Türkçe Terimler Sözlüğü

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Gecenin 4’üydü. Düşünüyorum da gülmeli aslında insan ne olursa olsun, ne yaşamış olursa olsun hayata hep olumlu bakmalı. Belki bitmiştir, bir adım atacak gücü bile yoktur ama yine de istediklerini elde edebilmek için çabalamalı insan. Çünkü, bu gece olduğu gibi kötü biten her gecenin ardından güneş tekrar doğuyor. Güneş bizim için yeniden doğuyor. Güneş umut demektir. Her doğan bir güneş yeni bir umut olmalı bizim için. Hayata tutunmak için belki yepyeni bir başlangıç, mutlu olmak için yeni bir umut. Ne kadar böyle desem de gece olduğunda yine ağlıyorum ve yine acı çekiyorum. Sınavlarım başlıyor gece olduğunda. Bütün gün ne kadar güldüysem o kadar ağlıyorum, özlüyorum. En çok koyan da o orada mutlu mutlu uyuyor. Ben burada ölüyorum. Hiç mi canı acımıyor lan? Umursamaz değildi ki eskiden. Hatırlıyorum da beni kıskandığın için bacağıma tekme attığını. Zedelenme vardı en ufak bir şeye acıyordu. Acıdığını söylediğimde beni öpüşünü dün gibi hatırlıyorum. Giderse de bir şey diyemem ki artık tamam korkuyorum belki ama ne geri dön demeye gücüm var ne de peşinden koşmaya. mesajlar.info Alıştım hem ya ben böyle olmasına. Ne bileyim beni ayrılsak da unutmasın istiyorum ben ve hani ben unutamam ki en güzel anılarımın sahibini unutamam. Belki her hatırladığında yüzüne ufakta olsa bir gülümseme kondurabiliyorumdur. Gideceksen de gitme lan. Ben seni gitsen de unutmam ama benim sevgim ikimize yeter mi bilmiyorum ben. Ne olursa olsun o mutlu olsun bırakalım geceleri, güneşleri, umutları o mutlu olsun dünya umurumda olmaz. Acıyor ama canım sonra niye küfür ediyor diyorlar, değişti diyorlar. Hayat beni s*k*p kenara atmış ama ben dışarıya neşe saçacağım öyle mi? Komik çok komik. (2017-02-04    Lazkızı)

Gecenin karanlığında ümitlerin tükendiği anda geldin hayatıma beni hayata bağladın karanlık dünyama ışık saçtın yürüdüğüm daracık ve karanlık sokaklarıma sokak lambası oldun aydınlattın bütün dünyamı seni seviyorum ölürcesine seviyorum affet beni seni annenden ve babandan bütün herkesten çok sevdim diye bu hayatta bu sevgiyi bir tek sen hak ediyorsun sana sevgimi başka türlü anlatmak isterdim kimsenin daha önce aşkını anlatmadığı bir dilde anlatmak isterdim ama aşka dair ne varsa bizden önce yaşanmış mesajlar.info böyle diyeyim sana seni sevmeye başladığım gün zaman seninle başladı kuşlar ötmeye başladı hayat seyrinde geçmeye devam etmeye başladı seninle başladı her şey benim için kainat senin gelmenle kuruldu seni canımdan çok seviyorum ama yemin ederim öyle böyle değil haaa çok çok seviyorum Allah'ım beni sensiz bırakmasın bu dünyada... (2017-01-30    SEYDİ)

Seni sensiz yaşamak çok zor kadın, beni tekrar hayata bağlayan, tekrar sevmeyi aşkı öğreten kadın Merve'm, seni her şeyden herkesten çok çok seviyorum. Geleceğim, ömrüm tek varlığım bu zamana kadar hiç bir kızın peşinden koşmadım, koşmayacağım taa ki senden bir kızım oluncaya kadar, oda baba beni yakala derse kadın, vatan bana, aşkımız sana, ben yokken sende Allah'a emanetsin sevdiğim Merve'm. (2017-01-26    24.12.2016)

insan vazgeçmek için sevmiyor ki birini ben seni severken vazgeçmek kelimesinin ne olduğunu bile unuttum. Ben seni şah damarım gibi bildim ona bir şey olsa yaşamazsın ben de sana bir şey olsa yasayamam insan sevdiğine sevdiğini ne kadar anlatsa da hala anlatamadığı çok şey vardır. Hani bazı aşklar var kavuşması zor ve güzel olur ben de seni zor bir aşkta sevdim. Seni seviyorum S . . . . N (2017-01-26    büşra)

Erkeğimden bana;
Aşkım sana bir şeyler dökülüyor içimden, avucuma sığmıyor ama hiçbir şeyle de tutulmuyor nede tuhaf kafamda bir şeyler var diyorum kafamda ne beynimde diyorum oda kaldıramazdı bu kadar seni. Sen benim bütün düşüncelerimdesin nerden geldiğini anlamadım ama nereye gideceğine karar vermişim misal kızımın annesi o günü senle yaşamak isterdim düşünsene sancılarını bağırmalarını ben sabırsızlıkla bekliyorum, parmaklarımı yiyorum tam o sırada bir ağlama sesi geliyor ikimize ait bir ses odaya geliyorum başında bandaj elini tutuyorum bana bakıyorsun sonra kızımızı kucağına alıyorsun küçücük elleri beraber dokunuyoruz sen yine gülümsüyorsun ondan sonra süt veriyorsun kızımıza ağlıyor sen susturmaya çalışıyorsun durmuyor sen sinirlenyorsun ne brkliyeyim diyorsun babasına çekmiş işte bitanem benim. Sen benim ailemsin sen benim her yanımda olacak yarimsin o kadar güzel hissettiriyorsun ki bana bazı değil her şeyi veee beeeennn seni çoook seviyoruuuuuummmmmmmmm... (2017-01-25    Reşê u Reşo)

Ben onu çok seviyorum ya, bildiğin gibi değil hem de baya çok seviyorum ama bu onu anlamıyor benim değerimi bilmiyor ve ben her gece ağlamaktan üzülmekten çok sıkıldım ne yapacağımı da bilmiyorum. Ayrılalım desem diyemiyorum onsuz yapmaya çalışsam yapamayacağım biliyorum ama ne yapacağım ben ya çok üzülüyorum çok ağlıyorum artik hiçbir şeyi takmayacağım o bana nasıl davranıyorsa ben de öyle davranacağım diyorum ama olmuyor işte. mesajlar.info Bazen düşünüyorum beni sevmiyor mu kendinden soğutmaya mı çalışıyor diye ama yok öyle bir şey diyor sorunca ben hep aynıyım sende bir sorun var diyor. Ben çok yoruldum dayanacak gücüm kalmadı be belki bu yazdığımı bir gün okur benim ne çektiğimi bana ne yaşattığını anlar ona defter yaptım her gün yazıyordum ama onu da bıraktım çünkü her gün aynı şeyleri yazmaktan sıkıldım. O da okurken sıkılacaktır bu yüzden bıraktım ama ben çok mutsuzum ve ne yapacağımı bilmiyorum ne yapacağım ben ya :( (2017-01-23    ayşe)

Emre en değerlim en sevdiğim iyi günlerimiz de oldu kötü günlerimiz de ama ben seni sevmekten hiçbir zaman vazgeçmedim ne olursa olsun hep sevdim kim ne derse desin hep sevdim hep güvendim hep hayaller kurdum hep seni düşündüm. Biliyor musun aklımdan 1 salise bile çıkmadın nereye baksam hep seni görüyorum. Seni sevmek çok güzel bir şey beni sensiz bırakma sevgili olmasak da sevgili gibi konuşmakta güzel, seni seviyorum (2017-01-21    uzayli)

Kalbimin ritmini değiştiren adam seni çok seviyorum şu an yanımda değilsin belki ama dün beraberdik. Sonunda kavuşmak varsa, özlemek gerçekten çok güzel bir şeymiş. Bunu ben sende anladım. Kalbimin ritminin değiştiğini sende fark ettim, her yüzü sen gibi görüyorum, karşımdan geldiğindeki an da içimdeki kelebek uçuşlarını anlatamam sana ama benim içimde kelebek değil sanki filler tepişiyor. İyi ki hayatımdasın iyi ki canımsın iyi ki benimsin iyi ki seninim canımın içi bitanem gözümün nuru Aydın'ım seni çok seviyorum 02.10.2016 (2017-01-19    Tuğçe)

Başımı yastığa koyduğum zaman sen gelirsin zihnimin tam ortasına, seni düşünürüm hep senin gülüşün gelir aklıma, ben de senle gülerim senin bakışında mı, sözlerinde mi o huzuru bilmiyorum ama tek bildiğim sen bu kalbimdesin ve hep olacaksın da. mesajlar.info Yanına gelince tutulur dilim titrer bedenim konuşamam yanına gelmeden önce anlatacak çok şey var diyorum yanına gelince seni görünce her şeyi unutuyorum çünkü o an senden başka hiçbir şey düşünmek istemiyorum sadece sen gül ben hep izleyeyim öyle güzel gülüyorsun ki öpesim geliyor ama senin gülmeni kesmemek için kendimi tutuyorum seni çoook seviyorum birtanem (2017-01-19    Huseyinedam)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :