maniler derleme sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Her şeyim bugün iki sene oldu napsam ne etsem bilemedim buraya yazayım belki burdan okursun herkes bizi okur dedim. Seni ne kadar sevdigimi anlatmama gerek yok diye düşünüyorum bi baktığında bile yüzümün aldığı hali keşke daha önce tanışsaydık, çocukluğum bile seninle geçseydi, her anını görebilseydim ki bundan sonra da böyle olacak her anında gülerken ağlarken sevinirken her şekilde ne olursa olsun hayallerimizi gerçekleştireceğiz hani sen böyle ben tam gülerken bakıyorsun ya işte o şekilde bir ömür bak bana adamım, her anım seninle geçsin seni düşünmediğim değil seni görmediğim bir an olmasın hayatımda seni çok seviyorum (Ö.F.A) (2016-02-24    öküzün hatunu)

mesajlar Mucizelere inanmamı sağlayan adam, öyle bir zamanda girdin ki hayatıma mutluluğu huzuru getirdin, iyi ki de geldin. Bugün olmasaydı, sen olmasaydın, yüzümdeki kocaman gülümsemem, içimde sürekli heyecanım ve geleceğe dair inancım olmazdı. Ben yalnızca seninle güçlüyüm, sen yoksan bende yokum. Seni o kadar çok seviyorum ki bu sevgim sana karşı hep çoğaldı, bi an bile olsun eksilmedi. Gözlerine bakıp gülümsemeyi, dudaklarına yapışıp öpmeyi, kocaman sarılmayı, ben seninle her şeye varım. mesajlar.info Bizim bu aramızdaki bağ hiç kopmayacak ben inanıyorum, daha da sağlamlaştırmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Biz lisede tanışıp evlenen insanlardan neden olmayalım. Biz, sen ve ben birlikte olunca sorunları görmezden geliriz. Küçük ama mutlu bir dünyamız olur seninle. Beni istediğin sürece yanında olurum ve her gece mutlaka birlikte uyuruz istersen, söz veriyorum. Sana gelince... Sen, tek bir cümleye sığdırılmayacak kadar büyük duygularının sahibi, bir cümleyle ifade edilemeyecek kadar özel birisin. Sen insanın kendinden bile önce sevebileceği biri. Sen iyi ki varsın sevgilim, seni çocukça saf duygularla çok seviyorum. Seni iyi ki benimsin, iyi ki hayatımdasın, huzur yuvam, erkeğim, her şeyim, yakışıklım, ruh ikizim... (2016-11-11    sevdam)

mesajlar Tamam, sevmek zorunda değilsin biliyorum ama daha fazla yakma canımı. Kaldıramam hepsini. Beni sevmemen, istememen yeterince üzerken daha fazlasını yaşatma lütfen. Saygılı ol biraz, ben seni uzaktan da sevebilirim böyle; hiç bir şey beklemeden, asla olmayacağını bilerek, biz diye bir şeyin olmadığını anlayarak. Gerekirse başkasıyla olmana bile dayanırım. Unuttum derim her sorana. Artık ismini bile duymak istemiyorum derim, sanki doğruymuş gibi. Seni beynimden atmak için elimden geleni yaparım yani. Şifremi değiştiririm. Gizlediğim fotoğrafları, telefonumdaki resimleri silerim. Seni hatırlatan şarkıları dinlemem ama unutmamı bekleme. Kolaymı sanıyorsun? Ben istemedim mi sanki? Birden hayatına girip kendini bağladıktan sonra hızlı çıkan birini unutmak öyle kolay değil. Canımı ne kadar yaktığının farkında olmadan yaşattıklarını tahmin bile edemezsin. Ama seni çok seviyorum; canımı en çok yakan, beni sevmeyen, hergün onun için ağladığımı bilmeyen, kolaysa bitti diyebilen, arkasında yarım bıraktığı insanı görmeyen, hatta bunları bile okumayacak insan... (2015-12-07    malatyalı hatun)

mesajlar Gönül eşim benim can parçam ben sana bu 8 ayın içinde nasılda güzel bağlandım nasılda güzel alıştım sana nasılda güzel sahiplendim seni ama ben seni çok özledim var ya böyle seni görünce kalbim pır pır oluyor dünyalar benim oluyor hani biz seninle gelecek hakkında hayal kuruyoruz ya inşallah gerçek olurlar beraber oturur maç izleriz sen beni kolunun altına alırsın bende çay demlerim beraber çay içeriz böyle sen Galatasaray gol atınca bağırırsın ben de sana yavaş bağır derim tabi maç izlerken nasıl küfürler duyarım bilemem ama napalım erkeklerin hepsi aynı maç dendimi küfür yanında bulunur ama sen yinede benim yanımda susarsın böyle ben bir şeyden korkunca hemen gelir sana anlatırım sen beni sakinleştirirsin böyle ne biliyim ya biz mutlu bir aile oluruz diye düşünüyorum öyle oluruz demi ben sana hafta sonları güzel bir kahvaltı hazırlarım sana kilo aldırırım insanlar evlenince kilo alıyorlar yani benim çevremdekiler gördüklerim öyle her sabah seni sesimle hadi Mehmet kalk diyerek uyandırabilirim hayaller ne güzel bunları düşündükçe mutlu olup ağlıyorum çünkü gerçekleşmesini o kadar çok istiyorum ki seni o kadar çok seviyorum ki çünkü beni bu hayata bağlayan sebepsin sen benim ilk ve son aşkımsın hep öyle kalacaksın ben inanıyorum eğer bir gün ayrılırsak, inşallah ayrılmayız ama ne olacağı belli olmaz hayat bu benim arkamdan kötü bir şey deme olur mu üzülürüm. mesajlar.info Neyse geç bunu inşallah böyle bir şey olmaz biz hep birlikte mutlu olur birlikte ağlarız birlikte yağmur altında yürürüz eğer evlenir de çocuğumuz olursa yağmur yağdığında onunla beraber çıkarız onu yağmura alıştırırız korkmasın yağmurdan diye hasta olur belki yani olur yağmurdan o daha küçücük olacağı için bedeni hassas olur kuzumun hasta olursa doktora gideriz yada ıslanmasın ben kıyamam ona, ona bir araba alırız arabanın şapkasını kapatırız ıslanmaz gezeriz ailece ama az gezeriz sonra sen de hastalanırsın ben de hastalanırım yavrumuzda hastalanır olmaz onun için az dururuz ya ne güzel hayal bu dua olsun. Dualarımız kabul olsun ben senin sen benim ol helalim ol. Bizim aşkımız hep uzun sürsün ömürlük olsun. Kırmayalım birbirimizi ben seni kırıyorum hep ama işte naparsın başa gelen çekilir. Biz böyle hayal kuruyoruz ya gerçekleşir mi gerçekleşir demi Allah'ın izniyle dualarımızla ben hep seni istiyorum Allah'ımdan. Bu ayrı yerlerde oluşumuz bizim imtihanımız olacak ve biz bu imtihanı geçeceğiz İnşallah yani geçelim çünkü ben senin helalin olmak istiyorum eşin olmak istiyorum ben seni istiyorum başka kimseyi değil beni sahiplen kol kanat ger bana istiyorum ben seninle mutlu olmak istiyorum. (2018-07-03    AnonimM)

mesajlar Bu gece gökyüzüne baktım da, yıldızlar vardı; binlerce milyonlarca, belki de milyarlarca, ama içlerinden bir tanesi vardı, o diğerlerinden farklıydı daha fazla parlıyor ışık saçıyordu etrafına ve ben sadece ona baktım, ve artık çevresindeki milyonlarca yıldızı göremiyordum, öyle bir parlıyordu ki gözlerimi ondan alamadım ve anladım ki o yıldız sensin milyonlarcası içinden beni tek etkileyen tek büyüleyensin... (2014-01-05    mesajlar.info)

mesajlar Mesela bir gülüşün beni aylarca peşinden koşturup Sana beni deli gibi aşık edebildi bütün umudumu kaybettiğim an gördüğüm o gülüşün vardı ya yüzündeki masum bir gülüş tamda o an başladı herşey zaten deliler gibi aşık oldum belkide ben böyle bir aşkı ilk defa yaşıyorum belkide bu aşk değil ötesinde birşey ama yinede memnunum çünkü seninle yasaniyor her ne ise ve çok güzel olduğunu biliyorum seni gerçekten herkesten herşeyden cok seviyorum be canımın özü hani diyorlar ya varlığım Türk varlığına armağan olsun diye benim varlığım. Canım benliğim kişiliğim. Karakterim herşeyim sana Armagan olsun çünkü ben hayatımı sende buldum kaybettigim kişiliğimi kendimi ifade edebilme yeteneğimi. Herşeyimi sende buldum ben SENİNLE tekrardan doğdum sanki seni ne kadar sevdiğimi nasıl yazsam. Nasıl ifade etsem hiç bilmiyorum sadece yazıyorum işte elden ne gelir başka deliler gibi seviyorum gülüşünde huzur bulduğum Seni çok seviyorum (2016-02-18    tmkucuk)

mesajlar Sevmekten korkuyoruz ya da en çok sevilmekten.
Ya beni çok severse ya ben onun beni sevdiği kadar onu sevemezsem ?
Geçip gidenlerin korkusundan kalbimizi açamıyoruz bir daha.
Belki de çok sevecek bilmiyoruz, sevgi arabesk gelmeye başlıyor ve o kadar köreltiyoruz dünyamızı.
Sevmek uzakta ya da öyleymiş gibi geliyor, yaşıyormuş gibi yapıyoruz.
Daha çok sevmeye sevilmeye ihtiyacımız olduğunu bile bile geçip gidenlere takılıp kalıyoruz..! (2015-11-22    HasoCam)

mesajlar Bir umudum var benim, adı Sen olan, gökyüzüne, dağlara, kalbime, beynime yazdığım huzurum mutluluğum nefesim hayatımın en anlamlısı var dünyaaammm var dünyammm °Burakım° var her beni güldürüşünde biraz daha kendine bağlayan geleceğim var. Hayata tamam dediğim anda kalbime giren bir mutluluğum var. Ben her gidişimde peşimden bıkmadan usanmadan geldin sevgili şimdi ben nasıl sensiz olayım ki olmak da istemiyorum zaten bu saatten sonra nefesim dünüm bu günüm ve YARINLARIM seni çok seviyorum seni herkesten her şeyden çok seviyorum çünkü bana huzur veren beni en mutsuz umutsuz halimde güldüren tek kişisin ömrümmm. mesajlar.info Rabbime çok teşekkür ediyorum bana senin gibi bir nimet lütfettiği için hamdolsun ki bu günüme en güzel dualarımın kabulüsün. Aşkım seni çok seviyorum ve sana söz hep biz olcaz bu yazıyı ileride bebeklerimize bulup okuycağım. (02.11.2016) (2016-11-16    Buraktuğçe Çetin)

mesajlar Aşkım sen benim hayatımın aşkı, hayallerim duam gözyaşım tebessümüm uğruna hasret kaldığım yollarını beklediğim her şeyim oldun. Seni öylesine seviyorum ki bazen bir çocuk gibi bazen beraber yaşlanmışız gibi bazen seni çok kıskanıyorum herkesten her şeyden. Aldığın nefesten bile bazen de diyorum ki zaten benim neden kıskanacağım onlar bizi kıskansın diyorum senin yanında o kadar rahatım ki ve senin yanında güvende olduğumu düşünüyorum bana o güveni veriyorsun Allah'ım seni bana beni sana hayırlısıyla nasip etsin varlığına bin şükür Allah'a emanet ol aşkım (2017-12-22    Es)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :