özgün yemek tarifleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Neden Mutlu Değiliz Hiçbirimiz, Neden Hep Birilerini Bekleriz Ki Hayatımızda...
Bi insanın o çok istediği kişi tarafından sevilmesi için ne gerekir, neden mutlu olamaz.
Mahkummuyuz bu şekilde yaşamaya esaretten, betermidir hür olup ulaşamamak?
Mesafeler engelmidir veya çoğu şeyini feda edebildiğin, o kişi neden seni görmez değer vermez.
Bir gün mutlu olmak umuduyla yaşamak sıkıyor insanı o bir gün gelmiyor çünkü dünde aynı umutla,
Yaşamıyormuyduk... (2016-01-02    Rutkay Geyve)

mesajlar Bak sevgilim bunları yazarken sana içten içe âşık oluyorum tekrar tekrar. Bir geldim yanına ve sordum beni seviyor musun diye ama sen hayır dedin. Benden gizliyordun işte tam o anda yıkıldı bütün dünyam gerçi yıkılsa sana zarar gelirdi çünkü sendin benim dünyam dediğim varlık. Bak aşkım eğer bu mesajı okursan zaten hatırlarsın boşuna yorma o güzel kalbini. Bir gün aradan sonra sen geldin ve seni seviyorum s**e (ismimi vermek istemiyorum) benimle çıkar mısın dedin işte o gün 10 ağustos 2016 idi ben sana mutluluktan tam 3 kez evet demiştim sende sevinince çok mutlu olup tam sarılacaktın ki ben kaçmıştım. Ne kadar da salakmışım ya sana yani ilk aşık olduğum adama sarılacaktım ben neyse yine bu 10 ağustos 2016 gününden sonra bir çok hikayemiz var mesajlar.info seninle ama yazarsam sonu çıkmaz biz seninle 76 gün sonra ayrıldık ve ben sana 2-3 cümleyle anlattım üzgünlüğümü o cümleler şöyle başlıyordu: "bak a***t (isim) ben yaptığımı bilmediğim hata için çok pişmanım barışmak istiyorum seninle. Aslında neden sana yalvardığımı da bilmiyorum (çünkü seni seviyorum) . Senin doğum günün 9 ağustos günüydü sen kendi en büyük ve sana en çok değer verebilecek doğum günü hediyeni kendin kaybettin SENİ YİNEDE SEVİYORUM..." ya işte böyle biz seninle o gün bu gündür ayrıyız ve ben sana ilk günkünden daha çok aşığım aşkım ama sen değilsindir herhalde işte tam 1 yıl ,1 ay (31 gün) , 2 saat, 15 dakika oldu ister inaan ister inanma ve sana kavuşmama 8 gün kaldı yani okulun ilk günü.. AŞKIMAAAA (A***T'e) yazılan tarih: 10.09.2017 (2017-09-10    S**E F***N :) :))

mesajlar Bazen masada otururken bir şarkı duyacaksın, etrafında o kadar insan varken bile o şarkı çalınca kendini o kadar yalnız hissedeceksin ki o anda en başa döneceksin. Sanki geçti dediğin hiçbir şey geçmemiş gibi anımsayacaksın bütün o güzel günleri. Masumca bir gülümseme oluşacak yüzünde sonra ise tekrar başa dönüp onu özlemeye başlayacaksın ama senin ne kadar çok canını yaktığını da hiçbir zaman unutmayacaksın ondan nefret ederken bile ona sırılsıklam aşık yaşayacaksın otururken sürekli onu düşünüp acaba ne yapıyor mutlu mudur diye düşüneceksin sonrada kendinle kavga edercesine sanane ya ne yapıyorsa yapıyor diyeceksin ama bir an bile onu düşünmekten vazgeçmeyeceksin sarıldığınızda dışına çıkacakmış gibi atan kalbini hatırlayacaksın

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın (2017-08-20    Belgin B.)

mesajlar Selam melek yüzlüm benim, nasıl başlayayım seni o kadar çok seviyorum ki bazen bana bağırıyorsun bazen küsüyorsun ama ben asla sana küsemiyorum kızamıyorum. Her gece ölüyorum senin için nefessiz kalıyorum. Bilir misin sensizliği, geceleri bazen sabaha kadar fotalarına bakarak uyuyorum bazen, uyuyamıyorum bi mesajını bekliyorum. Diyorum belki gelir bi mesaj atar biliyor musun bi mesajın bana getirdiği sevinci sanki kalbim yerinden çıkacak gibi atıyor durduramıyorum yanıyor. Ağladığın günler bende hissediyorum sanki benim kalbimi kesmişler gibi oluyor. mesajlar.info Meleğim biliyor musun geçen gün bir rüya gürdüm gerçekte olabilir bilmiyorum gece 4:00 uyumuyordum küçük odamda karanlıkta uzanmışım şarkımızı açmışım fotolarına bakıyorum bi baktım hayalin önümde beliriverdi baktım ağlıyordun bilmiyorum niye ağladığını bana sadece diyordun hep benimle ol beni koru herkes ağlatıyor. Artık o günden beri. Sen uyurken bile ben uyuyamıyorum sabah 8;00 kadar uyuyamıyorum. Seni dinliyorum sabahın ilk ışıklarında sesini doymadan rahat edemiyorum gülüm her şeyim kurban olduğum gel artık canım parçamsın senle bi ömür bir birimizin başının belası olalım bana sabaha kadar bağırsan da kızsan da yine küsmeyeceğim bağırmayacağım sana daha da seveceğim bebeğimi özledim _(N) (2017-12-29    özledim)

mesajlar 25.03 tarihinde çıkmaya başladık seninle. Her şey çok güzel gidiyordu, bana çok güzel davranırdın, sana yaptığım hatadan dolayı bir daha hiç konuşmadık hatta, hata denmez ufacık sen üzülme diye söylenen bir yalan seni benden alıkoydu oysa ki gitmemeni o kadar çok istiyordum ki ne sana ne de kendime söz geçirebildim. Sen o tarihte benim her şeyim oldun... Kavga ettiğimiz günler birbirimize kızdığımız günler oldu :( hatta ayrıldığımızda oldu. Ama aslında aşkımız izin vermedi ayrılmaya birbirimize döndük yine de hep. Birbirimize çok bağlıydık seninle :( seni o kadar çok seviyordum ki kaybetmemek için sana yalan söyledim. mesajlar.info Hayatımda ilk defa birine bu kadar çok bağlandım. İlk defa bu kadar çok sevdim. Senin için herkesten her şeyden vazgeçtim. Senin için hayatımda çoğu şeyi de değiştirdim aslında bunu buraya yazmamdaki amaç ise seni çok üzdüm kırdım. Özür dilememe kızıyorsun biliyorum ama seni çok üzdüm çok kırdım seni bu kadar çok severken mallık ettim. özür dilerim gerçekten seni kırıp üzdüğüm için. Beni affet nolur seni çok ama çok gerçekten seviyorum. ya inan ki her şeyim oldun güneşim oldun yaktın beni ateşinle, dünyam oldun girdim senin gönlüne, baharım oldun çiçekler açtı bahçemde, yazım oldun denizlere yelken açtık birlikte, sonbaharım oldun ama hüzün uğramadı bize, kışım oldun kardan adam gibi erittin bedeninde. Aşkım oldun aşkı senle tattım günlerce sevgilim oldun seni hep yaşattım yüreğimde. özlemim oldun sensiz yapamaz oldum :( sevgimde hasretim oldun hiç ayrı kalamam belki de ayrılığım oldun nefes alamadım hiç bir yerde köle oldum sevgine yüreğine inan ki bak akıllandım artık :( yemin ederim sen dönmesen de senin sevgini daima her zaman içimde yaşatacağım sana bunları dön diye yazmıyorum sadece beni affetmeni istiyorum... Ama yine de benim canım sevgilim mahirimmm iyi ki varsın seni çok seviyorummm :( (2016-06-25    Dilan Kara)

mesajlar Mutluluk kimine göre para kimine göre sevgili ama bana göre mutluluk sağlık ve aile. İnsan sağlıklı olunca mutlu olur ailesi yanında olunca mutlu olur ee bu da direk huzur demek. Sevdiğim değer verdiğim insanların yanımda olmasıdır mutluluk, bazen de küçük şeylerle yetinebilmektir. Bazen yalnız kalmak bazense etrafındakileri umursamamaktır mutluluk. Kendi bildiğin yolda kendi doğrularınla yürümektir mutluluk. Ve Yanında sevdiğin biriyle eğlenmektir mutluluk. Ona bakıp yüzüne gülümsemektir mutluluk. Krmc (2016-07-08    Fatih krmc)

mesajlar Bugün ayın 8 i, hayalim seninle, daha konuşmaya başlayalı toplasam 5 gün oldu belki de daha 5 gün olmadı. Ben seninle konuşurken mutlu huzurluyum, hani 2 yaşındaki çocuğun bir şey isteyip alana kadar ağlaması gibi sevdim hayalim. Ben var ya ben sana âşık oldum tutuldum kapıldım, hayalim her aksam Allah'ıma yalvarıyorum ki alın yazım sen ol diye her akşam seni düşünüyorum ki rüyalarımda ol diye hayalim, sana hayalim diyorum neden mi peki sen benim en büyük hayalimsin hayatımın bi parçasısın artık. Akşam yatarken resmine bakmadan uyuyamaz, sabah kalkınca resmine bakmadan uyanamaz oldum neden mi peki hayalim çünkü ben âşık oldum bana diyorlar ki sen eski hakan değilsin sana ne oldu diyorlar sürekli bende diyorum ki aklımı benden alan bi sarı var vermiyor aklımı geri diyorum mesajlar.info hayalim benimle konuşmayı bırakırsan ne halde olurum ne yaparım bilmiyorum ama sadece şunu biliyorum ben artık eski hakan değilim gece uykularım kaçtı seni düşünmeden 1 dakikam bile geçmez oldu hani bugün bana bakıp gülüşün var ya onu aklıma kazıdım hatırlayıp gülüyorum nasıl şok olduğumu bilmiyorsun nasıl bi travma geçirdiğimi anlamadın çünkü benim bu kadar utanacağımı aklından bile geçiremedin belki de ama o bakış o gülüş benim aklimi benden aldı hayalim başım döndü düşecek gibi oldum ama topladım hemen kendimi hayalim (2016-07-12    lazimmi)

mesajlar Her gün hiç bıkmadan ve usanmadan yaptığım tek şey seni sevmek. Bir günaydın mesajıyla başlıyorum seni sevmeye ve gün içinde seni düşünerek yaşamaya devam ediyorum. Aklımın sınırlarında dolaşıyorsun her gün ve ben her geçen gün seni daha çok seviyorum. Bugün yine aynısını yapıcam hiç bıkmadan. Günaydın sevdiğim, seni sevmeye gene erkenden başladım. (2017-01-12    Xezalolcaykartal)

mesajlar Evet, biriciğim bir günü daha sensiz geçiriyorum tamm 1 ayy oluyor saat 00:00 da ne kadar zor bilir misin? Tabii ki de hayır çünkü sen sensizliği tadamazsın tatmadın da ama ben her günü her saatimi ve her saniyemi sensiz yaşıyorum. Şuan yanında olup doya doya bakmak vardı sana tamam dokunmam ama öylece bakayım sana emin ol o bile bana yeter hasanım. Bazen kavga ediyoruz bağırıyoruz çağırıyoruz küfür bile ediyoruz sonra seni seviyorum cümlesiyle son buluyor kavgamız işte ben de tam bunu istiyorum bitanem senle kavga ederken öylece dudağını öpmek istiyorum öyle şaşkınlıkla kal istiyorum. Düşünüyorum da ALLAH affetsin beni ibadetim yerine getirmişim sanki seni taparcasına seviyorum ve asla vazgeçmiyorum. Hanii bir bebek nasıl muhtaçsa annesine bende öyle muhtacım sana. Şu an kavgalıyız ben hem diş ağrısı hem de sensizliğinin acısını çekiyorum. Bazen fotoğraflarına bakıp kendi kendime konuşuyorum bazen de ağlıyorum delii diyo bizimkiler ama bilmiyolar ki sana tutuklu kaldığımı ödeşmek istiyorum seninle paşam ödeşmek adettendir sen kalbimi çaldın ben de soyadını almadan bitmez bu dava. Taksici şoförün dediği gibi karşıma nerden çıktın bilemedim öylece vuruldum sana. mesajlar.info Sesiniii özlüyorum ooo hayran kaldığım hiçç bilmediğim kokunu özlüyorum bazen de kızıyorum sana keşke laf attığında bana gelip konuşsaydın diye bazen de kader böyleymiş deyip geçiyorum alın yazımmışsın meğersem ALLAHIM tekrardan karşıma çıkardı senii ve hiçç gitme olurmuu erkeğim sen benim geceleri yıldızlara bakıp dilek dilediğim değil gece başımı yastığa koymadan önce ell açıp DUA ETTİGİMSİN. Hani bazen bana kızıyorsun soğuk yapma bana diyorsun ulen ben senle konuşurken ben (ben) değilim anlıyor musun bencilim, salağım, öküzüm, düşüncesizim kısacası ben senle konuşunca kendimi kaybediyorum sen beni ben yapıyorsun ben senle yaşıyorum meğersem elim ayağım her bişeyim sen olmuşsun. Şarkı söylersin ben ağlarım neden ağlarsın diye sorarsın dilim tutulur yutkunamam ve kapat derim sana ama bilemezsin ki içimin cızz ettiğini seniii hayvan gibi özlediğimi bilemezsin ben artık her günü korkuyla yaşamaya başladım artık benimde bir korkum var oda SENSİN kaybetmekten çok korkuyorum be adam. Ben şimdi size ufacık rüzgârıyla içimdeki dağları yerinden oynatan adamı nasıl tarif edebilirim ki? Paşam yazacaklarımın sonuna geliyorum ama şunu unutma SENİİ ÇOOK SEVİYORUMM HASANIM küçük bir çocuğun parkta salıncak sırası beklemesi gibi bekliyorum senii hiçç sıkılmadan iyi ki benimsin paşam (haso ÖZMEN eso ) (2016-04-20    esra özmen)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2020 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :