günaydın iyi sabahlar mesajları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Geçen sene bu zamanlar nasıl olduysa oldu ve kalbimin ellerinde olduğunu hissettim. Bir başka atıyordu kalbim senin ellerinde, bambaşka bir heyecan vardı, bambaşka bir huzur bir mutluluk. Senin bana gelmenle tüm benliğime bir sevgi yerleşti gün geçtikçe an ve an büyüyen bir sevgi koskocaman bir aşk. Sonsuz Aşk..! Geçen Sene bu zamanlar hissetmeye başladı yüreğim sonsuz güveni. Sonsuza dek yanımda olacağını ve beni hiç bir an sensiz bırakmayacağını daha o zaman anlamıştım. Güçlendim seninle. Herkese her şeye karşı savaşabilecek kadar güçlüyüm aşkın sayesinde. Geçen Sene bugün başladı gözlerim tüm içtenliğinle gülmeye. Çünkü bulmuştum artık Hayatıma anlam katan Mucizemi. Senin yanındayken tattığım o huzur başka hiçbir şey de yok inan sevdiceğim. Sen benim başıma gelmiş gelebilecek olan en mükemmel şeysin en büyük şansımsın. Geçen sene ve bugün 431 gündür olan aşkımız hiç bitmesin. Sonsuzluk gibi kal hep yüreğimde Bitanem. mesajlar.info Her daim sen ol sadece SEN ol yeter..! Sen benim nefesimsin canımdaki CAN'sın unutma. Seninle öyle mutluyum ki. Kelimeler yetersiz kalır anlatmaya. Sadece mutluyum sana ait olduğum için bana ait olduğun için. Ve sonsuza kadar böyle olacağını biliyorum çünkü SÖZ'ümüz var. Ben bu muhteşem ötesi büyük rüyadan hiç bir zaman için uyanmak istemiyorum. Sana sonsuz teşekkür ediyorum Aslanım. Bana hayallerimdeki aşkı yaşattığın için verdiğin mutluluk için içime yerleştirmiş olduğun ışığın için her daim tüm çatlaklığıma katlandığın için =) her şey için teşekkürler Batum. Nice sonsuz mutlu huzurlu şimdiki gibi AŞK dolu senelere Her şeyim. Seni çok seviyorum Hayallerimin kahramanı hayatımın anlamı mutluluğum Tek GERÇEĞIM. Seni her şeyden ve herkesten çok seviyorum Her şeyim..! İyi ki Benimsin. Batuhanm... (2016-07-21    Betül bayrak aslan)

mesajlar 3 harfe sığan koskoca bir dünya, Kocaman bir sevgi SEN...
Ailem oldun En canım oldun Sözler verdik birbirimize Çok güzel sözler verdik. Aşkla konuştuk hep Seni her geçen gün daha çok sevdim Daha çok bağlandım. Kalbindeyim biliyorum Bunu en içten hissediyorum. Bunu hissettirdiğin için sana minnettarım sevgilim. En çok istediğim şey sana sarılıp herkesi unutmak, zamanı durdurmak. mesajlar.info En çok istediğim şey daha fazla sen olmak senden olmak. En çok istediğim şey en bencilcesi belki bu beni daha çok daha çok daha çok sevmen En çok istediğim şey hiç bitmememiz En çok istediğim şey daha çok ben olman benden olman benim olman Yalnız bir tek sadece Beni seni sevdiğim gibi sev istiyorum hep kendinle yarış en çok sen sev senden bile çok. Ben seni öyle seviyorum çünkü, hep daha çok Sana aşığım geleceğim... Sana aşığım bana umutlarımı veren güzellikleri gösteren adam Yanımda olduğun için sana minnettarım. Seni çok seviyorum ruhum Batuhan Aslan (2016-07-18    Betül Aslan)

mesajlar Kalbimin duvarında bir çerçeve asılı. İçindeki; çizeni belli, ilhamı belli bir fotoğrafın en yalın hali. Ve şimdi kalbim ritmini kaybetti. Anladım ki artık bütün ritimler aynı yere çıkıyor. Anlamın anlamsızlaştırılmaya çalışıldığı en zor zamanlarda kalbimin sesi düşüncelerime serinlik getiriyor. Ruhumda güneş battı. Şimdi içim, zifiri karanlık benim. Yıldızlar gönlümde kendine bir yer bulabilmenin savaşını veriyor artık. Gözlerim ufukta, bir ışık arıyor. Kanım, damarlarımda alabildiğine koşuyor. Ruhum, güvercin olup bulutların arasında özgürlüğüne uçuyor. Kızgın kumlar üzerinde ayak yalın yürüyorum. İçim üşüyor, ömrüm kan kaybediyor. Can havliyle kendimi bir serabın içine atıyorum. Rengârenk karanfiller arasında sonsuzluğu kokluyorum. Gözyaşlarım süzülüyor yanaklarımdan. Damlaların yere kavuşmasına sessiz kalıyorum. Rüzgâr, bir kemanın yayından çıkan ses gibi önce yüzüme, sonra gönlüme vuruyor. Bir bulutun gölgesinde rüyalara dalıyorum. Sonu hep hüzün ile biten anlamsız, hikâyesi bile olmayan yalancı rüyalardan kaybettiğim hayallerimin hesabını soruyorum. Yalnız kalma korkusu beden gücümü yoruyor. Nefessiz kalıyorum. Bir çıkış yolu aramak için zamana uzandığımda, geçmişimle yüzleşiyor ve çıkış yollarıma taşlardan duvarlar örüldüğünü görüyorum. Ruhumda yangın çıktı benim. dersimiz.com Alevleri söndürecek selleri gözyaşlarımdan çıkarıyorum. Canım yanıyor. Hislerim, demir parmaklıklar arkasına hapsedilmiş ve ben, esaretten kurtulacak bir boşluk arıyorum. Sürgün yeri düşlerimin içindeki bir kuşun kanatlarında göklere yükseliyorum. Canım yanıyor ve soruyorum; Kim açtı içimdeki bu yaraları? Kim kırdı düşlerimin kanatlarını? Kim duyacak sessizliğimi? Kim görecek rüyalarımı? Kim tutacak yüreğimden? Kim saracak yaralarımı? Ben, bir tek sorunun bile cevabını bilmiyorum. Bir gün daha bitti. Hala yaşıyorum. Ve şairin dediği gibi; kendi yolumda yürüyorum. İçim yanıyor benim ve ben, buna da hamd ediyorum. Hayallerimin kanadına takıldım, uçabildiğim yere kadar uçuyorum. (2016-07-14    Nilay Top)

mesajlar Bugün ayın 8 i, hayalim seninle, daha konuşmaya başlayalı toplasam 5 gün oldu belki de daha 5 gün olmadı. Ben seninle konuşurken mutlu huzurluyum, hani 2 yaşındaki çocuğun bir şey isteyip alana kadar ağlaması gibi sevdim hayalim. Ben var ya ben sana âşık oldum tutuldum kapıldım, hayalim her aksam Allah'ıma yalvarıyorum ki alın yazım sen ol diye her akşam seni düşünüyorum ki rüyalarımda ol diye hayalim, sana hayalim diyorum neden mi peki sen benim en büyük hayalimsin hayatımın bi parçasısın artık. Akşam yatarken resmine bakmadan uyuyamaz, sabah kalkınca resmine bakmadan uyanamaz oldum neden mi peki hayalim çünkü ben âşık oldum bana diyorlar ki sen eski hakan değilsin sana ne oldu diyorlar sürekli bende diyorum ki aklımı benden alan bi sarı var vermiyor aklımı geri diyorum mesajlar.info hayalim benimle konuşmayı bırakırsan ne halde olurum ne yaparım bilmiyorum ama sadece şunu biliyorum ben artık eski hakan değilim gece uykularım kaçtı seni düşünmeden 1 dakikam bile geçmez oldu hani bugün bana bakıp gülüşün var ya onu aklıma kazıdım hatırlayıp gülüyorum nasıl şok olduğumu bilmiyorsun nasıl bi travma geçirdiğimi anlamadın çünkü benim bu kadar utanacağımı aklından bile geçiremedin belki de ama o bakış o gülüş benim aklimi benden aldı hayalim başım döndü düşecek gibi oldum ama topladım hemen kendimi hayalim (2016-07-12    lazimmi)

mesajlar Mutluluk kimine göre para kimine göre sevgili ama bana göre mutluluk sağlık ve aile. İnsan sağlıklı olunca mutlu olur ailesi yanında olunca mutlu olur ee bu da direk huzur demek. Sevdiğim değer verdiğim insanların yanımda olmasıdır mutluluk, bazen de küçük şeylerle yetinebilmektir. Bazen yalnız kalmak bazense etrafındakileri umursamamaktır mutluluk. Kendi bildiğin yolda kendi doğrularınla yürümektir mutluluk. Ve Yanında sevdiğin biriyle eğlenmektir mutluluk. Ona bakıp yüzüne gülümsemektir mutluluk. Krmc (2016-07-08    Fatih krmc)

mesajlar Aşkım...
En değerli varlığım, sana olan aşkımı anlatmaya kelimeler bulamıyorum.
Sen benim huzurum, mutluluğum, sen aşkta yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın.
Sen beni ıslatan sevda yağmurum, içimi yakan son ateşsin. Sen küçücük kalbimde en büyük parçamsın. Sen hayallerim, gözyaşım, umudum, geleceğim, ailem, ömrümün diğer yarısı beni tamamlayan bir parçasın ve sen iyi ki varsın. Dünüm, bugünüm, yarınım. SENİ SEVİYORUMMM... (2016-07-08    Sam?Ay)

mesajlar Sensiz yapamıyordum, bir bataklıkta ölmeyi bekliyordum ta ki sen gelene kadar. Her şey değişti hayatımda sevmek veya sevilmenin tadını yaşıyordum. Kimse umrumda olmuyordu seni göremeden yatağıma yatamıyordum ya da senin fotoğrafına bakmadan duramıyorum. Senin için her şeyi yapabileceğimi biliyorsun senin için ne fedakarlıklar yapacağımı biliyorsun o güzel şiirleri senin o güzel kalbin için yazıyorum sensiz, yapamıyorum benimle EVLENİRMİSİN ZEYNEP Sensiz olmuyor Nolur affet sevgilim... (2016-07-04    MUSTAFA EREN ŞAHİN)

mesajlar Bir saniye sonra ne olacağını bilmeden, yıllar sonrasının hayalini kurduk biz seninle ve inşallah o günler gelecek ben seni ölüm haricinde bırakmam. Seni sevmekten bi saniye olsun vazgeçmem, beraber yaşayacağımız güzel günlerimiz var bizim. 23.04.2016 evet bu bizim sevgili olduğumuz tarih yani benim gerçek anlamda yaşamaya başladığım tarih, inşallah gün gelecek mesajlar.info sevgili olduğumuz tarihi hatırladığım gibi evlendiğimiz günün tarihini de hatırladığım günler gelecek. Hep dua ediyorum Allah'a seni benden ayırmasın diye çünkü sen yanımda olmadığın zaman hâlâ benim olduğunu bildiğim halde zor nefes alıyorum, bide benim olmadığını düşünsene ölürüm o zaman. Sen yoksan ben de yokum, yanımda olmadığın her saniye seni kaybetmekten korkuyorum, ben sana aşırı derecede bağladım ya benimsedim Ayşemm yaşama sebebim seni çooook seviyorum (2016-07-01    Ayşe & Musa KARAGÖZ)

mesajlar O gelir ve hayatına birden girer. Her şeyin olur, mutluluğun olur, gülüşlerin olur. İlk seversin sonra kaybetmekten korkarsın sonra güvenirsin, aşık olursun. Seni hiç gitmeyeceğine inandırır. Sonra ne olur biliyor musun. Gider. Uğruna herkesi silebileceğin adam, seni hiç bırakmayacağım diyen insan gider. Sen toparlayamazsın. Her gün ağlarsın. Bir süre sonra alîşmaya başlarsın. Sonra birden karşına çıkar ve her şey başa sarar. mesajlar.info O gittiği gün aklına gelir. Gözlerin dolar ve olduğun yerde ağlarsın. Sonra bir mesaj atar özledim diye. Geri gideceğini bile bile tutamazsın kendini affedersin. Sonra tekrar gider. O gittikçe sen güvenini yitirirsin, gülüşlerini yitirirsin. ALLAH bilir belki zamanla unutursun ama o zaman içerisinde neler yaşadığındır önemli olan. O bitti kelimesini duyduktan sonra nasıl parçalandığındır önemli olan.
ALLAH'tan başka kimseniz yok. Herkes bir gün gidecek. Kimseye bağlanmayın. Unuttuğunu sanıp karşında gördüğünde kalbinin yeniden hızlı atması zor. Zor kardeş zor unutmak cidden zor.
Bu kadar kolay affetmeyin kimseyi sonra onların "nasıl olsa var"ı oluyorsun. (2016-06-30    hiçkimse)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :