çocuk oyun tekerlemeleri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Günümü, güneş değil de güzel gözlerin aydınlatsın ve tatlı gülümsemen tüm güne yayılsın. Günaydın Aşkım. (2013-12-26    günaydınmesajları.com)

mesajlar Dünü unut bugüne merhaba de GüNaYDıN kardeşim (2014-02-12    mahsun akelma)

mesajlar Bu kentte hayat siyah beyaz, sense gökkuşağı kadar renklisin bir gülücük gönderde hayat senle renklensin. Günaydın Bitanem. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar GÜNAYDIN... Neşelenme hattına hoş geldiniz. Menümüzde bu bugün ; espiri kavurma, kahkaha sote, gülücük salatası, tatlı olarak ta "ben" varım ... Alır mıydınız ? (2013-12-20    Erman)

mesajlar Dünyanın en tatlı, en güzel insanına GÜNAYDIN. Böyle güzel bir insana sahip olduğum için çok şanslıyım, seni seviyorum aşkımmm (2013-09-11    mesajlar.info)

mesajlar Sabahın bütün güzel renkleri odana dolsun, hayatın huzurlu, günün aydın olsun sevgilim. (2013-09-11    Elifim)

mesajlar Kurduğu alarm'a karşı verdiği amansız mücadeleyi bugün de kaybeden değerli insan: Günaydın (2014-04-07    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bazen BeKLemektir Sevmek Ne Kadar BekLeyeceğini BiLemeden... Günaydın CaNıM Seni bekliyorum (2014-02-23    mert inci)

mesajlar Evet prenses; öncelikle seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, seni çok seviyorum hem de çok canım benim bir yerden başlamak gerek prensesim. Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam, nasıl ifade etsem bilemiyorum. Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor...
Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım, Günaydın (2015-02-02    Bedirhan)

mesajlar Bu sabah, her zamankinden erken uyandım, gene aklıma gelen ilk sendin. Biliyorum, seviyorum ve seviliyorum, işte ondan ben bu aralar fazla uyuyamıyorum. Böyle güzel bir sabaha seninle uyanmayı hayal ettim, sonra vazgeçtim, hep yan yana, sana sarılıp uyumak daha güzel dedim. Sevgimi haykırmak istedim gökyüzüne, sevgimize nazar değmesin diye sustum. İçimdeki sevgi çığlıklarını dinledim, inan ben seni daha şimdiden çok özledim. Belki şimdi derin uykulardasın, belki de özlem dolu duygularda. Nerede, ne halde olursan ol, seni çok sevdiğimi bir an bile unutma, bir günaydın bırakıyorum telefonuna, uyandığında hemen yaz bana, mesajını bekliyorum sabırsızlıkla... © günaydınmesajları.com (2015-05-21    günaydınmesajları.com)

mesajlar Her gün varlığına şükür ettiğim erkeğim uyan, aç o yeşil gözlerini <3 Bu sabah yine birlikte uyandığımız günü hayal ederek, senin uyanmayıp gıdıklayıp öpüp kaldırdığım günün hayalini kurarak uyandım bitanem <3 Seni Sonsuz Seviyorum Sevda Böcügüm Yasinimm Mutluluk Kaynagım :* <3 (2014-11-17    zeliş sare- yasin)

mesajlar Bir gün sen, bir gün ben, bir gün bir başkası sana bu mesajı atacak ama önemli olan gönülden getirmektir. Herkese hayırlı sabahlar (2014-05-03    TUĞÇE KAT)

mesajlar Senin Yanında Çabuk Geçti Saatler Sensiz Geçmek Bilmedi Günler Anladım ki Sen Hayatımın Bir Parçası Gönlümün Yarısısın Günaydın Aşkım (2013-09-11    mesajlar.info)

mesajlar Zeytin kara ben kara, aşkından düştüm dara, gel yârim buluşalım, onbire çeyrek kala :D günaydın aşk bahçemin gülü (2014-02-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Mutsuz uyanmana sebep olan insanlardan uzak, güzel bir gün geçirmen dileğiyle günaydın (2014-03-06    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sevgi suyuna hasret aşk tarlasıyım. Dökülmekten usanmış göz damlasıyım. Paramparça olmuş kalp yarasıyım ama en önemlisi Sevdiklerini aSLa unutmayacak bi baş belasıyım:.<3 GUNAYDIN (2014-07-17    cansel. ;-)

mesajlar Yüreğimiz doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır; ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır. Yarınki güneş sizler için doğsun, günaydın (2015-01-17    orhan arslan)

mesajlar Seninle yeni bir güne girmek için can atıyorum, belki yanında değilim ama kalbindeyim Günaydın meleğim (2015-03-08    sıla)

mesajlar Uyan ✔️
Yatağı topla ✔️
Dişleri fırçala ✔️
El yüz yıka ✔️
Giyin ✔️
Telefona bak ✔️
Günaydın mesajı ✖️ (2014-02-25    game over)

mesajlar Bir yıldız kaymasıyla biten gecelerimin hep seninle başlaması dileğiyle <3 günaydın... (2014-11-22    Mehmet Okan GÜRBÜZ)

mesajlar Bal peteğim, reçelim, kaymağım, çikolatam günaydın. Haydi kalk artık kahvaltı yapacağım (2014-06-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Rabbimizin emrini, öne almalı kişi, önce namaz kılmalı, sonra yapmalı işi. Cumanız mübarek, gününüz hayırlı olsun... (2014-04-04    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sevgilerin en güzeli seni sevmek, özlemlerin en güzeli seni özlemek ve hayatın tadı sabah kalktığımda senin var olduğunu bilmek, günaydın bitanem (2014-02-11    kübra)

mesajlar Dünyanın güneşi doğdu ama benim güneşim daha doğmadı uyan artık bitanem günaydın :) (2014-10-23    ramazan/sümeyye :)

mesajlar Ey bizleri karanlık geceden aydınlık sabaha çıkaran Yüce Rabbimiz!
Bizlere bugün de huzuru, bereketi, sağlığı, mutluluğu yaşamayı layık kıl, rahmetini, merhametini üzerimizden esirgeme, sevdiklerimizi koru... Hayırlı günler, hayırlı pazarlar, günaydın (2015-12-30    günaydınmesajları.com)

mesajlar Ben senin aşk dolu sözlerini, sevgi dolu gözlerini, küçücük narin ellerini, mis kokan tenini sevdim bitanem, sen baharda açan çiçekler gibisin bitanem, Günaydın, seni seviyorum (2014-08-24    tatlı bela)

mesajlar Her yürek gerçekten sevebilseydi, hiç ayrılık olmazdı. Her seven yürekli olsaydı zaten aşk bu kadar basit olmazdı, Günaydın Zeytin Gözlüm! (2014-07-06    günaydınmesajları.com)

mesajlar Yıkılmaz dağların sarsılmaz taşlarıyız, yüreğimizde sevda yazar alnımızda bela, biz delice sevmesini biliriz, ama sevdiklerimizi unutmayı ASLA, günaydın arkadaşım (2014-05-20    günaydınmesajları.com)

mesajlar Yaşamayı sevmekten daha çok seviyorum seni, çünkü sen yaşam kaynağımsın, sen benim için yeni bir günsün bebeğim, günaydın her şeyim. (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın, az önce aynaya baktım ve siz güzel kızların neden böyle yakışıklı sevgilisi yok diye ağladım :d:d (2014-07-20    KRAL)

mesajlar Bak işte bir gün daha yaşlandık... sen hala yatıyosun, uyumakla ömrün bitti gitti be hadi bi kalk artık yaa... Günaydınn (2014-03-17    eda)

mesajlar Konuşurken mutlu olduğum, Hayallerime yakışan tek insan, Bu gözler sadece senin gözlerin içinde hayallere dalacak ... Her uyandığımda tekrar tekrar aşık olduğum bitanem :) Uyan hadi uykucu sevda böcügüm :) Hadi uyan bana günaydın hatunum de :) Aklımdan bir saniye bile çıkmayan aşk, Her sabah Öperek sarılarak Günaydın demek istediğim sevdam :) Bir an önce uyan yeşil gözlüm <3 <3
zeliş sare & yasin <3 (2014-11-17    zeliş sare)

mesajlar Günaydınlar gözümün nuru gönlümün güneşi.. (2014-06-01    cemre)

mesajlar Yeni bir gün, yeni hedefler, coşku, özveri ve şevk ile çalışmak gerek güzel bir hayat için. Dostum harika bir sabah ve başarılı bir gün diliyorum, günaydın (2014-05-02    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın... dün gece rüyamda seni gördüm o kadar güzeldin ki paha biçilemezdin. (2014-08-05    kader)

mesajlar Her gün uyandığımda yine ölmemişim diyodum sen hayatımda yokken, birden bire girdin yaşama sebebim oldun şimdi ise yeni bi güne bugün de çok şükür yaşıyorum diyorum, naptın bana şerefsizin biri beni darmadağın etmişti, sen büsbütün ettin yaşattın günaydın var olma sebebim, var ol ki ben de var olayım (2014-11-01    hanımosman)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2019 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1169 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :