ansiklopedik bilgi kaynakları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Öyle güzel seviyorum ki seni gözlerine bakarken gözlerim doluyor sana sarılırken nefesimin kesilmesini hiç istemiyorum çünkü o güzel kokun geliyor burnuma ve içime içime çekiyorum. Hayâl ediyorum seni bizi hayâl ediyorum sevdiğim. Çocuğumuzu hayâl ediyorum parkta koşarken düşüp ağlamasını hayâl ediyorum. Ben bizi hayâl ediyorum selvi boylum. Her gece RABBİME dua ediyorum bu bütün hayallerimi gerçekleştirsin diye. Çok seviyorum seni seherim yaşama sebebim (2016-09-28    07/08/2016 ali seher'i çok sev)

mesajlar Huzur kokulum, mutlu olduğum tek erkek ...
Gülüşüne dünyalar sığdıran, beni de mutlu eden Bitanem iyi ki varsın iyi ki seninle yaşıyorum herşeyini bütün geçmişimi silip sadece seninle yaşadıklarımı hatırlamak istiyorum seninle yeniden hayat kurup geleceğe dair planlar yapmak istiyorum sen her zaman benim yanımda kal gözlerimin her baktığı gülüşünü gördükçe hayallere dalmak istiyorum...! mesajlar.info Sol yanımda solum ,nefesime nefes verenim mutluluğu Huzur veren tek bi tebbesümüyle beni mutlu eden adam seni çok seviyorum <3 <3 <3
Her sabah uyandığımda düşündüğüm tek insan, her gece uyumadan önce resimlerine baktığım tek erkek, tek sevdiğim benim yarınlarıma en çok sen yakışıyosun seninle daha güzel oluyor yarınlarım her şeyimi süsleyen ve aydınlatan güzelleştiren adam iyi ki varsın ömrümde.
Ilk seninle konuşmaya başladığımızda resimlerde sevmeye başladım seni gülüşüne aşık oldum ilk önce sonra ses tonun konuşmaların etkiledi beni ama en fazla beni benden alan gülüşündü "GÜLÜŞÜNE ÖLDÜĞÜM" ilk defa sana kullandığım kelime sevgilim sen ise "GÜNEŞİM" demiştin senin için ilk olmak bizim birbirimiz için ilk olmak kadar güzel bi duygu yok ömrüm seninle yaşamak hayatımda en güzel günlerimdi hayatımda tek güzel günlerimin anısı hep senle yaşamak istiyorum ömrüme ömür veren her şeyim hep seninle yaşamak istiyorum hep seninle olmak istiyorum yastığa kafamı koyduğumda sağ tarafımın boşluğunu dolduran sen ol sağa döndüğümde gözlerim seni aramasın hemen kafamı çevirdiğimde sen ol öyle sarıl ki bana varlığımı hep hissedeyim aşk bi an bile tek bırakma beni bana sarıldığında senin kokunda huzura dalıp gideyim gözlerimi açtığımda acaba hayal mi kurdum yoksa rüya mıydı demek istemiyorum ellerin bedenimi sardığında daha iyi anlamak istiyorum mutlu olduğumu ve her şeyin gerçek olduğunu seninle beraber uyuyalım kollarının arasında derin bi uykuya dalalım hiç kimse uyandırmasın bütün yorgunluğumuzu alsın öylece bırakalım kendimizi mutluluğumun tek adresi her şeyi sende sakladığım bidenem çok özledim seni sarılmak istiyorum ellerini tutup yanında olduğumu hissettirmek istiyorum aşk gözlerimi kapattığımda hep senin hayalinle yaşıyorum ilk aklıma gelen ilk canlanan sen oluyorsun 1 2 kelimeyle anlatamam ama çok kelimeyle de anlatılmazsın çünkü kelimeler yetersiz anlamı bozuk bir cümle olur sevdiğim seni hep yaşamak istiyorum gözlerine bakarak mutluluğumu paylaşmak istiyorum her şey seni çok seviyorum iyi ki varsın hayattaki en değerlim kokusuyla bile kendimden geçtiğim beni her gün geçtikçe kendine aşık eden adam iyi ki varsın hayatta hep seninle yaşamak istediklerim var seni sevmek istediğim daha çok zaman var inşallah sevgilim seninle konuşamayalı kendine dikkat etmiyorsun ben olsaydım yanında üzerini örtüşdü sıkıca sana sarılıp uyurduk sende hasta olmaZdın hayatımın tek kaynağı .d.d.d dersimiz.com gözlerimde ki ışık herşeyim kendine dikkat et Allah'a emanet ol seni çok seviyorum. Her zaman yanındayım aşk hep seninleyim inşallah seni sevmek için seninle olmak için olucam bidenem inşallah ömrüm hep seninle geçecek inşallah herşey iyi geceler benim biricik sevgilime kocaman öpüyorum seni kafanı yastığa koyduğunda beni düşün bizim gelecek hayallerimiz yaşayacaklarımız bidenem sonra uykuya dalacaksın inşallah rüyanda beni göreceksin çünkü beni düşünerek uyuduğun için bidenem .d.d.d.: iyi geceler seviliyorsun (2016-09-28    Ysmn)

mesajlar Seninle ağladım, seninle güldüm. Ben kendimi sende buldum tam benim için her şey bitti derken hayatıma girip tutuverdin elimden, tam hüzünlenmişken hayatımı renklendirdin sen.
Ey selvi boylum al yazmalım karanlık geçen günlerimi aydınlattın sen evleneceğim kadın seni çok seviyorum. (2016-09-26    26.09.2016 ali seher'i çok)

mesajlar Sen öyle güzel girdin ki hayatıma yoktan var ettin mutluluğu, eskileri atıp sildirdin. Aşkın o kadar etkili ki içime işledi, gözlerim hep sen, kokun hepten bütünleşti tenimde, kör kuyudan baktım ben hep hayata, akışına sallamıştım, ciddi değildi hiç bir zaman dünya hayatı, yaşam. mesajlar.info Sevmek o kadar güzel şey ki bana yaşamayı öğrettin, aşkı öğrettin, dudak dudağa nefesimiz kesildi mutluluk bu, sımsıkı sarılmak huzur. Boştu hayatım demek ki sen eksikmişsin düşlerimde, daha önceden olsaydın keşke, kimse olmadan o kadar pişmanım ki eskilerden seninle anlarımız bitmese keşke, seni çok seviyorum aslında uzun yazıyı beceremem, seni sevmek yazdırıyor... (2016-09-24    yilmaz erdem)

mesajlar Aşkım seni çok ama çok seviyorum, her şeyim. Aslında dün sana demeyecektim geleceğimi sürpriz yapacaktım olmadı, yüzün gülsün istedim, benimsin çünkü söylemek istedim. Seni kimseyle paylaşamam bunu bil ha seni beklerken öyle heyecanlıydım anlatamam sana. Böyle bir şey yok ya valla heyecandan kalbim duracaktı hep geliyordum seni görmeden gidiyordum ama bu sefer heyecanımı yendim ve tek aşkımın yanına geldim seni görünce sanki rüyadaydım mesajlar.info Allah'ım bu nasıl bişey diye düşündüm ama çok güzel bişeydi sana dün biraz kırıldım elimde su şişesi vardı heyecanlıydım onla oynuyordum napayım yani Allah'ım ya sende diyorsun o şişeyi at yere o zaman çok kızdım var ya hani yan yana toprağın üzerine oturduk ya üzerimiz toprak oldu iste o unutulmaz ben yere oturdum diye sende gelip yanıma oturdun heyecandan yüzüne bakıp su bile içemiyordum farkındaysan olsun o kadar aşkım hani dedin ya o şişeyi bırak elinden bende bıraktım dedim o zaman elini ver tutayım seni biliyordum elini vereceğini elinden tuttuğum zaman kalbim durdu resmen hani yanaktan öpüyordum dudağım kaydı dudağından öptüm işte o unutulmaz var ya hiç bişeye değişmem hani koluma sarıldın omzuma yaslandın işte o unutulmaz var ya elimi yüzüne sürdüm içim kıpır kıpır oldu kanadım olsa uçardım mutluluktan hani elini öptüm iki avucuma aldımya elini hiç bırakmak istemedim ama olsun yetmedi de HANI SENİN ŞU ERMIŞ ANAN VARYA ROMANTİZMİN İÇİNE ETTİ BU UNUTULMAZ Bİ HATIRA .şunu bil seni çok ama çok seviyorum aşkım (2016-09-16    banu\onur)

mesajlar Canım sevgilim,
Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak, seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin, yaşadığımın farkına vardıran sensin, huzurun diğer adı sensin. Biricik aşkım, gözlerin kadar parlak olmasalar da seninle yıldızları izlemek, dünyanın en huzurlu şeyi. mesajlar.info Çünkü olur da bir yıldız kayarsa dileğim belli; sen... Bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun.
Bazen yokluğunu haykırmak istiyorum, o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye. Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum: Seni seviyorum. Betül bayrak (2016-09-15    #Yakışıklı 14.04.2015 betül)

mesajlar Biricik sevgilim; Bazen sanki taşıyorsun içimden. Adın dilime yapışmış, sürekli senin adını söylüyorum. Ruhun ruhuma dolanmış, seninle tatlanıyor hayatım. Nefes almak seninle birlikte iken anlam buluyor, sanki dünyada var olan her şey sevilir hale geliyor. Sanki insanlar sana olan sevgimin kuvvetinden ve büyüklüğünden zarar görecekmiş gibi geliyor. Güzelliğin gözlerimi kamaştırıyor.
Aklımdan hiçbir zaman silemedim yüzünü, silemiyorum da. En umutsuz, en mutsuz anlarımda seninle göz göze geldiğimi hayal ederek güç buluyorum. mesajlar.info Senin yanımda, yakınımda olduğunu hissederek tüm huzursuzluklardan bir çırpıda kurtuluyorum. Senin beni sevme şekline hayran ve oldukça minnettarım. Beni o kadar mutlu ve iyi bir insan yaptın ki, sanki senden önce hiçbir anlamım yokmuş gibiydi. Senden önce ben umutsuzluklarla debelenen ve bunun farkında bile olamayan biriydim. Sen benim gözlerimi açtın, hem de sadece o parıldayan gözlerinin ışığıyla. Sen benim kalbimi açtın ve içine daldın hem de sadece gülümseyen dudaklarınla. Sen benim hayatımın anlamı oldun, güzel bakışların, yanımda oluşlarınla. Benimle olduğun için çok şanslıyım... Dünüm, bugünüm, yarınım... Seni her şeyden, herkesten çok seviyorum.
Sen her zaman gülümse? Sen gülümseyince ömrüme ömür ekleniyor. Sen gülümseyince içime ferahlık doluyor. Seni her zaman ilk günkü aşkla seveceğim. Seninle yaşadığım hiçbir dakikadan dahi pişman olmadım. Seni her zaman mutlu edeceğim aşkım? İyi ki varsın.? Batuhan'ım Aslan'ıma hürremin Süleymanı (2016-09-15    Betül Batu Aslan)

mesajlar Biriciğim, her şeyim? Sen beni en iyi tanıyan insansın. Her şeyimi seninle paylaşmaktan, seninle adeta hayat arkadaşı olmaktan ve tüm yolları seninle yürüme ihtimalinden öylesine mutluyum ki... Seni her şeyden çok severken tabii ki tüm hayallerimin baş rolünde sen yer alıyor, beni sadece sen mutlu ediyorsun. Varlığın bile birçok şeye yeterken beni sevdiğini bilmek inan bana çok iyi geliyor. mesajlar.info Senin en ufak bir anlamlı bakışında bile dünyalar benim oluyor.
Sen benim uyumadan önce hayalini kurduğumsun. Sen benim uyanır uyanmaz aklıma düşen her şeyimsin. Seni sevmek, beni iyi bir insan yapıyor. Seni sevmek beni dünyanın en huzurlu insanı yapıyor. Çünkü seni severken ben hayatın tüm çirkin yüzlerinden kurtuluyorum. Tüm hesaplamaları bir kenara atıyorum, tüm kötülükleri affediyorum. Seninleyken ben kendimi dünyanın en güvenli yerindeymiş gibi hissediyorum. Sanki o an kıyamet kopsa bize hiç uğramayacakmış, sanki bir felaket olsa bizi teğet geçecekmiş gibi hissediyorum.
Sen benimsin. Her zaman iyi yönlerimi keşfetmemi sağladın. Bana hayatta güzel bir şeyler de olabileceğini gösterdin. Sen bana hayatın aydınlık bir yüzünün de olduğunu anlattın. Sen bana yaşamayı ve paylaşmayı sevdirdin. İşte bu yüzden seni sevmekten vazgeçemiyorum. Sensiz bir an bile düşünemiyorum. Senin hayalinle uyuyup senin hayalinle sarılırken her sabah hayata, inan seni kaybetmekten çok korkuyorum. Hep benim sevgilim, benim biriciğim, benim can yoldaşım, hayat arkadaşım olarak kal. Seni her şeyden çok seviyorum.? batuhanm"lc253" #Yakışıklı (2016-09-15    Betül Batu Aslan)

mesajlar Napsam diye düşündüm şimdi sen orda çalısıyosun ben burda yatamam dedim söyle yorgunluğunu alcak güzel bi mesaj atıyım canima :-) nerden baslasam bilmiyom :-) biyerden gircem işte :-D ya cok garip seyler oluyo ben boyle olmadım hic ben bile kendime hayret ediyorum insanlar nasl etmesn :-) senin adını duysam yetiyo hemen heyecanlanıyorum suratımda bi tebessüm :-). Sonra görünce seni kalbimin ritmi değisiyo git sarıl sarıl diyo <3 yakınımdan gecince elim ayagıma dolasıyo :-) böyle midemde filler tepiniyo sanki :-) :-D hele bide gülünce dünyam duruyo böyle oturup hic bsey yapmadan izleyesim geliyo <3 :-* acaba ellerimi tutsan nr olur bayılırım herhalde :-) :-). Hep dua ediyorum sana bize . allahım güzel günler nasip etsin seni bana versin bazen sinir ediyosun ama benimsin işte :-). Bi adı yok bunun ama bence olmasnda boyle cok güzel çnku adı olunca eskisi gbi degeri olmuyo cabucak bitiveriyo :-). Ama biliyorum beni sevdigini ki hissettiriyosun da gönlün cok güzel gönlü güzel olanım gönlünde olmak ap ayrı güzel <3 :-P bazen üzülüyorum boyle uzatsam ellerimi tutucaksn ama tutamıyorum cok sacma ulan dokunamıyorum bile ben seninle ne yapcam ya insan bu kadar tatli olmaz seni annen neyle besledi :-). mesajlar.info Aşık olcaklsr snra ugrastrcaksn beni valla gebertirim onları sen benimsin :-). Sadece bana gül oyle fazla da tatlı olma :-) allah ozene bözene yaratms derler ya sen osun işte :-). İnsallah annen benim icin dogurmustur :-) bana dedin ua sende kendimi buldum sende bana gercek sevgi oldugunu dunyada hala iyi insanlarn oldugunu gösterdin sevilmek ne ben bilmiyomusum ki ben hic sevilmemisim ki senden önce . sabah uyanmak icin bi sebebim var artk kendime daha cok dikkt ediyorum senin icin . yasama sevincimsin yüzümü güldürenimsin konusunca huzur buldugumsun tut ellerimi kelepcele kalbini kalbime sonsuza kadar bitek bana ac kalbini bende seviyim ömrumün sonuna kadar seni :-) biazim kızlar eniste desin artk sana hatice bana yenge desin :-) canım diyosun soylicegmi unutuyorum askım de hatunum de kendimi unutayım :-) yatıyorum sen kalkıyorum sen ictigim suda sen yedigim yemekte sen aldıgm nefeste sen yaptgm her iste sen gittigm heryerde sen baktgm her yüzde sen varsn ben sen oldum artk . senden baska bsey dusunmuyorum rüyamda bile sen varsn daha ne olsun . ben artk sarılmak istiyorum kokun kokuma karşsn istiyorum ömrümün kalanını senle gecirmek istiyorum be adam anla seviyorum hemde cok seviyorum <3 dayanamıyorum benim ol istiyorum ellerimi tut sımsıkı ben ayağa kaldırıyım seni sende hayata bağla beni . izin ver ilacın olaym bak kendini buldurdum daha fazlasnıda yapıcam söz . beraber uyuyup uyanmak istiyorum bunun icin dualar ediyorum . sevdikce sevesim geliyo yetmiyo bana artk seni görmek . elini tutup tüm dünyaya o benim lan sıkıysa alın demek istiyorum ben sensiz bi hayat dusunmek istemiyorum benim hayatımn anlamı sensin mutluysam senin sayende insanlar asıkmısın kızım dediginde evet lan ramazana asığım cok seviyorum demek istiyorum rahatca . bizim evin tek damadi ol istiyorum annem seni benden cok sevsin sonra prensim olsun istiyorum babası gbi yaksklı olsun kzları asık etsin kendine . babası ise gidince onun yerini doldursn hersryi sana benzesn ki seni ozledigmde oglusum bana yetsin beraber film izleyelim sana kahvaltnı ben hazrlym artk yemegni ben yapym sana ben bakıyım gezelim tozalm musmutlu olalım bi dunya kuralım kendimize . yalansz ihanetsz . söz veriyorum bundan elli sene sonra bile ilk günku gbi askla bakıcam sana . ya yok sana olan askımı anlaticsk bi kelime yokk o kadar yazdm ama yetmiyo kalbimin günesı oldun karanlktaydm aydnlga ckardn aşkını kalbime kelepcele ordan hic cikmasın kelepcenin bi tarafı oglumuz bi taraı kızımız olsun kalbimde sensin zaten seni cok seviyorum . beni ellerinden sesinden kokundan gözlerinden mahrum brakma. dersimiz.com Bu deli kapıldı sana saklayamıyo gizleyemiyo :-). Herkes anladı olum bi sen anlamadn :-). Bi ömür öküzlügnu cekmeye razıyım seninle herseye varım herseye bu lafta degil gel babamın üçüncü oğlu ol <3 benim esim ol herseyim ol söz veriyorum kızmicam :-) :-D buyuk yalannn :-) :-) :-) :-) :-) kızcam ama sirf gelip bana sarlman icin :-) :-). Git dicem sen gitmiyom diyip sarlcaksn :-) :-). Bende daha fazla sevcem :-). Ya olum seviyom iste anla :-). Utandım :-) kendi kendime gülüyom burda :-). Kıyamam sana calısıyo daha iki saat var ama yorgunlugunu alcaktr bence bu mesaj :-) sonunda döktüm he icimi :-) ama bu azcgı :-) :-). İyiki hayatımdasın ve hep hayatımda kal bütün uykularimı feda edebilirim senin uyurken izlemek icin allahım ne olur nasip et o günleri ne oluurr cccokkkkkkkk amiiinnnnn :-) :-) ;-) soyadım yunusoğlu olsun istiyorum parmağmda yüzüğn olsun her animı senle yasamak istiyorum senjnle gulmek seninle aglamak seninle uyumak seninle yemk yemek gerci utanırım yannda yiyemem ama alsrm :-). Kokunu bilmiyorum ya ellerim ellerinden kucukmu bilmiyorum böyle sana sarılsam hersey gecicek gibi kavga edelim ama hemen barısalm hic kavgasz olmaz degerimizi anlarz :-) ruram <3 116.gün (2016-09-12    rukiye)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :