özlü güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Her sabah uyandığımda düşündüğüm tek insan, her gece uyumadan evvel resimlerine baktığım tek aşkım, tek sevdiğimsin. Olur da bir gün senden ayrı düşersem o günü benim hayatımı kaybettiğim gün bil. Aldığım her nefeste sen varsın, seni her şeyden ama her şeyden çoooooooook seviyorum hayatımın anlamı, sadece bil istedim!!! (2016-09-08    09.07.2016 tek nefesim)

mesajlar Şuan sen uyuyorsun. Ve ben seni düşünüyorum, çıkmıyorsun ki zaten aklımdan.
İlk gördüğüm gün demiştim arkadaşıma benim olmalı diye ve şuan benimsin.
O ilk günden beri sana gerçekten aşığım. Hala seninle konuşurken kalbim çıkacak gibi yerinden. Ya kelimelere sığdıramıyorum seni.
Seni her şeyden herkesten çok seviyorum sen iyi ki benimsin başka kimseciklere vermem seni. Hayatımın anlamı, her şeyi senden öğreniyorum iyiyi kötüyü güzeli çirkini herşeyi iyi ki varsın Allah'ım seni iyi ki karşıma çıkarmış deli gibi aşığım sana. mesajlar.info
Sen benim hayatım, hayalim, gerçeğim, sevgilim, canım, bitanem, ömrüm, yakışıklım, erkeğim, annem, babam, abim, aşkımsın... Ve daha sayamadığım her şeyimsin.
Her gün tek duam "Allah'ım veyselimle beni ayırma her türlü sıkıntı ver dışarda aç susuz kalalım razıyım ama bizi ayırma bizi ayıracak tek güç ölüm olsun. Ama ben inanıyorum ki zaten hiç ayrılmayacağız biz."
SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM VEYSELİM.. (2016-09-08    Veyselin ayşegülü :))

mesajlar Uyku tutmadı be okyanus kalpli sevgilim. Ben çok seviyorum lan seni, ne desem bilmiyorum ama şuan gözlerim doldu sana yazıyorum. Sımsıkı bağlandım ben sana, eskiden ne kadar boşmuş hayatım benim, anlam kattın sevgime be sevdaluk oy sevdaluk. mesajlar.info Ben sana yangınım be ben sana tutukluyum. Seni benden almaları için şu kalbimi kesmeleri lazım, ölürüm ben senin için, aşığım ben sana kızım, senin ellerine ayaklarına kurban olurum ben be. Gözlerinin içine ölürüm, sevdaluk oy sevdaluk yaktın bu kalbimi aşkınla. Ben bu kadar duygusal değildim naptın bana, ağlamak nedir, gülmek nedir, bilmiyordum duygularım oldu lan benim, seni çok seviyorum Okyanus kalplim (2016-09-05    Volkanece)

mesajlar YAŞAMA SEBEBİM'E
Tam umutların tükendiği, hayattan bıkılan bir anda gelen, beni yeniden hayata bağlayan mesajın. Eğer sen onu yazmamış olsaydın belki de ben şuan bunu yazıyor olmazdım. Sana hep diyorum ya sebebimsin diye, bazen ölüm sebebim, bazen yaşama sebebim oluyorsun ama en önemlisi aşkı tanıma sebebimsin. Beni ne kadar seviyorsun diye sormuştun. mesajlar.info Seni ruhum kadar seviyorum. Unutma ki ruh olmazsa, bedenin hiçbir anlamı kalmaz, ruh bedene CAN verir. Ve şunu da unutma ki tatlı belan seni kendinden bile vazgeçecek kadar çok seviyor, SENİ ÇOK SEVİYORUM NEFESİM... S&M (2016-09-04    S&M)

mesajlar Benim yarınlarıma en çok sen yakışıyosun sevdiceğim. Lütfen sol yanını ömrüme bırakır mısın? Diyeceklerim şu ki gittiği yere kadar değil ömrümün yettiği yere kadar seveceğim seni. İster yakın ol ister uzak çok şey fark eder mi? Gidebileceğin en uzak yer yine kalbim. mesajlar.info Ben seni her şeyinle sevdim sevgilim. Ne olursa olsun her zaman seninle her şeye varım ben. LÜTFEN BENİ AFFET SENİ COOOKK SEVİYORUM. TİMUR <3 SENEM GÜNDÜZ (2016-08-29    Tsg)

mesajlar Küçük şeylerden başlar sevmeye insan ya bakışını seversin, ya gülüşünü, ya sözünü, ya da susuşunu. Ve sonra her şeyini seversin. Ben de öyle başladım, ilk konuşmalarından etkilendim sonra bi baktım sana âşık olmuşum, bi baktım her şeyim olmuşsun. Vazgeçilmezim, tek değerlim, hayatımın merkezi olmuşsun, her şey senin etrafında dönüyor sanki. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım, ben bugüne kadar hep çevremdeki insanları mutlu eden hep başkalarının gülmesi için uğraşıp akşam eve gelince odamda yalnız kalıp saatlerce neden benim mutsuz olduğumu düşünüyordum, ölmek için dua ediyordum. mesajlar.info Hayatıma sen girince anladım ki eksik olan sevgi ve sonucunda mutsuzluk,13 Haziran hayatıma sen girdin seni tanıdıktan sonra ben ölmek için dua etmeyi bıraktım. Ben senin yanımda olduğumu hissettiğim an unuttum biliyor musun her şeyi geçmişte yaşadığım tüm olayları ya aşkım ben seninle yaşamaya başladım sende gördüm ben mutluluğu sende tanıdım ben sevgiyi belki sen bunun farkında değilsin ama geçirdiğim en güzel zamandı yanımda olduğun zaman. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım ben ayrılmak istiyorum ama yanlış anlama bi tanem senden değil sen dışında herkesten her şeyden. Sadece seni görmek istiyorum, sen dışında kimse olmasın istiyorum sadece senin sesini duymak istiyorum sen dışında herkese kötüyüm zaten aşkım sen dışında herkese sağırım. dersimiz.com Seni çok kıskanıyorum benden başka kimseyi görme istiyorum senden tek bir şey istiyorum ben sevgilim senle sonsuz bi mutluluk istiyorum senle yaşlanmak istiyorum el ele diz dize gözlerimi kapamak sen yanımdayken ölmek istiyorum sensiz bi hayat düşünemiyorum ben beni bırakmandan çok korkuyorum sevgilim lütfen beni bırakma olur mu bitanem
ÖZLEM FATIH 13/06/2016 (2016-08-29    özlem özkan)

mesajlar Sözlerle anlatmak seni...
Okyanustan bir damla gibi herhalde.
Ya da anlatmak, anlatmaya çalışmak seni ...
Bir çocuğun ağlaması gibi, ne dediğini anlamazsın çocuk ağladığında. O çocuğun ağlaması yüzlerce anlama gelebilir. Ama hiç kimse anlamaz işte.
Seni anlatmaya çalışmak onun gibi biraz.
Ben anlatırım seni çok anlatırım. Dilim damağın kuruyana kadar anarım adını, anlatırım o koca yüreğini. mesajlar.info Ama anlar mı dersin insanlar. Anlarlarsa bile seni benim gibi hissedebilirler mi acaba ?
Hissedemezler... Bu dünyada hiçbir insan ne benim sana bakabildigim gibi bakabilir ne de benim seni hissettiğim gibi hissedebilir.
Sen bana anlam katıyorsun. Bana hayat veriyorsun.
Başkası tüketir seni. Benim gibi kimse sevemez ki seni.
Ey yar, sen bana hayatsın. Sen bana cennetsin... (2016-08-27    Devran serhat)

mesajlar Fatih'im canım sevdiğim sen kalbimin her zerresindesin, aklımdan silip atmak istiyorum ama kalbimden atamadım ki seni.. Tam 9 ay oldu seni seveli seninle tanışalı... Sesini özledim o tutamadığım ellerini, içime çekemediğim kokunu. Beni hiç sevmedin ama ben seni çok sevdim, canım yandı sen başkasını severken mesajlar.info sen kalbime ne yaptın neden seni hala seviyorum sen beni hiç sevmezken .. Seni çok özledim bitanem dön hadi gel bir damla mutluluğa sana ihtiyacım var sen şimdi çok uzaktasın ama benim kalbimin içindesin aslında o kadar uzak olmuyorsun..içimdeki özlem her gecen gün artıyoor çok özledim be bitanem dön gel AŞKIM... (2016-08-24    aşık insan)

mesajlar Paşammm her şeyim, canımın içi yüreğim neyi nasıl diyeceğimi bilemediğim zamanlardayım. O yukarıdaki yoldan aşağıya gelmennnn, sallana sallana canımmm kocam beyaz papatyam, her şeyimmmm ilk buluşmamız çok güzeldi her şeyim cennetim, ömrüm. Pastaneye gittik, yanına gelebilir miyim demene, başörtümü düzeltmene, can kurban olduğum ölürümmm ölür. dersimiz.com Çayı seker atmadan içersin, elin ayağına dolaşmış çaya şeker atmışsın çok tatlısınnnn çoookk. İlk gördüm dedim çocuğumuz olsun, sana benzesin aynı babası gibi olsun dedim sen gelirken teyze bu ben yakışıklım geliyor 16 01 cennetin kapısı açıldı 15 08 de cennetin kapısının önüne gittik beraber her şey çok güzel seninle ömrüm benim iyi ki varsın seni çok çok çooooookkkkkkkkkk seviyorum yüreğim. Sabredip aralığı bekleyeceğiz Allah'ın izniyle beyaz papatyam (2016-08-23    ibonun hatunu 1601.1508)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :