günaydın iyi sabahlar mesajları

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar "Bak yine ulaşamıyorum sana, nerdesin?
Bir tek sen lazımsın oysa ve bir tek sen burda değilsin. "
"Evet, herkes birde delirmemi seyrediyor
Herkes toplandı etrafıma ölümümü seyrediyor.
Herkes beni öldürüyor gel n'olur nerdesin?"
"Annemin astığı surat beni yavaş yavaş öldürüyor.
İnsanların sahteliği beni öldürüyor içtiğim içki beni öldürüyor.
Bunları yalnız sen anlarsın ama yoksun, nerdesin?"
"Anladık perisin sağın solun beli olmaz mesajlar.info
Anladık meleklerin hikmetinden sual olunmaz.
Anladık sen özgür bir kuşsun ancak istersen gelirsin.
Ama sende anla artık deliriyorum bak ölüyorum"
"Yavaş yavaş ölüyorum sanki kanım çekiliyor
Kitaplar beni öldürüyor eşya beni öldürüyor
Sevdiklerim beni öldürüyor okuduklarım beni öldürüyor
İşittiklerim ve inandıklarım hepsi beni öldürüyor
Ben bunca saçmalıkla yalnız nasıl baş ederim
Neredeysen çık gel artık yoksa Azrail beklerim..." -MERVE DEMIR (2017-04-04    merve demir)

mesajlar YASİNNN ASLAN.
Seni sensiz yaşayamıyorum be güzel gözlüm her şeyden vazgeçtim de senden vazgeçemedim Seni unutamadım her aklıma geldiğinde gözlerimde yaşlar aktı hiç durmadan başımı yastığa koyduğumda hep sen aklıma geliyorsun Senin hayalinle uyuyorum sabah gözlerimi açtığımda bi bakıyorum rüya bir daha ölüyorum daha gözümdeki yaşlar kurumadan gözlerim geri doluyor sen benim yaşama sebebim olmuşsun Bir şarkı dinlerken sen aklıma geliyorsun sanki nereye baksam sensin mutluluk desen bi zerre yok sen gittiğinden beri gülemiyorum hep içimde bi acı hep bi kırıklık umutsuz hayalsiz sanki yaşam bitmiş dipsiz bi kuyuda çaresiz seni bekleyip beni kurtarmanı bekliyorum o mutsuz dipsiz kuyudan çıkarmanı Telefonuma gelen bi mesajla umutla bakıyorum omu attı diye bi bakıyorum sen değilsin sanki dünyam başıma yıkılıyor mesajlar.info Neden diyor ben onu bu kadar çok severken ben onun kalbinin bi köşesinde yokum diye o kadar halbuki ben onun gülüşüyle mutlu oluyorum onun sesini duyduğumda bile kalbim sıkışıyor onun adı geçtiğinde bile kalbim bi başka atıyor sanki hayatım nefesim umudum dünyam hayalim gözlerim kalbim olmuş o olmadığında sanki ben yokum ne nefes alabiliyorum ne bi umutla hayata bakabiliyorum ne de yaşayabiliyorum Bazen ölmek geçiyor aklımdan göçüp gideyim şu hayattan Sonra düşünüyorum kalbimde o var ben ona nasıl kıyacağım Olsun o şunu bilsin ben hala onu çok seviyorum ölünceye kadar da seveceğim sonsuza dek onu seveceğim ve hep onu tek yaşatacağım bu kalpte bi umutla bekleyeceğim onu hiç bıkmadan nefes aldığım sürece tek onu onu çok seviyorum... (2017-04-04    Aksaraylii.. Sevim altın)

mesajlar Abi dünya çok acı veriyor ya da sevdiklerimiz. Ya bir insanı seviyorsan o insan neden bunun karşılığında sana acı vermek istesin ben onu çok sevdim benden canımı dahi istese veririm hala şu an bile istese veririm çünkü ben onu seviyorummmmmmmm onunla basit denilen ama benim için her şeyden değerli olan günler, anlar, dakikalar ama su an yaşadığımız olaylara bak bu tarihi hiç unutmayacağım (31.03.2017 saat 14:43) bu tarh ve saat bunu yazdığım anın ama senin beni öldürdüğün gün ise Regaip kandilinin akşamıydı ama seni hala seviyor olduğum için ben suçluyum sen bende ne bir heves ne de bir eğlenceydin sen benim "ÖMRÜMDÜN","AŞKIMDIN” VE "SEN BENDİN"€-¥ (2017-03-31    EDAN)

mesajlar BEN BİRİSİNİ ÇOK SEVİYORUM O BENİM MUTLULUĞUM ALDIĞIM HER NEFESTE O VAR ( BURAK ) 18.02.2017 18:59 DA benim hayatıma bir girdi beni benden aldı... herifim - gönlümün efendisi - delikanlım - sevdiceğim -sevdiğim- huzurum- huzur bulduğum- seni çok seviyorum ve seni asla bırakmayacağım bunu sok o beynine- sewiyorum ulen -DELİKANLIM BENİM - mesajlar.info
KONYA-HOCCAN
NUR&BURAK!!! sen bnm 14 yaşımsın seninle bi kaç yıl değil bi ömrümüz olcak... sen bnm baharımı şubatta getirdin - gülüşümün tek sebebi - gönlünü gönlüme nasip eden Rabbime şükürler olsun.-SEWDİĞİMM- SENİ BIRAKIRSAM GENÇLİĞİM SOLSUN... (2017-03-23    Nur & Burak)

mesajlar DÖN GEL SEVDİĞİM SENİ BEKLİYORUM
Oturdum düşünüyorum, hayaller kuruyorum, özlüyorum, mutsuzum, neden diye sorma sakın, sen yanımda olmayınca hasretin daha da artıyor. Yüreğim de dayanılmaz bir acı, ara ara sızlıyor, bazen ah çekiyorum, güzel günlerimiz aklıma gelince. İşte o zaman nefes almakta zorlanıyorum, yutkunmak istiyorum, olmuyor, boğazıma bir şey düğümleniyor, ateş basıyor, yanıyorum cayır cayır, anlayacağın sensizlik beni hasta ediyor, suya düşmüş kesme şekeri gibi, eriyorum, beni darmadağın ettin bundan sonra parçalarımı toplamak imkansız olur. dersimiz.com Bana her daim mutlu ol diyorsun, söyler misin, ben, sen olmayınca nasıl mutlu olabilirim, çöl ortasına kar yağması, nasıl imkansızsa benimde sensiz mutlu olmam o kadar imkansız. Haydi gel seni bekliyorum, naz etme gel ne olur, biliyorum sen de beni seviyorsun, bu ayrılık niye, bu özlem niye, benim mutlu olmamı istiyorsan bana gel yeter, dön gel hadi bekliyorum seni aşk ile, gel, gel. Yaşar ERGİN (2017-03-22    Yaşar ERGİN)

mesajlar Aşk dedikleri pek hayra alamet değil sanırdım seni tanıyana dek. Hayatıma küçük adımlarınla giriş yaptın ve o adımlarla koca bir hayat gittik seninle, gitmeye de devam edeceğiz biliyorum. Ne zaman ayaklarım gücünü kuvvetini kaybedip yürümekten vazgeçecek gibi olsalar, aklıma hep bana attığın ilk adım geliyor. Kalbime huzur, ayaklarıma güç doğuyor ve ben hala sana yürümeyi seviyorum kadınım. Seni ve sana dair olan her şeyi seviyorum. Senin yollarını, senin bakışlarını, senin ormanlarını seviyorum. Bana gölge oluşunu, bana güneş gibi doğuşunu seviyorum. (2017-03-20    D.A)

mesajlar Can özüm kıymetlimm vazgeçilmeyenimm tek ve son sevdiğim senle mutluyum ne olursa olsun hep mutlu olacağıma da inanıyorum inşaAllah evet arada bir tartışabiliyoruz ama ben sana küsmem gıcıkta kapmam uyuz da olmam dememe bakma bir sinir olurum kalbim delik bana kızgın küs olmanı kaldırmaz bana soğuk tepkili olmana dayanamam yani sana kırılsam da uzun süre gönül koymam ufak kalbim izin vermez razı olmaz ben seni aklın düşünmediği gözün görmediği kulağın duymadığı kadar çok seviyorum ve ben küçüklüğümden beri sevdiklerimi kaybetmekten korkarım şimdi senin için de öyle bana bitiririm yok benle olmaz o zaman falan deme ben bunu düşünmekten dahi korkuyorum ben alıştım karıştım bağlandım sana bir bütün oldum senle o yüzden biz hep gelecekle ilgili konuşacaksak böyle değil mutlu olabilmeyi güzel yuva kurabilmeyi düşleyelim zaten ikimizin de istediği bu dimi biliyorum bazen çocukça davranıyorum ama ne yapayım ben de böyleyim yaşımdan kaynaklanıyor demek ben de senle öğrencem her şeyi senle büyücem. mesajlar.info İstediklerini yapmaya da çalışacağım hatta direk yapacağım ben seni üzecek şeyler yapmam bitanemm ben sana kıyamamm asla ben seninle bu yolda mutlu bir şekilde ilerlemeyi istiyorum düz yüzeyde değil ikimizinde birbirimize karşı her sözde her ses de her bakışta daha da sevmeyi her zaman tekrardan aşık olmayı sevginin gittikçe daha da güçlenmesini bu surede azalması değil de daha da fazla artmasını istiyorum aşkım seni çok seviyorum seni öyle bir seviyorum ki anlam veremiyorum sensizliği kimsesizlik gibi görüyorum sanki sen olmasan nefes alamam boğulurum diye korkuyorum seninle geçirdiğim bir gün bile benim koca bir ömrüme bedel çünkü seninle beraberken ömrümde yaşamadığım bir mutluluk yaşatıyorsun bana senin hayatımdan çıkmandan korkuyorum seninle vakit geçirememekten sana bakamamaktan korkuyorum sesini zaten çok özlüyorum biliyorsun daha da özlemekten korkuyorum uzun lafın kısası ben ölümden değil sensizlikten korkuyorum aşkın bende çıkmaz sokak be aşkım Attığım adımda SENİ GÖRÜYORUM (2017-03-19    75aşık)

mesajlar Yasin’im, sevdiğim adam;
Seni öylesine çok seviyorum ki... ne kelimelere dökebiliyorum, ne de şiirlerimin mısralarına... gözlerinin içine bakmam yeterli oluyor dünyayı durdurabilmek için. Bakıyorum gözbebeklerine dalıyorum hayallerimize... gözbebeklerinin en içine kadar ezberlemeye çalışıyorum seni, kazıyorum beynime her sözünü, her bakışını... kalp atışlarını dinlemek var birde o anlatılmaz ki... koyuyorum başımı göğsüne kulaklarımda kalp ritimlerin kalbin kalbimde atıyor adeta. Öyle güzel öyle içten .. duruyorum sadece değdiriyorum göz bebeklerini göz bebeklerime ulan diyorum ben bu adama aşığım bu adama bu adam benim, benim ... ulan acıyacaksa sonunda canım, yanacaksa yüreğim, kanayacaksa kalbim bu adamdan olsun sonu, kötü acılı ölümlü bitse de bu adamdan olsun... seni öylesine çoook seviyorum ki... hayallerime sığmıyorsun. Kalbimi bedenimi bile sana vermek az kalıyor senin yanında... mesajlar.info (2017-03-16    Pelin Arınç)

mesajlar İçini dökmek istersin bazen. Kimseler seni anlamaz diye yazarsın sende...

Ayrılık, kalanın acısıdır. Giden pes edendir. Giden vazgeçendir. Peki ya giden unutanmıdır? Bence giden unutulmayı göze alandır. Seni ağlaya ağlaya, ruhumdaki tüm kalıntılarınla unutacağım ki geri dönüşü olmasın. Gerçi beni biliyorsun kıyamam, affederim de bu gözler affeder mi artık seni bilemem.
Mutlu olmasını çok isterim, gerçekten istediği gibi biriyle olsun çok isterim. Ben mutlu edemedim başkası etsin isterim. Hak ettiğine inanıyorum. Onun yüzünden içim parçalanıyor belki ama yapacak bir şeyim yok. Gitmek isteyene kal desen ne fayda. Kafasına koymuş gidecek olan. Düşünüyorum şimdi yaşadıklarımızı bende izi kalacak. Ama bir yandan da onun için yaptıklarımı düşünüyorum. Küçük şeyler değildi. Kendimden vererek sevdim. Sevgim mi fazla geldi kaldıramadı mı bilemiyorum. Ama kurduğum hayaller bu kadar kolay silinmemeliydi.

Benim onunla hayal ettiğim, yaşamak istediğim her şeyi gün gelecek başkasıyla yaşayacak ve belki o yanındaki değerini bilmeyecek. İşte asıl o zaman yıkılırım ben. O üzülürse, kendini değersiz hissederse, benim üzülmesin, kırılmasın diye konuşurken bin kere düşünüp kurduğum cümlelerin yerine her ağzına geleni söylerse biri ona işte o zaman kaybederim kendimi. mesajlar.info

Keşke olmasaydı böyle. Keşke biraz çabalasaydı. Yoksa beni sevmiyor değil biliyorum. En az benim kadar seviyor hissediyorum. Sahi ben her şeyi hissediyorum da acaba o da hissediyor mu? Eminim hissediyordur, gerçi o bile bu kadar sevildiğini tahmin edemiyordur.

Nasıl olur da senin için döktüğüm gözyaşları senin yanağından da akmaz? Yaşadıklarımız onun için önemsiz miydi? Benim hiçbir saniyesini aklımdan çıkaramadığım anılar onun için değersiz miydi? En çok da bir yerde arkadaşlarıyla oturmuş muhabbetin en koyu yerindeyken aklına geleyim istiyorum. Şarkımızı duysun, bana söylediği güzel sözleri düşünsün. Benim ona sevgi dolu bakışlarım gelsin gözünün önüne, kıyamasın o gözlerime akıtmasın gözyaşlarımı. Aklımdan çıkmıyor. Gülüşlerimiz, mutlu olduğumuz anlar çıkmıyor aklımdan. Canım çıksa da çıkmayacak onlar hatıralarımdan. Öyle bir kazıdım ki seni içime, kimseler sökemeyecek ordan izlerini.

“Aşkların en güzeli” bir daha senden duyamayacak olmak ne kadar zor bilebilsen keşke. Yüreğim şu üç kelimenin esiri olmuş da haberim yokmuş.

Hepsi bir yana öyle bi cümle var ki kalbimi yakıp yıkıyor. “Vazgeçti benden sevdiğim adam.” Sevdiğim adam, bi şans vermedi bize, elimden bir şey gelmez o vakit. Bu saatten sonra onun için tek yapacağım şey var. Arkasında bıraktığı harabeyi hiçbir zaman görmemesini sağlamak. Yanmasın onunda canı. Üzülmesin benim gibi. Ya da acıdığı için gelmesin geri. Ama eğer döner gelirsen bir saniye bile düşünmem açarım kollarımı.
Kendine iyi bak. Ne acı söz değil mi? Kendine iyi bak sevdiğim çünkü ben seni ezip geçiyorum. (2017-03-13    NEVİM ŞAHİN)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :