turistik ve tarihi yerler

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler

mesajlar DİĞER YARIM, OLMAZSA OLMAZIM'A
Sen kimsede göremediğim bir şeye sahipsin yârim, kimsede tatmadığım, tadamayacağım. Çok mu çok seviyorum seni, yanımda olsan bile özlüyorum seni. Yanımızdan geçen kızlardan bile sakınıyorum napim işte bakarlar kıskanıyorum, Seviyorum Çünkü. Aşk biter ama sevgi bitmez, benim sana sevgim hiç bitmez. 4 yıl oldu acısıyla tatlısıyla 4 yıl ayrılığıyla barışmalarıyla, sen hep bana soğuk ve ilgisiz davrandığında ben diri diri mezara girdim. Zaten ölümden korkardım şimdi ölümden değil de seni kaybetmekten korkar oldum. Rabbim ömrümden alsın ömrüne koysun, mesajlar.info Mevla'm Seni Bana bağışlasın Beni de Sana. Benim ol istiyorum, aynı yatağa beraber girelim, aynı yerlere basalım, her gün çorabım nerde aşkım diye sor bana. Her baş başa kaldığımızda utandır istiyorum. Her yerde her fırsatta dokun bana istiyorum ama bu sadece sen ol istiyorum. Sonra sana bir çocuk vereyim Senden Benden bir parça ikimizin birleşiminden düşünsene bir melek daha sağlıklı olsun yeter. 4 yıl değil 40 yılımız geride kalsın ilk gün başımızı yastığa nasıl koyduysak 40 yıl sonra da saçlarımıza ak düşmüş bi şekilde kalkalım, ne günlerdi be de Esra Hanım Ben de Evet Mehmet Bey diyeyim, gülelim gülümseyelim tatlı bir tebessüm edinelim o günlere dalıp gidelim. Bir daha dünyaya gelsek yine birbirimizin olalım diyelim AMA diyelim ne olursa olsun Seni Herkesten ve her şeyden çok seven Esra'N <3 (2016-04-26    EsRa Çelik 12.02.2012)

mesajlar Seni hep düşünmemi gerektiren bir şey varmış gibi hep seni düşünüyorum hep seninle konuşmak istiyorum hep seninle vakit geçirmek istiyorum seviyor muyum aşık mıyım bilmiyorum. Başkalarıyla ilgilenmene bile tahammül edemiyorum. Kendi kendime gelin güvey oluyorum belki de ama bildiğim tek şey var bunları sana anlatmassam rahatlayamayacağım. (2016-04-06    Hakan.yrtl)

mesajlar Mutluluğun tarifini sordular bana bi an duraksadım, düşündüm mutluluk ilahi aşktır. ALLAHA aşık isen mutlusundur.
Normal aşkı sordular Benim icin tek kişi vardır oda Zehramdır.
Sevginin en cok yakışacağı isimdir. Sevmek yürek ister arkadaşlar sizde o yürek varsa siz de sevdiginizle mutlu olmaya bakın. Sonu hüsran olmayan mutlu bir aile.
Sevgili diye bir şey yoktur. Eş vardır birini sevin ADAM gibi sevin üzmeyin üzülmeyin. Unutmayalım ki kadınlar bizlere ALLAH'ın emanetidir. Hayırlı eş ise ALLAH'ın kuluna bir lütfudur. Sevgiler (2015-06-24    ErsanUnutur)

mesajlar Korkuyorum be seni kaybetmekten, sensiz kalmaktan çok korkuyorum. Alıştım sana hem de çok alıştım, bilmiyorum geldin girdin kalbime hiç çıkma adam hep orada kal sonum ol sonsuzum ol benim ol tut elimden birlikte devam edelim bu yola, uzaktasın ama hep geleceğin günü sarılacağın günü bekliyorum seninle geçireceğim günleri bekliyorum sabırsızlıkla.
Zaman hızla akıyor ve o zamanın içinde sende varsın benim güzel gözlüm esmerim o zaman hep seninle geçsin bilmediğim o kokunu çok özlüyorum, istiyorum artık ellerin ellerime kavuşsun, gözlerin gözlerime değsin sen böyle bir şey anlatırken seni dinlemek istiyorum, senin yanaklarından öpmek istiyorum, başını omzuma koyup sadece senin sesini duymak istiyorum, seninle o kadar çok vakit geçirmek istiyorum sana sebepsizce sarılmak istiyorum. mesajlar.info
Bir gün seninle aynı yüzüğü alyansı takmak ve bir evi düzenlemek döşemek ve o ev bizim geleceğimizdeki ev olması hayallerimizin evi olması çocuklarımızla birlikte yaşayacağımız senin karşına gelinlikle çıkmak seni damatlıklar içinde görmek ne güzeldir be senin soyadını almak istiyorum be... (2019-02-13    Z)

mesajlar Sen benim olan ve benden hiç bıkmayanım, canımın içi, huzur verenim, tek varlığım, varlığına şükürler olsun MUSTAFAM. İyi ki varsın geleceğimdeki evimin direği, benim kocam, çocuklarımın da babası olacak insan, hep benim ol hep ne olursa olsun bırakma beni, hayatımın anlamı o boncuk gözlerin benden başkasına bakmasın bitanem, SENİ ÇOK SEVİYORUM... mesajlar.info
Solumda Sonun. Sonunda Solum
Seni Dünyamda Var. Gönlümde Yar Eden Rabbime Şükürler Olsun...♥♥♥ (2017-01-16    Gizli aşk)

mesajlar Sevdam, kara sevdam benim, ilkbahar çiceğim, hayatıma renk katan kadınım...
Hani ilkbahar çiçekleri vardır pembe pembe kıştan sonra yazı getiren her yer solgun solgun bakar hani kış yıpratmıştır doğayı ve hiç bir renk kalmamıştır o ilkbahar çiçekleri hemen renklendiririr doğayı. mesajlar.info Taaa uzaklardan bile belli olur öyle güzel renk katar ki ondan başka hiçbir şey o kadar güzel gözükmez o an hiçbir şey o kadar güzel kokmaz sende. Benim için aynen öylesin senden başkasına kör benim gözüm ve ağır kış geçirmiş kalbime renk kattın neşe kattın kadınım bemim (2016-11-02    ibrahim demiroglu sevda)

mesajlar Şimdi sana seni ne kadar sevdiğimi anlatırdım ama ona bu satırlar yetmez, sana ne kadar âşık olduğumu, bağlandığımı anlatırdım ona da ömür yetmez ama biliyorum ki seni doyuracak sana yetecek bir kalbim bir de aşkım var seni öyle yürekten öyle aşkla seviyorum ki anlatamam bak şimdi seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istiyorsan yağmur yağdığında dışarı çık yağmur damlalarını tutmaya çalış tutamadıkların kadar seni çok seviyorum :* :* ;* (2017-01-16    Öznur)

mesajlar Ben seni iyi ki tanımışım. İyi ki senden önce her şey ters her şey saçma geliyordu anlamı yoktu hiçbir şeyin ben seni tanıdıktan sonra hayat yaşanabiliyormuş bunu anladım ben en çok seni hep seni seviyor olacağım. Saçlarımız birlikte beyazlayacak birlikte nice seneler geçireceğiz çok güzel bir aile olacağız sen de çok güzel bir baba♥️ olacaksın benim tek istediğim şey seninle bir ömür evet şimdiye kadar bir sürü sıkıntı yaşadık baya kavgalar ettik ama olsun tek değişmeyen şey benim sana olan sevgim çok seviyorum ♥️seni görünce atan kalbim şahit keşke kalbimin dili olsa da seni nasıl sevdiğimi anlatsa sana inan seni severken küçücük bir kız çocuğu gibiyim inan tek seni seveceğim sana bir ömür söz veriyorum dahası yok çok seviyorum ötesi yok gülüşlerimin sebebi sensin sen benim mutluluğumsun ALİM ♥️♥️♥️ (2019-03-31    Yasmin)

mesajlar Hani gözler var ya sözleri anlatır,
Hani sözler var ya gözleri ağlatır,
Hani anlar var ya değeri geç anlaşılır,
Bir de aşk var ya seni bana anlatır... (2014-04-19    Tuana Arıkan)

uzun yazılmış mesajlar yeni uzun mesaj uzun mesaj örnekleri uzun sms örnekleri sevgiliye uzun mesajlar arkadaşa uzun mesaj en güzel uzun mesajlar hazır mesaj örnekleri

Uzun Yazılmış Mesajlar Sözler- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 469 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :