yazılı sınav soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Doğan güneş gibi bugünde senin için aydın ve günaydın olsun arkadaşım. (2013-12-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın dudağımdan asla gitmeyen neşe, günaydın dost kalplerde açan büyük güneşe, günaydın yüreklerden akan sıcak dizeler, yürek yangınlarına su gönderen gözeler. (2013-12-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bugün de her zamanki gibi, su gibi, nefes gibi muhtacım sana, hayatıma renk katan, her gece sabahı sabırsızlıkla bekleten biricik aşkım günaydınnn... (2014-05-22    beyza demir)

mesajlar Çok bekledim mutlu olmayı çok bekledim günlerin doğmasını SANA GÜNAYDIN demek için (2014-05-19    Aysu Toy)

mesajlar İlk görüşte aşka inanır mısın? yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim :) günaydın (2014-05-20    aysun kaleli)

mesajlar Günaydın güneşim, günaydın sana, bak adınla başlıyorum yeniden hayatıma, ismin yeter bu kalabalık dünyaya, günaydın diyorum sana aşkım hadi gel yanıma. (2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar İyiki benimlesin, iyi ki seninim, seninle olmaktan hiç pişman değilim, iyi ki varsın, sakın bitme aşkım, gitme benden seni çok seviyorum iyi ki varsın kocacığım seni çok ama çok seviyorum günaydın. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın aşkım haydi kalksan diyorum, Sana sevgimi haykırmak istiyorum, bak söylüyorum, Seni çok seviyorumm (2013-12-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Beni tatlı rüyalarımdan uyandıran Güneş, bugün de adını kulağıma fısıldadı, bugün rüyalarımızın gerçek olacağı gün, günaydın sevgilim... (2014-10-15    hande)

mesajlar Şimdi sabahları uyanmak için bi sebebim var, her sabah güneşin doğduğu gibi sen de bana doğansın günaydın nefesim sametim (2014-06-01    yıllar utansın)

mesajlar Bir aydınlık sabahın ışıklarında seni arar gözlerim, ya olmalısın ya da gelmelisin uzaktaki sevgilerin en güzeline, en kısa zamanda yanımda olman dileğiyle... GÜNAYDIN (2015-01-01    dicle)

mesajlar Tek tanem günaydın uyandıysan seni seviyorum de gülücük at :) istersen sonra yine yat :) (2014-07-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sevdiklerinizin "Kıymetlisi" olmanız dileğiyle... Sağlık, huzur, bereket ve mutluluk dolu güzel bir pazar günü diliyorum. Günaydın (2014-03-02    günaydınmesajları.com)

mesajlar Geceleri seninle uyumak, sabahları beraber uyanmak istediğim tek kişi, hayatımın anlamı Günaydın (2014-10-19    ismail gölge)

mesajlar Birinin sevgilisi veya bir başkasının kardeşi olmak güzel ama o kadar insan arasında senin arkadaşın olmak da ayrı güzel be kanka. Günaydın (2014-05-30    günaydınmesajları.com)

mesajlar Taaa bizim evden sesleniyorum günaydin ey Türk gençliği (2014-07-19    gamze :-)

mesajlar En güzel çiçekler bahçende olsun, en sevdiğin insan yanında olsun, günaydın sevgili dostum. (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar MUTSUZKEN SEN BENİ SEVİNDİRİRSİN.
ŞİMDİ SIRA BENDE SENİ MUTLU EDECEĞİM.
GÜZEL ARKADAŞIM SEN BENİM İÇİN BİR ALTIN PARÇASISIN. SEN MUTSUZKEN BEN BİR HİÇİM GÜNAYDIN EN SEVGİLİ ARKADAŞIM SEVGİLERİMLE HER ZAMAN MUTLU OL ... (2014-04-21    Buket Orkide BAKIR)

mesajlar Adını ben koymadım ama soyadını ben koymak isterim bebeğim :) Günaydın (2014-05-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın, sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarını atmaya kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Günaydın Dostum. (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar İnsanın uyanıp da ilk baktığı telefonsa ya saate bakmıştır yada yüreğinde yer etmiş birinin ona günaydın demesini arzulamıştır... Günaydın (2012-08-11    mesajlar.info)

mesajlar Kelimelerin anlamını çoktan yitirdiği bir zamandayım. Hayatımda anlamını yitirmeyen tek şey sana duyduğum sevgidir. Günaydın aşkım, Seni çok seviyorum (2013-09-12    mesajlar.info)

mesajlar Yüzümü güldüren adam yine seninle güzel bir sabaha açtım gözlermi günaydın (2014-11-15    cansu)

mesajlar Günaydın Sevgilim Senin Günün benim Kalbim Aydınlandı Günaydın Melek Yüzlüm Günaydın SoNsuza KAdar Sevgilim Sonsuza Kadar Beraber Yatıp Kalkmalı Gunaydın Gül Yüzlüm Güaydın <3 Seninle Bir Yatakta girelim :D boşwerin la dA:sdA:SDa (2014-06-11    Ze7np)

mesajlar Sevimli bir çocuk olsa, sana anne, bana da baba dese...
Bir eliyle seni, bir eliyle de beni tutsa sımsıkı...
O küçük adımlarla koşsa ve biz hızlanıp uçursak onu...
Mutluluğa ve hayatın güzelliklerine yürüsek hep birlikte...
Yaptığı çocukça şeylere gülsek kahkahalarla...
Uyuyup uyansak ve görsek her şey bir rüya değil...
Ne kadar güzel ve mutluluk verici olur değil mi?
Geleceğin gerçeklerini şimdiden yazdım sadece,
Bilirsin sabırsızım bir o kadar da sana tutkun,
Aynı hayalleri paylaştığım biricik aşkım,
Şimdi günaydın zamanı, dualarım ikimize de güzel bir gün için,
Seni sevdiğimi, özlediğimi, dilediğimi unutma!
GÜNAYDIN TATLI PRENSESİM...
© günaydınmesajları.com (2015-06-05    günaydınmesajları.com)

mesajlar Adını mutluluk koydum sevgilim, bana sonsuz mutluluk yaşattığın için teşekkürler, günaydın mutluluğum (2014-06-22    günaydınmesajları.com)

mesajlar Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz!
Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru... Hayırlı günler, hayırlı pazarlar, günaydın (2015-12-30    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bir zamanlar hayalini kurduğum, şimdi yanımdasın, günaydın... (2015-03-03    evvel)

mesajlar Güzel bir uyku çekmemi sağlayan, annemin biricik elleri ile yapmış olduğu yastık, yorgan ve döşeğe gece boyu desteklerinden dolayı teşekkür ederim. (2014-06-29    esin)

mesajlar Bak Yine Karanlık Bi Gecenin Ardından Dogdu Güneş. Ve Ben Yine Bir Günüme Daha Seninle Başlıyorum <3 <3 .Güneş Tıpkı Senin Gibi Güzelliğiyle Gözleri Kamaştırıyor. Gözlerimiz Yavaş Yavaş Açılıyor.Günün İlk Saatleri...Gecenin Soğuğu Kendini Tatlı Bir Rüzgara Bıraktı Ve Eğer Bu Rüzgar Yüzüne Yüzüne Eserse Hayatım,Sakın Yüzünü Çevirme Çünkü Ben Günaydın Busemi Rüzgara Emanet Ettim <3 <3 ...
Neyse Canım Dün Gece İnşaAllah Üstünü Sıkı Örtmüşsündür.Bedenim Yanında Olmasa Da Ruhum Hep Yanındaydı,Yastığında...Hatta Şu An Bir Yastığı İkimiz Paylaşıyoruz.İşte Bu Yüzden Olsa Gerek En Çokta Yastığını Kıskanıyorum.Bugün Günümüze Öyle Bir Başlayalım Ki Birbirimizin Aklından Hiç Çıkmayalım.Daima Birbirimizi Düşünelim.
Herşeye Rağmen Birbirimizi Mutlu Edelim.Bugün Senin İçin Öyle Bir Gün Olsun Ki Hayatım;Bütün Güzellikler, İyilikler Daima Seninle Olsun.Yüzünde En Ufak Bi Tebessum Eksik Olmasın <3 :-* *GüNaYdIn GöZlErİmİn NuR'u**
<3 <3<3 (2014-11-29    İ.E.Ş.18)

mesajlar Sevmeyi, gülmeyi, mutluluğu yani kısaca hayatı öğrettiğin için bana, binlerce teşekkür ediyorum Sana, günaydın hayat kaynağım (2014-02-21    senem)

mesajlar Seni çöldeki kum tanelerine ismini yazacak kadar seviyorum birtanem günaydın (2014-12-10    Gökhan Aktaş)

mesajlar Güzel gözlerini bugüne öyle bir aç ki, her şey dilediğin gibi olsun bebeğim, Günaydın. (2013-09-12    Musti)

mesajlar Gunaydin canım. Acilan her sabahi seninpe acmaq isterdim..ellerini tutmaq, o qara gozlerine baxmaq ve SENİ SEVİREM DEMEK İSTERDİM (2014-07-31    Ramazan. Feyziyev)

mesajlar @iremimm her şeyim güneş gibi parlayan yüzün yıldızlar gibi parlayan gözlerine kurban olurumm ... <3 Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin birtanem herseyim bnm sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı gecsin :) :) (2014-12-08    ceren)

mesajlar Günün ilk ışıklarıyla gözlerini açınca tüm neşe mutluluk sevgi sağlık üzerine yağsın, güzel bir günaydın (2014-06-15    Gülümse)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2020 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1169 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :