özlü güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Sözlere nasıl başlanır ki giden birinin arkasından ne denir kelimelerin tükendiği vakitteyim şimdi de kaç gün oldu sen gideli, sanki yıllar geçmiş gibi oysa daha 23 gün olmuş, geçmiyor ulan sensiz zaman geçmiyor bugüne kadar durdum aslında durmuyordum ben sen engel attığın için yazdıklarımı göremedin niye attın ki zaten ah be adam başkası var deseydin, dürüst olsaydın ne bileyim ya kötü ayrılık olmasaydı öyle bi bittik ki düşman bile olamadık.

Şimdi kızıyorsundur bana durumu görmedin mi hala niye uzatıyorsun bitti işte sana dair bişey kalmadı bende diye o durumu yaptığının dakikasında gördüm ben işte o vakit yine bir kez daha ihaneti yaşadım yine yapmaz dediğim insan yaptı bana bunu güvenimi yenice toparlarken gitti bir daha gitti hakettim mi ben ya hekettim mi sana ne kötülüğüm oldu da böyle birşey yaptın? mesajlar.info Artık herşeyi düşünüyorum beni kullandın mı be adam, başkasını unutamadığın için beni mi kullandın? Kızamıyorum, nefret edemiyorum senden, öyle bi haldeyim ki ne gidebiliyorum ne de başka bişey. Hakkını helal et diye mesaj attın, yazacaktım helal olsun diye ama adam dakikasında durumunu değiştirdi ben saydırmıştım belki o zaman daha kötü bitecekti ama değmez dedim ya Allah'a havale ettim seni ben gittiğin günden beri kafayı yedim, bak cidden psikolojiye dair bir şey kalmadı her gördüğümü sana benzetiyorum, sürekli ağzımda senin ismin her şeyden bi sen çıkarıyorum unutmak istiyorum ama unutulacak kötü bi anımızda yok Allah'ım hep mi güzel hep mi iyi anılar biriktirmişiz yok ya kötü bişey yok ayrılık dışında tabi.

Herkes dönecek diyor sahiden dönecek misin be sevdiğim?
Yine sana kavuşacak mıyım, geldiğinde sımsıkı sarılacak mıyım? Ah benim kırık kalbim bunları düşüne düşüne umutlanıyor ama benim sevdiğim en fazla 3 gün sonra dönerdi galiba bu sefer donmeyecek diye de söylüyorum ama umutlu tarafı daha ağır basıyor gerçeklerden kaçmak belkide bu benimkisi gitmeden de demiştim hatırlarsın belkide hala şaka gibi geliyor diye hala daha öyle geçmek bitmek bilmeyen bir acı yapmışlar sanki her gün daha da acıtıyor. Gülüşünü sevdiğim adam sana bişey olmasın hep mutlu ol ne olursa olsun gülüşünü hiç eksik etme yüzünden bak gülüşün için yaşayan birisi var buralarda...

Nasılda özledim sesini, her şeyini sesini unutmak istemiyorum ben senin be sevdiğin adamın sesini unutmak kadar çaresizlik var mı senden sonra ben kendime gelemedim sen aklıma geldikçe gelemiyorum kendime az bi zaman değil 6 aydır nerdeyse hep birlikteydik hep güzeldik belkide nazara geldik ben yine bişey bilmiyorum.

Başımı alıp buralardan gitsem olmuyor ne yapsam, ne etsem olmuyor ya olmuyor unutamıyorum ben seni.
Allah'a her gün her saat dua ediyorum aklımda düşündüğüm kulununda aklına geleyim diye geldim mi ki seninde aklına hiç gittiğine pişman oldun mu ?

Bir insanı unutmak silmek bu kadar mı kolay? sana hiç kötülüğü dokunmayan insana bunu yapmak çok mu doğru nasıl bir vicdandır bu anlayamıyorum ya sürekli böyle kendi kendime sorular soruyorum maalesef cevapsız sorular olarak kalıyor gerçi benim sevdiğimin bir bildiği vardır ya yoksa benim mutsuz olmama dayanamazdı ya dediğin gibi züğürt tesellileri ışte bunlar gece oldu bi fazla daha düşünme zamanı başladı affet beni bugün de unutamadım işte hala seviyorum seni kendime de kızıyorum sevgilisi olan birine mesaj attığı için ama dayanamadım affet...

Kusura bakma zamanını aldım susmadı yüreğim kaldıramadı bu acıları yazmam gerekiyordu icime attıkça çok kötü oluyordum ve gurur bi kez daha iflas etti en son attığım mesajda beklicem demiştim ne olursa olsun beklicem kendine dikkat et Allah'a emanetsin mutluluklar dilerim size iyi geceler... (2016-10-05    Anonim.)

mesajlar Seni çok özledim birtanem hele ki kokunu, off çok özledim. Şimdilik buluşamıyoruz, ne senin ailen izin veriyor çıkmamıza ne de benim ailem. Yine de ümidimizi kesmeyeceğiz, seveceğiz birbirimizi, ucunda ölüm dahi olsa, seveceğiz birbirimizi birtanem. mesajlar.info Ben sensiz hayat istemiyorum, ben senli hayat istiyorum melikemm, seninle hayallerimiz var, bu kurduğumuz hayallerin peşinden koşacağız, Hz. Osman r.a bi sözü vardır Rabbim nasip ettirmeyeceği şeyi hayal ettirmez. Bizim hayalerimiz var birbirimizle bu hayalerin gerçekleşmesi için Rabbime her gün dua edeceğim yarabbi melikem benim helalim kadınım kaderim olsun yarrabi çok seviyorum onu ben senin için sevdim Allah'ım sen bizi ayırma Amin, Muhammet-Melike (2016-10-02    Muhammet Bakırhan)

mesajlar Seni çok seviyorum birtanem, ben seninle var oldum melikemm, sana bağlandım kalbim sana mühürlendi senden kopamıyor, sensiz hayat istemiyorum senli hayat istiyorum aşkim sen benim güneşim sen benim huzurum sen benim dünyam kısacası sen benim her şeyimsin melikem seninle ben çok mutluyum seninle çok güzelim balısı bazen kavga ediyoruz ve barışıyoruz bi imtihandayız o yüzden kavga ediyoruz bir birimizi asla bırakmayalım aşkım senle ettimiz kavgayı bir insanın gülüşüne dahi değıştirmem seni her geçen gün daha çok seviyorum aşkmm seni bırakmayacağım seni çok seviyorum aşkım iyi geceler
Muhammet-Melike (2016-09-29    Muhammet Bakırhan)

mesajlar Öyle güzel seviyorum ki seni gözlerine bakarken gözlerim doluyor sana sarılırken nefesimin kesilmesini hiç istemiyorum çünkü o güzel kokun geliyor burnuma ve içime içime çekiyorum. Hayâl ediyorum seni bizi hayâl ediyorum sevdiğim. Çocuğumuzu hayâl ediyorum parkta koşarken düşüp ağlamasını hayâl ediyorum. Ben bizi hayâl ediyorum selvi boylum. Her gece RABBİME dua ediyorum bu bütün hayallerimi gerçekleştirsin diye. Çok seviyorum seni seherim yaşama sebebim (2016-09-28    07/08/2016 ali seher'i çok sev)

mesajlar Huzur kokulum, mutlu olduğum tek erkek ...
Gülüşüne dünyalar sığdıran, beni de mutlu eden Bitanem iyi ki varsın iyi ki seninle yaşıyorum herşeyini bütün geçmişimi silip sadece seninle yaşadıklarımı hatırlamak istiyorum seninle yeniden hayat kurup geleceğe dair planlar yapmak istiyorum sen her zaman benim yanımda kal gözlerimin her baktığı gülüşünü gördükçe hayallere dalmak istiyorum...! mesajlar.info Sol yanımda solum ,nefesime nefes verenim mutluluğu Huzur veren tek bi tebbesümüyle beni mutlu eden adam seni çok seviyorum <3 <3 <3
Her sabah uyandığımda düşündüğüm tek insan, her gece uyumadan önce resimlerine baktığım tek erkek, tek sevdiğim benim yarınlarıma en çok sen yakışıyosun seninle daha güzel oluyor yarınlarım her şeyimi süsleyen ve aydınlatan güzelleştiren adam iyi ki varsın ömrümde.
Ilk seninle konuşmaya başladığımızda resimlerde sevmeye başladım seni gülüşüne aşık oldum ilk önce sonra ses tonun konuşmaların etkiledi beni ama en fazla beni benden alan gülüşündü "GÜLÜŞÜNE ÖLDÜĞÜM" ilk defa sana kullandığım kelime sevgilim sen ise "GÜNEŞİM" demiştin senin için ilk olmak bizim birbirimiz için ilk olmak kadar güzel bi duygu yok ömrüm seninle yaşamak hayatımda en güzel günlerimdi hayatımda tek güzel günlerimin anısı hep senle yaşamak istiyorum ömrüme ömür veren her şeyim hep seninle yaşamak istiyorum hep seninle olmak istiyorum yastığa kafamı koyduğumda sağ tarafımın boşluğunu dolduran sen ol sağa döndüğümde gözlerim seni aramasın hemen kafamı çevirdiğimde sen ol öyle sarıl ki bana varlığımı hep hissedeyim aşk bi an bile tek bırakma beni bana sarıldığında senin kokunda huzura dalıp gideyim gözlerimi açtığımda acaba hayal mi kurdum yoksa rüya mıydı demek istemiyorum ellerin bedenimi sardığında daha iyi anlamak istiyorum mutlu olduğumu ve her şeyin gerçek olduğunu seninle beraber uyuyalım kollarının arasında derin bi uykuya dalalım hiç kimse uyandırmasın bütün yorgunluğumuzu alsın öylece bırakalım kendimizi mutluluğumun tek adresi her şeyi sende sakladığım bidenem çok özledim seni sarılmak istiyorum ellerini tutup yanında olduğumu hissettirmek istiyorum aşk gözlerimi kapattığımda hep senin hayalinle yaşıyorum ilk aklıma gelen ilk canlanan sen oluyorsun 1 2 kelimeyle anlatamam ama çok kelimeyle de anlatılmazsın çünkü kelimeler yetersiz anlamı bozuk bir cümle olur sevdiğim seni hep yaşamak istiyorum gözlerine bakarak mutluluğumu paylaşmak istiyorum her şey seni çok seviyorum iyi ki varsın hayattaki en değerlim kokusuyla bile kendimden geçtiğim beni her gün geçtikçe kendine aşık eden adam iyi ki varsın hayatta hep seninle yaşamak istediklerim var seni sevmek istediğim daha çok zaman var inşallah sevgilim seninle konuşamayalı kendine dikkat etmiyorsun ben olsaydım yanında üzerini örtüşdü sıkıca sana sarılıp uyurduk sende hasta olmaZdın hayatımın tek kaynağı .d.d.d dersimiz.com gözlerimde ki ışık herşeyim kendine dikkat et Allah'a emanet ol seni çok seviyorum. Her zaman yanındayım aşk hep seninleyim inşallah seni sevmek için seninle olmak için olucam bidenem inşallah ömrüm hep seninle geçecek inşallah herşey iyi geceler benim biricik sevgilime kocaman öpüyorum seni kafanı yastığa koyduğunda beni düşün bizim gelecek hayallerimiz yaşayacaklarımız bidenem sonra uykuya dalacaksın inşallah rüyanda beni göreceksin çünkü beni düşünerek uyuduğun için bidenem .d.d.d.: iyi geceler seviliyorsun (2016-09-28    Ysmn)

mesajlar Seninle ağladım, seninle güldüm. Ben kendimi sende buldum tam benim için her şey bitti derken hayatıma girip tutuverdin elimden, tam hüzünlenmişken hayatımı renklendirdin sen.
Ey selvi boylum al yazmalım karanlık geçen günlerimi aydınlattın sen evleneceğim kadın seni çok seviyorum. (2016-09-26    26.09.2016 ali seher'i çok)

mesajlar Sen öyle güzel girdin ki hayatıma yoktan var ettin mutluluğu, eskileri atıp sildirdin. Aşkın o kadar etkili ki içime işledi, gözlerim hep sen, kokun hepten bütünleşti tenimde, kör kuyudan baktım ben hep hayata, akışına sallamıştım, ciddi değildi hiç bir zaman dünya hayatı, yaşam. mesajlar.info Sevmek o kadar güzel şey ki bana yaşamayı öğrettin, aşkı öğrettin, dudak dudağa nefesimiz kesildi mutluluk bu, sımsıkı sarılmak huzur. Boştu hayatım demek ki sen eksikmişsin düşlerimde, daha önceden olsaydın keşke, kimse olmadan o kadar pişmanım ki eskilerden seninle anlarımız bitmese keşke, seni çok seviyorum aslında uzun yazıyı beceremem, seni sevmek yazdırıyor... (2016-09-24    yilmaz erdem)

mesajlar Aşkım seni çok ama çok seviyorum, her şeyim. Aslında dün sana demeyecektim geleceğimi sürpriz yapacaktım olmadı, yüzün gülsün istedim, benimsin çünkü söylemek istedim. Seni kimseyle paylaşamam bunu bil ha seni beklerken öyle heyecanlıydım anlatamam sana. Böyle bir şey yok ya valla heyecandan kalbim duracaktı hep geliyordum seni görmeden gidiyordum ama bu sefer heyecanımı yendim ve tek aşkımın yanına geldim seni görünce sanki rüyadaydım mesajlar.info Allah'ım bu nasıl bişey diye düşündüm ama çok güzel bişeydi sana dün biraz kırıldım elimde su şişesi vardı heyecanlıydım onla oynuyordum napayım yani Allah'ım ya sende diyorsun o şişeyi at yere o zaman çok kızdım var ya hani yan yana toprağın üzerine oturduk ya üzerimiz toprak oldu iste o unutulmaz ben yere oturdum diye sende gelip yanıma oturdun heyecandan yüzüne bakıp su bile içemiyordum farkındaysan olsun o kadar aşkım hani dedin ya o şişeyi bırak elinden bende bıraktım dedim o zaman elini ver tutayım seni biliyordum elini vereceğini elinden tuttuğum zaman kalbim durdu resmen hani yanaktan öpüyordum dudağım kaydı dudağından öptüm işte o unutulmaz var ya hiç bişeye değişmem hani koluma sarıldın omzuma yaslandın işte o unutulmaz var ya elimi yüzüne sürdüm içim kıpır kıpır oldu kanadım olsa uçardım mutluluktan hani elini öptüm iki avucuma aldımya elini hiç bırakmak istemedim ama olsun yetmedi de HANI SENİN ŞU ERMIŞ ANAN VARYA ROMANTİZMİN İÇİNE ETTİ BU UNUTULMAZ Bİ HATIRA .şunu bil seni çok ama çok seviyorum aşkım (2016-09-16    banu\onur)

mesajlar Canım sevgilim,
Sana olan sevgimi anlatmaya hiçbir sözcük yetemez. Bu öyle kuvvetli bir sevgi ki, her an seni yaşamak, seninle yaşamak, seninle yaşlanmak istiyorum. Beni yalnızlığımdan sıyırıp mutlu günlere kavuşturan sensin, yaşadığımın farkına vardıran sensin, huzurun diğer adı sensin. Biricik aşkım, gözlerin kadar parlak olmasalar da seninle yıldızları izlemek, dünyanın en huzurlu şeyi. mesajlar.info Çünkü olur da bir yıldız kayarsa dileğim belli; sen... Bil ki; her duamda ellerimi açtığım, her hayalde baş köşeye kondurduğumsun. Bil ki; benim en tatlı uykum, en hakiki mutluluğumsun.
Bazen yokluğunu haykırmak istiyorum, o koca yüreğinin yanımda olmayışından duyduğum hüznü herkes bilsin diye. Sana olan sevgimi herkes iliklerine kadar hissetsin diye avazım çıktığı kadar bağırmak istiyorum: Seni seviyorum. Betül bayrak (2016-09-15    #Yakışıklı 14.04.2015 betül)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :