çocuk masalları sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Aşkım senden binlerce kez özür dilerim, seni çok üzdüm, ben sensiz yapamam ki. 23.08.2015 hayatıma girdiğinden beri o kadar çok mutluyum ki, bu gün tam tamına 423 gün oldu sevgilim. Acısıyla tatlısıyla üzüntülü gülüşlü o kadar çok anımız var ki seninle. Sensiz ben yapamam ki, sen varsan ben varım sen yoksan ben yokum seni çok üzdüm bu gün beni affet seni coook seviyorum be aşkım, mesajlar.info belki gösteremiyorum ama bu sevmediğim anlamına gelmez. Seninle evlenince görürsün, bu yaptıklarından pişman olacaksın, bunu okuyunca çok şaşıracaksın birtanem :))
Seni çok ama coook seviyorummm :* (2016-10-21    Seyit'en birtancik Sevdiği Kü)

mesajlar Çok zoruma gidiyor be usta, onu çok seviyorum ve o buna inanmıyor.
En kötüsüde bu işte... Ama inanıyorum; onu sevdiğimi anlayacak.
Belki zaman alacak ama ben onu hep bekliyor olacağım.
Gerçek aşk, gerçek sevgi bu işte. Ondan başkasını sevememek, onu hep hayal ediyor olmak...

Bugün 21 Ekim 2016. Saat 02:23 Onu düşünerek geçirdiğim gecelerden bir tanesi daha... Seni çok seviyorum. Z <3 F (2016-10-21    AnonimF)

mesajlar Nasılda özlemişim seni bitaneeem. Hani telefonda kavga ettik ya. Tamam, Kübra artık takma boş ver dedim kendi kendime. Ve aradan 2 saat sonra en uzun mesajım balkona çık dedin ya. O an her şeyi unutup tekrar âşık oldum sana. Benim sana aldığım gömleği giymiştin. Çok yakışmıştı, siyah pantolonla beraber çok tatlı olmuştun.
İyimi yapıyorsun yanıma gelmekle onu da bilmiyorum ya tek bildiğim şey sen yanımdan gittikten sonra çok üzülüyorum. Dibimdesin, yanına gelip de sarılamıyorum 142 gündür ellerine gözlerine kokuna bakışına nefesine hasret kaldım nasıl geçecek bugünler daha 1 sene var paşam. dersimiz.com Evimin önüne gelip oyunu bozdun ne güzel tripliydin sana dibime gelip kızgınlığımı alıp daha çok âşık ettirdin kendini bana gamzelim kurban olurum sana SÖZLÜM benim. Seni çooook seviyorum. Gülüşüne âşık olduğum adam. İyi ki hayatımdasın. Rabbime binlerce kez şükür seni bana beni sana yâr ettiği için. Dilerim Rabbime inşallah kaderim olursun. Rabbim kuluna nasip ettirmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş. Sen benim hayalimdeki erkek olduğuna göre ;)
Seni bu dünyaya getiren annene teşekkür ederim. İyi ki bu dünyaya geldin de benim dünyam oldun ömrüm .
Neziha annemin ellerinden öperim seni bu dünyaya getirip de bana bu yakışıklıyı verdiği için.
Aşkım sen benim her şeyimsin bana huzur veren adam ( o gamzelerinden öpmeyi çok özledim) GÖNLÜMÜN EFENDİSİ (2016-10-20    Kübra'dan Seyit'e)

mesajlar Birini sevdim. Hem de çok sevdim. Hayaller kurdum onunla gelecek günleri hep sevecek beni ve ben onu. Bize hiç ayrılık uğramayacaktı ve beş dakika bensiz duramayacaktı. O ve benden başka kimse olmayacaktı hayat önceliklerimizde. Biz ve bize dair şeyler olacaktı. Ölüm bile ikimizin olacaktı o bir gün ölürse ben, bir gün ölürsem gelecektik birbirimizin ardından. Ama ikimizde biliyorduk geçeceğini biteceğini. Bitti işte. Bitti artık her şey. O hayaller her şey. mesajlar.info Şimdi kimseyi istemiyorum hayatımda korktuğumdan değil kimseyi sevemeyeceğimden ben onunla kalsın istiyorum aşk onunla hatırlanmak. Ve onla hayali olmasa da ve olmayacak olsa da hatta özel kalsın istediğimden (2016-10-20    Aygul.berna)

mesajlar Pes etmek yok, Sabretmek var.
Vazgeçmek yok, Çabalamak var.
Ertelemek yok, Direnmek var.
Yenilmek yok, Başarmak var.

Aklıma her geldiğinde beni güçlendiren sözler bunlar. Seni kazanacağım.
Tarihide not düşelim: 20 Ekim 2016. Hatta Saat 04:21

Yine seni düşünmekten uyuyamadığım gecelerden bir tanesi. Seni sevmeyi hiç bırakmayacağım.
Hep seni sevdim, hepte seveceğim. Z <3 F (2016-10-20    AnonimF)

mesajlar Aşkım bugün tam 421 gün oldu. O kadar çok özledim ki seni, kokunu, nefesini, sana sarılmayı, gülüşünü gamzeni. Beni kucağına almanı çok ama çok özledim sevgilim. Nasıl geçecek bugünler onu da bilmiyorum ya ... 1.5 sene seni görmeden nasıl dayanacağım, yarımı gitti de bir sene kaldı :) bakma şaka yaptığıma inan bana dayanamıyorum yatmadan önce buluşma anlarımız geliyor aklıma öyle tatlı şeyler yaşadık ki seninle sevgilim yatmadan önce onları düşünerek yatıyorum, mesajlar.info rüyamda seni görüyorum sabah senin hayalinle kalkıyorum. Bir senem böyle mi geçecek sensiz...

Telefonun takvimine her gece bakıyorum. Her günün bitişi bana mutluluk veriyor. Çünkü buluşmamıza az kalıyor. Gönlümün efendisi sana çok ama çok çok çok aşığım bizim aşkımız hiçbir zaman bitmeyecek. Çünkü biliyorum bizim aşkımız ciddi ne sen diğer erkekler gibisin ne de ben diğer kızlar gibi. Huzurum iyi ki varsın 23 Ağustos benim hayata bağlanma günüm oldu. O gün iyi ki karşıma çıktın. Ve senin sayende hayatıma mutluluk geldi birtanem

Sen benim her şeyimsin gamzelim. Bu sene geçecek, üniversite sınavını kazanıp yanına geleceğim ömrüm. Gülüşüne kurban olduğum biricik sevgilim iyi ki benimsin. (2016-10-19    Kübradan Seyit'e)

mesajlar İyi geceler SEVGİNİN, SEVGİLİNİN, AŞKIN, SEVDANIN en güzeli, bebeğim benim. Üzerini açmadan uyu olur mu? Hava soğuk, üşümesin benim cennet bahçemin en tatlı en güzel hurisi, Allah'ımın lütfu, seni hece hece diledim ben Rabbimden her gece her sabah kıldığım her namazda ettiğim her duada seni Rabbimden dilendim kurban olduğum benim hayatıma yeniden dogmamın nedeni, bebek yanım, çocuk yanım, olgun olduğum tarafım, her şeyim. Biliyorum bazen çok çekilmez oluyorum, hep şikâyet ediyorum ve seni üzüyorum affet beni bunlar için kadınım benim. mesajlar.info Ben çocukluğumu, şımarık oluşumu, her şeyimi seninle yaşıyorum, bugün bana hayatımın en anlamlı, en güzel hediyesini verdin göz bebeğim. İyi ki geldin hayatıma, iyi ki kadınım oldun kraliçem, yeni bir yaşıma daha seninle girdim çok şükür, bin şükür bugüne. Mutluluğumun kaynağı seni çok seviyorum ESRA'M hayat seninle çok güzel yaşamak seninle çok güzel, senin benimle olman çok güzel, alın yazım badem gözlüm, hilal kaşlım. Uykuların en güzeli, rüyaların en tatlısını görsün benim uyuyan prensesim, ben seni görme arzusu ile kapatıyorum gözlerimi, seni yanımda hisseder gibi, kokun başucumda başımı dizindeymiş gibi koyuyorum yastığa. Dünyanın en tatlı kızı, biricik aşkım, sana ne desem az gelir biliyorum seni hiçbir şeye benzetemiyorum hani derler ya eşi benzeri olmayan biri diye işte o sensin güzel gözlüm Allah'ım rahatlık ihsan eylesin sultanım. SENİ CANIMDAN ÇOK SEVİYORUM GÖZÜMÜN NURU ESRA-SERHAT (2016-10-18    Serhat Akar)

mesajlar Sensiz yaşamak yanmaktan da beter, hep el ele göz göze olalım bana yakınımda oldukça yakın ol, kalbimi okudukça oku, nefesimi aldıkça al, beni anladıkça anla ama şunu bil sen naparsan yap ister vur ister öldür beni bil ki cansız bedenim bile sana tekrardan feda olur. Ruhum sevdi seni, kalbim aldı seni, gözüm seçti seni, dilim ezberledi seni, mesajlar.info aklım aldı seni, elim tutuldu sana, ayaklarım yürüttü beni sana ama işte şimdi sen yoksun ya hiç biri bir şeye yaramıyor. Sen olmadan düşün nasıl olacak bunların hepsi, düşün sen gülmeden nasıl parlar gözüm, alıştım bana öyle usluca bakmana, gözlerine bakıp da ağlamaya çünkü seni sevdiğimden sen elimden kayıp gideceksin diye. Anlat bana aşkı sevgiyi yalan derim tek gerçek var seni bana veren Allaha derim sonum ol sonsuzum son sözüm ya kalsın sevgimi alsın ya gitsin canımı alsın her şey güzel dedikte kötü şeylerde var ya. Seni bu kadar sevdiğimi sana bu kelimeler anlatmaya yetmez ki... İkbal (2016-10-15    koray)

mesajlar Nasıl başlayacağımı bilemedim. Hatta yazsam mı yazmasam mı diye çok düşündüğüm oldu. Ama artık dayanacak gücüm kalmadı, zamana bıraksam seni kaybetmekten daha çok korkuyorum çünkü. Yazmaya karar verdim, çünkü bazı şeyleri içinde tutmak insanı daha çok yıpratıyor. Her neyse başlıyorum sonunda seni kaybetmeyi bile göze alıp yazıyorum, belkide bu mesajı aldıktan sonra benle hiç konuşmak istemeyeceksin. Bunu anlayacak olgunluğa sahibim, fakat senden şunu istiyorum beni erteleme, kafama takılacak cevaplar verme sadece evet veya hayır demeni istiyorum. Farkındayım daha şimdiden ne diyeceğimi anlamışsındır ama ben sonuna kadar yazacağım, benim kalbimdeki seni sana anlatacağım. İlk konuşmamız biraz tesadüftü farkındayım fakat seninle uzun süre konuştukça az veya çok karakterini yapını anladığımı düşüyorum. Sana bağlanmamın sebebi de buydu zaten beni en iyi sen dinledin en iyi sen anladın çünkü sen farklısın. Arada girmiyorsun, konuşamıyoruz seni kaybettiğimi düşünüyorum fakat girince tek mesajını yere göğe sığdıramıyorum. mesajlar.info Seviyorum seni fakat bu sevgi arkadaşça değil, bu sevgi bambaşka, âşık oldum ben sana, sen beni belki sevmiyorsundur bilmiyorum hayır diyeceksin, ne kadar anlamasan da kalbimde yerin var daima ve hep olacak bu sevgi, o ilk buluştuğumuz gün deniz gibi gözlerine aşık oldum, ne yapsam aklımdan çıkaramadım yapamadım çocuklar gibi güldüm kendi içimden o gözlerin sahibi olmak için o kadar çok dua ettim ki ALLAH'a, o kadar yalvardım ki. Boynuna sarılıp kokunu içime çekmeyi o kadar çok istedim ki inşallah olur dedim yarabbim. İlk defa bi kızı böyle herkese anlattım her şeyi göze alarak insanları kendimden soğutmayı bile göze alarak, çünkü sadece aklımda sen varsın sadece seni düşünüyorum diğerleri umurumda değil. Bana watsapta ilk canımın içi dediğin zamanlar kalbim yerinden çıkacak gibi oldu bi mesajın bi canımın içi deyişin beni hayata bağlıyor. Lütfen anla beni ben mutlu olmadım, olamadım, mutluluğun zirvesine çıkalım istiyorum seninle beraber yaşayalım ya iyiyi, kötüyü, nefreti, kibiri, egoyu silelim kalplerimizden. Kendimize içinde ikimiz ve mutluluk dolu olan bir dünya yaratalım dünya dertlerini bi kenara atalım gerekirse beraber ağlayalım ne kadar üzülsekte hep başımızı koyacak bi omuz olduğunu bilelim nefret dolu kibir dolu bu lanet dünyadan çıkalım istiyorum. Gülelim güldüreyim, senin Saçlarınla oynayayım tarayayım, gülüşünden öpeyim, koruyayım kimse seni üzmesin karışamasınlar sana sahipleneyim kalbimde yaşatayım ne bileyim ilk günaydın mesajını atayım lütfen kurtar beni bu basit dünyadan beni mutluluğa götür. Ömrümün en işsiz, en boş, en yalnız olduğum zamanda girdin hayatıma tüm geçmişimi unutturdun geçmişteki tüm yaşadıklarımı unutturdun. Her şeyimi değiştirdin, ben sende yeniden sevmeyi, sevilme duygusunu yaşadım. Birbirimizin ilki olamadık belki ama birbirimizin sonu olabiliriz. mesajlar.info Neden olmayalım ki zaten bizim "Biz" olmamız için hiç bi engel yok ortada, sen evet dedikten sonra. Tüm zorlukların altından beraber çok kolay bi şekilde kalkabiliriz, hiçbir şeyden şüphen olmasın seni gerçekten hiç üzmeyeceğim. Geçmişte yaşadığın o kötü şey gerçekten kolay değil yine aynı şeyi yaşayabilirim diye korkuyorsundur belki ama korkma ben senin hak ettiğin sevginin fazlasını vericem, aynı şeyi tekrar yaşamayacaksın ben buna izin vermiycem ve unutturacağım sana da o olanları bundan emin olabilirsin. Ben buna yüreğimle tüm kalbimle inanıyorum, o kadar çok ki gösterenden zamanla daha iyi yaparım bunu sende göreceksin ve iyi ki birbirimizi gördük tanıdık diyeceksin. Neden şimdi bunları anlattım bilmiyorum, acıtasyon yapar gibi oldu farkındayım ama öyle değil işte. Uzun lafın kısasına, mesajımın asıl amacına gelmek gerekirse ben seni gerçekten çok seviyorum gel bu lanet olası dünyada beraber mutlu olalım, gerçekten sevdiceğim ol, başlatalım yeni bi aşkı herkese ders olacak kıskanılacak bi aşkı, lütfen benim her şeyim olur musun? (2016-10-15    Mert Yakut)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :