şiirler ve sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Öyle bi sevdim ki abi benimle sadece sırf konuşmak için konuştuğunu nerden bileyim. Sevdim abi ben saf ve temiz duygularla sevdim, adım çıkmış ulan! ne yaşattım ben sana senin bana yaşattıklarının yanında. Ne ya abi bi seviyorum tarifi yok ulan 1 sene 3 aydır seviyorum olmuyor abi onsuz 1 dakika zehir gibi geliyor onu unutmak için elimden geleni yapıyorum olmuyor deniyorum olmuyor yapamıyorum onca seninle geçirdiğim dakika saat günler bana zehir mi olsun bunu mu istedin be sevdiğim her gün seni sevdiğimi sana anlatmak yerine başkasına mı anlatayım içimdeki seni kusmam gerekiyor ama olmuyor be canım acıyor acıyorda başka diyecek bir şey bulamıyorum olmuyor be sevdiğim sensiz olmuyor ben buralara anlattım ya seni son kez okuyacağım bu sevgimi sana son kez yazacağım seni buralara son kez seviyorum diyeceğim sana SENİ SEVİYORUM (2017-05-02    GÜLDENN)

mesajlar _* Satırlarıma yine seninle başlamak istiyorum sevdiğim, hani seninle ilk tanıştığımız zamanlar vardıya yine okan la ezgi sebep oldu onların sayesinde senin yanına gelebiliyordum bitanem, o günlerden bu günlere gelebileceğim aklıma gelmezdi hani ilk başta şansımı denediğimde olmadı ya iste o anı hayatım boyunca unutmam kimse senin yerini tutmadı bu zamana kadar birileri gelir birileri gider derlerdi her zaman bana ben inanmıyorum bu saatten sonra kimse senin yerini dolduramaz biri gider biri gelir yok öyle bir şey benim için sen geldin sen kalacaksın kimse de gelemez sol yanım tamamen seninle kaplı insan vücudunun ℅70 i su ile kaplı geri kalan 30 sensin niye o kadar küçük bi kısım deme sen benim çiçeğimsin her gün içimde sulanarak büyüyorsun o ℅70 su ya hani çiçeğimi suladıkça tamamen sen kaplı olacaksın vücudum sensin bu da evlenince tamamen kaplanır her geçen gün benim sana olan sevgim daha da çok artıyor her geçen gün içimde büyüyorsun bir gün gidersen eğer o çiçek solmayacaktır emin ol hep bir umutla sulanacak ve hep geri dönmeni beklerim sen varken kimse umrumda değil benim, ben senin için gerekirse tüm organlarımı veririm sana olan sevgim hiç bir zaman azalmadı aksine daha da arttı, dersimiz.com arttıkça özlüyorum seni sen yanımdan giderken içimden bir parça kopuyor sanki hani küçücük bir çocuğun annesinden ayrılması gibi o nasıl üzülür ben de aynı öyleyim sen giderken hani dedim ya mal mal hareketler yapıp seni güldürmeye çalışıyorum mutlu olmanı istediğimdendir senin suratın asılınca ben kendimi suçlu hissediyorum acaba kalbini mi kırdım diye, sen gülünce bende mutlu oluyorum bu zamana kadar da iyi günümde kötü günümde yanımdaydın biliyor musun beni tamamlayan sensin hani bi puzzle alırsında bir parçası kaybolur ararsın bulamazsın o zaman puzzle hiç bir işe yaramaz bu zamana kadar da o eksik parçam senmişsin seni buldum ve artık her şey yoluna girdi puzzle tamamlandı eğer gidersen eksik yine kalır ve o puzzle yi kimse tamamlayamaz kimde senin gibi değer vermedi bana ben seninle öğrendim birçok şeyi mutlu olmayı samimi olmayı mutluluğumsun diye boşuna demiyorum*_ (2017-04-27    E.N.P NESLİME)

mesajlar Aşkı sana anlatayımmı? SEVGİLİ
Aşık olursun ama söyleyemezsin
bırakmak istersin ama bırakamazsın
gözleriyle ümit verirsir anlayamazsın
Tam unuttum artık sevmiyorum dersin
ama hala seversin
Aşık olduysan duvardan duvara vurursun kendini
aşık olmak acı çekmek demek, paramparça olmak demek
Evet acıya katlanırsın ama sonunda istediğini alamazsın
işte aşk anlatılmayacak kadar büyük
Ben acı çektim, hala da çekiyorum AMA
HALA İSTEDİĞİMİ ALAMADIM... (2017-04-26    queen)

mesajlar Bana iyi geldin ama kötü gittin be sevgili! Bir dilsize konuşmayı öğretmeye çalışmak gibi bir şeydi seni sevmek. Belki o dilsiz konuşamadı ama ben artık sustum. Büyük konuşan büyük susar. Belki zamanla her şey geçecek ama o zaman bir türlü geçmiyor işte. Nefesimi içimde kaybettim. Ciğerlerim sızlıyor, ciğerlerim. Düşün; neden kalbim değill? (2017-04-23    yasaklı sevda)

mesajlar Onu o kadar çok özledim ki tarifi yok. 7 ay bekledik 2 gün birlikte zaman geçirdik hayatımın en güzel en, özel iki günüydü. Şimdi onu daha çok özlüyorum bana bıraktığı gömleğine sarılıp kokusunu içime çekip uyuyorum. Bakışı, sarılışı, gülüşu çok tatlı be aklımdan çıkmıyor seni çok seviyorum Mustafa'm hayatımın anlamı yakışıklım Rabbim bizi ayırmasın bir ömür birlikle olmayı nasip etsin inaşallah (2017-04-23    Özmus50)

mesajlar Bir umudum var benim, adı Sen olan, gökyüzüne, dağlara, kalbime, beynime yazdığım huzurum mutluluğum nefesim hayatımın en anlamlısı var dünyaaammm var dünyammm keremim var her beni güldürüşünde biraz daha kendine bağlayan geleceğim var. Hayata tamam dediğim anda kalbime giren bir mutluluğum var. şimdi ben nasıl Sensiz olayım ki olmak da istemiyorum zaten bu saatten sonra nefesim dünüm bu günüm ve yarinlarim Seni çok seviyorum Seni herkesten her şeyden çok seviyorum çünkü bana huzur veren beni en mutsuz umutsuz halimde güldüren tek kişisin Rabbime çok teşekkür ediyorum bana Senin gibi bir nimet lütfettiği için hamdolsun ki bu günüme en güzel dualarımın kabulüsün. Seni çok seviyorum ve sana söz hep biz olacağız. Günaydın can yarim ♥️ (2017-04-22    Mervekeremm)

mesajlar Bir gün çıkagelir ben geldim dercesine uzaklaşırsın, kaçarsın ondan bilirsin çünkü sonunda ne olacağını ama yüreğine kalbine söz dinletemezsin her tarafta sanki onu görürcesine yanında hissetmeye başlarsın. Arkadaşlarınla gezmeye gidince bile onunla gittiğin yerlere gitmek istersin onunla gitmişçesine geçirirsin gününü ama en kötüsüde onun ellerini tutacağn yerde mezarı başına gidersin. mesajlar.info Bir buket çiçekle göz yaşlarına hakim olamazsın seni seviyorum demediğin zamanların hatırına haykırırsın mezarlıkta ama nafile sesini duymaz en önemliside o yok kokusu yok varlığını hissedemezsin bir süre sonra gözlerin onu her yerde aramaktan vazgeçer. Her bir söylediği söz aklına gelir için acır dayanamazsın. Yaşarken ölüyormuşsun gibi hissedersin kendini biraz hüsran yaşarsın ama genede boş. (2017-04-20    HATAYLI)

mesajlar 27.03.2017de başladı benim için en güzel aşk hikâyesi sevgilim. Evet, ilk buluşmamızdı. O ani hep bekliyordum. O kadar heyecanlıydım ki anlatamam ama belli etmedim. İşte o ilk gün göz göze geldik ve öylece kaldım. İçimde kelebeklerin uçuşu, kalbimin ritminin değişimi daha neler neler yasıyordum hayatımın anlamı bir bilsen. Dediğim gibi belli etmiyordum ama bu duygulara sahiptim. Sadece o günün güzelliği canlanır gözümde şu an Samet'im Sadece tebessümün, gülüşün beni benden alan hallerim her şeyim ve saat şu an 00:43 hala uyumadan önce tek seni düşünüyorum. Sadece, her şeyinle seni. Seni o kadar cok seviyorum ki 17 yaşımın en güzel duasısın birtanem. 14.04.2017 bugün yani her gecen gün daha fazla seviyorum Allah’ımın en büyük hediyesi. İyi ki varsın cantanem. <3 :-* :-) <3 mesajlar.info (2017-04-14    AYSEGUL EROL)

mesajlar Vazgeçtim işte Adam, hayallerimden, senden benden ne varsa vazgeçtim hepsinden. Şimdi nerden başlamalıyım unutmaya, Nereden başlayayım vücudumdan seni kazımaya. İçimdekiler boğazıma düğümlendi, kusmalıyım artık içimdeki seni. Hayallerim beni yedi bitirdi. Yaşarken öldürdün beni fark etmedin mi. Ve şimdi kalemim ağlıyor kâğıda seni. Anılar ne kadar acılar. Hatırlıyorum daha dün yanımdaydın öyle sol yanım falan değil Adam, dibimde nefesin nefesime değiyordu hatırlasana. Başın kucağımdaydı ellerim saçlarında. Gözlerin gözlerime değmiyordu ama bil ki o an kirpiklerini bile ezberledim senin Adam. Şimdi o ela gözlerine baktığımda yeşeren tüm umutlarım soldu. Gözlerimde yaş kalmadı Adam söyledim gökyüzüne ağladı benim yerime tüm bulutlar. Değmedi mi üzerine gözyaşlarım. Islanmadı mı kalbin ayrılık yağmuruyla. Ve o ayrılık yağmuru seni sırılsıklam özletti bana. Ne yazsam ne desem bilemiyorum artık sana. Ben bittim çünkü. mesajlar.info Biz bittik çünkü. Şimdi bana ne olacak biliyor musun Adam. Aşk denilen her yerde sen aklıma geleceksin. Gezemeyeceğim bu sokaklarda anılarımız aklıma gelecek. Mesela mahalleden çıkarken ona burada âşık olmuştum diyeceğim bi alt mahalleye geçtiğimde ilk burada öpmüştü beni diyeceğim. En yakın arkadaşımın evine gittiğimde ilk burada sarılmıştı diyeceğim. Sonra hiç anılarımızın olmadığı bir sokak bulacağım. Senin o sokaktan çıkma korkun saracak her yanımı. Gözlerim doluyken güleceğim ve en güzel yerinde gülüşümün sen geleceksin aklıma gözümden bir damla yaş akacak belli etmeyeceğim Sileceğim elimin tersiyle gözyaşımı. Fark eden olursa çok güldük ondandır diyeceğim. Ondandır. Sonra okulun olmadığı günlerde köpeğimi de alıp çıkacağım dışarıya. Saat sabahın bilmem kaçı. Kedilere biraz yemek vereceğim onlarla eğlenip kendimi üzmeyeceğim. Eve geldiğimde ellerimdeki kedi çiziklerini göreceğim aldırış etmeyip kalbim kadar acımıyor diyeceğim. Şimdi fark ettim de ben senin yokluğun için bile kendimden vazgeçeceğim. Kaç bedel ödeyeceğim yokluğunda. Kaç gözyaşı düşecek gözlerimden. Bi cevap ver artık duy kalbimin sesini. Anlatabilirdim daha böyle böyle seviyorum diye. Ama artık ben yoruldum. Anlatmayacağım nasıl istersen öyle anla... (2017-04-13    Esen uysal)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 466 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :