günaydın iyi sabahlar mesajları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Kalbimin duvarında bir çerçeve asılı. İçindeki; çizeni belli, ilhamı belli bir fotoğrafın en yalın hali. Ve şimdi kalbim ritmini kaybetti. Anladım ki artık bütün ritimler aynı yere çıkıyor. Anlamın anlamsızlaştırılmaya çalışıldığı en zor zamanlarda kalbimin sesi düşüncelerime serinlik getiriyor. Ruhumda güneş battı. Şimdi içim, zifiri karanlık benim. Yıldızlar gönlümde kendine bir yer bulabilmenin savaşını veriyor artık. Gözlerim ufukta, bir ışık arıyor. Kanım, damarlarımda alabildiğine koşuyor. Ruhum, güvercin olup bulutların arasında özgürlüğüne uçuyor. Kızgın kumlar üzerinde ayak yalın yürüyorum. İçim üşüyor, ömrüm kan kaybediyor. Can havliyle kendimi bir serabın içine atıyorum. Rengârenk karanfiller arasında sonsuzluğu kokluyorum. Gözyaşlarım süzülüyor yanaklarımdan. Damlaların yere kavuşmasına sessiz kalıyorum. Rüzgâr, bir kemanın yayından çıkan ses gibi önce yüzüme, sonra gönlüme vuruyor. Bir bulutun gölgesinde rüyalara dalıyorum. Sonu hep hüzün ile biten anlamsız, hikâyesi bile olmayan yalancı rüyalardan kaybettiğim hayallerimin hesabını soruyorum. Yalnız kalma korkusu beden gücümü yoruyor. Nefessiz kalıyorum. Bir çıkış yolu aramak için zamana uzandığımda, geçmişimle yüzleşiyor ve çıkış yollarıma taşlardan duvarlar örüldüğünü görüyorum. Ruhumda yangın çıktı benim. dersimiz.com Alevleri söndürecek selleri gözyaşlarımdan çıkarıyorum. Canım yanıyor. Hislerim, demir parmaklıklar arkasına hapsedilmiş ve ben, esaretten kurtulacak bir boşluk arıyorum. Sürgün yeri düşlerimin içindeki bir kuşun kanatlarında göklere yükseliyorum. Canım yanıyor ve soruyorum; Kim açtı içimdeki bu yaraları? Kim kırdı düşlerimin kanatlarını? Kim duyacak sessizliğimi? Kim görecek rüyalarımı? Kim tutacak yüreğimden? Kim saracak yaralarımı? Ben, bir tek sorunun bile cevabını bilmiyorum. Bir gün daha bitti. Hala yaşıyorum. Ve şairin dediği gibi; kendi yolumda yürüyorum. İçim yanıyor benim ve ben, buna da hamd ediyorum. Hayallerimin kanadına takıldım, uçabildiğim yere kadar uçuyorum. (2016-07-14    Nilay Top)

mesajlar Bugün ayın 8 i, hayalim seninle, daha konuşmaya başlayalı toplasam 5 gün oldu belki de daha 5 gün olmadı. Ben seninle konuşurken mutlu huzurluyum, hani 2 yaşındaki çocuğun bir şey isteyip alana kadar ağlaması gibi sevdim hayalim. Ben var ya ben sana âşık oldum tutuldum kapıldım, hayalim her aksam Allah'ıma yalvarıyorum ki alın yazım sen ol diye her akşam seni düşünüyorum ki rüyalarımda ol diye hayalim, sana hayalim diyorum neden mi peki sen benim en büyük hayalimsin hayatımın bi parçasısın artık. Akşam yatarken resmine bakmadan uyuyamaz, sabah kalkınca resmine bakmadan uyanamaz oldum neden mi peki hayalim çünkü ben âşık oldum bana diyorlar ki sen eski hakan değilsin sana ne oldu diyorlar sürekli bende diyorum ki aklımı benden alan bi sarı var vermiyor aklımı geri diyorum mesajlar.info hayalim benimle konuşmayı bırakırsan ne halde olurum ne yaparım bilmiyorum ama sadece şunu biliyorum ben artık eski hakan değilim gece uykularım kaçtı seni düşünmeden 1 dakikam bile geçmez oldu hani bugün bana bakıp gülüşün var ya onu aklıma kazıdım hatırlayıp gülüyorum nasıl şok olduğumu bilmiyorsun nasıl bi travma geçirdiğimi anlamadın çünkü benim bu kadar utanacağımı aklından bile geçiremedin belki de ama o bakış o gülüş benim aklimi benden aldı hayalim başım döndü düşecek gibi oldum ama topladım hemen kendimi hayalim (2016-07-12    lazimmi)

mesajlar Mutluluk kimine göre para kimine göre sevgili ama bana göre mutluluk sağlık ve aile. İnsan sağlıklı olunca mutlu olur ailesi yanında olunca mutlu olur ee bu da direk huzur demek. Sevdiğim değer verdiğim insanların yanımda olmasıdır mutluluk, bazen de küçük şeylerle yetinebilmektir. Bazen yalnız kalmak bazense etrafındakileri umursamamaktır mutluluk. Kendi bildiğin yolda kendi doğrularınla yürümektir mutluluk. Ve Yanında sevdiğin biriyle eğlenmektir mutluluk. Ona bakıp yüzüne gülümsemektir mutluluk. Krmc (2016-07-08    Fatih krmc)

mesajlar Aşkım...
En değerli varlığım, sana olan aşkımı anlatmaya kelimeler bulamıyorum.
Sen benim huzurum, mutluluğum, sen aşkta yol aldığım ilk gemi durduğum son limansın.
Sen beni ıslatan sevda yağmurum, içimi yakan son ateşsin. Sen küçücük kalbimde en büyük parçamsın. Sen hayallerim, gözyaşım, umudum, geleceğim, ailem, ömrümün diğer yarısı beni tamamlayan bir parçasın ve sen iyi ki varsın. Dünüm, bugünüm, yarınım. SENİ SEVİYORUMMM... (2016-07-08    Sam?Ay)

mesajlar Sensiz yapamıyordum, bir bataklıkta ölmeyi bekliyordum ta ki sen gelene kadar. Her şey değişti hayatımda sevmek veya sevilmenin tadını yaşıyordum. Kimse umrumda olmuyordu seni göremeden yatağıma yatamıyordum ya da senin fotoğrafına bakmadan duramıyorum. Senin için her şeyi yapabileceğimi biliyorsun senin için ne fedakarlıklar yapacağımı biliyorsun o güzel şiirleri senin o güzel kalbin için yazıyorum sensiz, yapamıyorum benimle EVLENİRMİSİN ZEYNEP Sensiz olmuyor Nolur affet sevgilim... (2016-07-04    MUSTAFA EREN ŞAHİN)

mesajlar Bir saniye sonra ne olacağını bilmeden, yıllar sonrasının hayalini kurduk biz seninle ve inşallah o günler gelecek ben seni ölüm haricinde bırakmam. Seni sevmekten bi saniye olsun vazgeçmem, beraber yaşayacağımız güzel günlerimiz var bizim. 23.04.2016 evet bu bizim sevgili olduğumuz tarih yani benim gerçek anlamda yaşamaya başladığım tarih, inşallah gün gelecek mesajlar.info sevgili olduğumuz tarihi hatırladığım gibi evlendiğimiz günün tarihini de hatırladığım günler gelecek. Hep dua ediyorum Allah'a seni benden ayırmasın diye çünkü sen yanımda olmadığın zaman hâlâ benim olduğunu bildiğim halde zor nefes alıyorum, bide benim olmadığını düşünsene ölürüm o zaman. Sen yoksan ben de yokum, yanımda olmadığın her saniye seni kaybetmekten korkuyorum, ben sana aşırı derecede bağladım ya benimsedim Ayşemm yaşama sebebim seni çooook seviyorum (2016-07-01    Ayşe & Musa KARAGÖZ)

mesajlar O gelir ve hayatına birden girer. Her şeyin olur, mutluluğun olur, gülüşlerin olur. İlk seversin sonra kaybetmekten korkarsın sonra güvenirsin, aşık olursun. Seni hiç gitmeyeceğine inandırır. Sonra ne olur biliyor musun. Gider. Uğruna herkesi silebileceğin adam, seni hiç bırakmayacağım diyen insan gider. Sen toparlayamazsın. Her gün ağlarsın. Bir süre sonra alîşmaya başlarsın. Sonra birden karşına çıkar ve her şey başa sarar. mesajlar.info O gittiği gün aklına gelir. Gözlerin dolar ve olduğun yerde ağlarsın. Sonra bir mesaj atar özledim diye. Geri gideceğini bile bile tutamazsın kendini affedersin. Sonra tekrar gider. O gittikçe sen güvenini yitirirsin, gülüşlerini yitirirsin. ALLAH bilir belki zamanla unutursun ama o zaman içerisinde neler yaşadığındır önemli olan. O bitti kelimesini duyduktan sonra nasıl parçalandığındır önemli olan.
ALLAH'tan başka kimseniz yok. Herkes bir gün gidecek. Kimseye bağlanmayın. Unuttuğunu sanıp karşında gördüğünde kalbinin yeniden hızlı atması zor. Zor kardeş zor unutmak cidden zor.
Bu kadar kolay affetmeyin kimseyi sonra onların "nasıl olsa var"ı oluyorsun. (2016-06-30    hiçkimse)

mesajlar 25.03 tarihinde çıkmaya başladık seninle. Her şey çok güzel gidiyordu, bana çok güzel davranırdın, sana yaptığım hatadan dolayı bir daha hiç konuşmadık hatta, hata denmez ufacık sen üzülme diye söylenen bir yalan seni benden alıkoydu oysa ki gitmemeni o kadar çok istiyordum ki ne sana ne de kendime söz geçirebildim. Sen o tarihte benim her şeyim oldun... Kavga ettiğimiz günler birbirimize kızdığımız günler oldu :( hatta ayrıldığımızda oldu. Ama aslında aşkımız izin vermedi ayrılmaya birbirimize döndük yine de hep. Birbirimize çok bağlıydık seninle :( seni o kadar çok seviyordum ki kaybetmemek için sana yalan söyledim. mesajlar.info Hayatımda ilk defa birine bu kadar çok bağlandım. İlk defa bu kadar çok sevdim. Senin için herkesten her şeyden vazgeçtim. Senin için hayatımda çoğu şeyi de değiştirdim aslında bunu buraya yazmamdaki amaç ise seni çok üzdüm kırdım. Özür dilememe kızıyorsun biliyorum ama seni çok üzdüm çok kırdım seni bu kadar çok severken mallık ettim. özür dilerim gerçekten seni kırıp üzdüğüm için. Beni affet nolur seni çok ama çok gerçekten seviyorum. ya inan ki her şeyim oldun güneşim oldun yaktın beni ateşinle, dünyam oldun girdim senin gönlüne, baharım oldun çiçekler açtı bahçemde, yazım oldun denizlere yelken açtık birlikte, sonbaharım oldun ama hüzün uğramadı bize, kışım oldun kardan adam gibi erittin bedeninde. Aşkım oldun aşkı senle tattım günlerce sevgilim oldun seni hep yaşattım yüreğimde. özlemim oldun sensiz yapamaz oldum :( sevgimde hasretim oldun hiç ayrı kalamam belki de ayrılığım oldun nefes alamadım hiç bir yerde köle oldum sevgine yüreğine inan ki bak akıllandım artık :( yemin ederim sen dönmesen de senin sevgini daima her zaman içimde yaşatacağım sana bunları dön diye yazmıyorum sadece beni affetmeni istiyorum... Ama yine de benim canım sevgilim mahirimmm iyi ki varsın seni çok seviyorummm :( (2016-06-25    Dilan Kara)

mesajlar Mutluluğum
Bugünlerimin yarını, sevdam sen yanımda olmayınca olmuyor sevgilim, yanımda olmayınca ifade edecek bir şeyim kalmıyor. Sevdam benim sana olan sevgim öylesine değil ölesiye, sen benim dünyamsın, ben seni yaşıyorum, sen benim hayatımın en büyük gerçeğisin. Eskisi gibi daha fazla hemen çıkıp rahat rahat görüşemiyoruz, kötü bir şey elbette, özlemim volkan gibi çoğalıyor ama ki seninle konuşmak bile tatmin ediyor. Karıcım, dünyamın tek düşü, huzur kokulu özüm, seni çok ama çok seviyorum HASEC kaynağının sebebi karıcım sevabım günahım 27.12.15 (2016-06-23    Hasan Ecem Aksağ)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 458 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :