eğitim öğretmen sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Bir adam varmış ve bir de kız. Kız adamı çok severmiş. Çünkü canı yandığında, acılarla boğuşurken gelmiş adam kızın hayatına. Kanatsız melekmiş sanki adam. Kızı düştüğü yerden kaldırmış. Kız ilk başlarda sadece susarak yürümüş adamın yanında. Konuşamayacak kadar yorgunmuş çünkü. Aradan zaman geçmiş, kız tüm acılarının hafiflediğini hissetmiş. Adamı çok sevmiş. Ona acılarını anlatarak onu boğmak istememiş. Hiç daha önce sevildiğini hissetmemiş kız, inanmakta güçlük çekmiş belki sevildiğine. Tekrar acı çekecek kadar güçlü hissetmemiş belki kendini. Bağlanmaktan çekinmiş hep içten içe bağlandığını bilerek... Bazen onun olduğu şehri kıskanırmış, bazen de küfredermiş taşına, toprağına. Hep konuşuyorlarmış ve mesafeleri o kadar dert etmemişler aslında kalplerinde hissetseler yetermiş birbirlerini. Fiziksel şeyler ruhsal şeylerden hep daha önemsiz kalırmış onlar için. Dokunuşlarda önemsizmiş, kalbe dokunmak yeterli kalabilirmiş gerçekten sevenler için. Ama kavuşacaklarına hep inanmışlar. mesajlar.info Allah iki insanı birbirleri için yaratırken sarılmamaları saçma olurmuş çünkü. O kadar çok inanmışlar ki gün gelmiş adam kızın şehrine ayak basmış. Kız bu yaşına kadar bu şehirde hiç böylesine mutlu olmamış. Adam yeri dönmek zorundaymış ailesi okulu ordaymış çünkü. Ama tek hayalleri bi gün gelip bir ömür boyu kalabilmesiymiş kızın yanında. Güçlenmişler birbirlerini gördükten sonra, gün gelmiş kız adamın bir cümlesiyle bunları yazar olmuş, gözleri dolar olmuş ve en önemlisi adamı her geçen gün daha fazla sever olmuş. Ve biliyor musunuz bu kıza bir gün böylesine aşık olacağını söyleseler inanmazdı, sesini duyduğunda gözlerinin dolabileceğini söyleseler gülerdi, bir adamın gülüşünü görünce nefessiz kalabileceğini söyleseler "dalga mı geçiyorsunuz?" derdi. Bu kız o adama inandı, çünkü sevdi. Sevince inanmak istersin ve diğer kötü şeylere ihtimal bile vermek istemezsin.

Bizim yaşadığımız kolay bişey değil biliyorum. Ama ne kadar zorsa bi o kadar da güzel, yaşıyorum. Bu hissettiklerimi senin de hissettiğini biliyorum ve bir gün hissetmezsin diye korkuyorum. Gideceğine ihtimal bile vermezken bu düşünce bitiriyor beni. Bilmiyorum işte çok değişik bu yaşadığım tarifsiz ama müthiş bişey. Sen hayatıma gelene kadar bi çok kez üzüldüm, senin gibi birinin gelip bana bütün bunları unutturup, beni dünyanın en mutlu insanı yapacağına hayatta inanmazdım. mesajlar.org Ama sen inanmakta ne kadar zorluk çeksem de en çok istediğim şeyi bana verdin. Huzur, gerçek sevgi. Ya ben sana ne desem az gelir biliyorum sadece seni çok seviyorum. Ve bunları yazmadan edemiyorum çünkü sen içimde çoksun. Çok aşksın. Ya bana nasıl bir mutluluk verdiğinin farkında mısın sen? Bazı şeyler vardır insanın ömründe başına binde bir gelir ya da hiç gelmez böyle mucize gibi. Sen benim mucizemsin. Allah seni başımdan eksik etmesin... (2016-11-07    DARE :))

mesajlar Evet gerçekten sevdim seni. Sabahım, akşamım, gecem, gündüzümdün ama olmadı be sevdiğim olmadı. Yapamadım fedakarlık, senden başkasını sevemem dedim, sevemezsin dedim. Sevdim be senden sonra birini, sevdim ama unutamadım seni. Meğersem sevdayı sevgide unutturmuyormuş. Hayatına girenlere beni nasıl anlatıyorsun acaba öyle birini sevdim ki değmezmiş sevgime diye mi anlatıyorsun. Yoksa ben fedakarlık yaptım o vefasız mı çıktı diyorsun. Belki bu satırlara bir gün rastlarsın kimmiş bu diye düşünme Aşkım, aşkım Sensin :( (2016-11-04    glcan 06)

mesajlar Sevdam, kara sevdam benim, ilkbahar çiceğim, hayatıma renk katan kadınım...
Hani ilkbahar çiçekleri vardır pembe pembe kıştan sonra yazı getiren her yer solgun solgun bakar hani kış yıpratmıştır doğayı ve hiç bir renk kalmamıştır o ilkbahar çiçekleri hemen renklendiririr doğayı. mesajlar.info Taaa uzaklardan bile belli olur öyle güzel renk katar ki ondan başka hiçbir şey o kadar güzel gözükmez o an hiçbir şey o kadar güzel kokmaz sende. Benim için aynen öylesin senden başkasına kör benim gözüm ve ağır kış geçirmiş kalbime renk kattın neşe kattın kadınım bemim (2016-11-02    ibrahim demiroglu sevda)

mesajlar Merhaba bir tanem, yine ben sensiz bir güne yazıyorum bu mektubu sana her gün senin gözlerine bakarken seni özlemeyi öğrendim. Gazi içindeki bana gel deyişini gördüm ben bazen. Yine yanımda sen değil başkaları vardı ağlarken. Belki de öyle olması gerektiği için oldu. Ama ben sadece senin olmayı seninle olmayı istedim. Sadece senin olmayı. İyi veya kötü gününde. Ölüm bizi ayırana kadar yanında olmayı. Ben seni çok özledim. SONUM♡SOLUĞUM♡SONSUZUM♡♡ (2016-11-01    Afra Polat)

mesajlar Biricik aşkım, sevdiğim, gözbebeğim, sevdamız bir masal gibi başladı seninle. Dilerim bu masal son nefesimize kadar devam eder. Her güne özleminle açıyorum gözlerimi, sana kavuşmak için geçen zamana, azalan sensiz saatlere seviniyorum. Biliyorum asıl masal ellerin ellerimde, gözlerin gözlerimde, kokun ve nefesin yakınımda olduğunda başlayacak. mesajlar.info Aşka ve sevdaya anlam yüklemeye çalıştığımda sadece varlığın canlanıyor beynimde. Senden önce hayatın demosunu yaşıyormuşum da farkında değilmişim. Seni tanımakla orjinal ve gerçek bir hayata başladım, hayatıma anlam ve güzellik kattın aşkım. İyi ki varsın, iyi ki gönüllerimiz birleşti. Seni çok seviyorum ve her an özlemini çekiyorum... (2016-11-01    © mesajlar.info)

mesajlar Gitmelerin Olmasaydı
Sevenin sevdiğine yolun açık olsun diyebilmesi kadar, kötü bir şey var mıdır bu hayatta. Canının acı ya acıya hoşcakal, bundan sonra ben yokum hayatında, bundan sonra kendine iyi bak diyebilmek. Artık kiminle yürürsen yürü, benimle yürüdüğün yollarda, benimle güldüğün gibi onunla da gül diyebilir mi insan çınarına. Yokum dünyanda zaten olmamışım ki olsaydım sebepsiz bırakıp başka gülün kokusunu koklar mıydın? hiç diyebilmek ne kadar da büyük koyuyor insana.
Meğer sevmekte fedakârlık istermiş sevdiğinin mutluluğu için vaz geçmek gerekmiş geriye bir tek kendine iyi bak cümlesi kalırmış dillerde... YAZAN YAREN (2016-10-31    YAREN)

mesajlar Sana hiç aşık oldun mu diye değil de hiç aşkı hissettin mi diye soruyorum. Sahi sen hiç aşkı hissettin mi? Öyle gösteriş için ortamda döktüğün bi kaç göz yaşında da değil de gece yarılarında yastığa sarılarak yorganın altında boğulurcasına onun için ağladın mı? Sadece arkadaş olarak da olsa onu bi kızın yanında görünce içinde kıyametlerin koptuğunu kalbinin sızladığını veya ne bileyim bedeninin sana ait değilcesine uyuştuğunu hissettin mi? Ya da en azından telefonuna bi mesaj geldiğinde ondanmışcasına açarken kalbinin heyecandan içinden çıkacakmış gibi attığını, ona ait olmayan mesaja bile heyecanlanmak nedir biliyo musun? mesajlar.info Peki ya o hayal kırıklığını biliyo musun? Sen hayallere kapılıp sabaha kadar ağlamak nedir biliyo musun ? Gerçek olmayan hayaller de mutluluğu aramayı, sevdiğin insanın seni yok sayması, görmezden gelmesi ne demek biliyo musun? Sevdiğin insanın yanında bi gün kendi adını duymanın hayalini ve yine bigün Aynı soyadı taşımanın hayali nedir biliyo musun? Bigün olsun kalbinin sesini dinleyerek, nefesini hissederek, onun gülüşünün verdiği huzurla uyanmanın hayalini ve bunların gerçeklesmeyeceğini bile bile bi anlık mutluluk için bu hayallere muhtaç olmak nedir biliyo musun ? (2016-10-30    SaviorAngel)

mesajlar Sana olan aşkımı anlatmaya hiçbir sözcük yetmez Erkeğim. Çok seviyorum seni. Seninle birlikte yaşlanmayı, yaşamayı çok istiyorum. Seninle konuşurken her şeyi unutuyorum. Mutluluğu öğreten sensin bana. Seninleyken ben yaşadığımın farkına vardım. Diğer adın Huzur senin Erkeğim. Yıldızlara senin adını koydum. Her yanımda sen ol diye. Sen benim mutluluğumsun. Yanımda yoksun belki ama yine de sol yanımda olduğunu hissetmek de güzel. Konuşamıyoruz çünkü mesaj atmıyorsun. Sen beni belki de hiç sevmiyorsun ama benim sevgim ikimize de yeter. mesajlar.info Seni düşünüyorum gerçi hiç çıkmıyorsun ki sen aklımdan. Seni tanıdığım güne şükürler olsun. Bir anda içime dolup her şeyim oldun sen. Dünyanın en güzel günüydü o gün benim için. Hala seninle konuşurken böyle kalbim çıkacak gibi. Kelimelere sığdıramıyorum seni. Herkesten çok seviyorum. İyi ki benimsin kimselere vermem seni Sevdiğim. Hayatımın anlamı. İyisini kötüsünü, güzelini çirkinini hayatın her şeyini sen öğrettin bana. Yoktan var ettin mutluluğu mutlu olmayı öğrettin bana. Allah bizi kavuştursun. Seni çok seviyorum ve her geçen gün daha çok artıyor bu sevgi. Canımı yakıyorsun ama. Beni sevmediğini bilmek, çıkarların için kullandığını bilmek canımı acıtıyor. Yıllarca yanımda olmanı birlikte yaşlanmayı isterim. Gözlerine bakıp gülmeyi dudaklarını öpmeyi. Çok istiyorum işte. Seninle geçen zamanım çok değerli ama sen yokken toplasan 1 saniye etmez hepsi. Sözlerle anlatmak çok zor seni Erkeğim. Önceden sadece iki yabancı gibiydik. Sıradan biriydim belki senin için ama yine sen benim Her şeyimdin. Hayatım boyunca sadece seni istedim, benim olmanı istedim. Tüm acılarım, korkularım seninleyken geçiyor işte. Sen yokken oyuncağını kaybetmiş bir çocuk gibiyim. Çaresizim ve mutsuzum. Senin sayende direniyorum. Mutsuzken böyle bazen sana yansıtıyorum özür dilerim. Kendimden nefret ediyorum. Her gece dua ediyorum Allah’ıma. Boynuna sarılıp kokunu içime çekmeyi, seni öpmeyi, sarılmayı, gözlerinde kaybolmayı istiyorum işte. Her şeyi beraber yapalım istiyorum Okyanus Gözlüm. Seni yattığın yataktan bile kıskanıyorum. Bilmediğim kokunu özlüyorum. Sen yokken kendime gelemiyorum. Sen aklıma gelince böyle takılıp kalıyorum. Ne güzel di eskiler herkes düzelecek diyor cidden düzelecek mi? Sana kavuşacak mıyım? Her gün konuşacak mıyız? dersimiz.com Kavga ediyoruz ya bazen sana trip atıyorum hani ya üzülüyorum ama sonra özlüyorum dayanamıyorum. Ya aşk sensin be benim için. Tanımı var olsa da sensin benim için. bilmiyorum elimden çok bir şey gelmiyor. Sana olan özlemimi anlatmaya kalksam cümlelerin yetmeyeceğini biliyorum. Seni iyi ki tanıyıp hayatıma katmşım. Her şey böyle masallarda ki gibi olsun mutlu olsun ama son olmasın. Bizim aşkımız mutlu sonsuz olsun. İçimdesin gün gittikçe çoğalıyorsun. Bu sayede ayaktayım. Seni seviyorum Erkeğim. –Laz kızı. (2016-10-29    mavipanda)

mesajlar Sensiz zamanın bir değeri yok. Hepsini toplasak seninle olan 1 saniye bile etmiyor. Seninle geçen her saniyem çok değerli. Konu sen olunca çaresizim. Elim ayağım kilitleniyor sana karşı hiçbir şey diyemiyorum, yapamıyorum. mesajlar.info Ölümden daha büyük bir korku varmış. Seni kaybetme korkusu. Yıldızlara seni anlatıyorum her gece. Gökyüzüne baktığımda aynı gökyüzüne bakıyoruz diye seviniyorum bazen. Yanımda ol istiyorum seninle birlikte o yıldızlara bakıp hayaller kurmayı istiyorum. Ama yoksun işte. (2016-10-29    M)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :