özlü güzel sözler

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Bazı insanlar hayatın şekerleridir, onlar hayatın içinde dolaştıkça hayat onların sayesinde tatlanır. Hayatımı tatlandıran tüm şekerlerime günaydın! (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sen benim yeni doğan güneşimsin yeni başlayan bir ilişkinin mutluluk kaynağımsın sana ne kadar değer verdiğimi seni nasıl seevdiğimi çok iyi biliyorsun GÜNAYDIN BEBEĞİM GÜNAYDINNN :) :D : (2014-10-31    bilinmeyen ekleyen)

mesajlar Önceden uyanmış olup ta ayakta olanlara, bıktık artık senden bırak yakamı diyenlere, biricik kankalarıma arkadaşlarıma, beni seven yada gıcık olup ta söyleyemeyen herkese günaydınlar olsun. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sabah uykusu gibi sevebileceği biri lazım insana, sen gibi, senin gibi...aşkım seni çok seviyorum :)) günaydınn (2014-04-23    Buraktan senaya)

mesajlar (G)özümü açamıyorum
(Ü)stümde fil mi var
(N)e ara sabah oldu
(A)h böyle işin
(Y)astık nerde
(D)ünün aynısı
(I)srarcı alarm
(N)eyse kalkayım (2014-02-22    ecemm)

mesajlar Günaydın aşkım, günaydın sevdiğim, sen benim hayatıma giren en güzel şeysin, sen beni bırakıp gitme olur mu bebeğim, seni seviyorum Günaydın Herşeyim (2015-01-04    mehmet<3melissa)

mesajlar Günlerimi aydınlatan güzel bebeğim, bugünümü de aydınlat varlığınla, günaydınlar aşkım. (2013-09-11    Umut)

mesajlar Günaydın sevgimin öbür adı, günaydın yüreğimin mutlu yanı, günaydın özlediğim zamanlardaki sıcak soluk, varlığım, yokluğum, umudum, uykusuzluğuma eş soluk, şimdi günün aydın olsun. Ve her yeni günün yanında seni benim kadar çoook sevecek koca bir yüreğin olsun... (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Dünyanın en güzel ritmini ararsan senin için atan kalbimimin sesini dinle... Günaydın kalbimin tek sahibi... (2014-07-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Yalnız kaldığında, canın yandığında, ağladığında ve uyandığında elini sol gõgsüne koy çünkü ben ordayım aşkım, günaydın sana (2014-02-11    Ebrar)

mesajlar Sen, yüreğimde adına sevda şiirleri yazdığım, sevdamı kelimelere sığdıramadığım tek eksik yanımsın, günaydın bitanem.... (2014-03-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sensiz kalmanın, senden uzak olmanın ne kadar canımı yaktığını bilseydin, inan hiç yanımdan ayrılmazdın, ama sen hiç sensiz kalmadın ki :( seni çok özlediğimi ve sevdiğimi unutma, günaydın, günün en güzelinden olsun aşkım... (2014-05-22    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günüm Seninle Başlasaydı, Sabahları Belki Daha Çok Severdim. Günaydın (2015-05-11    seven)

mesajlar Günaydın hayatımın anlamı nadide çiçeğim gül yüzlüm güzel gözlüm biricik karıcııııım seni var ya deliler gibi ölümüne her şeyden herkesten çok canımdan çok seviyorum senle bu hayat güzel sen varsan mutluluk var huzur var sen benim her şeyimsin ömrümsün sensiz asla ama asla (2014-06-25    saitbirsen)

mesajlar Günaydın, mutlu sabahlar arkadaşım, dileklerinin gerçekleştiği, güzel haberlerin geldiği bir gün geçirmen dileğiyle (2014-04-10    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sadece bu sabah değil, her sabah koynumda resminle uyanıyorum hayata bebeğim seni böylede sevdim, günaydın bitanem (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bir "günaydın" desen, lafı "iyi geceler"e kadar uzatmak için o kadar çok söyleyeceklerim var ki... (2014-04-09    mesajlar.info)

mesajlar Her sabah pencereme gelip konan kuş senden selam getiriyor sanki aşkım, bir gün o kuşun seni de bana getirmesini o kadar çok isterdim ki, günaydın hasretim (2014-05-25    günaydınmesajları.com)

mesajlar Her sabah RAB'bimize DUA etmeyi unutmayalım. Çünkü ALLAH bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar. (2014-04-13    emine)

mesajlar @iremimm her şeyim güneş gibi parlayan yüzün yıldızlar gibi parlayan gözlerine kurban olurumm ... <3 Allah sana yüzünü güldürecek güzel bir gün nasip etsin birtanem herseyim bnm sabahınız hayır, gününüz huzurlu ve bol kazançlı gecsin :) :) (2014-12-08    ceren)

mesajlar Sabah uyandığımda, gözlerimi açtığımda, seni yanımda görmek istiyorum, bir ömür boyu seninle uyanıp seninle uyumayı istiyorum, günaydın yalan hayatımın tek gerçeği, seni çok seviyorum
harun & ayşe (2014-11-02    Ayşe)

mesajlar Lanet olsun böyle hayata güneş renksiz sokak boşş aaa sende mi vardın günaydın bitanem bi tek sen beni aydınlatıyon hee (2014-09-18    umutsuz vakaa)

mesajlar Biraz klişe kelimelerle başlamak istedim. Sen şu an derin tatlı uykundayken sana olan hayranlığımı lügatte bulunan kelimelerle anlatmaya çalışacağım. Bazen kelime bulamıyorum bazende sadece düşündürüyorsun beni. Kala kalıyorum öylece. Sadece sevmek değil bu, sadece seni sevdiğim yalan olur. Bu hayranlık bu tutku bu sana olan bağlılığım. Bazen kızabiliyorum sana, düşünüyorum kime kızıyorum diye yüzün gözümün önüne geliyor o cennet gözlerin aklıma kazılı. Bir şey yapamıyorum sana kızmam gerekirken kendime kızıyorum. Bu iyi bir şey mi kötü bir şey mi kararsızım. Çünkü bazen ben ben olamıyorum, bana kendimi unutturuyorsun. Şu an ne istediğimi sorsalar rüyanda olabilmeyi dilerdim. Çünkü rüyada bile özlüyorum seni. Yanımda olduğunu düşünmek mutlu ediyor, bazen konuşurken küçük gülümsemeler oluşuyor yüzümde. Şu an tatlı uykundan uyanıp bunu okurken ben yine seni düşünüyor olacağım. Yüzünde oluşan küçük tebessümü ve uyandıktan sonraki o tatlı halini görmek inan bana o an hafızalarımda ömürlük olur... Günaydın gülüşü güzel gözleri cennet kadın. (2018-05-28    ÖveC)

mesajlar Sen olmadan güneş bi anlamsız doğuyordu benim için ama artık öyle değil hayatıma girdiğin için teşekkür ederim bitanem (2014-09-17    ESRA)

mesajlar Bismillahirrahmanirrahim sözü indiği zaman üzüntü ve keder dağıldı. Rüzgar durdu. Denizler sakinleşti, hayvanlar dikkat kesildiler. Şeytanlar gökten kovuldu ve CENAB- I HAKK yeminle dedi ki; "Besmele ile başlanan her şeyi bereketlendireceğim! "

Bugünün bereketinden istifade olan kullardan olmamız dileğiyle, hayırlı cumalar. (2014-04-10    HANİFE)

mesajlar Gün başlıyor.... her yanda bir telaş... bir koşuşturmaca... Duran ne var ki hayatta, hareket canlılıktır zaten, haydi uyan ve canlan biraz, seni bekliyorum, günaydın (2014-04-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Ha belki ilerde gerçekten bir gün günaydın olabilir ama senin günaydın mesajınla uyanmadığım her günün güneşi asla bana aydınlık getirmeyecek... (2015-05-05    prens)

mesajlar Allah ikimizin de iyiliğini versin aşkım. Beni sana Seni bana =) Günaydın (2014-05-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Akşam uyurken ve sabah uyandığımda yanımda olmanı o kadar isterdim ki anlatamam, günaydın aşkım (2014-06-22    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bu gözler güneşin doğuşuyla ilk seni görmek ister, birtanem uyan artık... Günaydın... (2013-12-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın benim tek gerçeğim, günümü aydınlatan güneşim, sabahlarımın tek sahibi... (2013-12-18    merve)

mesajlar Sensiz günlerim karanlık, sensiz aldığım nefesler eksik sensiz güneşi görmeyen benim sevgilim, günaydın can özüm, günün aydın olsun... (2014-06-03    ebru erkan)

mesajlar Gün aydın olursa dostunu hatırla atmıştır mesajı çoktan sana.Günaydın (2014-06-12    KaDeR)

mesajlar Bir sabah uyandığımda burnuma gelen senin mis kokunu koklamak dileğiyle, günaydın meleğim. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın... Güzel bir gün diliyorum. Gün sadece güzelliğiyle kalmaz umarım, sonraki daha da güzel günlerin de başlangıcı olur... (2015-06-10    ebru)

mesajlar Haydi aç gözlerini hayatımın anlamı aç ki güzel gözlerini nefes almaya başlayayım. (2013-12-12    günaydınmesajları.com)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1168 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :