turistik ve tarihi yerler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

Merhaba huzur kokan kadın, seni çok seviyorum ve her anın, her saniyen için Rabbime şükrediyorum. Bakma sana kızıyorum falan ama sana zarar gelmesin diye üzülmene dayanamıyorum üzülmeni istemiyorum seni benden ayrı koyan her şeye benim sitemim sinirim ben her saniyemi her nefes alışımı verişimin seninle olmasını istiyorum kimse bilmesin sesindeki güzelliği tenindeki huzuru o güzelliğini biliyorum bunlar bana özel kalbini kırmak değil amacım ben sensiz geçmişi sildim sadece seni aldım geldim 5 yılım bu günlere ve kimsenin zarar vermesini istemiyorum seni çok seviyorum sen her zaman benim hayatımın en değerli en farklı insanıydın arkadaşken bile sebebini bilmediğim bir bağ beni sana itiyordu senin benim için farklı olacağını biliyordum her zaman öyleydin de öylede kalacaksın seninle mutlu olmaya yada mutsuz olmaya gerek yok ne olursa olsun senin yanında olmak benim için en muazzam şey her zaman o minik ellerinin sıkıca ellerimi tutuşu bırakma deyişin benim sana bir adım

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın (2017-06-18    Nurullah Aslaner)

Az önce kavga ettik neden ettiğimizi ben de anlamadım kendimi bir anda saçma sapan kavganın içinde buldum aslında ben hata yapmadım ama sen hata yapmışım gibi konuştun kırıcı şeyler söyledin evet ilk başlarda hata yapıyordum ama ne zaman sana aşık oldum ne zaman sen benim her şeyim oldun işte o zaman hata yapmadım sürekli diyorsun bana değersiz hissettiriyorsun böyle hissettirdiğim için milyonlarca kez özür dilerim sen bu hayattaki en değerlimsin bir başkasına seni asla değişmem senin gülüşünü bakışını kokunu tenini kimseye değişmem sen benim tek gerçeğimsin senden başka kimsem yok bak şuna inan artık ben seni sevdiğim için seninleyim seninim eğer bir başkasını sevsem zaten onun olurdum ama ben seni seviyorum be adam ölene kadar da seni seveceğim. mesajlar.info Şimdi ikimiz de kırgınız ve kırgın uyuyacağız hatırlıyor musun ilk zaman birbirimize söz vermiştik ne kadar kızsak da sonunda seni seviyorum deyip uyuyalım demiştim ama şimdi kırgın uyuyacağız ve telefonu kapatırken seni seviyorum demedin :{ neyse olsun ben biliyorum beni sevdiğini ama duymak isterdim yine de ben de söylemedim evet ama ben de kırgındım adam şimdi söylüyorum ama SENİ ÇOOOKKK SEVİYORUMMM CAN PARÇAMM bana aldığın kolyeyi çıkarttım boynumdan sinirle çıkarttım off ya biz kavga etmeyelim ben dayanamıyorum çok üzülüyorum ve korkuyorum seni kaybetmekten kim giderse gitsin hayatımdan umurumda değil ama sen gitme ölene kadar kal olur mu? Zaten son zamanlarda ben seni hiç üzmüyordum hata da yapmıyordum ama sen bir anda hak etmediğim sözler söyledin düşünüyorum şimdi böyle söylüyorsa ilerde de söyler diyorum off ne yapacağımı bilmiyorum tek bildiğim şey seni çok seviyorum her şeyim (MELİKE-NURULLAH) (2017-06-17    MELİKE OKUMUŞ)

Sensizlik Kalbime bir bıçak gibi saplandı yar. Hayat Seninle güzeldi şimdi güneşler doğsa da dünyama aydınlatamaz bin güneş de doğsa dünyamı asla asla aydınlatamaz her güneş doğuşunda kat ve kat artıyor özlemlerim hasretin çöl misali kavuruyor benliğimi gitme canımda can yârim aydınlık dünyamı karartma güneşim ol doğ her sabah yarınlarıma... Her bir günün umutla her bir günün huzurla GÜNLERİN AYDIN OLSUN YARINLARDA... YAZAN YAREN (2017-06-15    mesajlar.info)

Ben bunu yazarken kim bilir sen kimi düşlersin, ben seni severken kim bilir sen kimi seversin, ben seni izlerken sen kimi izlersin, ben senin için burda biterken sen kimin için ölür bitersin... Ben neden böyleyim neden Allah'ım neden!.. Ben seni çok seviyorum hayırsız ben seni çok seviyorum canımın içi ben seni cok seviyorum sessiz haykırışım ben, sen sevsen de sevmesen de hep seveceğim ne de olsa alışkanlık olmuş bikere seviyorum seni benim olmayan sevgilim (2017-06-14    asellllllllll and ulaş)

Paşam, seni çok seviyorum iyi ki hayatımdasın seni sevdiğime pişman değilim dünyaya bir daha gelsem yine seni severim. Evet, bazen kavgalarımız oluyor, kızıyoruz, kırılıyoruz, ağlıyoruz ama vazgeçmiyoruz kıyamıyoruz hemen barışıyoruz hele yan yanayken saniyeler sürüyor kavgamız göz göze gelince her şeyi unutup sımsıkı sarılıyoruz. Adam, aşığım ben sanaaa biliyor musun ben hiç bu kadar seveceğimi âşık olacağımı düşünmemiştim, beni bu kadar seveceğini düşünmedim be adam. Ben seninle doğdum seninle hayat buldum. İnşallah bayramda ailelerimiz tanışacak ben inanıyorum ya tanışacaklar unutma bizim hep bir umudumuz var. Ya sen nasıl bir şeysin seni çok seviyorum her şeyim. Ne olursa olsun hep yanında olacağım o kocaman ellerini bırakmayacağım gülüşü güzel adam erkeğim sonsuz sevdam. Çok şükür bugünde BENİMSİN CAN PARÇAM ALLAH bir insanı bu kadar sevdim diye affetmez beni, bir insana tapacak derecede sevdim diye. Onu ibadetim haline getirdim diye. Günahımsan günahımı sonsuza dek kabullenirim ben, yeter ki kokundan sesinden gülüşünden uzak kalmayayım. 5 Yıllığım en değerlim her şeyim bak her şeyim diyorum ne güzel bir kelime değil mi HER ŞEYİMM sen benim her şeyimsin annem babam ablam kardeşim arkadaşım sırdaşım sevgilim eşim gökyüzüm nefesimsin sen benim seni hiç bırakmayacağım adam. dersimiz.com 13.01.2017 tam bu zaman başladı her şey yani ben yeniden doğdum seninle 5 yıldır arkadaştık ama şimdi bir parça olduk bir bütün olduk ben yarımdım beni tamamladın biz her şeyi beraber yaşadık birlikte güldük birlikte ağladık birlikte mutlu olduk birlikte üzüldük her anımızı birlikte yaşadık sen hasta oldun bende seninle hasta oldum sen öksürdün bende yalandan da olsa seninle öksürdüm ne güzel şey seni sevmek adam. Ben sana tertemiz bir şekilde geldim RABBİM İNŞALLAH HELALİN OLMAYI NASİP EDER O ZAMAN DA SANA GELİNLİKLE GELİP KEFENLE SENDEN GİDECEĞİM. ALLAH’IM AYIRMASIN BİZİ BANA SENİN ACINI YOKLUĞUNU GÖSTERMESİN SANA İHTİYACIM VAR BENİM BİR ÖMÜR BOYU. SENİ ÇOK SEVİYORUM PAŞAM SENİ ÇOK ÖZLEDİM KEŞKE YANINDA OLSAM ELLERİNİ TUTSAM GÖZLERİNE BAKSAM. İYİ Kİ HAYATIMDASIN İYİ Kİ BENİMSİM İYİ Kİ SENİNİM. SENİNLE DOĞDUM SENİNLE ÖLÜCEM PAŞAM.
[MELİKE-NURULLAH 13.01.2017] [MELİKE OKUMUŞ] (2017-06-12    Mmelike Okumuş)

Sevgili yine kavga ettik, ne sen haklısın ne ben. Biliyorum yine bana kızacaksın ama sen haklı değilsin anlamıyorsun beni, ayrılmak istediğimi düşünüyorsun. İnsan bir senelik adamı, her şeyin ilkini tanıdığı kişiyi nasıl silebilir ki söyle? Aşka inanmazdım ben, aşkı öğrettin bana meğer ne kadar acı bir şeymiş aşk. mesajlar.info Ben seni çok sevdim, sen beni ilk günkü kadar çok sevemedin, kavga ettiğimizde beni hep eski kız arkadaşına benzettin nasıl acıdı canım hiçbir şey diyemedim sana. Sustum, haksız olduğum için sustuğumu sandın, bilmiyorsun ben sana katlandığım kadar kimseye katlanmadım. Sen her şeyi bir kalemde silebilecek adamsın gururunu bıraksan, sevgi göstersen bana her şey böyle olmazdı belki. SANA BÖYLE OLMAMAMIN SEBEBİ SEVGİNİN İÇİNE BAŞKA ŞEYLER KATMANDI. Sen, saf temiz sevemedin ilk günkü gibi hoşçakal... (2017-06-11    merol)

En acı şey sevdiğin çocuğun ölmesidir ve bu acı çok zor. Sevgilim her gün, her saat, her saniye benimlesin biliyorum. Ben senin yanına gelirken, sen beni mezar taşınla karşıladın be, sevgilimin mezar taşı. Bana seni ölene kadar seveceğim dedin ya hani, sözünü tuttun ama böyle olmamalıydı be, bir anda gitmemeliydin, bana sevdiklerine böyle yapmamalıydın. Seni ölene kadar seveceğim sevgilim. (2017-06-10    Ece)

Nasıl başlasam bilemiyorum kadın, satırlarımda gene senden bahsedeceğim bugün 36. Günümüz, inşallah sonsuza kadar birlikte olacağız. Şükürler olsun Rabbime iyi ki tanıdım seni kadın, yeniden sevmeyi senden öğrendim, onca aşka yelken açtım ama hiçbiri senin gibi sert gelmedi. Mutluyum, huzurluyum, yaşamaya meyilliyim bu senin sayende kadın, varlığına binlerce kez şükürler olsun hiç gitme bu kalpten hep kal. mesajlar.info Hayallerimizi gerçekleştirelim seninle kadın, hani gün gelir ağlamak gün gelir gülmek istersin yalnız ağlamak gülmekten korkuyorum sakın bırakma kadın. 01.05.2017 Ben bu tarihi doğum tarihi tarihim yaptım hani bir bebek misali hayatıma girdin bebek gibiyim kadın çok teşekkür ederim 01.05.2017 MENDERES&ELİF seni çok seviyorum Elif'im. (2017-06-06    Elif'in Herifi)

Hayatımın anlamı, sen hayallerimin sahibi, seninle ne hayaller var gerçek olmak için seni bekleyen. Daha biz seninle salsa yapacağız, sonra tekne turu yapacağız, çekim yapacağız, düğünlere gideceğiz, doyasıya güleceğiz daha neler neler. İyi ki benimlesin, kulağıma fısıldadığın kelimeler, sarılırken kalbinin atışını dinleyerek uyumak falan o uzun kirpiklerinden severek başlayan ben dinlediğimiz müzikler bizi anlatıyor. Aşkla bakan gözlerinin ışıldaması seni bi ayrı sevmeme neden oluyor, saç ve sakalının birbirine girmesi, çok güzel bir duygu ben hayata döndüren sen, seni çok seviyorum senin benim için değerin farklı. (2017-06-06    TurSi)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 473 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :