ilginç bilgiler resimler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Geçmez diyorsun ama geçiyor, zamanla her şey geçiyor. Sorun geçmesi değil o zaman içerisinde senden neler aldığıdır. Gülüşlerini almıştır mesela, mutluluğunu almıştır. Ama kimse bilmez herkes geçti diye bilir ama geçerken neleri götürmüştür senden. Mesela artık yaşamak istemezsin, her güldüğünde canın yanar. Gözlerin dolar ağlamamak için gülümsersin canın yana yana. Unutursun be kardeş bir gün elbet unutursun ama paramparça olursun. (2016-06-20    hiçkimse)

mesajlar Bir gün çıkagelir ben geldim dercesine uzaklaşırsın, kaçarsın ondan bilirsin çünkü sonunda ne olacağını ama yüreğine kalbine söz dinletemezsin her tarafta sanki onu görürcesine yanında hissetmeye başlarsın. Arkadaşlarınla gezmeye gidince bile onunla gittiğin yerlere gitmek istersin onunla gitmişçesine geçirirsin gününü ama en kötüsüde onun ellerini tutacağn yerde mezarı başına gidersin. mesajlar.info Bir buket çiçekle göz yaşlarına hakim olamazsın seni seviyorum demediğin zamanların hatırına haykırırsın mezarlıkta ama nafile sesini duymaz en önemliside o yok kokusu yok varlığını hissedemezsin bir süre sonra gözlerin onu her yerde aramaktan vazgeçer. Her bir söylediği söz aklına gelir için acır dayanamazsın. Yaşarken ölüyormuşsun gibi hissedersin kendini biraz hüsran yaşarsın ama genede boş. (2017-04-20    HATAYLI)

mesajlar Aslım, hayatıma anlam verenim. Canım benim, sana olan sevgimi ne kadar anlatsam, saatler günler, kısacası ömrüm bile yetmez. Öyle ki her an seni yaşamak istiyorum. Ben ki yalnızlıktan üşürken sen çıktın karşıma, ısıttın can verdin bana Seninle buldum hayattaki mutluluğu, huzuru Görüştüğümüz zamanlar, gözlerindeki ışığa dalıp gidiyorum. Kısacası unutuyorum tüm sıkıntılarımı, dertlerimi. Ama daha fazlasını istiyorum artık, dizine yatmak, her gece koklamak, saçlarını okşamak, seni izlemek istiyorum.
O kadar temiz bir yüreğin var ki bunu herkes hissedemez. Yüreğin yumuşacık ve bir o kadar da büyük. En çokta bu yüreğindeki büyüklüğe aşığım. Bazen oluyor ki haykırmak istiyorum, yoksun diye yanımda. Çıldırıyorum sanki bir tuhaf oluyorum, mesajlar.info sonrada oturup ağlıyorum yokluğuna. Diyorum kendi kendime ne zaman ahhh ne zaman yanımda olacaksın Yanımdayken ya da telefonda çok kızdırıyorum seni biliyorum. Bunlar hep seni isteyip arzulamamdandır. Alttan al aşkım olur mu? Şunu bil seni çok çok çok seviyorum.
Gece yıldızlara bakarken belki sende bakıyorsundur diye bakıyorum. Hatta en parlak yıldıza senin adını verdim. Canımı bile veririm senin için ben. Her gece yastığa başımı koyduğum da elbet sarılıp uyuyacağım aşkımla diyerek uykuya dalıyorum. ALLAH'TAN seni diliyorum.
Hazinem, canım herkesin altınları akçeleri elmasları yani hazineleri olur benim hazinem ise sensin değeri çok büyük Korkuyorum bu bulunmaz hazineyi kaybederim diye. Sonra diyorum Allah'ım bu kez olmaz bu kez kaybetmemeliyim.
Gecenin karanlığı bana öyle şeyler düşündürüyor ki anlatamam. Hatalarım, pişmanlıklarım, düşüncelerim beynimde savaş veriyorlar. Bir de özlemlerim var tabi. Benim özlemim geleceğim ve geleceğimin içinde ki sensin. Evet, bana göre çok büyük bir aşk yaşıyoruz. Ama korkularımda var. Hani bir şeyi çok seversin değer dersimiz.com verirsin bütün huzurun ona bağlıdır. Bir süre sonra değer verdiğin şeyi kaybettiğinde dünya başına yıkıldı sanırsın ve çok büyük bir acı duyarsın. Ben daha önce yaşadım bunları, Seni kaybetmeyi düşündüğümde de aynı acıyı duyuyorum, hatta daha büyük bir acı, Artık anladın mı? Seni ne kadar büyük bir aşkla sevdiğimi
Sensiz yaşanılacak olan bir hayata atılmaktan korkuyorum. Böyle bir hayatta ayakta kalabileceğimi hiç sanmıyorum. Seni sevmek mutluluksa ben çok mutluyum. Senin de mutlu olduğunu biliyorum. Bu mutluluğumuz hiç bitmeyecek. Çünkü seni hep SEVECEĞİMMMM.. (2016-03-06    Metin)

mesajlar Şimdi gidiyorsun ellerimden, bırakıp gidiyosun hiç düşünmeden, arkana dönüp bakmadan beni dinlemeden, bana sormadan, beni bırakıp gidiyorsun. Sana seslenmek, gitme diye haykırmak istiyorum ama gururum izin vermiyor, içim yanıyor, kalbim çok acıyor, yargısız infaz yaptığın için. Biliyor musun? hayatıma giren en güzel rüyamsın, en guzel anlarım, en guzel anılarım. mesajlar.info Gitme be, yakışmaz bize bu ayrılık, bir umut var içimde sanki geri gelecek gibisin bu benim umudum en güzel umudum gitme be dayanamaz bu gitmeye yüreğim, kal benimle bana yine bi şaka yaptığını söyle hayatıma giren en güzel hikayem, özlüyorum seni, çok özlüyorum seni, olmayacak hayalim benim seni seviyorum... (2016-09-10    Yarım kalan hikaye)

mesajlar Aşk ne demek bilir misin? Onunla birlikte zaman geçirirken heyecanlanıyorum, içim kıpır kıpır oluyo, onu her geçen gün daha çok sevip, bir kez daha aşık oluyorum. Bi gün bitmiştir ama işte kopmak istemiyosun. Seni anlatsam kelimeler yetmez. Şu satırları şu cümleleri, kelimeleri seni çokk seviyorum diye yazıyorum. Yanımda uyu istiyorum sadece, ömrümün sonuna kadar hiç bir şey yapmadan.Senin uyuyuşunu izlemek istiyorum.
Her şey sevmekle bitmiyo. Uzun uzun cümleler kurabilirim, bitmiş şeylerin arkasından konuşmak en az
susmak kadar kolaydır. Bazen sırf bu yüzden biter. Ben senin nbr , nasılsın , s.a demeni özledim. Senin her şeyini Özledim. Evet hatalar yapmış olabilirim. Şimdi o yaraları kapatmak istiyorum. Seni Çok Seviyorum. Eğer bir gün düşersem bir tekmede sen vurma ayağın acır kıyamam... (2015-11-19    Aşk :))

mesajlar Seviyorsam, özlüyorsam, kıskanıyorsam, seni delice seviyorsam bunu fırsata çevirme.
Canım dediysem uğruna kendimden vazgeçmeyi göze aldıysam bu canı almaya bahane olma.
Her baktığım insanda seni aradıysam hoş gör özlediğimdendir,
Canım yandığında sana koştuysam beni anla senden başka kimse acılarımı hafifletmiyor cehennemin ortasında cennetimin goncası,
Bu kalp seni severek atıyorsa, bu gönül seni severek dayanıyorsa bu hasrete, minik yüreğim özlemine çare arıyorken çaresiz şekilde, gözlerim gözlerini arıyorken delice, dudaklarım dudaklarında ki tadı başka bir yerde bulamıyorsa, mesajlar.info elim ellerinden başka bir eli tutmak için çabalamıyorsa, tenim teninden başka teni yasak eylemişse tenime dokunmayı, Gülüşüm yalnızca sana ait ve yalnızca senin için oluşuyorsa, yüzümdeki gamzeleri sen oluştura biliyorsan senden başkası bu gamzelerin sahibi olmasına izin vermiyorsam, kokuna günlerce hasret kalıp dayanıyorsam, o gözlerine delice ve özlemle bakıyorsam, Gülüşünde merhameti sevgiyi umudu aşkı sevdayı bulduysam, sensiz senden uzakta içim daralıyorsa nefes olmak zor geliyorsa, Sensizliği ölüm diye öğrettimse kendime, mesafelere aldırmayıp hala seni kadınım biliyorsam, benden başkasını sana Azrail diye tanıttıysam, saçlarının kokusunu yalnızca benimdir dediysem, acımasız hayatın verdiği acıyı seninle paylaşıyorsam, karanlık geçmişimi seninle unutmaya çalışıyorsam, omzundaki yükü seninle unutuyorsam ve sen benim helalimsin dediysem bu seni delice sevdiğimin ve asla vazgeçemeyeceğimin delili ve göstergesidir ömrümü adı sensinsindir bil aşkım benim seni çok seviyorum çok asla vazgeçmem asla...
Osman Okkay (2016-08-16    Osman Okkay ( Osocan))

mesajlar Merhaba hayatımın anlamı kader ben 5 mayıstan sonra dünyaya yeni gelen ve ağlayıp süt isteyen küçücük minik bi çocuk oldum benim sütüm de sensin sen o sütü hayatıma girerek beni kabul edip bizi var ettin. Ben sana ne diyecegimi bilemiyorum artık sen benim ellerimi açıp gökyüzüne ettiğim duanın yeryüzündeki İNSAN ınısın sen benim hücrelerimin genel yönetmeni bedenime sarılacak olan kefenimsin sen. Ben, senden sonra hayat var mı? yok mu? asla bilmem çünkü senin olmadığın dakkadan sonra ben ölüyüm bedenimin saracağı sadece kefen olur. İlklerimi yemin ederim seninle yaşıyorum seninle yaşacağım ama o utangaçlağın var ya geçse yemin ederim seni dünyanın en mutlu kısa boylu gözleri cenneti andıran bi melek yapacağım. Sen cennetimin bi provasısın cennetin kokusu bu kadar güzellik bi arada ya sen hep var ol ben senden başkası HARAM diyerek noktayı koyuyorum GönLüm KADERİM (2017-02-05    MERDO)

mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki değeri biçilmez, seninle hep kavgalar ederiz bağırıp çağırırız yeri gelir beraber güler beraber ağlarız yeri gelir oturup kahkaha atarız. Hiç belli olmaz yeter ki sen ben olmaktan vazgeçmeyelim. 2 ay oldu birlikte olmamız Allah nasip ederse bir ömür can ile fadime olacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Sen bana hayat oldun nefes oldun canım oldun bense senin kadının olacağım. Tek gerçeğim, erkeğim sen benimsin. (2017-06-20    Fadime gokkabak.)

mesajlar İçini dökmek istersin bazen. Kimseler seni anlamaz diye yazarsın sende...

Ayrılık, kalanın acısıdır. Giden pes edendir. Giden vazgeçendir. Peki ya giden unutanmıdır? Bence giden unutulmayı göze alandır. Seni ağlaya ağlaya, ruhumdaki tüm kalıntılarınla unutacağım ki geri dönüşü olmasın. Gerçi beni biliyorsun kıyamam, affederim de bu gözler affeder mi artık seni bilemem.
Mutlu olmasını çok isterim, gerçekten istediği gibi biriyle olsun çok isterim. Ben mutlu edemedim başkası etsin isterim. Hak ettiğine inanıyorum. Onun yüzünden içim parçalanıyor belki ama yapacak bir şeyim yok. Gitmek isteyene kal desen ne fayda. Kafasına koymuş gidecek olan. Düşünüyorum şimdi yaşadıklarımızı bende izi kalacak. Ama bir yandan da onun için yaptıklarımı düşünüyorum. Küçük şeyler değildi. Kendimden vererek sevdim. Sevgim mi fazla geldi kaldıramadı mı bilemiyorum. Ama kurduğum hayaller bu kadar kolay silinmemeliydi.

Benim onunla hayal ettiğim, yaşamak istediğim her şeyi gün gelecek başkasıyla yaşayacak ve belki o yanındaki değerini bilmeyecek. İşte asıl o zaman yıkılırım ben. O üzülürse, kendini değersiz hissederse, benim üzülmesin, kırılmasın diye konuşurken bin kere düşünüp kurduğum cümlelerin yerine her ağzına geleni söylerse biri ona işte o zaman kaybederim kendimi. mesajlar.info

Keşke olmasaydı böyle. Keşke biraz çabalasaydı. Yoksa beni sevmiyor değil biliyorum. En az benim kadar seviyor hissediyorum. Sahi ben her şeyi hissediyorum da acaba o da hissediyor mu? Eminim hissediyordur, gerçi o bile bu kadar sevildiğini tahmin edemiyordur.

Nasıl olur da senin için döktüğüm gözyaşları senin yanağından da akmaz? Yaşadıklarımız onun için önemsiz miydi? Benim hiçbir saniyesini aklımdan çıkaramadığım anılar onun için değersiz miydi? En çok da bir yerde arkadaşlarıyla oturmuş muhabbetin en koyu yerindeyken aklına geleyim istiyorum. Şarkımızı duysun, bana söylediği güzel sözleri düşünsün. Benim ona sevgi dolu bakışlarım gelsin gözünün önüne, kıyamasın o gözlerime akıtmasın gözyaşlarımı. Aklımdan çıkmıyor. Gülüşlerimiz, mutlu olduğumuz anlar çıkmıyor aklımdan. Canım çıksa da çıkmayacak onlar hatıralarımdan. Öyle bir kazıdım ki seni içime, kimseler sökemeyecek ordan izlerini.

“Aşkların en güzeli” bir daha senden duyamayacak olmak ne kadar zor bilebilsen keşke. Yüreğim şu üç kelimenin esiri olmuş da haberim yokmuş.

Hepsi bir yana öyle bi cümle var ki kalbimi yakıp yıkıyor. “Vazgeçti benden sevdiğim adam.” Sevdiğim adam, bi şans vermedi bize, elimden bir şey gelmez o vakit. Bu saatten sonra onun için tek yapacağım şey var. Arkasında bıraktığı harabeyi hiçbir zaman görmemesini sağlamak. Yanmasın onunda canı. Üzülmesin benim gibi. Ya da acıdığı için gelmesin geri. Ama eğer döner gelirsen bir saniye bile düşünmem açarım kollarımı.
Kendine iyi bak. Ne acı söz değil mi? Kendine iyi bak sevdiğim çünkü ben seni ezip geçiyorum. (2017-03-13    NEVİM ŞAHİN)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2021 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :