turistik ve tarihi yerler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok seviyorum. Bugün yine aynısını yapıcam hiç bıkmadan. Günaydın sevdiğim, seni sevmeye gene erkenden başladım. (2017-01-12    Xezalolcaykartal)

mesajlar Tekrar aşık olmak mı asla!
Sevdim, hem de ailemi hiçe sayacak şekilde, her gün ağladım, insanın eli bile kesilmeden nasıl canı yanarmış, hangi deli uydurmuş? öyle bir yanar ki etin kemiğinden ayrılıyor gibi kalbine bıçak saplanıyor gibi..
Susarsın bi şey diyemezsin çünkü o da başkasını seviyor unutmaya çalışırsın olmaz bi insan demi hayatını mahveden.. koridorda sevgilisiyle görürsün ölsem de bu anı görmesem dersin. Karşında sana güldüğünü zannedersin "acaba" dersin sonra bi arkanı dönersin sevgilisi ona gülüyor her şey üst üste gelir. mesajlar.info
Herkesi unutturur, sevmekten nefret edersin onun sayesinde ondan başkasıyla hayal kuramazsın, onsuz olmayacağını zannedersin olsun başkasını seviyor ama beklerim diyeceksin her şeyine razı olacaksın sonra bi haber gelir başka okula gitmiş. Önce şaka zannedersin beynin donar, kalorifer başındaki hayali canlanır gözünde ,yapamayacağını zannedersin ama mecbur sonra yavaş yavaş kaybolur. sadece her gözünü kapatışında yüzü aklına gelir, unutmamak için resimlerine bakarsın gözyaşların sabaha kadar yastığından taşar sonra hiç bir şey olmamış gibi hayatına devam edersin. Her geçen zehir olur mu? mutlaka olacak... (2017-01-11    Iserose)

mesajlar Sevmek için belli bir sebebim yok, aslında var ama sebep değil. Neden en güzel nedensin benim için, seni öyle çok sevıiyorum ki bazen kalp atışlarımı duyacaksın diye endişeleniyorum. Kokuna, gözlerine, bana Faremm yazan her bir parmağına, söyleyen diline kurban olduğum. Bana doğruyu yanlışı öğreten adam iyi ki benimsin, sadece benim. Seni sendeen, benden çok seviyorum. İlkim ve sonum öyle güzel hayallerimiz var ki birbirimize verdiğimiz onca sözler sana söz veriyorum ki ilk gün ki aşkla hep seveceğim sayacağım senıi. İlk günkü aşkla bakacağım gözlerine gülüşüne kahkaha tonuna ses tonuna yüzünün her bir zerreni ezberlediğim adam. İyi ki sana aidim ve Sende bana aitsin bir ömür böyle olacak hiç ayrılmayacağız. Yeri geldi tatlı kavgalarımız oldu ama 5 dk bile dayanamadan hemen barıştık ömrüm, hayatıma anlam katanım, iyi ki benimsin adam Beraber güldük beraber ağladık sinirlendik ama hiçbir zaman kırmadık kıyamadık birbirimize, hep aşkla kokuna nefesine açlıkla kaldım ben yanındayken bile özlediğim, öpmeye bakmaya doyamadığım sevmeye kıyamadığım deli gibi kıskandığım Küçük Beyim. Sonsuzluğum sözüm olsun beraber çıktığımız bu yolda Mevla’m bizi güzel sonsuzluğa huzura kavuştursun deli gibi aşık olduğum adam nefesi nefesime nefes olan kokusunu kokuma ömrümü ömrüne kattığım eşim iyi ki varsın hep benimsin ve hep öyle kalacaksın senıi çok sevıyorum mesajlar.info Benim çocuğum sana benzesin adam, gözleri gözlerin gibi parıldasın, teni sen koksun, o küçük parmaklarıyla senin gibi kavrasın ellerimi, çocuğum senin kadar güzel gülsün, sen gibi baksın etrafa, gel evladım sana benzesin, çocuğuma dünyanın en iyi babası ol, bana dünyanın en iyi kocası ol  O benim, kimseye vermem, annesine bile, o kadar çok seviyorum ki... onun gözleri, gülüşleri her şeyi yaa her şeyini çok seviyorum o benim BİTANEM ama sadece benim... Zurafam o benim o kadar çok seviyorum ki içimde kaybetme korkusu yaşayarak yaşıyorum... ama onu kimseye vermem vermicem... yaa ona çok aşığım yaa çok ailesinden kıskanacak kadar çok sevıiyorum bak mesaj attı şimdi dünyalar benim oluyo mesajını gördüğümde ama o bu sevgiye inanıyor mu? esas soru bu olmalıydı, neden mi ona kendimi hep böyle gidecek gibi tanıttım neden mi... gitmesinnn sevıyorum dayanamam SENI COK SEVIYORUM MASEMM (2017-01-08    Oya Yün :))

mesajlar En güzel aşk uzak olanmış derlerdi de inanmazdım... Hasret kalıp sevgi artıyomuş her aldığım nefeste, attığım her adımda seni görmediğim her günümde daha da sevgim artıyordu. Vee ben bu aşkta bunu öğrendim sevgi uzaklaştıkça azalan değil uzaklaştıkça daha çok bağlanmakmış. Biz seninle uzağız ama bi o kadar da yakın, sevgiyi biz basite alıyoruz ama sevgi bizi kuklaya çevirip, sonra mum gibi eritenmiş. Meğer sevgi yanıp erimekmişş. SEHER ❤ OKTAY... mesajlar.info (2017-01-07    seher birer)

mesajlar Bir insana kabul olmuş duam demek kadar güzel bir şey yok hayatta. Ben sende aşkın en saf, en temiz halini yaşıyorum sevdiğim. İçimde sana hissettiklerim tarifsiz derecede büyük, sen benim rahmetim, kalbimin bereketisin ,gözlerine baktığımda dünyalık her şeyi unutturan kişisin, kokun burnuma gelince kalbimi yerinden söken kişi de hayatıma gelip en güzel anlamı kattığın için teşekkür ederim. Ve son olarak sensin her gün ki şükür sebebim aldığım nefesimsin. Rabbim beni nefessiz bırakmasın. mesajlar.info (2017-01-07    17/10/16 Gül Öksüz)

mesajlar Ben seni o kadar çok seviyorum ki anlatılmaz yaşanır sevgili. Kendimi boşlukta, karanlıkta bulurken sen elimi tutun ve beni aydınlığa çıkardın, kendimi çaresiz hissederken çarem oldun, benim her ne kadar zorlu süreçten geçsek de sen bana o güveni o sevgiyi verdin sana sonsuz teşekkürler çok sevenimiz özenenimiz var ama bir o kadar da sevgili sevmeyenimiz ve biz gibi olmaya çalışıp olamayanlar var iyi ki seninle tanıştım iyi ki bu güzel günleri seninle yaşıyorum iyi ki benimsin (2017-01-07    ömocan)

mesajlar Herkes ilk olmak ister ama aslında ilkler hep geçicidir. Soruyorum şimdi size hangi ilk sizinle,
oysa son olmak kalıcıdır. Sonsuzdur o. Sonsuz güven, sonsuz aşk, sonsuz mutluktur.
Hiçbir güvensizlik ihtimali yoktur, hep senindir, hiç gitme ihtimali vermeden, seversin.
Korkusuzca elini tuttuğunda gözlerine baktığında biraz daha aşık olursun.
Aslında ilk olsun diye değil, son olsun diye seversin, herkes ilk olur ama bir kişi son olur inan bana (2017-01-05    seda-toygar)

mesajlar Yavaş yavaş gözlerim kapanıyor uykumda geliyor hayli bugün çok yoruldum. Ama seni sevdiğimi değiştirmez yorgunluğum. Her gün geçtikçe aşık oluyorum senin yüzüne, saçlarına ve o güzel gözlerine. Nefesinde aşkı, sesinde huzuru, senle iken kendimi buluyorum güzelliğim. Aşkın yalın ve saf halini senle tadıyorum. Gözlerimin kapandığı anda bile seni düşünüyorum, hep mutlu uyanırım sabahlara, attığın o ilk mesaja yine geç mi yattın dediğin de gülüyorum, sen benim en sevdiğim ilacımsın, Allah'ıma yalvarıyorum ki beni ilaçsız bırakmasın. (2017-01-05    Özcan Eliustaoğlu)

mesajlar SENİN ANLAYAMAYACAĞIN KADAR ÇOK SEVDİM SENİ, ben sendeyim zaten, sende bendesin, taaaa içimde kalbime giden her damardan sen geçiyorsun ve seninle atıyor benim kalbim, kalbimin tek sahibi işte bu yüzden seni ölesiye seviyorum Uzaklardaki sızım da olsan, dudaklardaki sözüm de olsan, gözümden dökmediğim yaşım da olsan, Sen BENİMSİN sen CANIMSIN... Ben seni kimsenin sevemeyeceği kadar, taparcasına, ölürcesine, yüreğimin en güzel yerine koyarak SEVDİM... Bir ananın çocuğunu sevdiği kadar seni sevdim. Güneş olmadan, su olmadan insan yaşar mı birtanem ben de sen olmadan nefes alamam yaşayamam... SEN benimsin, nefesimdeki can, bedenimdeki yaşamsın. Seni sana anlatamayacağım en güzel duygularla bir ömür boyu severek yaşayacağım birtanem UNUTMA Sen benimsin bir tanem YÜREĞİMİN GİZLİ BAŞKENTİ (2017-01-01    HÜSEYİN DEVRİM YÜCEL)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :