tam bir ay oldu seni tanıyalı. Dünyanın en güzel hayatının ilk bir ayı doldu bugün. Doldu dolmasına ama zaman bilse seni ne kadar çok sevdiğimi eminim geçmek istemezdi. Hep aynı yerde kalır beklerdi. Seni ilk gördüğümde yaşadığım o hissi ömrüm boyunca yaşamamıştım. Elini bir kere tutup ömür boyu bırakmayacağım kişi, evet o işte şuan tam karşımda bana bakıyor demiştim kendi kendime. Bunu sana söylemek için sabırsızlanıyordum. Ve o an geldiğinde, yani bir ay öncesi;06.05.2016 tarihinde bunu sana söylediğimde inan bana hayatım değişti. Artık dünyam sendin. Hayatımın anlamı, aşkım, meleğim, bir tanem, sevgilim, her şeyimsin sen benim. Senin için atıyor kalbim ve senin için de atmaya devam edecek.
SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM HER ŞEYİM İYİ Kİ GİRDİN HAYATIMA. BİR DAHA BIRAKMAMAK ÜZERE TUTTUM ELİNİ VE ASLA AYRILMAYACAK ELLERİMİZ SÖZ VERİYORUM, SENİ ÇOK SEVİYORUM (2016-06-09    Damla'nın Prensi Hasan :*)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :