özlü güzel sözler

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Günaydın bitanem, sevgimizi sadece biz değil artık alem biliyor, bugün güzelliklerle dolu koskoca bir yılı sevgili olarak geçirdik, hayatımın en mutlu günü seni tanıdığım gün, bugün, engüzelmesajlar.com Rabbim inşallah devamını getirmemizi nasip eder. Bazen sensizliği düşündüğümde öyle bir acıyla karşı karşıya kalıyorum ki sanki nefes alamıyorum, hele bide seni başka ellerin elinde görünce deliresim geliyor... Ne olur hep böyle beraber kalalım aşkım, sevgimiz ebedi olsun, yıl dönümümüz kutlu olsun, seni çok seviyorum... (2014-07-06    mesajlar.info)

mesajlar Ey! nefsim, şeytana yem olmak mı? Yoksa cennete gül olmak mı? Niyetin, bırak yakamı secde edeyim. Sen huzura er, ben imanla öleyim. Rabbim hepimizi imanla ölen kullarından eylesin. Günaydın. (2015-03-23    duygu baba)

mesajlar Hayatta değer verdiğim tek insan, hayatımın anlamı, aşkım Bitanemherşeyim
Günaydın (2014-03-28    esrarlı gözler)

mesajlar Bugün sana sabah kahvaltısı gönderiyorum umut dolu bir omlet, 2 dilim öpücük, haşlanmış sevgi ve hasret çayı demledim kaç şekerli olsun? (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Tam sevgiye ihtiyacım olduğu anda girdin hayatıma. İyi ki varsın, seni çok seviyorum ...
tuğba .mahmut 21.63 :) (2014-10-27    tuğba .mahmut)

mesajlar Beyaz bir güvercin yolluyorum sana kanatlarında mutluluk yuregınde sevgı ve sadakat kar beyaz tuylerınde umut gagasında Günaydın öpücügü yanagını uzat muuuckk :-*
Günaydın =)) (2014-04-08    Matmazel)

mesajlar Kıyamet günü nereye gitmek istiyorsanız hazırlığınızı ona göre yapınız. (Ömer bin Abdülaziz)
SELAMÜN ALEYKÜM, HAYIRLI SABAHLAR, HAYIRLI CUMALAR (2014-09-23    muhammed)

mesajlar Hayatıma renk katan bitanem, sabahlarda gördüğüm ilk aşkım, seni dünya güneş kadar sewdim hep yanımda ol bitaenmm GÜNYADINNN :* (2014-12-19    SENİ SEVİYORUM)

mesajlar Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur, gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine mutluluk getirsin. Hayırlı cumalar dilerim. (2014-08-28    Reymeysa)

mesajlar Günaydın rüyamda yüzüme yosun maskesi yapmıştım inşallah etkisini gerçekte de görürüm boşa rüya görüyoruz... (2015-02-26    aysun)

mesajlar Uyanda balığa gidelim diyemiyorum çünkü sezon kapandı, günaydın. (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günün ilk ışıkları sahile vurduğunda, martılar yalnızca ikimizin anlayacağı bir dille şunu fısıldar denizin kulağına:Seni çok özledim... Günaydın Bitanem (2014-03-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gününüz günümüze aydınlık olsun, günaydınlar olsun. (2014-02-08    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bir kaç bulut var gökyüzünde, bir melek var yeryüzünde. GÜNAYDIN yer yüzünde ki TEK MELEK. (2014-07-21    Armağan ALDOĞAN)

mesajlar Sabah uyanır uyanmaz, güne merhaba derken ilk sen gelirsin aklıma, bir güneşe bakarım bir de bana gülen duvardaki fotoğrafına, benim için en güzel ve en özel gün, seninle uyandığım günlerdir sevgilim, günaydın. (2014-12-08    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sonsuz bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta bir su damlası olmak ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Günaydın (2014-07-05    gözde 07)

mesajlar Gün seninle güzel, güne başlamak seninle sıcak olacak, günlerimiz aydın, geleceğimiz parlak olsun, sana günaydın olsun bebeğim... (2013-12-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bitlerin turnuvası bugün, eğer biraz daha yatarsan bitler turnuvaya yetişemeyecek. (2013-12-20    Erman)

mesajlar Günaydın can dostum; sevdiklerin, özlediklerin, beklediklerin her daim yanıbaşında olsun inşallah... (2015-06-10    günaydınmesajları.com)

mesajlar Kalkmaya niyeti olanlar GÜNAYDIN ! Kimsenin niyeti yok mu:-) (2014-04-29    muro)

mesajlar Guzum sana buradan kucak dolusu sevgi gönderiyorum bunu kalbinin en nadide köşesinde sakla sakla ki çoğalsın günden güne büyüsün şimdi uzaklardayım belkide hayal edemeyeceğin kadar uzaklardayım ama olsun sana olan sevgim biraz olsun eksilmedi aksine gönül ateşim giderek alevlendi ve şimdi yatağında masum masum uyuyorsun, bugünde sana bir kucak günaydın öpücüğü gönderiyorum hadi kalk guzum günün aydın olsun... (2014-09-04    cemil topuz)

mesajlar Günaydın dünyalar yakışıklısı kocacığım, artık aç gözlerini sevgilim. Seni çok özledim. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın aşkım, her gün sabah, senin var olduğunu bilerek uyanmak çok güzel birşey, yanında olsaydım seni öpücüklerle uyandırmak isterdim, sana öpücük yolluyorum, uyan artık sevgilim, seni çok seviyorum (2014-11-23    Tugay)

mesajlar Selamunaleyküm, Hayırlı ve mutlu sabahlar, gününüz aydın olsun. (2013-12-14    Hafız)

mesajlar Mutluluk sahip olduğun değerlerdir, bunları kaybetmeden kıymetini bil. Dünyada eşsiz olduğunu sakın unutma. Birileri için özelsin, yeter ki fark edin. Hayatın her anı umutla yaşanır, bir an bile umutsuz olma. Kırılganlıklarınız ve dargınlıklarınız geçici, dostluklarınız kalıcı olsun, Gününüz en güzelinden ve sevgi dolu olsun,Günaydın (2014-03-11    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bir zamanlar hayalini kurduğum, şimdi yanımdasın, günaydın... (2015-03-03    evvel)

mesajlar Benim Güneşim Sensin, Gündüzüm Gecem Aydınlığım ve Karanlığım Sensinn <3 Günaydın (2015-02-05    derya)

mesajlar Sağanak sağanak rahmet yağsın hayatına, her gün Resulallah girsin rüyana, melekler amin desin dualarına, kalbine nur, hanene huzur dolsun. Hayırlı sabahlar. (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Aşkım seninle daha güzel bir güne başlama dileğiyle günaydın sevgilim her şeyim ömrüm biriciğim Seni Seviyorum:-) (2014-08-03    kader taylan)

mesajlar Günaydın doğan güneş... gökyüzünde yalnızsın benim gibi
Günaydın ayrılıklar insanlar sevdiklerinden uzaklarda
Günaydın anılarım yine taptazesiniz ilk gün gibi
Günaydın uçan kuşlar haber var mı uzak diyarlardan
Günaydın anneciğim babacağım her ne kadar yanınızda olamasam da
Günaydın dost bildiklerim ve de bilmediklerim...
Günaydın gecmişim atalarım dedem babaannem ninelerim..
Günaydın Hayat hala yaşama imkanı verdiğin için bana
Günaydın mutluluklar kahkahalarla sahipsiz değilsiniz..
Günaydın yoncalar günaydın papatyalar bir seviyor bir sevmiyorlar
GÜNAYDIN HER GÜN GİBİ BUGÜNDE GÜNAYDIN (2015-03-04    bahar gülü)

mesajlar Günaydın öpücüğüyle salınan mutluluk hormonu, kişinin güne daha rahat ve neşeli başlamasını sağlıyor, hatta kalp ritimlerini de düzenliyormuş! Bana bir günaydın öpücüğü versene :) Günaydın (2014-12-16    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gönlündeki umut kapıları kapandıysa eğer doğan güneşe bak ve hayata karşı olan savaşına kazanıncaya kadar devam et. Günaydın en değerli arkadaşım. (2014-07-04    karizma)

mesajlar Günaydın yeni doğan masum tatlı güneşim, günaydın kır çiçeğim, günaydın gönlümü fetheden sevgilim... Günaydın... (2012-08-11    mesajlar.info)

mesajlar Kalkıp tuvalete gitmeye bile üşenen biri, sabahın köründe sana uykulu uykulu günaydın mesajı atıyorsa git sev onu abi. (2014-03-17    hyt)

mesajlar Bugün bir günümüzü daha aydınlatan Allah'a (c.c) şükürler olsun. Cümleten hayırlı sabahlar. (2014-02-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın güneşim, ay'ım, herşeyim, birtanem, seni sonsuza dek seviyorum...hayatımın anlamı (2014-09-25    merve)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2020 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1169 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :