özlü güzel sözler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Hayat senin benim yanımda olmayışın kadar saçma. Oysaki ben her zaman her saniye senin gözlerine bakmak istiyorum. Her zaman uyandıktan sonra ilk senin gözlerini görmek istiyorum güzel adam. Ben seni çok seviyorum. Hayatımın tamamını kaplayan nefes almama neden olan adam seni çok ama çok seviyorum iyi ki hayatıma girdin ve ben de iyi ki senin gibi biriyle beraberim. (2015-12-24    fb.44)

mesajlar Baktım herkes aşktan bahsediyor bende bunları ekleyeyim dedim...
Ben aşka inanmıyorum geçmişte yaşadığım şeylerden kaynaklı da değil her aşkın sonu kötü biter gözlemlerimden biliyorum sevgilileriniz olur aşık olmasanız bile lafta aşkım diye hitap edersiniz aşk basitleşmiştir çünkü mesela elin kesilmiştir masanın üstünde peçete vardır ve limon sen limonu sevdiğin için onu alırsın ama Canını yakar hemde çok aşmadan önce biliyordun zaten Canının yanıcağını aşık olduğunuz biri varsa onunla olmaz bunu kafanıza sokun severseniz o kişiyle sonuna kadar gidersiniz aşık olduğunuz kişi elinizden tutar bu normal bişey ama bırakıcağı eli tutar her aşk bir gün biter düşünsenize neden şarkılarda hep aşk acısı oluyor kötü son eğer bambaşka bir şey yaşarsanız hiç yaşamadığınız bişey o zaman seviyorsunuz demektir mesela şunu yapın ben öyle yapıyorum sevgiliniz olabilir gayet normal aşkım falan filan dersiniz öyle hitap edersiniz hiç sevgilim diye hitap etmeyin gerçekten emin olduğunuz zaman sevgilim Demeye başlayın böyle olunca emin olun onsuz yaşayamazsanız o gittikten Sonra başkasıyla yapamazsınız ve benzeri şeyler aşık olun tamam ama herkes sevdiğiyle evlenir (2016-12-19    İlayda)

mesajlar Bugün gene aklıma geldin. Geçen sene bugün benimleyken şu an yoksun. Şu an bir kere sesini duymaya çok ihtiyacım var ama doğru değil arayıp sesini duymak. Bizi istiyor olmuş olsaydın şimdi birlikte olurduk ki benim sana elini tuttuğum gün vazgeçmeyeceğim sözünü verdiğimi biliyorsun. Özledim ama biliyor musun bunu başkasına söylemeyi geç kendime bile söyleyemedim neden biliyor musun çünkü çok özledim. O kadar zaman beraberdik tek Alcam seni Benimsin demeni unutmam. Bana ne kadar sevmemiş seni deseler de beni çok sevdiğini biliyorum neden bu duruma geldik bilmiyorum keşke gelmeseydik. Başka biri var dediler inanmadım belkide böylesi üzmüyor diyedir düşünüyorum, eğer varsa da Allah mutlu etsin (2018-02-11    Gülcan_11.02.2017.18.24)

mesajlar İnsan nefes almayı unutamaz sevdiğim, ben de unutamam. Sen nefesimken benim ben seni unutamam. Kalbimi yakıp yıkamam, kalbim senden ibaretken, yakıp yıkamam seni. Sen ki benim uçsuz bucaksız gökyüzüm ben ki o gökyüzünde bir yıldız... Hayatımın sonuna kadar seveceğim tek kişisin, ömrümün sonuna kadar aşkın zindanlarında mahkum olayım yeter ki sen gitme hep kal benimle... Ben ki senin meleğin sen ki o meleğin tek aşkı... Seni çok seviyorum ❤ (2017-05-19    Rabia nilsu mut)

mesajlar Siz Hiç Mahkûm Sevdiniz Mi? Ben Sevdim O Üzüldüğünde Gardiyanlara Sövdüm. Siz Hiç Hasret Kaldınız Mı? Ben Kaldım Gözlerine Kokusuna Gülüşüne Gün Saymak Nedir Öğrendiniz Mi? Çaresiz Kaldınız Mı? Ulaşamayıp da Bir Yerden Umut Aradınız Mı? Dokunmadan Sevebildiniz Mi Hiç? Ben Sevdim Hem de Çok Sevdim Gerekirse Ağlarken Güldüm Sırf Sen Duyunca Üzülme Diye Belli Etmedim Güçlü Durdum Siz Hiç İçiniz Yana Yana Güldünüz Mü Sevdiğiniz Üzülmesin Diye? Zordur İşte Mahkum Yari Olmak Mahkum Olup Dakikaları Saymak Kadar Zordur Geceleri Uyuyamıyorum Aklım Hep Sende Bi An Olsun Dilimden Dua Eksik Olmaz. m e s a j l a r . i n f o Genellikle Sabahları Geceden Kalma Göz Şişmişliklerim Olur Sesim Kısılır Senden Kolay Kolay Haber Alamama Mesela Senle 5 Dakika Bile Konuşamıyorum Aklıma Gelince Gözüm Doluyor Hemen Salak Gibi Ama Seni De Üzmek İstemiyorum Bende Napim Onun İçin Mep mesaj atıyorum mesajda sahte gülücük atabiliyorum Neyse Be Katlanmak Zorundayız Bekliyoruz. Neyse İşte Yine Bunu Göremeyeceksin Ondan Başından Beri Siz Diyorum Sen Diyemiyorum Ama Sana Söz Seni Hiç Bırakmayacağım Özgürlüğün Geldiğinde Bunları Gülerek Okutacağım Sana Ne Günlerdi Be Deyip Sımkısı Sarılacağım
Sana Seni Çok Seviyorum Karagözlüm Hemen Gel Olur Mu Çünkü Seni Haddinden Çok Özlüyorum (2017-10-13    Cano)

mesajlar Evet eski sevgili, senin adın eski sevgili kalacak. Beni güldüren ağlatan seven delicesine kendimden nefret ettiren eski sevgili sen benim hayatımı mahvettin ben bilmiyorum kafam çok karışık önüme çıkan herkese bir şeyler hissetmek istiyorum ben birilerine sığınmak onun benim evim olmasını istiyorum ben artık birine sevgili demek istiyorum artık bana aşık olunması beni delicesine düşünen aklından bir dakika çıkarmayan benim için kıskançlıktan ölen başka bir erkeğin gözü bana değdiğinde onun ağzını burnunu kırmasını istiyorum çok mu be ben artık birine sahip olmak birine ait olmak istiyorum (2018-01-18    Ayşenur Yıldırım)

mesajlar Seni o kadar çok seviyorum ki değeri biçilmez, seninle hep kavgalar ederiz bağırıp çağırırız yeri gelir beraber güler beraber ağlarız yeri gelir oturup kahkaha atarız. Hiç belli olmaz yeter ki sen ben olmaktan vazgeçmeyelim. 2 ay oldu birlikte olmamız Allah nasip ederse bir ömür can ile fadime olacağız. Güzel günler bizi bekliyor. Sen bana hayat oldun nefes oldun canım oldun bense senin kadının olacağım. Tek gerçeğim, erkeğim sen benimsin. (2017-06-20    Fadime gokkabak.)

mesajlar Şimdi buraya bir paragraf yazacak olsam giriş, gelişme, sonuç olarak başlayacağım.

Giriş: Öncelikle bir gün bir yerde karşılaşma fırsatımız oldu, güzel bir tanışmaydı; cahildik, saftık, aşkı basit bir şey sandık. Konuşmaya başladık sevdin beni çok sevdin her şeyden herkesten çok sevdin bunu en iyi bilen benim. 2 gün konuştuk ve 3. Gün ayrılmak istediğimi söyledim ve öyle bitti evet senin ilk aşkındım ama dedim ya cahildik aşkı basit sandık ama insan bir insana güzel diye bağlı kalamıyormuş peki ya sonra ne oldu…

Gelişme: Sonra ise 4 yıl geçti şuan aradan ve yine konuşuyoruz kader diyelim ve bugün ayın 09.05.2017 00:53 ben seni çok seviyorum ama bu sefer sen yalanları seviyorsun. Hep kandırıldığımı hissettiriyorsun bana neden? Zamanında sen sevdin ben değer bilmedim şimdi ise ben seviyorum sen değer bilmiyorsun. mesajlar.info Aradan 4 yıl geçti o kadar âşık olduğunu söyledin aşk bu kadar basit bir şey miydi? Neredeyse beni aldattığını bile düşüneceğim nedeni ise ben sevdiğim kızı gecenin saat 01:00 da başka biriyle görüşürken yakalarsam daha mantıklı düşünecek bir şey gelmez aklıma. Ve sen bunun üstüne bana çok farklı yalanlar konuşunca insan mantığına inanmak zorunda kalıyor belki de beni kandırmanı bile beklediğim zamanlar oldu güzel bir yalan konuşsa da inansam ve kapatsam konuyu diye. Olmadı be Cansu hiçbir yalan ölene kadar sürmez diyordun sürmüyormuş inan umursamaz bir insanım belki aşkını içinde yaşayanlardanım belki ama yalandan nefret eden bir insanım. Bu 4 yılımızda böyle gitti. Hayatımdan veya hayatından 4 sene çaldım veya çaldın. Ama şunu öğrendim kaçan kovalanıyor. Sen beni sevdin ben seni sevmedim, ben seni sevdim sen beni sevmedin.

Sonuç: 01:30 BİTTİ (2017-05-09    EMRE EKİNCİ DERSİNİZ)

mesajlar Sensizlik Kalbime bir bıçak gibi saplandı yar. Hayat Seninle güzeldi şimdi güneşler doğsa da dünyama aydınlatamaz bin güneş de doğsa dünyamı asla asla aydınlatamaz her güneş doğuşunda kat ve kat artıyor özlemlerim hasretin çöl misali kavuruyor benliğimi gitme canımda can yârim aydınlık dünyamı karartma güneşim ol doğ her sabah yarınlarıma... Her bir günün umutla her bir günün huzurla GÜNLERİN AYDIN OLSUN YARINLARDA... YAZAN YAREN (2017-06-15    mesajlar.info)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 458 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :