özgün yemek tarifleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Evet, seviyoruz sözde hepimiz çok ama çok seviyoruz peki bu gitmeler bırakıp gitmeler neden ha neden?

Öyle bir şeysin ki sevgili vazgeçemiyorum, kendimden vazgeçtim artık ben eski ben değilim ama senden vazgeçemiyorum sesine muhtacım peki ya sen? dersimiz.com
Evet, kendimi senden soğutmaya çalışan benim, ayrılık isteyen benim ama bırakma sırf sana zarar gelmesin diye hala seni düşünüyorum biz söz verdik, suçlu olmama rağmen beni bırakıp gitmeyen sevgilim her anımda yanımda olan adam iyi ki varsın... (2017-05-13    Melis_merve)

mesajlar Şimdi buraya bir paragraf yazacak olsam giriş, gelişme, sonuç olarak başlayacağım.

Giriş: Öncelikle bir gün bir yerde karşılaşma fırsatımız oldu, güzel bir tanışmaydı; cahildik, saftık, aşkı basit bir şey sandık. Konuşmaya başladık sevdin beni çok sevdin her şeyden herkesten çok sevdin bunu en iyi bilen benim. 2 gün konuştuk ve 3. Gün ayrılmak istediğimi söyledim ve öyle bitti evet senin ilk aşkındım ama dedim ya cahildik aşkı basit sandık ama insan bir insana güzel diye bağlı kalamıyormuş peki ya sonra ne oldu…

Gelişme: Sonra ise 4 yıl geçti şuan aradan ve yine konuşuyoruz kader diyelim ve bugün ayın 09.05.2017 00:53 ben seni çok seviyorum ama bu sefer sen yalanları seviyorsun. Hep kandırıldığımı hissettiriyorsun bana neden? Zamanında sen sevdin ben değer bilmedim şimdi ise ben seviyorum sen değer bilmiyorsun. mesajlar.info Aradan 4 yıl geçti o kadar âşık olduğunu söyledin aşk bu kadar basit bir şey miydi? Neredeyse beni aldattığını bile düşüneceğim nedeni ise ben sevdiğim kızı gecenin saat 01:00 da başka biriyle görüşürken yakalarsam daha mantıklı düşünecek bir şey gelmez aklıma. Ve sen bunun üstüne bana çok farklı yalanlar konuşunca insan mantığına inanmak zorunda kalıyor belki de beni kandırmanı bile beklediğim zamanlar oldu güzel bir yalan konuşsa da inansam ve kapatsam konuyu diye. Olmadı be Cansu hiçbir yalan ölene kadar sürmez diyordun sürmüyormuş inan umursamaz bir insanım belki aşkını içinde yaşayanlardanım belki ama yalandan nefret eden bir insanım. Bu 4 yılımızda böyle gitti. Hayatımdan veya hayatından 4 sene çaldım veya çaldın. Ama şunu öğrendim kaçan kovalanıyor. Sen beni sevdin ben seni sevmedim, ben seni sevdim sen beni sevmedin.

Sonuç: 01:30 BİTTİ (2017-05-09    EMRE EKİNCİ DERSİNİZ)

mesajlar Unutuyorum seni ne zaman biliyor musun? Uzaklaşınca anılardan her şeyden herkesten, tek kalınca unutuyorum en fazlada mesela, başka şehirlere gidince unutuyorum, anılardan uzaklaşınca unutuyorum. Geziyorum, kafamı dağıtıyorum belki iyi geliyor, belki öyle hissediyorum iyi geldiğini düşünüyorum. Ya sonra ne oluyor biliyor musun anılarımızın olduğu köşelere denk geliyorum sonra çıkamıyorum. İçim içime sığmıyor. Yatıyorum yatağıma kokun geliyor yastığımın üstüne sinen kokun içime işliyor sanki… mesajlar.info Kalbim ile düşüncelerimin arasında kaybolup gidiyorum. Peki ya sen gerçekten unuttun mu beni? Düşünsene başkasıyla beraber görsen beni dayanabilir misin? Ben kendime soruyorum ama sonra kendi kendimi yiyorum. Diyorum ya kendi kendime işte ne yaparsam kendi kendime yapıyorum. Senin haberin yok hiçbir şeyden. Bunu da buraya bırakıyorum seversin buralarda gezmeyi bir gün denk gelirsen oku diye. (2017-05-09    emre ekinci)

mesajlar Hayatımı sana adamak seninle mutlu olmak istiyorum ve seninle yeteri kadar huzur mutluluk alıyorum. Seni nasıl çok seviyorum bir bilsen be sevdiğim nasıl kuşkusuz güveniyorum sana sadece sana bir tek sana be hayatım, hayatımdan ömrüm boyunca hiç çıkma ben seninle tattım en güzel günlerimi en akışkan zamanı. Gözlerimi kapadığım andan itibaren senin hayalin sevgilim sen ol hep her daim küs, kız, bağır çağır ama sen gitme güzel gözlüm. Sen her şeyden çok seviyorum ONuR... (2017-05-05    derya yiğit)

mesajlar ... VE KADIN

bir kadınla birlikteyken unutacaksın dünyayı
sadece ona ait olacaksın. Ancak o zaman kadın da sana
Ait olduğunu hissedebilir.
Ve ancak o zaman kendisini sana ait hisseden
bir kadının dünyanı tamamen değiştirebileceğini anlayacaksın
bir kadınla yürek yüreğe ten tene olmanın verdiği mutluluğu ancak o zaman tadacaksın... (2017-05-05    S 26.02.2017k)

mesajlar İlk günden beri ben sen oldum sen de ben... Biz olduk. Belki bir kere bile sarılamadım sana bakamadım sana doya doya ama içimin taa içinde dokundun kalbime. mesajlar.info Bana hisettirdiklerini hiçbir duyguya hiçbir hayale hiçbir cümleye sığdıramam. Seninle varım. Yoksan yokluğun ölüm. İnsanlar size ne kadar yakın olurlarsa olsunlar yüreğinize dokunamıyorlarsa boştur. Bunu sen bana öğrettin huzurummm ... ömrümün geri kalanı (2017-05-03    yağmur)

mesajlar Hayat zaten acı veriyor bir de sevdiğin varsa en acılı zamanındasındır. Beni seven adamı terk ettim, şimdi köpek gibi pişmanım, geri döndüm ama o bana seni veya başkasını istemiyorum dedi. Desin, ben terk ettim bir kere bir daha bırakmayacağım, için rahat olsun sevgili. Hayat kısa o zamanımı da severek geçiririm ben de. Hayatımın en büyük hatasını yaptım çünkü ben bir malım kabulümdür. SEN BENİM GELECEKTEKİ ÇOCUKLARIMIN BABASI BENİM DE KOCAM OLACAKSIN SEVDİĞİM ADAM. (2017-05-03    büşra gübül)

mesajlar Öyle bi sevdim ki abi benimle sadece sırf konuşmak için konuştuğunu nerden bileyim. Sevdim abi ben saf ve temiz duygularla sevdim, adım çıkmış ulan! ne yaşattım ben sana senin bana yaşattıklarının yanında. Ne ya abi bi seviyorum tarifi yok ulan 1 sene 3 aydır seviyorum olmuyor abi onsuz 1 dakika zehir gibi geliyor onu unutmak için elimden geleni yapıyorum olmuyor deniyorum olmuyor yapamıyorum onca seninle geçirdiğim dakika saat günler bana zehir mi olsun bunu mu istedin be sevdiğim her gün seni sevdiğimi sana anlatmak yerine başkasına mı anlatayım içimdeki seni kusmam gerekiyor ama olmuyor be canım acıyor acıyorda başka diyecek bir şey bulamıyorum olmuyor be sevdiğim sensiz olmuyor ben buralara anlattım ya seni son kez okuyacağım bu sevgimi sana son kez yazacağım seni buralara son kez seviyorum diyeceğim sana SENİ SEVİYORUM (2017-05-02    GÜLDENN)

mesajlar _* Satırlarıma yine seninle başlamak istiyorum sevdiğim, hani seninle ilk tanıştığımız zamanlar vardıya yine okan la ezgi sebep oldu onların sayesinde senin yanına gelebiliyordum bitanem, o günlerden bu günlere gelebileceğim aklıma gelmezdi hani ilk başta şansımı denediğimde olmadı ya iste o anı hayatım boyunca unutmam kimse senin yerini tutmadı bu zamana kadar birileri gelir birileri gider derlerdi her zaman bana ben inanmıyorum bu saatten sonra kimse senin yerini dolduramaz biri gider biri gelir yok öyle bir şey benim için sen geldin sen kalacaksın kimse de gelemez sol yanım tamamen seninle kaplı insan vücudunun ℅70 i su ile kaplı geri kalan 30 sensin niye o kadar küçük bi kısım deme sen benim çiçeğimsin her gün içimde sulanarak büyüyorsun o ℅70 su ya hani çiçeğimi suladıkça tamamen sen kaplı olacaksın vücudum sensin bu da evlenince tamamen kaplanır her geçen gün benim sana olan sevgim daha da çok artıyor her geçen gün içimde büyüyorsun bir gün gidersen eğer o çiçek solmayacaktır emin ol hep bir umutla sulanacak ve hep geri dönmeni beklerim sen varken kimse umrumda değil benim, ben senin için gerekirse tüm organlarımı veririm sana olan sevgim hiç bir zaman azalmadı aksine daha da arttı, dersimiz.com arttıkça özlüyorum seni sen yanımdan giderken içimden bir parça kopuyor sanki hani küçücük bir çocuğun annesinden ayrılması gibi o nasıl üzülür ben de aynı öyleyim sen giderken hani dedim ya mal mal hareketler yapıp seni güldürmeye çalışıyorum mutlu olmanı istediğimdendir senin suratın asılınca ben kendimi suçlu hissediyorum acaba kalbini mi kırdım diye, sen gülünce bende mutlu oluyorum bu zamana kadar da iyi günümde kötü günümde yanımdaydın biliyor musun beni tamamlayan sensin hani bi puzzle alırsında bir parçası kaybolur ararsın bulamazsın o zaman puzzle hiç bir işe yaramaz bu zamana kadar da o eksik parçam senmişsin seni buldum ve artık her şey yoluna girdi puzzle tamamlandı eğer gidersen eksik yine kalır ve o puzzle yi kimse tamamlayamaz kimde senin gibi değer vermedi bana ben seninle öğrendim birçok şeyi mutlu olmayı samimi olmayı mutluluğumsun diye boşuna demiyorum*_ (2017-04-27    E.N.P NESLİME)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :