maniler derleme sitesi

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Günaydın hayatıma anlam ve değer katan biricik aşkım! bugün daha yüksek sesle söylüyorum, SENİ ÇOK SEVİYORUM (2014-12-14    Sevgili)

mesajlar Dün gece melekleri üstünü örterken görmüşler. Umarım iyi uyumuşundur. Günün bereketli, yüreğin iman dolu geçsin. Günaydın can dostum. (2014-07-03    huzur)

mesajlar Bir gün arar sorar diye beklediğim can dostuma o beni aramasa sormasa da Günaydın (2014-10-26    derya sezgin)

mesajlar Başkalarını mutlu etmeden mutlu olamazsın. Kimi dersen, gönlüne sor o hakedenleri bulur. Günaydın (2014-04-07    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın nasılsın canımıniçi. Rüyamda gördüm seni ve farkına vardım seni bütün benliğinle. Seviyormuşum dercesine ve şuan sana yazmamaın sebebebi belki de sensiz günümün aydınlanmamasıydı. Günümüz aydın, günaydın olsun kalbim seninle, bugün pozitif ol essek sıpası iyi ki varsın, öptüm çaving :)))) (2014-11-11    Gizeminiz Akbaşınız)

mesajlar Günaydın dostum, yastık kafandaki bitlerden rahatsız oldu, uyan da rahat etsin! (2013-12-20    Erman)

mesajlar Güneşe baktığımda, güneş bile senin adını yazıyor sabahın gölgeli sokaklarına, güneş bugün de seninle doğdu, bugün de senin adınla batacak ve unutma sevdiğim varlığın bana hep hayat kaynağı olacak, günaydın sevgilim. (2015-04-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın benim güzeller güzeli sevgilim, güne musmutlu uyaan ve asla suratındaki gülümsemenin kaybolmasına izin verme. Günüme güneş gibi doğ (2014-11-05    Umut Koç)

mesajlar Canımlı cicimli şeylere gerek yok ben artık seninle uyanmak istiyorum günaydın sevgilim, günaydın güneşim <3 (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bugün günlerden salı, bir günaydın mesajı yazmalı, mesaj yazmak kolay değil, hemen günaydınmesajları.com'u açmalı :) sitemizi Türkiye'nin ve Dünya'nın farklı noktalarından ziyaret eden, yüreği güzel insanların günü her daim aydın olsun... (2014-05-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Yüzünüzden gülümseme, kalbinizden umut eksik olmasın, gününüz aydın mutluluğunuz daim olsun. (2013-12-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz!
Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru... Hayırlı günler, hayırlı pazarlar, günaydın (2015-12-30    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gözlerini bu güne öyle bir aç ki her şey dilediğin gibi olsun arkadaşım, Günaydın. (2014-07-19    Bir Sabah)

mesajlar Yüreğimiz doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır; ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarınki güneş sizler için doğsun, günaydın (2015-01-17    orhan arslan)

mesajlar SABAHKİ İLAN : "günaydııınnn" mesajı atacak eleman aranıyor. Asgari ücret (2014-09-30    Hülya)

mesajlar Güneşin kɑrɑnlığɑ vedɑ ettiği sabahın ilk sɑɑtlerinde beni düşünen biricik ɑşkımɑ günɑydınlɑr... (2011-05-17    busenur)

mesajlar Bak bir kez daha sahte güneş doğuyor, biliyorum ki gerçek güneş seninle doğdu. Günaydın bir tanem seni çok seviyorum. (2013-12-12    Sevgi)

mesajlar Sabah olduğunda bir günaydın demek ne kadar yakışıyorsa mesajlara, sana seni seviyorum demek de o kadar yakışıyor dilime, sevildiğini unutma, üzüntü ve acılarını unut, her doğan gün, yeni bir umut, günaydın aşkım (2014-06-05    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın. Kendimi komşular görmesin diye çamaşır ipinin en arkasına asılan dantelli don gibi hissediyorum. (2014-04-08    ibram)

mesajlar Gözlerinin içine bakarak Günaydın demek isterdim aşkım ama aramızdaki mesafeler izin vermiyo ama bilki fotoğrafına bakmakla yetiniyorum canısı GÜNAYDIN (2014-11-15    hilal)

mesajlar Seni çok seviyorum aşkım ömrüm nefesim herşeyim iyi ki varsın en güzel seninle olsun günaydın aşkım (2014-09-12    medınee)

mesajlar Bir zamanlar hayalini kurduğum, şimdi yanımdasın, günaydın... (2015-03-03    evvel)

mesajlar Bazı insanlar hayatın şekerleridir, onlar hayatın içinde dolaştıkça hayat onların sayesinde tatlanır. Hayatımı tatlandıran tüm şekerlerime günaydın! (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın küçücük yüreğimde kocaman yere sahip olan adam (2015-07-03    Derya)

mesajlar Bir gün daha başlıyor hayatımda aşkım... Ve seninle olduğum için önemli bu... Uyurken yanında olmak kadar güzel bir şey var mıdır bilmiyorum... Veya sen uyurken sana bakmak, seninle çocuk gibi oynamak, kaşına gözüne saçına dokunmak sonra da dayanamayip öpmek... Bu değil mi cennet sence? Kafamı boynuna koyup nefesim yetene kadar seni içime çekmek, buna ne diyorsun sevgilim... Uyandığında yüzünün gülüp etrafındakilere tek bir gülümsemenin senin için mutluluğunun bir sebebi olduğunu anlasınlar (kendimi burada koymuş bulundum) (2015-03-28    fatmahir)

mesajlar Sen orada ben burada, mesafeler var aramızda, biz birbirimizi severken, güzellikler olsun sabahımızda, günaydın bitanem günaydınmesajları.com (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar gunaydin arkadaslar diye her sabah msj atiyorum, bilmiyolar ki her sabah annem zorla kicima terligi vurup kaldiriyooo (2014-06-30    aysegull)

mesajlar Bilirim buz dağı gibidir özlem, karanlık geceleri de bilirim, kulaklarım çınladığında özleyenim vardır uzaklarda ve yine bilirim ki özleyenim ÖZLEDİĞİMDİR...Günaydın Uzaklardaki Biricik Aşkım (2014-04-21    belgin kahveci)

mesajlar Gecelerimin olmazsa olmazına bu sabah da günaydın demek istedim, günaydın bitanem... (2015-03-22    demet)

mesajlar Günaydın Aşk Bahçem, Günaydın Birtanecik sevgilim, uyan uyan da güneş doğsun çiçeğimm... (2014-10-28    Ramazan-çiçek)

mesajlar Tatil sabahında sohbet edene
Çalışma gününde işe gidene
Suçsuzun suçluyu hep affedene
Günaydın günaydın canlar günaydın

Öğrenciye öğretmene işçiye
Doktoruna memuruna dişçiye
Ev kadını iş kadını aşçıya
Günaydın günaydın canlar Günaydın... (2015-01-17    Berkay)

mesajlar Her yeni gün başladığında içimi tarifsiz bir mutluluk kaplar, seni düşündükçe güneş sanki bir başka doğar. Yüreğim seslenir kalk gündüzler sana daha iyi gelecek, düşünürüm sen olmayınca zaman ne kadar da zor geçecek. günaydınmesajları.com Bu sabah da en tatlı öten kuşları gönderdim sana usulca sevgimi fısıldasınlar ve seni uyandırsınlar diye günaydın en sevdiğim, biriciğim. Unutma her zaman sabahtan akşama kadar aklımdasın bir parçam gibi... (2014-04-23    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bu gece dışarıya çık ve gökyüzündeki yıldızlara uzan, tutmaya çalış
Tutamadım diye üzülme sakın, izlemekle yetin...
Tıpkı benim seni özlemekle yetindiğim gibi, günaydın bitanem.. (2014-06-05    by mutlu)

mesajlar Haydi kalk sabahın ben, gecem sen ol günaydın tatlım. (2013-12-12    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sensiz bitmeyen gecelerin karanlıklarına sıkıştım ceylan gözlüm, gelişinle zaman normalleşip, gün yüzüme gülecek biliyorum, günaydın aşkımm... (2014-05-22    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gitmen sorun değil de...Hasta falan olduğumda, Doktorun seni bana hatırlatması zoruma gidiyor. Nefes al, Nefes ver. Tekrar günaydın sevgilim. (2013-12-20    Ziyaretçi)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1165 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :