maniler derleme sitesi

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar Yasin'im her şeyim, 51 günüm her şeyim. İyi ki varsın, iyi ki benimlesin ve iyi ki de benimsin, iyi ki seni sevmişim mutluluk kaynağım. Seni fazlasıyla çok seviyorum, kimseyi sevmediğim kadar çok seviyorum. Bir sabah uyandığımda yanımda olacaksın, ellerin belimde nefesim nefesime karışmış olacak uyandırmaya kıyamıycam, uykusuz kalsam da saatlerce seni izlemek isterim ben. Sonra öperek uyandırırım seni usulca. Kurduğumuz birçok hayallerimiz var ya Rabbimden dilerim ki hayallerimiz tek tek gerçekleşsin. İyi ki o gün aradım seni ve iyi ki hayatıma geldin seninle birlikte mutlulukta geldi. Her şey çok çabuk gelişti. İlk ellerimi tuttuğunda ellerim titremişti. Kalbim çok fazla hızlı atmıştı. İlk görüşte gülüşünü sevdim ben. Ben senin bana öyle tatlı tatlı bakışlarını seviyorum. Ben senin bana o güzel gülüşünü seviyorum, Ben senin bana sarılışlarını seviyorum, kızdığında bile yüzüme bakınca gülmelerini seviyorum, Kıskanmalarını seviyorum, Sol yanımda duruşunu seviyorum, Her şeyinle Her şeyim oluşunu seviyorum. mesajlar.info Senin yerini kimse tutamaz, kimse sen gibi güzel sevemez beni Gitmenden korkuyordum kaybetme korkusu insana birçok şey yaptırır ama sen öyle güzel hissettirdin ki hep yanımda kalacağını. Sen geldiğinden bu yana yüzümden gülümseme eksik olmuyor. Yaşadığım mutluluğun tarifini sana kelimelerle anlatamam ancak yanımda olduğunda sana sarıldığımda anlatabilirim. Seninle beraber yaşayacağımız güzel günlerimiz var. Artık tutunabileceğim hayallerim var. Ben sana sahip olabildiğim için çok şanslıyım, seninle olabildiğim için çok şanslıyım. Mükemmel anılarımız oldu oluyor da ben bu anılarımızın hep devam etmesini istiyorum. Seninle tattığım o duygu hep sürsün istiyorum. Kışın ortasında açan güneş gibi seviyorum seni... (2016-04-13    Emine Dmralan)

mesajlar Bak yine aklıma geldin, zaten hiç çıkmıyorsun ki. Bunları sana şimdi söylemek isterdim de, seni her aradığımda müsait değilim demen benim içimi çok acıtıyor, o yüzden aramak istemiyorum. Bazen kendime öyle kızıyorum ki, diyorum neden ben ona o kadar değer vermişken o bana vermiyor, ben hayatımı ona adamışken neden beni mutlu etme çabasında değil. Karakterin mi öyle bilerek mi yapıyorsun anlamıyorum ki Aşkk. Zaten senin bir sorunun sıkıntın olsa bana anlatmazsın sırf ben üzülmeyeyim diye, senin beni ne kadar çok sevdiğini biliyorum, zaten hep diyorsun aşkımı belli edersem şımarırsın diye, Aşkk bana böyle yapma üzülmek değil ağlamak değil seninle mutlu olmak istiyorum. Ama Aşkk bunu da çok iyi biliyorum ne ben sensiz ne de sen bensiz olursun. Biliyor musun Aşkk ben bu hayatta her şeyin hep hayırlısını diledim bizim için, şimdide sadece hayırlısı diyorum. 00.42 Aşkk (2018-02-15    GÜLHANN)

mesajlar Kendime kızıyorum gene kimseye güvenmeyeceğim dedim ama yine güvendim en çokta sana. Herkese o başka dedim ama sen de herkes gibiymişsin yine bunu anladım. İnsanlarda hep suç arıyordum ya aslında suç bendeymiş. Hep ben kaybediyorum, insanlar beni kaybetmedi, sana bir şey söyleyeyim mi; ben insanların en çok sevindiği olamadım, bana gitme ben senden hiç gitmiycem dedin ya sen de yalan söyledin, çok güvendim herkes gider o gitmez dedim ama herkesten önce sen yola çıkmışsın yazıklar olsun bana. mesajlar.info Sana yazıklar olsun bile diyemem, mutlu ol ben seni mutlu edemedim belki gene CAN'ımı yaktınız, ben yoruldum artık, kendime gücüm yok, sen her şeyi aldın benden giderken, ilk başta gururumu sonra beni. Ben artık gelmek istemiyorum kendime, bu mesajıma bile cevap verme ama ben hep lafımın arkasında durdum. Herkes yeri geldi senden gitti, sildi, ben gitmedim, silmedim, yanında oldum, kalbinde başkasının oldugunu bile bile ben de bu kalpte seni barındırdım. Senden beklemezdim ama sende yaptın zaten, beklenmez dediğim herkes yaptı, ben sana güvenmiştim. Şimdi kendine yeni âdet geliştirdiğin gibi sus, bu mesaja cevap verme ama bil ki bekleyeceğim seni, seni görmek için değil, pişmanlığını görmek için, sana Allah'a emanet ol bile diyemiyorum, iyi bak kendine. H.T (2016-04-16    H.y)

mesajlar Sensiz zamanın bir değeri yok. Hepsini toplasak seninle olan 1 saniye bile etmiyor. Seninle geçen her saniyem çok değerli. Konu sen olunca çaresizim. Elim ayağım kilitleniyor sana karşı hiçbir şey diyemiyorum, yapamıyorum. mesajlar.info Ölümden daha büyük bir korku varmış. Seni kaybetme korkusu. Yıldızlara seni anlatıyorum her gece. Gökyüzüne baktığımda aynı gökyüzüne bakıyoruz diye seviniyorum bazen. Yanımda ol istiyorum seninle birlikte o yıldızlara bakıp hayaller kurmayı istiyorum. Ama yoksun işte. (2016-10-29    M)

mesajlar Sensizlik Kalbime bir bıçak gibi saplandı yar. Hayat Seninle güzeldi şimdi güneşler doğsa da dünyama aydınlatamaz bin güneş de doğsa dünyamı asla asla aydınlatamaz her güneş doğuşunda kat ve kat artıyor özlemlerim hasretin çöl misali kavuruyor benliğimi gitme canımda can yârim aydınlık dünyamı karartma güneşim ol doğ her sabah yarınlarıma... Her bir günün umutla her bir günün huzurla GÜNLERİN AYDIN OLSUN YARINLARDA... YAZAN YAREN (2017-06-15    mesajlar.info)

mesajlar Bir insana kabul olmuş duam demek kadar güzel bir şey yok hayatta. Ben sende aşkın en saf, en temiz halini yaşıyorum sevdiğim. İçimde sana hissettiklerim tarifsiz derecede büyük, sen benim rahmetim, kalbimin bereketisin ,gözlerine baktığımda dünyalık her şeyi unutturan kişisin, kokun burnuma gelince kalbimi yerinden söken kişi de hayatıma gelip en güzel anlamı kattığın için teşekkür ederim. Ve son olarak sensin her gün ki şükür sebebim aldığım nefesimsin. Rabbim beni nefessiz bırakmasın. mesajlar.info (2017-01-07    17/10/16 Gül Öksüz)

mesajlar Küçük şeylerden başlar sevmeye insan ya bakışını seversin, ya gülüşünü, ya sözünü, ya da susuşunu. Ve sonra her şeyini seversin. Ben de öyle başladım, ilk konuşmalarından etkilendim sonra bi baktım sana âşık olmuşum, bi baktım her şeyim olmuşsun. Vazgeçilmezim, tek değerlim, hayatımın merkezi olmuşsun, her şey senin etrafında dönüyor sanki. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım, ben bugüne kadar hep çevremdeki insanları mutlu eden hep başkalarının gülmesi için uğraşıp akşam eve gelince odamda yalnız kalıp saatlerce neden benim mutsuz olduğumu düşünüyordum, ölmek için dua ediyordum. mesajlar.info Hayatıma sen girince anladım ki eksik olan sevgi ve sonucunda mutsuzluk,13 Haziran hayatıma sen girdin seni tanıdıktan sonra ben ölmek için dua etmeyi bıraktım. Ben senin yanımda olduğumu hissettiğim an unuttum biliyor musun her şeyi geçmişte yaşadığım tüm olayları ya aşkım ben seninle yaşamaya başladım sende gördüm ben mutluluğu sende tanıdım ben sevgiyi belki sen bunun farkında değilsin ama geçirdiğim en güzel zamandı yanımda olduğun zaman. Sana bir şey itiraf edeyim mi aşkım ben ayrılmak istiyorum ama yanlış anlama bi tanem senden değil sen dışında herkesten her şeyden. Sadece seni görmek istiyorum, sen dışında kimse olmasın istiyorum sadece senin sesini duymak istiyorum sen dışında herkese kötüyüm zaten aşkım sen dışında herkese sağırım. dersimiz.com Seni çok kıskanıyorum benden başka kimseyi görme istiyorum senden tek bir şey istiyorum ben sevgilim senle sonsuz bi mutluluk istiyorum senle yaşlanmak istiyorum el ele diz dize gözlerimi kapamak sen yanımdayken ölmek istiyorum sensiz bi hayat düşünemiyorum ben beni bırakmandan çok korkuyorum sevgilim lütfen beni bırakma olur mu bitanem
ÖZLEM FATIH 13/06/2016 (2016-08-29    özlem özkan)

mesajlar Sana olan aşkımı anlatmaya hiçbir sözcük yetmez Erkeğim. Çok seviyorum seni. Seninle birlikte yaşlanmayı, yaşamayı çok istiyorum. Seninle konuşurken her şeyi unutuyorum. Mutluluğu öğreten sensin bana. Seninleyken ben yaşadığımın farkına vardım. Diğer adın Huzur senin Erkeğim. Yıldızlara senin adını koydum. Her yanımda sen ol diye. Sen benim mutluluğumsun. Yanımda yoksun belki ama yine de sol yanımda olduğunu hissetmek de güzel. Konuşamıyoruz çünkü mesaj atmıyorsun. Sen beni belki de hiç sevmiyorsun ama benim sevgim ikimize de yeter. mesajlar.info Seni düşünüyorum gerçi hiç çıkmıyorsun ki sen aklımdan. Seni tanıdığım güne şükürler olsun. Bir anda içime dolup her şeyim oldun sen. Dünyanın en güzel günüydü o gün benim için. Hala seninle konuşurken böyle kalbim çıkacak gibi. Kelimelere sığdıramıyorum seni. Herkesten çok seviyorum. İyi ki benimsin kimselere vermem seni Sevdiğim. Hayatımın anlamı. İyisini kötüsünü, güzelini çirkinini hayatın her şeyini sen öğrettin bana. Yoktan var ettin mutluluğu mutlu olmayı öğrettin bana. Allah bizi kavuştursun. Seni çok seviyorum ve her geçen gün daha çok artıyor bu sevgi. Canımı yakıyorsun ama. Beni sevmediğini bilmek, çıkarların için kullandığını bilmek canımı acıtıyor. Yıllarca yanımda olmanı birlikte yaşlanmayı isterim. Gözlerine bakıp gülmeyi dudaklarını öpmeyi. Çok istiyorum işte. Seninle geçen zamanım çok değerli ama sen yokken toplasan 1 saniye etmez hepsi. Sözlerle anlatmak çok zor seni Erkeğim. Önceden sadece iki yabancı gibiydik. Sıradan biriydim belki senin için ama yine sen benim Her şeyimdin. Hayatım boyunca sadece seni istedim, benim olmanı istedim. Tüm acılarım, korkularım seninleyken geçiyor işte. Sen yokken oyuncağını kaybetmiş bir çocuk gibiyim. Çaresizim ve mutsuzum. Senin sayende direniyorum. Mutsuzken böyle bazen sana yansıtıyorum özür dilerim. Kendimden nefret ediyorum. Her gece dua ediyorum Allah’ıma. Boynuna sarılıp kokunu içime çekmeyi, seni öpmeyi, sarılmayı, gözlerinde kaybolmayı istiyorum işte. Her şeyi beraber yapalım istiyorum Okyanus Gözlüm. Seni yattığın yataktan bile kıskanıyorum. Bilmediğim kokunu özlüyorum. Sen yokken kendime gelemiyorum. Sen aklıma gelince böyle takılıp kalıyorum. Ne güzel di eskiler herkes düzelecek diyor cidden düzelecek mi? Sana kavuşacak mıyım? Her gün konuşacak mıyız? dersimiz.com Kavga ediyoruz ya bazen sana trip atıyorum hani ya üzülüyorum ama sonra özlüyorum dayanamıyorum. Ya aşk sensin be benim için. Tanımı var olsa da sensin benim için. bilmiyorum elimden çok bir şey gelmiyor. Sana olan özlemimi anlatmaya kalksam cümlelerin yetmeyeceğini biliyorum. Seni iyi ki tanıyıp hayatıma katmşım. Her şey böyle masallarda ki gibi olsun mutlu olsun ama son olmasın. Bizim aşkımız mutlu sonsuz olsun. İçimdesin gün gittikçe çoğalıyorsun. Bu sayede ayaktayım. Seni seviyorum Erkeğim. –Laz kızı. (2016-10-29    mavipanda)

mesajlar Sığınacağın bir limanın olması insana güç verir renk verir makam mevki verir ve her şeyden önemlisi yaşama sevinci verir. Her insan bebekken masumdur ya hani kalpleri çok hızlı atar hatta gözlerin açılması bir bebeğin 3 gün sürer yada daha doğrusu göz rengini belli olması için 3gunluk süre beklenir her bebeğin doğarken gözleri eladır sonradan renk değişir işte bu olayı neden anlattım bilmiyorum ama bebeklerin ilk göz renkleri gibi tek ve ilksin. Dünya insanların yaşadığı yerdir tabi kâinattaki tüm canlılarla beraber bazı canlılar tek yaşar kalpleri tek ve yoksundur bazı şeylerden bazıları da vardır ki iki kişilik yaşar ilk sevdası vardır sonra üç kişilik yaşar sevda melekleri vardır küçük masum elleri ama koca yürekli evlatçıkları kimi çok sever evlatlarını kimi tanımazlıktan gelir kimi bir hiç uğruna satar bebeğini kimi bir ceminin avlusuna bırakır canına can olanı ya ne diyor vallahi bilmiyorum bu gün sanırsam romantiklikten cook duygusallık var içimde neyse boş ver nerde kaldık

Bu Mesajın Devamı İçin Buraya Tıklayın (2017-01-15    Gökmencan Çakar)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :