cevaplı bilmeceler

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Dur gitme söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda. Çığlıklarım da hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim / çatlamaya hazır Yeni bastan yasanacak sevdalar / yüreğimde Günaydınnn (2013-09-11    mesajlar.info)

mesajlar Okula bir türlü erken gitmeyi beceremeyen, ne kadar uyusa da uykusunu alamayan dostum günaydın... (2014-03-06    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın mühür gözlüm, sabahımın tatlı güneşi, gözlerimin aydınlık ışığı, hayata ve güne seninle merhaba demeyi, günaydın demeyi seviyorum... (2015-02-02    merve atabey)

mesajlar Günaydın günaydın, haydi kalk uyan gel katıl bize gir aramıza bir fırça bir macun her yemekten sonra :) (2014-02-08    samet)

mesajlar Günaydın kara gözlü sevdiğim Aşk bahçemin gonca gülü, bakmaya kıyamadığım, sevmeye doyamadığım biricik aşkım.sen benim vazgeçilmezim ve hayattaki tek gerçeğimsin her sabahı senle uyanmak umuduyla her doğan güneşe senle merhaba deme gerçeğiyle varlığım yaşama sebebim nefesim hayata tutunma sebebim günün aydın huzurlu mutlu geçsin günaydın (DÜNYAM)(y)(y) (2014-05-09    ŞENOL AKTAŞLI)

mesajlar Çölde kurumaya yüz tutmuş, susuz bir gül misali, acilen bir yudum "sen" lazım bana, senden uzakta, sensizliğin susuzluğundayım. Unutma! ben hep sol yanındayım, günaydın en güzel aşkımın kahramanı... (2015-06-10    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın ömrüm sultanım namusum kalbimin sahibi yaşama sabebim gülüm... (2014-05-29    02 mustafa)

mesajlar Sabahın ilk ışıklarıyla günün aydınlık, ruhun neşe ve mutlulukla dolsun GÜNAYDIN (2014-05-25    TUGBA KARAKAYA)

mesajlar  Bu sabah uyandığımda burnumdan alevler çıkıyordu, talaşla aynanın karşısına geçtim bir de baktım ne göreyim, aşkım burnumda tütüyon. Günaydın (2014-11-18    ayşenur benek)

mesajlar Gözlerimden akan her gözyaşı unutma ki sevdiğim ya senin için ya da senin içindir. :) günaydın hayatıma anlam katan değerim. (2014-11-19    hamza)

mesajlar Gözlerinizi bu sabah mucizelere açmanız dileğiyle, hayırlı günler dilerim. (2013-12-30    günaydınmesajları.com)

mesajlar Allah'ın selamı, rahmeti, mağfireti, hidayeti, bereketi üzerinize olsun inşAllah. Hayırlı sabahlar, nurlu cumalar... (2015-12-11    mesajlar.info)

mesajlar Günaydın sevgilim, bir gün bu şehirde sessizce kefenimle ebedi bir hayata göçerken senin için kar kış fırtına demeden beklediğim o sokaklarda, senin için ağladığım o bakkal köşesini hiç unutma, ben hep orada, seni beklediğim yerde olacağım, cennetim... (2014-10-13    sezgin)

mesajlar Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Günaydınlar aşkım (2015-03-08    doğukan cansel oğuzay)

mesajlar O uyuduğunda yapacak hiç bir şeyin kalmadı diye düşünüp uyumakta sevdaya dahil ... Günaydınlar :) (2015-04-12    R. Faruk Duygu)

mesajlar Bitanem bugün mutlu bir günümüz olsun seni çok seviyorum günaydın aşkım (2014-05-27    ecem)

mesajlar Yalnız kaldığında, canın yandığında, ağladığında ve uyandığında elini sol gõgsüne koy çünkü ben ordayım aşkım, günaydın sana (2014-02-11    Ebrar)

mesajlar Bir yıldız kaymasıyla biten gecelerimin hep seninle başlaması dileğiyle <3 günaydın... (2014-11-22    Mehmet Okan GÜRBÜZ)

mesajlar Hepimize yeni birgün olsun bugün ama öyle sıradan birgün değil yeni bir hayat gibi... Görebilen gözlerimize, tutabilen ellerimize, duyabilen kulaklarımıza, sevebilen kalbimize... şükürler dolu... Hak ederlerin yanıbaşımızda, hak etmeyenlerin bizden uzak olduğu... Öyle bir gün ki DAĞlara TAŞlara KUŞlara, YAPRAKların üzerindeki gözeneklere bile GÜNAYDIN (2015-07-10    Selam)

mesajlar Sen uyurken meleklerden masum, bebeklerden tatlısın, Prenseslerden güzel, narin bir kelebek gibisin. En güzel sevgilere layık, saf ve temiz bir kalbin var. O kalpte bana da yer verdiğin için sana minnettarım gözbebeğim, biricik aşkım (2014-03-11    mesajlar.info)

mesajlar Günaydın dünyalar yakışıklısı kocacığım, artık aç gözlerini sevgilim. Seni çok özledim. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun. (2014-04-19    Hasan yildirim)

mesajlar Günaydın! Evinizden bereket, dilinizden dua, kalbinizden Rahman ve Resul aşkı eksik olmasın. Mutlu ve huzurlu günler dilerim. (2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bakışlaıyla güneşi bile kıskandıran muhteşem varlık.. Günaydın aşkların en güzeli... (2013-12-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar - Alo kanka daha yatıyonmu.
-Ewet kanka senin gibi hemen korkudan kalkmıyorum beni uyandıracak adam daha anasınının karnından doğmadı .
-İyi sen yat kanka o zaman sonra konuşuruz.
-Abi annem geliyo hemde sopayla
-Çabuk lan yatağı topla...
*!!*. . . GÜNAYDIN . . .*!!* (2015-05-19    Mehmet can)

mesajlar Güneş tüm insanlar için doğar. Ay ise gece uyumayanlar için arkadaştır. Ben güneş olup sadece ve sadece o güzel kara gözlerin için doğacağım. Günaydın yüreğimdeki boşlugu dolduran melek. (2014-06-01    gözde bulut)

mesajlar Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın huzurlu, günün aydın olsun sevgilim. (2013-09-11    Elifim)

mesajlar Hayatta üç şeyi sevdim, seni kalbimi umut etmeyi, seni sen olduğun için seviyorum, kalbimi seni sevdiği için, umut etmeyi de belki seversin diye, günaydın (2014-05-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Güne senle başlamak gelir içimden,güzel kokunu içime çekerek uyanmak gelir, senle uyanamasamda, kalbim hep seninle sevgilim seninle her saniye düşündüğüm sen! her salise düşündüğüm sen! ey sevgilimm hadi uyan bak güneş yeniden aydınlatıyor sevgimizi her gün yaptığı gibi uyan canımın içi hadi uyan GÜNAYDIN SEVGİLERİN en güzeline layık olan kişi günaydın GÜNAYDIN AŞKIMM!! <3 <3 (2014-04-26    mesaj perisi)

mesajlar Dünya senin için dönüyor, güneş senin için doğuyor günaydın tek gerçeğim... (2014-06-10    yunusum)

mesajlar Günaydın ve olur da görüşemezsek iyi günler, iyi akşamlar ve iyi geceler. (2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Güzel gözlerini uykudan açtığında yanında olmak, saçlarını ellerimle taramak ve elini kalbimin üstüne bastırmak isterdim, kalbimin sana sevgiyle nasıl çarptığını hisset diye. Yürümeye kalktığında ayağın takılıp düşecekken seni tutmak ve bu sebeple sımsıkı sarılmak isterdim. Şimdi dua ediyorum, en kısa zamanda sevdiğim yanımda olsun diye Aklım sürekli sana kaçarken başka bir şeyi nasıl düşünebilirim. Sen hayatımdaki en doğru şey... Huzuru tanımama sebep olan tek insan. Gülmek, ağlamak mutlu olmak ilk kez bu kadar güzel... Bana hiçbir şey bu kadar yakışmadı. Seni sevmek her gün bir öncekinden daha güzel. Her sabaha seninle uyanmak... Günaydın (2015-01-27    Ayaz Furtaa)

mesajlar Küçük bir günaydındır bazen yürekleri uçuran, insanı göklere ulaştıran, bu da en güzel sevgiliye günaydın. (2013-09-11    mesajlar.info)

mesajlar Günaydın, hayırlı sabahlar dostum, bizleri sabaha kavuşturan Allah'a şükürler olsun. Hayır dileyelim günümüz hayırlı olsun, kolay gelsin (2014-03-06    günaydınmesajları.com)

mesajlar Allah'tan kendime bir şey istemiyorum sadece anneme elma yanaklı, bal dudaklı, selvi boylu,güzel gözlü bir gelin istiyorum... günaydın prensesim :) (2014-05-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sana yazdığım kelimeleri okuyunca yüzündeki tebessüme hasretim, GÜNAYDIN... (2015-03-12    CAHİDE)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2020 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1169 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :