eğitim öğretmen sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Canımmmm Beytullah'ım benim, seni seviyorum, sen benim gülüşlerimin sebebisin, ben seni ölümüne seviyorum, beni hiç bırakma. Canım, can parçam, ömrüm, hayatım, her şeyim, tüm güzel sözlerin sahibi... Sen-ben biz seninle kocaman bi dünyayız. Benim dünyamın neşesi sensin. Aşk kokulu sevdiğim, biricigim benim... Erkeğim benim, seni çok seviyorum, aşkların en güzeli... (2016-10-25    Cadı kız)

mesajlar Yorgundum ben, beden yorgunluğu olsa geçerdi belki ama kalp yorgunluguydu bu geçmek bilmeyen cayır cayır insanı yakan. Sonra ansızın biri girdi hayatıma, ilk başlarda pek umursamasam da zamanla mesajlarını gözlediğim merak ettiğim özlediğim biri oldu. Sonra sevdiğim oldu kırık hayallerimi düzeltti, umutlarımı yeşertti, kanatsız bir melekti sanki. İyi ki girdin hayatıma iyi ki sahiplendin beni. Canım bildiğim tek gerçeğim seni çoook seviyyooorumm. 1. Yılımız kutlu olsun. Nice mutlu yıllara inşallah ÖMRÜM... (2016-10-24    Kıvırcık Hatundan Zeyzey'e)

mesajlar 19.10.2014 yılında başladık seninle kavgalar,küslükler hatta ayrılıklar da oldu ama biz hiç kopmadık seninle bana demiştin ya ne olursa olsun benim helalim olacak kız sensin diye daha erken belki de ama Allah'ın izniyle seninle birlikte bi gelecek kuracağız ben seni hiç bırakmayacağım senin de beni bırakmayacağını biliyorum inanıyorum. Ben ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın hep seninleyim, senden seni sevmekten hiç vazgeçmeyeceğim söz verdik bırakmayacağız ama ben en başta Rabbime söz verdim ve Rabbimden en çok seni diledim hala da hayırlım sen ol diye diliyorum. mesajlar.info Sabahları gördüğüm ilk yüz ve geceleri yatarken gördüğüm son yüz olacağın günü sabırla bekliyorum, hayatına hayatımı adadığım adam iyi ki varsın iyi ki benimsin iyi ki benimlesin iyikilerimin sahibi Seni Çok Seviyorum... (2016-10-22    MuSev)

mesajlar Aşkım senden binlerce kez özür dilerim, seni çok üzdüm, ben sensiz yapamam ki. 23.08.2015 hayatıma girdiğinden beri o kadar çok mutluyum ki, bu gün tam tamına 423 gün oldu sevgilim. Acısıyla tatlısıyla üzüntülü gülüşlü o kadar çok anımız var ki seninle. Sensiz ben yapamam ki, sen varsan ben varım sen yoksan ben yokum seni çok üzdüm bu gün beni affet seni coook seviyorum be aşkım, mesajlar.info belki gösteremiyorum ama bu sevmediğim anlamına gelmez. Seninle evlenince görürsün, bu yaptıklarından pişman olacaksın, bunu okuyunca çok şaşıracaksın birtanem :))
Seni çok ama coook seviyorummm :* (2016-10-21    Seyit'en birtancik Sevdiği Kü)

mesajlar Çok zoruma gidiyor be usta, onu çok seviyorum ve o buna inanmıyor.
En kötüsüde bu işte... Ama inanıyorum; onu sevdiğimi anlayacak.
Belki zaman alacak ama ben onu hep bekliyor olacağım.
Gerçek aşk, gerçek sevgi bu işte. Ondan başkasını sevememek, onu hep hayal ediyor olmak...

Bugün 21 Ekim 2016. Saat 02:23 Onu düşünerek geçirdiğim gecelerden bir tanesi daha... Seni çok seviyorum. Z <3 F (2016-10-21    AnonimF)

mesajlar Nasılda özlemişim seni bitaneeem. Hani telefonda kavga ettik ya. Tamam, Kübra artık takma boş ver dedim kendi kendime. Ve aradan 2 saat sonra en uzun mesajım balkona çık dedin ya. O an her şeyi unutup tekrar âşık oldum sana. Benim sana aldığım gömleği giymiştin. Çok yakışmıştı, siyah pantolonla beraber çok tatlı olmuştun.
İyimi yapıyorsun yanıma gelmekle onu da bilmiyorum ya tek bildiğim şey sen yanımdan gittikten sonra çok üzülüyorum. Dibimdesin, yanına gelip de sarılamıyorum 142 gündür ellerine gözlerine kokuna bakışına nefesine hasret kaldım nasıl geçecek bugünler daha 1 sene var paşam. dersimiz.com Evimin önüne gelip oyunu bozdun ne güzel tripliydin sana dibime gelip kızgınlığımı alıp daha çok âşık ettirdin kendini bana gamzelim kurban olurum sana SÖZLÜM benim. Seni çooook seviyorum. Gülüşüne âşık olduğum adam. İyi ki hayatımdasın. Rabbime binlerce kez şükür seni bana beni sana yâr ettiği için. Dilerim Rabbime inşallah kaderim olursun. Rabbim kuluna nasip ettirmeyeceği şeyi hayal ettirmezmiş. Sen benim hayalimdeki erkek olduğuna göre ;)
Seni bu dünyaya getiren annene teşekkür ederim. İyi ki bu dünyaya geldin de benim dünyam oldun ömrüm .
Neziha annemin ellerinden öperim seni bu dünyaya getirip de bana bu yakışıklıyı verdiği için.
Aşkım sen benim her şeyimsin bana huzur veren adam ( o gamzelerinden öpmeyi çok özledim) GÖNLÜMÜN EFENDİSİ (2016-10-20    Kübra'dan Seyit'e)

mesajlar Birini sevdim. Hem de çok sevdim. Hayaller kurdum onunla gelecek günleri hep sevecek beni ve ben onu. Bize hiç ayrılık uğramayacaktı ve beş dakika bensiz duramayacaktı. O ve benden başka kimse olmayacaktı hayat önceliklerimizde. Biz ve bize dair şeyler olacaktı. Ölüm bile ikimizin olacaktı o bir gün ölürse ben, bir gün ölürsem gelecektik birbirimizin ardından. Ama ikimizde biliyorduk geçeceğini biteceğini. Bitti işte. Bitti artık her şey. O hayaller her şey. mesajlar.info Şimdi kimseyi istemiyorum hayatımda korktuğumdan değil kimseyi sevemeyeceğimden ben onunla kalsın istiyorum aşk onunla hatırlanmak. Ve onla hayali olmasa da ve olmayacak olsa da hatta özel kalsın istediğimden (2016-10-20    Aygul.berna)

mesajlar Pes etmek yok, Sabretmek var.
Vazgeçmek yok, Çabalamak var.
Ertelemek yok, Direnmek var.
Yenilmek yok, Başarmak var.

Aklıma her geldiğinde beni güçlendiren sözler bunlar. Seni kazanacağım.
Tarihide not düşelim: 20 Ekim 2016. Hatta Saat 04:21

Yine seni düşünmekten uyuyamadığım gecelerden bir tanesi. Seni sevmeyi hiç bırakmayacağım.
Hep seni sevdim, hepte seveceğim. Z <3 F (2016-10-20    AnonimF)

mesajlar Aşkım bugün tam 421 gün oldu. O kadar çok özledim ki seni, kokunu, nefesini, sana sarılmayı, gülüşünü gamzeni. Beni kucağına almanı çok ama çok özledim sevgilim. Nasıl geçecek bugünler onu da bilmiyorum ya ... 1.5 sene seni görmeden nasıl dayanacağım, yarımı gitti de bir sene kaldı :) bakma şaka yaptığıma inan bana dayanamıyorum yatmadan önce buluşma anlarımız geliyor aklıma öyle tatlı şeyler yaşadık ki seninle sevgilim yatmadan önce onları düşünerek yatıyorum, mesajlar.info rüyamda seni görüyorum sabah senin hayalinle kalkıyorum. Bir senem böyle mi geçecek sensiz...

Telefonun takvimine her gece bakıyorum. Her günün bitişi bana mutluluk veriyor. Çünkü buluşmamıza az kalıyor. Gönlümün efendisi sana çok ama çok çok çok aşığım bizim aşkımız hiçbir zaman bitmeyecek. Çünkü biliyorum bizim aşkımız ciddi ne sen diğer erkekler gibisin ne de ben diğer kızlar gibi. Huzurum iyi ki varsın 23 Ağustos benim hayata bağlanma günüm oldu. O gün iyi ki karşıma çıktın. Ve senin sayende hayatıma mutluluk geldi birtanem

Sen benim her şeyimsin gamzelim. Bu sene geçecek, üniversite sınavını kazanıp yanına geleceğim ömrüm. Gülüşüne kurban olduğum biricik sevgilim iyi ki benimsin. (2016-10-19    Kübradan Seyit'e)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 454 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :