yazılı sınav soruları

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri

mesajlar Evet prenses; öncelikle seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun zaten, seni çok seviyorum hem de çok canım benim bir yerden başlamak gerek prensesim. Sana karşı bir his var içimde Nasıl anlatsam, nasıl ifade etsem bilemiyorum. Gözlerinde çıktığım aşk yolculuğundan büyülenmiş bir haldeyim. Bazen iki kelimeyi bir araya getiremiyorum, saçmaladığım zamanlar dahi bolca oluyor...
Görenler, tanıyanlar, bilenler bu garipliklerime anlam vermekte zorlanıyorlar Oysa neticede, Ben yine onların bildiği kişiyim Değişen bir tek şey var, Aşığım, Sana aşığım, Günaydın (2015-02-02    Bedirhan)

mesajlar Gece sabahlamak niyetiyle en derin muhabbete girişip uyuyakalan, oha uyumuş kalmışım, sabah olmuş ya yaww diyen dostum, günaydın (2014-02-25    geceler hakimi)

mesajlar Sonsuz bir çölde kum tanesi olmak ya da okyanusta bir su damlası olmak ama en güzeli milyonlarca insan arasında senin arkadaşın olmak. Günaydın (2014-07-05    gözde 07)

mesajlar Günaydın, elindekinin kıymetini bilen sadece ben demeyen, sevmesini öğrenmiş yapabilecekleri için söz veren herkese ;) (2014-02-25    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın benim can arkadaşım dünyadaki bütün mutluluklar hep senin olsun çünkü sen buna layıksın... seni seviyorum (2014-07-30    Tural)

mesajlar Allah(C.C.) hayırlarla dolu güzel bir gün nasip etsin, Günaydın. (2013-12-14    Hafız)

mesajlar Gülün güzeli baharda çicek verendir. İnsanın güzeli, umulmadık anda selam gönderendir. Gül kadar özel insana selam olsun, cumanız mübarek olsun. (2014-04-19    Hasan yildirim)

mesajlar Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana özlemim, bu sabah sırf senin için aralandı gözlerim... Günaydın canım benim (2012-08-11    mesajlar.info)

mesajlar Bu sabah da varlığının verdiği huzurla uyandım... Her şeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle var olur bu can... Günaydın hayatımın anlamı, canımın ta içi... Zaman durur sana olan aşkım durmaz... Seni çok seviyorum bir tanem günaydın... (2013-12-13    günaydınmesajları.com)

mesajlar Bir gün arar sorar diye beklediğim can dostuma o beni aramasa sormasa da Günaydın (2014-10-26    derya sezgin)

mesajlar Gözümün nuru, başımın tacı, hiç solmayan gülüm sabahın güzel sesi günümün neşesi günaydın (2014-12-02    Hazal özcan)

mesajlar Sendin benim hayatıma anlam katan yaşama sebebim olan .. Öyle bir girdin ki kalbime çıkmamak üzere yerleştin bu yüreğime ... Ne kadar isterdim yanında olmak sana sarılmak gözlerinin içine bakarak seni seviyorum demek....İyi ki varsın aşkımm günaydının parlayan güneşim.. (2012-08-11    mesajlar.info)

mesajlar Sen yanımda olamasan da bugün rüyamda yanımdaydın, bugün ellerini tutamasam da yarın ellerinle buluşacağım, günaydın birtanem. (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Şair der ki sevdigini düşünen yanar. Mevlana cevap verir sevdigini düşünmeyen neye yarar. Ben de diyorum ki Sen yoksan bu bedende bu can neye yarar. Günaydın, seni çok seviyorum... (2014-02-11    günaydınmesajları.com)

mesajlar Seni çok seviyorum aşkım ömrüm nefesim herşeyim iyi ki varsın en güzel seninle olsun günaydın aşkım (2014-09-12    medınee)

mesajlar Kalbim -ki kendisine kefilim- isminle uyandı bu sabah... Günaydın... (2015-04-30    ömür ersarı)

mesajlar Ayrılık treni gelip geçerken, sevda dağlarını delip geçerken, herkes kendisine bir yar seçerken, yine bugün hatırıma sen geldin.Günaydın. (2013-12-19    günaydınmesajları.com)

mesajlar Günaydın kara gözlü sevdiğim Aşk bahçemin gonca gülü, bakmaya kıyamadığım, sevmeye doyamadığım biricik aşkım.sen benim vazgeçilmezim ve hayattaki tek gerçeğimsin her sabahı senle uyanmak umuduyla her doğan güneşe senle merhaba deme gerçeğiyle varlığım yaşama sebebim nefesim hayata tutunma sebebim günün aydın huzurlu mutlu geçsin günaydın (DÜNYAM)(y)(y) (2014-05-09    ŞENOL AKTAŞLI)

mesajlar Sabah olduğunda bir günaydın demek ne kadar yakışıyorsa mesajlara, sana seni seviyorum demek de o kadar yakışıyor dilime, sevildiğini unutma, üzüntü ve acılarını unut, her doğan gün, yeni bir umut, günaydın aşkım (2014-06-05    günaydınmesajları.com)

mesajlar Çok yardımseverimdir, bütün yardımları kabul ederim. Bugün de yardımları bekliyorum dostum, günaydın :) (2014-02-12    thanks)

mesajlar İnsan kalbinde ne taşıyorsa, baktığı her şeyde onu görür,
İnsan gönlünü kime vermişse, onsuz yaşayamaz ölür,
Ve insan kimi düşünür ve kimi özlerse, en güzel rüyalarında hep onu görürmüş.
Sen, kalbimin tek sahibi, bildiğim tek doğrum, gördüğüm en güzel şey, özlediğim tek varlıksın.
Bir günaydın ile daha en güzel sevgi çiçeklerini sana armağan ediyor, hasretle öpüyorum... © günaydınmesajları.com (2015-05-21    günaydınmesajları.com)

mesajlar Gözlerinin içine bakarak Günaydın demek isterdim aşkım ama aramızdaki mesafeler izin vermiyo ama bilki fotoğrafına bakmakla yetiniyorum canısı GÜNAYDIN (2014-11-15    hilal)

mesajlar Sabahın ilk ışıklarıyla günün aydınlık, ruhun neşe ve mutlulukla dolsun GÜNAYDIN (2014-05-25    TUGBA KARAKAYA)

mesajlar Canım arkadaşım, umudun sevgi, sevgin sonsuz, sabahın hayırlı, günün aydın olsun. Günaydın ve günün hayırlı sabahlar (2014-12-16    günaydınmesajları.com)

mesajlar Allah Sevgisiyle kalpleri dolu gönül dostları. Allah'ın Rahmeti, bereketi üzerinize olsun inşallah. Hayırlı Sabahlar. (2013-12-15    günaydınmesajları.com)

mesajlar Herkese mutlu sabahlar diliyorum... hayırlı ve mutlu bir güne başlamanız dileğiyle günaydın... (2013-12-15    günaydınmesajları.com)

mesajlar Her gün seninle yeni bir hayata uyanıyorum, seninle doğuyorum sevdiğim, gün seninle aydın 01/08/2014 hande - mustafa (2014-10-14    mustafa demircan)

mesajlar Bu kentte hayat siyah beyaz, sense gökkuşağı kadar renklisin bir gülücük gönderde hayat senle renklensin. Günaydın Bitanem. (2013-12-14    günaydınmesajları.com)

mesajlar Seninle yeni bir güne girmek için can atıyorum, belki yanında değilim ama kalbindeyim Günaydın meleğim (2015-03-08    sıla)

mesajlar Günaydın can içim. Seni çok seviyorum iyi ki varsın. Yüzümü güldürebilen tek kişisin. Hep yanımda ol, bırakma beni. Herşeyimsin sen benim. Kalbimin köşesindeki mutluluğum. Günaydın huzurum. (2015-07-08    gökhanınkiii)

mesajlar Bu sabah tutamasam da ellerini, sabahın erken saatlerinde göremesem de o güzel gözlerini, seviyorum seni, sensiz olmaz unutma bu Kelimelerimi, günaydın sevgilim. (2014-09-03    r.s.)

mesajlar Her sabah güneş nasıl doğuyorsa dünyasına, dünyanın gününü nasıl aydın ediyorsa, Sen de benim karanlık gecemi aydınlatan güneşim ol, tek ışığım ol. Günaydın bitanem. (2014-02-07    günaydınmesajları.com)

mesajlar Sabahın ilk ışıkları yüzüne vursun, en güzel öten kuş pencerene konsun, bugunün ilk gülümsemesi benden sana hediye olsun:) günaydın dostum. (2013-12-17    günaydınmesajları.com)

mesajlar Birçok solcu gördüm Hayatımda hiçbiri devrim yapmadı senin gibi SOL Yanımda.. (2015-04-29    Esma ÇAKAS)

mesajlar Erken yatar geç kalkar, geç yatar erken kalkar, dal sarkar kartal kalkar, dal sarkar kartal kalkar. Kısacası "Günaydın " diyecektim. (2014-03-17    mesajcı)

mesajlar Geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı, güneş doğmaz, gündüz yaşanmazdı. Günaydın hayatımın tek gerçeği... (2014-07-05    günaydınmesajları.com)

günaydın mesajları günaydın sözleri sevgiliye günaydın mesajı günaydın mesajları uzun arkadaşa günaydın mesajları kısa günaydın sözleri islami günaydın mesajları en güzel günaydın mesajları güzel günaydın sözleri günaydın sms leri

Günaydın - İyi Sabahlar Mesajları Sözleri- 2018 Arşivinde Sevdiklerinize Gönderebileceğiniz Toplam 1168 Hazır Mesaj-Söz Bulunuyor.


DİĞER SAYFALAR :

Bir mesaj, söz veya yorum paylaşın.

Ekleyen :